PDA

View Full Version : nightish



09-09-2007, 20:57
tai kato az ne namiram razlika ot starata volalista v novata mojeli da mi dadete snimki na starata i snimki na novata i da mi kajeta pone 2 klipa amoje i pove4e v koito u4astva starata i 2 na novata ](*,)

FairYoFdaRknEsS
09-09-2007, 21:27
Tи добре ли си да не намираш разлика между двете вокалистки о0о0о0о :shock:
Таря (ест по яката):
http://www.findance.com/kuvat/uutiskuvat/tarjaturunen.jpg
http://strefa.rockmetal.art.pl/ankieta/tarja-turunen.jpg
http://imagecache2.allposters.com/images/pic/REIN/13622~Nightwish-Posters.jpg
http://www.zazz.bg/play:457a4186
http://www.zazz.bg/play:3aa95c6c
http://www.zazz.bg/play:a074fd6f

Тая е другата нз как се казва...:
http://www.dprp.net/news/2007/2007_21/nightwish.jpg
http://www.metalfromfinland.com/bandimages/imgnightwish.jpg
http://www.zazz.bg/play:0a520a82
http://www.zazz.bg/play:f500231a

Ето ти и снимки и линкове ти сам/а прецени каква е разликата....

П.П.: Пише се Nightwish

Swinkenhoffer
09-09-2007, 22:19
тая, цицорестата с черната рокля на предпоследната снимка, не е новата вокалистка. ;) пееше в Tristania.
сегашната се казва Anette Olzon.

`Death`Whore``
09-09-2007, 22:43
Марко е много як обаче =P~

FairYoFdaRknEsS
09-09-2007, 23:11
тая, цицорестата с черната рокля на предпоследната снимка, не е новата вокалистка. ;) пееше в Tristania.
сегашната се казва Anette Olzon.

Моя е грешката...моля да ме извините понеже не съм мн запозната с новата вокалка :?

i am not okay
09-10-2007, 09:34
ти па и името на групата си сгрешил....

Swinkenhoffer
09-10-2007, 11:15
Марко е много як обаче =P~
оо, да. :-D
като цяло това е една от най-красивите групи за мен... ставам разногледа. :lol:

Boot
09-10-2007, 11:45
Аз най-много харесвам типа с кърпата на главата. :smt050

LaDy_DaQnA
09-10-2007, 18:09
NIGHTISH pls 4ovek spri se umiram ot smqh :smt081 :smt082 :smt044 :smt043 :smt042 :smt040

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-11-2007, 08:29
леле новата ся като се загледах ми заприлича на некфа лелка с много грим :lol: ужасна е.. таря рЛзззЗЗ :)

еи така ми беше десктопа до преди 1 2 дена.. :) мн ме кефи тук.. :-D

http://img166.imageshack.us/img166/4184/tarja060072lowresvb2.jpg

`Death`Whore``
09-12-2007, 16:46
Тария не е много красива :roll:

ЕPu
09-12-2007, 16:49
Да, има доста странни черти на лицето, но определено не може да се каже, че е грозна. :wink:

miminia
09-12-2007, 17:05
По красота и двете са ми симпатично, но определено на T ми харесва мн повече гласа :) , а новата как се кълчи само :D

ThunderGoddess
09-12-2007, 19:03
Таря в момента, за ваше сведение пее шибан поп. Тъпа, смотана курва - това е тя. при това разгонена. По-грозна е и от самата смърт. Отвратителна е. И ако наистина така брутално се е държала с другите членове от групата, единственото нещо, което може да направи е да се ГРЪМНЕ, защото изглежда й липсва всякаква нравственост на всичко отгоре. Тя е просто оперна певица - има ги навсякъде, бъка от тях. Само в Русенската Опера (неква си нищожна опера има 10 певици мецосопрано - т.е с глас като на Таря) Ако не беше Туомас, тъпото курве щеше като лудо да реве в Хелзинската опера и никой нямаше да знае коя е. Или щяха да бъдат малцина, които много се интересуват от опера и знаят там певците. А новата вокалистка е супер, новото звучене е страхотно, аз съм на мнението, на което и критиците са: Dark Passion Play e най-хубавия албум на групата. Таря да върви да си яде лайната и да си ебе жалкото аржентинче, което нарича "съпруг". Друго не може. :smt019 :smt019 :smt019 :smt019

Swinkenhoffer
09-12-2007, 19:24
единственото нещо, което може да направи е да се ГРЪМНЕ
a ти можеш да я последваш.

[Lucifer]
09-12-2007, 19:44
si4kite sa kato eshymirani :D

ThunderGoddess
09-13-2007, 07:49
Тзъ ... няма да се гръмна, аз не съ, продажна патка като нея :)

`Death`Whore``
09-13-2007, 08:17
Мда...избрала е да се включи в нещо, от което няма представа, което дори не харесва, но от което е щяла да изкара пари вероятно, отколкото да прави изкуство. Защото каквото и да говорим, да пееш в опера е много по-голямо изкуство, отколкото да пееш в симфоник метъл група.

Swinkenhoffer
09-13-2007, 08:34
при положение, че никой не е бил там, за да знае дали цялата тази работа е истина, коментирането на този проблем е изцяло лишено от смисъл.
всичко е възможно... включително и да е рекламен трик. самият факт, че новият им албум излиза толкова късно, въпреки че е готов от не знам си колко време, за да създаде допълнителна еуфория, е достатъчно показателен. :)
всичко е прекалено претруфено... като в сапунка. :lol:
не бих заела нито страната на Тария, нито на Туомас, а такива крайни коментари са смешни.

`Death`Whore``
09-13-2007, 08:37
Права си. Но не знам защо съм склонна да повярвам, че тя е кучката. Нещо не ми се вярва мъж да прави такива интриги и скандали... :roll:

Sla_Mori
09-16-2007, 19:53
Eх, направо удоволствие ще ми достави да отговоря на решилата да се смъкне чак от Олимп богиня, за да даде личен съвет на Таря какво да направи.
И такаааа...първо, освен ако не си подслушвала записите й, не ми е ясно откъде знаеш какво пее, защото...хмм...освен нея и екипа й, на дали много хора са чували соловите й песни (с изключение на първия сингъл). Но ти си богиня, виждаш и чуваш всичко сигурно :roll:
Не знам защо, но все си мисля, че жените са постоянно разгонени от пубертета поне до 50 годишна възраст...Не че това има общо с Таря, просто съм в добро настроение и ми се пишат щуротии.
Ако пък приемаш оперното пеене като реване като луд(о), значи изобщо не трябва да търсим проблема в Таря... Да не говорим, че ако пък Таря не беше вокал на Найтуиш, много по-трудно щяха да станат толкова известни-първо, защото страаашно много хора са били впечатлени първо от нейния глас и второ-защото дори песните нямаше да са същите (да, Туомас ги пише, но сам казва, че ги е писал "за нея"). И за да бъдем точни, Таря е лиричен сопран, а не мецосопран.
Кои критици точно? Интересно ми е да прочета какво са писали за албума и кое го прави най-добър досега.
За последното изречение нямам коментар, то само по себе си е толкова абсурдно, че няма нужда от отричане.

И нещо да добавя. Наистина никой не може със сигурност да твърди какво точно е станало в групата, защото никой не е бил свидетел, а самите участници в конфликта явно имат различни версии.
Но да видим резултата. Туомас пише писмо (би било прекалено зряло и недоходоносно да говори лично с Таря, шумът около раздялата ги направи сигурно пъти по-известни от преди), в което описва Таря като най-алчната кучка на света, след това обаче решава да й прати картичка за Коледа (колко мило...и на място (който не вярва, с малко повече зор може да намери едно скорошно интервю с него, където той сам го казва)), но изведнъж решава, че писмото не е достатъчно и написва и песен, от която явно личи агресия и отрицателни чувства...но пък после обяснява, че тази песен е написана с най-добри чувства и помисли (но пък е наистина добра реклама за албума, нали?)... И през цялото време той беше този, който вдигаше повече шум около раздялата...което повтарям, е наистина добра реклама за новите Найтуиш...та....Таря ли искаше много пари? Тя ли беше злата кучка...От раздялата насам, тя не е казала публично нищо против Найтуиш, не им е подливала вода, както те правят...и ето какво тя казва в интервю за списание Kerrang (май се казваше):

Раздялата с Nightwish се превърна в нещо публично,как се чувстваш като поглеждаш назад към времето с тях?
-Страхотно!Трябва да кажа,че съм наистина горда с всичко,не съжалявам.Станах жена в тази група за близо 9 години,а и се открих като певица по това време.Беше няколко годишна борба,учейки се как да използвам оперния си глас в хеви-метъл група.Но се чувствам наистина страхотно,че направих всичко това с тях и научих толкова много неща и бях част от създаването на красива музика.Аз наситина обичам музиката на Nightwish.
Странно ли ти,е че сега те имат нов албум,а ти не пееш в него?
-Не,наситина всичко е наред с това.Бях във Финландия и чух нова песен на Nightwish по радиото и си помислих,че наистина е хубава.Желая им всичко най-хубаво за в бъдеще,наистина!



А eто и друго нейно изказване от по-отдавна:

Много тъжно е да осъзнаеш, че хората са принудени да
изберат страна. Моите фенове и феновете на Nightwsih са
едни и същи хора и за жалост, групата насилва тези хора
да изберат страна. Невероятно е! Каквото и да се случи в
живота, никога не трябва да бъдем притискани да изберем
една страна от две, които харесваме. Това е лудост. И
феновете, и пресата трябва да
слушат музиката и да и позволят да говори. Музиката на Nightwish живее и ще живее завинаги. Това има значение, независимо от това, какво се публикува в пресата през това време, идващо от или извън групата. Това не е важно; това, което има значение е музиката и чувството, което дава на хората. Ще обичам Nightwish до края на живота си! Ще се възползвам от някои от песните, които групата не искаше да свири-някои написани за 'Angels Fall First' и някои за 'Oceanborn' и ще ги пея на концертите си. Много съм горда от това, което направих в Nightwish и искам да го запазя живо. Бях част от групата и тя винаги ще е много важна част от мен до края на живота ми. Израстнах като жена в Nightwish-те са от жизнено значение в живота ми.

Аз се изчерпих по темата с раздялата и с кой какъв е...Материали имам още, но няма смисъл. Тези ми бяха достатъчни, за да си защитя позицията. Пък който каквото иска да си мисли и за Таря, и за Найтуиш.

Swinkenhoffer
09-16-2007, 20:06
дам, а на всичкото отгоре с песента Bye Bye, Beautiful искал да каже, че някой ден, ако се видят по улицата, щял с удоволствие да я покани да пият по кафе, а от самата песен лъха на пълна неприязън, егати... в друго интервю, заедно с Анет, казваше, че не вижда смисъл в говореното и чепкането на една и съща тема десетки пъти, защо хората си мислели, че всичко се решавало с разговори... после задрънкаха за сртиптийз и секс, но това не е важно. :lol: но точно той раздуваше цялата работа (както каза Sla_Mori).
явно Туомас е доста противоречива личност. :)
нооо... те си знаят.

wake^up
09-17-2007, 19:56
На мен лично групата ми харесваше, главно заради Таря, заради уникалния и глас. Много съм разочарована, че не намериха, някоя по - добра от Анет, защото съм сигурна, че има. С нея вече Nightwish заприличаха съвсем на Within Temptation, /които всъшност харесвам/. Вече я няма тяхната уникалност, а и с Таря в последно време станаха доста комерсиални....

`Death`Whore``
09-17-2007, 19:59
ОООО...вокалистката на Within Temptation пее много по-вярно, тази само пищи. Много е зле.

FairYoFdaRknEsS
09-18-2007, 22:23
ОООО...вокалистката на Within Temptation пее много по-вярно, тази само пищи. Много е зле.
И аз тай мисля! според мен вокалката на WT пее спр по яко от тая!!!

Symphony of Destruction
10-22-2007, 13:28
ОООО...вокалистката на Within Temptation пее много по-вярно, тази само пищи. Много е зле.
И аз тай мисля! според мен вокалката на WT пее спр по яко от тая!!!

о.О ..Нещо сте в грешка...Шарън ден Адел е една от двете най-бездарни дами в метъла и по-зле от нея е само Мария от Holy Hell. Анете е класи над тия двете мацки!!! Харесвам я!!!
Такамм...че онова на снимката била вокалистката на Tristania....Абе Vibeke Stene изгледа по съвсем различен начин!!!! Уж щяха да я вземат, ама се радвам, че не го направиха, щото щяха да се съсипят! Имат бъдеще с Анете според мен...това не означава, че имам нещо против Таря. Немз...нямам. Слушам всички албуми и сингли на Уиш, без значение кой е на микрофона. В крайна сметка аз се влюбих в едно соло и оттам тръгна всичко за мен. Китара, а не глас. Радвам се, че не станах Таря фен гърл, макар много да я харесвам; но адски ме дразнят всички тия мацки и мацковци, които я защитават все едно е невинна жертва, а Туомас и компания са четиримата дзвера, на които просто им е станало тъпо с нея. Ми разберете бе, хора - от глас като нейния не може да се лиши човек ей така. Трябва да има причина. Просто е, бе, хора!
Наистина....тъжно беше....But the journey never ends, както пеят едни мои любимци....Те продължиха напред, което адски ме радва, и създадоха прелестен нов албум...Наистина прелестен.....Още първата песен ме докара до сълзи. На два пъти.....и понеже прочетох нападки срещу Туомас по-горе, ще взема да се изкажа и по тоя въпрос: той сам каза, че не се гордее с това.....но невърмайнд, не бих казала нищо срещу такъв поет....

--Search for beauty, find your shore
Try to save them all, bleed no more
You have such oceans within
In the end,
I will always love you.....--
Без коментар.