PDA

View Full Version : Вярно ли е, че от много сладко се получават пъпки?



cherinka
09-09-2007, 22:06
Здравейте на всички.
ЕМи, от 2 месеца насам си изпивам една кола, двулитровка, за два дена, на ден ям по два кроасана ахахха и отделно още куп фафли, шоколади с въздух :mrgreen: и много прясно мляко и от 2 седмици насам имам 9 ужасно големи пъпки на челото ххаха :)
Не се притеснявайте за мен - бретона ми ги скрива като излизам наляво надясно.
И онзи ден една приятелка ми рече, че от прекалено много ядене на сладко се получават пъпки.. а те те мойте пъпки - ЧЕСНО ВИ КААМ, НАДАЛИ СТЕ ВИЖДАЛИ ТАКОВА ЧУДО.
Аз за годините си никога не съм имала пъпки, а ся баш изведнъж ДЕВЕТ. ОУУУ. ЦЕЛИ ДЕВЕТ...
И от две седмици си седат така, само като се къпя си измивам лицето със сапун, и съм ги остайла да се оправят от самосебе си//......

sladkish_14
09-09-2007, 22:08
Ми не знам :-k може пък и от това да е..намали малко сладкото де,ееее ти пък :-D

catch_the_rainbow
09-09-2007, 22:09
еми аз в едно предаване гледах че шоколада и сладкото не пречи..прайха опит..с едно момиче дет яде за закуска обяд и вечер само сладко и след 1 месец или там колко я оглеждаха и нямаше нито една пъпка...просто причината е най-вероятно че не си почистваш лицето или ддз.... #-o :-$

VaNicHkaa
09-09-2007, 22:09
Ами и на мен са ми казвали така..но честно казано аз също ям много сладко всеки ден и още нямам проблеми ..може би самата кожа ми е такава но си я мия всяка вечер естестевно ..незнам възможно е от много сладко да излизат пъпки но повече зависи и от кожата на дадения човек дали е сколнна към проблеми ;)

Devilka
09-09-2007, 23:26
И аз съм чувала,че от сладко се появяват пъпки...но си зависи и от кожата...

09-10-2007, 04:59
Здравейте на всички.
ЕМи, от 2 месеца насам си изпивам една кола, двулитровка, за два дена, на ден ям по два кроасана ахахха и отделно още куп фафли, шоколади с въздух :mrgreen: и много прясно мляко и от 2 седмици насам имам 9 ужасно големи пъпки на челото ххаха :)
Не се притеснявайте за мен - бретона ми ги скрива като излизам наляво надясно.
И онзи ден една приятелка ми рече, че от прекалено много ядене на сладко се получават пъпки.. а те те мойте пъпки - ЧЕСНО ВИ КААМ, НАДАЛИ СТЕ ВИЖДАЛИ ТАКОВА ЧУДО.
Аз за годините си никога не съм имала пъпки, а ся баш изведнъж ДЕВЕТ. ОУУУ. ЦЕЛИ ДЕВЕТ...
И от две седмици си седат така, само като се къпя си измивам лицето със сапун, и съм ги остайла да се оправят от самосебе си//......


предполагам, зависи от кожата...на мен никога не са ми излизали пъпки от сладко(всъщност от няколко месеца вечене го ям...) , но на приятелки им се случва...спри сладкото и опитай дали няма да е махнат по-бързо, няма как по друг начин да провериш :wink:

monityY
09-10-2007, 05:12
ot sladko i ot mazno da

'IrReSiStIblE'
09-10-2007, 06:34
Aз ям шоколад нон стоп и не ми се са появявали пъпки.Зависи от типа кожа и от количеството шоколад,което поемаш.

gabrielka@a
09-10-2007, 06:46
Да-получават се пъпки!Намали сладкото и спри колата!

ProstoAz
09-10-2007, 07:15
Не е вярно.
На някои хора им се появяват пъпки от ядене на много сладко, на други - не. Зависи от кожата ти.
Трябва сама да си извадиш изводи за себе си, като се наблюдаваш и като наблюдаваш какво ядеш. На мен ми излизат пъпчици като прекаля с растителните мазнини. :wink:

find_m3
09-10-2007, 07:21
еми може и да е вярно ,но аз по принцип лятот се "изпъпчвам" :lol: въпреки ,че нямам акне иначе и може и от лятото да е ддз ,а не изклювай възможността да дрънкам глупости :smt006

iLoveChocolate
09-10-2007, 12:23
според мен при всеки си е различно

sexa_na_kompleksa
09-10-2007, 12:35
И аз съм чувала,че от сладко се появяват пъпки...но си зависи и от кожата...

:smt023

flowerlina
09-10-2007, 12:48
Може

sunny_flower
09-10-2007, 12:50
Зависи от кожата но ти се пак намали малко сладкото :-D

tItEufFf
09-10-2007, 19:45
От шоколада!!! Той най-вреди на лицето, колкото и жалко да звучи, защото до сега ядох бонбони 8-[

09-10-2007, 20:15
kogato bqh s breton i na men mi izlizaha..ne e ot sladkoto ,ot bretona e..kogato ti stane jega primerno i toi zaparva na cheloto i izlizat..prosto vseki den zadyljitelno izmivai dobre liceto si i posle se pochisti s nqkakyv losion i nqma da imash problemi.;] \:D/

09-11-2007, 21:39
az sum momche no shte ti kaja kakvo znam.kato trygnax da xodq na kozmetik(imax pupki) q popitax nali tova vqrno l ie za sladkoto i tq mi kaza 4e pri prekalenoto qdene na sladko ot tolkova mn zahar v kravta tq ne moje da s eobraboti ot organizma i zapochvat da izbivat.moq savet e ograni4avai se(ne kazvam da spresh) no izbqgvai koka kola,pepsi,natyralni sokove,6okoladi,vafli itakiva mn sladki raboti

Presley
09-11-2007, 21:46
Чувала съм ,че от много шоколад,може да се появят пъпки.Но иэобщо не вярвам,че е така.Всичко се дължи или на хормониален дисбаланс или на липса на хигиена.Ама эа липсата на хигиена Чери,при теб нямам съмнения!!! :-D

Madness
09-12-2007, 08:48
Ми уж е така...деазнам..свиркай си...
Аз така съм го ударила на шоколад от няколко дена...още няам пъпки :-D
Мойте идват кат ми дойде :lol:

_crazy_baby_
09-12-2007, 09:13
cherinka nz dali e vqrno oba4e maika mi postoqqno mi vrqka i az kato tebe qm mn sladko i kato mi izlqzat pupki i sedq pred ogledaloto i si vikam bahti pak sa izlezli i maiki est nemoje da se sdurji da ne kaja 4e ot prekalenoto mn qdene na sladko i az mislq 4e e naistina taka zatova go namali daje ako mojesh go spri za izvestno vreme i iz4akai dokato ne se opravi6

bqsna_teenagerka
09-12-2007, 09:18
попринцип е вярно,но има и изклю4ения!
напримерно аз....мога да пия и ям сладки неща и кола и шоколади но пъпки не ми излизат!!!!
8-[ на мен попринцип не ми излизат!
въпрос на физика! :? :P :wink:

09-12-2007, 10:12
i si4kite mqzate na praseta nali veeeee??????????????evala praq na momi4etata det sa poddarjaaaattt mi ne sa kat vas po 100 kg i da si mislqt 4e izglejdat dobreeeee.ebete saaaaaa eee svineeeee :smt016

FelisDirus
09-12-2007, 11:36
не е вярно, яж си спокойно

mechtaq_za_teb
09-12-2007, 17:42
Ако кожата ти е чувствителна и предразположена към този проблем е нормално при приемането на повече сладко да ти се появяват.

sladku_bebzi
09-12-2007, 18:28
Не само от сладкото, ами от всички готови храни.Примерно хората в Австралия и Южна Африка сигурно не са и чули за акне, понеже там консумират само натурални продукти :!:

r3al_l0ff
09-13-2007, 12:01
i si4kite mqzate na praseta nali veeeee??????????????evala praq na momi4etata det sa poddarjaaaattt mi ne sa kat vas po 100 kg i da si mislqt 4e izglejdat dobreeeee.ebete saaaaaa eee svineeeee :smt016

xhyau mii da ti kaja tup4a se s sladkoo mn mn sladko ama ne sum 100 kila :smt005 :smt005 (vse o6te) ti pa kat si golemiq gazar dai 1 snimka moje puk da se ambiciram da spra sladkoto :smt005 :smt005 ina4e po temata ne moga da ti kaja 6ot az li4no obojavam sladko no nqam 1 pupka na liceto :smt017

Hot^Baby
09-13-2007, 12:04
da vqrno e,za tva izbegvam da go qm

snow__queen
09-13-2007, 12:20
Ми не точно от сладкото,най-точно от шоколада :) Той има съставки,които отключват появата на пъпки :)

ThunderGoddess
09-13-2007, 13:40
На мен лично не ми се поячяват пъпки от шоколада - напротив - като спрях да ям сега лятото и ми излязоха няколко гадни пъпки и затова от днес пак почвам по един голям шоколад на ден :) А и да се появяваха, не ми пука - важно,е че като ядеш школад и се отделя хормона на щааастиетоооооо!

ThunderGoddess
09-13-2007, 13:42
i si4kite mqzate na praseta nali veeeee??????????????evala praq na momi4etata det sa poddarjaaaattt mi ne sa kat vas po 100 kg i da si mislqt 4e izglejdat dobreeeee.ebete saaaaaa eee svineeeee :smt016
А ти се еби в гъза, не ми пука за глупави, изрусени, педалски индивиди като теб.

marina star
09-13-2007, 14:41
da,kakto i ot mn mazno :wink:

Slave4You
09-13-2007, 16:08
Еми нз при теб може да е от това но според мен това си е различно за всеки. Например една фр-ка непрекъснато яде шоколад под всякаква форма но няма нито една пъпка... Мисля че всеки трябва за себе си да види...

namina
09-13-2007, 17:55
леелеееееееееее момееееее тия роботи колко са вредни аз от кво мислиш че преди се бях обринала цялата от до щото кола шоколасд и т н пък и от повече от 1 чаша кола и почвам да се задушавам
така че ги спри по добре многоооооооооооооо вероятно да си се обринала от колата и сладките :) аз вече кола не пия и сладки не ям. :-D

Mimka_sweet
09-13-2007, 21:09
Йес,ама и аз имам баш по средата на носа една и на челото още 100 :lol:

million
09-13-2007, 21:13
Здравейте на всички.
ЕМи, от 2 месеца насам си изпивам една кола, двулитровка, за два дена, на ден ям по два кроасана ахахха и отделно още куп фафли, шоколади с въздух :mrgreen: и много прясно мляко и от 2 седмици насам имам 9 ужасно големи пъпки на челото ххаха :)
Не се притеснявайте за мен - бретона ми ги скрива като излизам наляво надясно.
И онзи ден една приятелка ми рече, че от прекалено много ядене на сладко се получават пъпки.. а те те мойте пъпки - ЧЕСНО ВИ КААМ, НАДАЛИ СТЕ ВИЖДАЛИ ТАКОВА ЧУДО.
Аз за годините си никога не съм имала пъпки, а ся баш изведнъж ДЕВЕТ. ОУУУ. ЦЕЛИ ДЕВЕТ...
И от две седмици си седат така, само като се къпя си измивам лицето със сапун, и съм ги остайла да се оправят от самосебе си//......
Лицето мий само с вода и всяка вечер почиствай с тоник. А за въпроса - вярно е. Понякога и това може да доведе до появата на пъпки.

caRamelO_cHicA
09-26-2007, 22:05
Чувала бях такова нещо но незнам май е вярно но зависи от сладката.аз не консомирам много сладка понякога въобще и незнам.

xXxScreamxXx
09-27-2007, 09:39
mi 4estno kazano - da ot sladkoto se poqvqvat p1pki to4no za tva qm sladko nai- mnoho edin p1t v sedmicata :wink: