PDA

View Full Version : Когато мечтите замъгляват реалността



Lolla
09-09-2007, 22:26
Здравейте за пореден път! Преди време ви споделих моя проблем. Той се отнасяше за едно момче, което адски мн харесвах. Всичко започна като летен флирт, но продължи. Аз бях вложила мн в това, а той не чак толкова....Разбрахме че не можем да продължим на едно място и се разделихме...Аз страдах много, но не можях да го забравя защото го виждам жс ден в моя приятелски кръг. Чувствата ми минаха през харесване, омраза, безразличие. Запълних празнотата, накарах го да ревнува, привидно го преживях.....Дори се вече не ми пука от факта че той се задява с най- добрата ми прителка пред мен. Имаще хора , които ме подкрепиха и аз се успокоих...Дори опитах да преглътна униженията и сълзите и да станем приятели ( но не се получава) . Дойде лятото, не се виждаме често, а когато се видим- не си говорим. Но днес осънах е съм прекалено слаба.....Бяхме се събрали и той неволно спомена за някакво момиче, което си харесва. Всички сладки спомени, прекарани заедно ( които се опитвам да забравя, защото между тях има и гняв ) нахлуха в мен...Разтроих се. Аз почти една година се питах къде сбърках, зза да не съм на мястото на това момиче.... :smt010 Самият факт че го виждам вс ден ( а това няма как да не е така) не ми позволява да не го забравя истински....По едно време си мислих че можем да подновим нещата, но той категорично казал ( на други хора ) че вече не ме харесва, че нищо не може да стане и т.н. Бях щастлива преди , когато знаех ч ее мой.....Но сега не е и ням а да бъде. За жалост дори и малкото, което имахме не беше мн пълноценно.....Той ми даде свобода от която аз се възползвах, дори навирах гаджетата си под носа му......А сега страдам, защото никога няма да бъда тОЧНО с него пак. Не можем да сме приятли, не може и да сме друго. Когато го видя се сещям за онези мигове......а те са в миналото. Може би живея прекалено мн във собствената си фантазия.......... #-o

DivoTo_KoTe
09-09-2007, 22:34
Ми нз мила и аз съм така винаги искаме това което не можем да притежаваме,според мен той се е превърнал за теб като фикс идея която трябва да притежадаш на всяка цена.

Гериту
09-09-2007, 22:39
Той се задява с най-добрата ти приятелка пред очите ти?Убедена ли си,че не го прави за да ревнуваш?Тя отвръща ли му,имам предвид- между тях има ли нещо?Как точно се държи той?

Lolla
09-09-2007, 22:40
Може би наистина е така :( Но самата реалност сее сблъска в мен и за тази почти една година аз положих ужасни усилия за да се примиря...Сърцеето не искаше , но разумът се оказа по- силен......Аз слушам най- вече сърцето, но..... :roll: Не се чувствам добре, наистина.....Какво ли не направих , за да преоолея тези чувства.....Бях убеден а че съм успяла, когато всички мисли, страдания и сълзи се връщат от незабравеното ( само от мен ) минало.......

Гериту
09-09-2007, 22:51
моляте ми отговори,много е важно,защото и моят случай е идентичен :(

Lolla
09-09-2007, 22:51
Той се задява с най-добрата ти приятелка пред очите ти?Убедена ли си,че не го прави за да ревнуваш?Тя отвръща ли му,имам предвид- между тях има ли нещо?Как точно се държи той?Миииии....в началото ( когато скъсахме ) той го правеше , за да ме дразни....Нека отбележа само че той нарочно ме дразнеше. Пред мои приятели е твърдял че се държи така защото искал да ми помогне да го намразя и да го забравя......Тази моя приятелка не държи мн на тези неща и тя от своя страна също не му поставя бариери......Те са си близки, но аз съм убедена ( 90%) че тя не го харесва......Но щом е решила да се прави на кучка- да се прави. Мен не ми пика, а повечето хора я виждат като лицемерка.....Но това е др тема.....Просто ми е гадно за тази връзка.( отминала ) Наистина той ме кефи и мн бих искала да ърна онези мигове, когато бяхме сами в една стая на една вила и се бяхме прегърнали нежно.....( всичко това се случи след като се бяхме виждали 2 пъти...малко преди да се опознаем, да се разочароваме един от друг...)

09-09-2007, 22:51
Ми нз мила и аз съм така винаги искаме това което не можем да притежаваме,според мен той се е превърнал за теб като фикс идея която трябва да притежадаш на всяка цена.








Звучиш сякаш си прочела огромния пост. Не ви ли е срам да сте прочели огромния пост подяволите?

Lolla
09-09-2007, 22:54
Ми нз мила и аз съм така винаги искаме това което не можем да притежаваме,според мен той се е превърнал за теб като фикс идея която трябва да притежадаш на всяка цена.








Звучиш сякаш си прочела огромния пост. Не ви ли е срам да сте прочели огромния пост подяволите?Има и по- големи от моя...Постарах се да съкратя, но чрез подпробностите исках да улесня хората , които искат да ми помогнат

DivoTo_KoTe
09-09-2007, 22:56
Ми нз мила и аз съм така винаги искаме това което не можем да притежаваме,според мен той се е превърнал за теб като фикс идея която трябва да притежадаш на всяка цена.








Звучиш сякаш си прочела огромния пост. Не ви ли е срам да сте прочели огромния пост подяволите?




естествено,че го прочетох.Момичето го е написала не да си прави е*авка,а защото има проблем.

Гериту
09-09-2007, 22:57
Той се задява с най-добрата ти приятелка пред очите ти?Убедена ли си,че не го прави за да ревнуваш?Тя отвръща ли му,имам предвид- между тях има ли нещо?Как точно се държи той?Миииии....в началото ( когато скъсахме ) той го правеше , за да ме дразни....Нека отбележа само че той нарочно ме дразнеше. Пред мои приятели е твърдял че се държи така защото искал да ми помогне да го намразя и да го забравя......Тази моя приятелка не държи мн на тези неща и тя от своя страна също не му поставя бариери......Те са си близки, но аз съм убедена ( 90%) че тя не го харесва......Но щом е решила да се прави на кучка- да се прави. Мен не ми пика, а повечето хора я виждат като лицемерка.....Но това е др тема.....Просто ми е гадно за тази връзка.( отминала ) Наистина той ме кефи и мн бих искала да ърна онези мигове, когато бяхме сами в една стая на една вила и се бяхме прегърнали нежно.....( всичко това се случи след като се бяхме виждали 2 пъти...малко преди да се опознаем, да се разочароваме един от друг...)

не знам мила...имам чувството,че ти не ревнуваш само него,но и нея...и се пак ...доста груби думи по адрес на най-добрата ти приятелка (кучка,лицемерка) и то при положение че сама казваш че тя 90% не го харесва

Актрис х.Х
09-09-2007, 22:57
естествено,че го прочетох.Момичето го е написала не да си прави е*авка,а защото има проблем.

О, значи ти си се вързала...

09-09-2007, 22:58
Ми нз мила и аз съм така винаги искаме това което не можем да притежаваме,според мен той се е превърнал за теб като фикс идея която трябва да притежадаш на всяка цена.








Звучиш сякаш си прочела огромния пост. Не ви ли е срам да сте прочели огромния пост подяволите?Има и по- големи от моя...Постарах се да съкратя, но чрез подпробностите исках да улесня хората , които искат да ми помогнат












Знам, че има по големи от твоя. И тях не е нормално да ги четат. Щеше да е нормално, ако създателите им не бяха идиоти.



Хората който искат да ти помогнат? ВТФ? Мислиш, че на някой му пука? Бати гадния живот дет сигурно имаш..

Lolla
09-09-2007, 23:00
Той се задява с най-добрата ти приятелка пред очите ти?Убедена ли си,че не го прави за да ревнуваш?Тя отвръща ли му,имам предвид- между тях има ли нещо?Как точно се държи той?Миииии....в началото ( когато скъсахме ) той го правеше , за да ме дразни....Нека отбележа само че той нарочно ме дразнеше. Пред мои приятели е твърдял че се държи така защото искал да ми помогне да го намразя и да го забравя......Тази моя приятелка не държи мн на тези неща и тя от своя страна също не му поставя бариери......Те са си близки, но аз съм убедена ( 90%) че тя не го харесва......Но щом е решила да се прави на кучка- да се прави. Мен не ми пика, а повечето хора я виждат като лицемерка.....Но това е др тема.....Просто ми е гадно за тази връзка.( отминала ) Наистина той ме кефи и мн бих искала да ърна онези мигове, когато бяхме сами в една стая на една вила и се бяхме прегърнали нежно.....( всичко това се случи след като се бяхме виждали 2 пъти...малко преди да се опознаем, да се разочароваме един от друг...)

не знам мила...имам чувството,че ти не ревнуваш само него,но и нея...и се пак ...доста груби думи по адрес на най-добрата ти приятелка (кучка,лицемерка) и то при положение че сама казваш че тя 90% не го харесваНаистина се изразих грубооо.....Но аз лично написах една тема потози въпрос ( "АЗ ЛИ СЪМ ВИНОВНА ИЛИ ТЯ"). Ако ти е интересно я прочети.Просто този начин на поведени не ми допада и аз съм и го казвала в очите......И наистина отстрани изглежда смещно, тя сама се излага, но дори се отнася подигравателно към тази тема....Но аз както казах в случая това е на заден план и не ме измъчва тя...... :smt011

DivoTo_KoTe
09-09-2007, 23:03
Амм тфа е форум бе хора,всеки човек си има свойте проблеми,ако считате нейните за тъпи и безсмислени не го четете.Само прее***те темата на момичето

Lolla
09-09-2007, 23:04
Ми нз мила и аз съм така винаги искаме това което не можем да притежаваме,според мен той се е превърнал за теб като фикс идея която трябва да притежадаш на всяка цена.








Звучиш сякаш си прочела огромния пост. Не ви ли е срам да сте прочели огромния пост подяволите?Има и по- големи от моя...Постарах се да съкратя, но чрез подпробностите исках да улесня хората , които искат да ми помогнат












Знам, че има по големи от твоя. И тях не е нормално да ги четат. Щеше да е нормално, ако създателите им не бяха идиоти.



Хората който искат да ти помогнат? ВТФ? Мислиш, че на някой му пука? Бати гадния живот дет сигурно имаш..Защо се заяждаш???Комплекси ли, кво е тва? 1 во животът ми не е гаден. 2 ро хората, които пишата големи постове, просто имат какво да споделят и не са идиоти. 3 то не мисля че ти нямаш проблеми. 4 то аз пиша тук, защото всичките ми приятели са се наслушали и вече не могат да ми помогнат. Искам неутрално мнение

09-09-2007, 23:04
Амм тфа е форум бе хора,всеки човек си има свойте проблеми,ако считате нейните за тъпи и безсмислени не го четете.Само прее***те темата на момичето






ВТФ!?!? Ти си мислиш че съм го прочел?
ХАХАХАХХАХАХАХА
Проблемите на момичето не ме засягат за да казвам, че са тъпи и безмислени. Което всъщност не е добър аргумент защото и тя не ме интересува, но съм склонен да кажа, че е тъпа и безмислена.

Lolla
09-09-2007, 23:05
естествено,че го прочетох.Момичето го е написала не да си прави е*авка,а защото има проблем.

О, значи ти си се вързала...Защо мислищ че си измислям? дай ми една причина

Актрис х.Х
09-09-2007, 23:06
естествено,че го прочетох.Момичето го е написала не да си прави е*авка,а защото има проблем.

О, значи ти си се вързала...Защо мислищ че си измислям? дай ми една причина

Ами... една добра причина е: Всичко, което си написала е измислица.

Lolla
09-09-2007, 23:07
Амм тфа е форум бе хора,всеки човек си има свойте проблеми,ако считате нейните за тъпи и безсмислени не го четете.Само прее***те темата на момичето






ВТФ!?!? Ти си мислиш че съм го прочел?
ХАХАХАХХАХАХАХА
Проблемите на момичето не ме засягат за да казвам, че са тъпи и безмислени. Което всъщност не е добър аргумент защото и тя не ме интересува, но съм склонен да кажа, че е тъпа и безмислена.Спотред мен ти си нямащ работа.....и понеже нямаш какво умно да напишеш..пишеш глупости :smt019

09-09-2007, 23:07
Защо се заяждаш???Комплекси ли, кво е тва? 1 во животът ми не е гаден. 2 ро хората, които пишата големи постове, просто имат какво да споделят и не са идиоти. 3 то не мисля че ти нямаш проблеми. 4 то аз пиша тук, защото всичките ми приятели са се наслушали и вече не могат да ми помогнат. Искам неутрално мнение









И този пост беше дълъг и глупаво написан, но го прочетох.(Трябва да си много благодарна за което. Хихи ти прочете поста.) Не твърдя, че хората който пишат големи постове са идиоти. Твърдя, че ти си идиот.

Актрис х.Х
09-09-2007, 23:08
Амм тфа е форум бе хора,всеки човек си има свойте проблеми,ако считате нейните за тъпи и безсмислени не го четете.Само прее***те темата на момичето






ВТФ!?!? Ти си мислиш че съм го прочел?
ХАХАХАХХАХАХАХА
Проблемите на момичето не ме засягат за да казвам, че са тъпи и безмислени. Което всъщност не е добър аргумент защото и тя не ме интересува, но съм склонен да кажа, че е тъпа и безмислена.Спотред мен ти си нямащ работа.....и понеже нямаш какво умно да напишеш..пишеш глупости :smt019
Всъщност мнението ти също е тъпо и безсмислено.

09-09-2007, 23:09
Амм тфа е форум бе хора,всеки човек си има свойте проблеми,ако считате нейните за тъпи и безсмислени не го четете.Само прее***те темата на момичето






ВТФ!?!? Ти си мислиш че съм го прочел?
ХАХАХАХХАХАХАХА
Проблемите на момичето не ме засягат за да казвам, че са тъпи и безмислени. Което всъщност не е добър аргумент защото и тя не ме интересува, но съм склонен да кажа, че е тъпа и безмислена.Спотред мен ти си нямащ работа.....и понеже нямаш какво умно да напишеш..пишеш глупости :smt019






Права си, че си нямам работа. Но това което пиша е, че ти си идиот което не е глупост а тежката истина.

Lolla
09-09-2007, 23:09
естествено,че го прочетох.Момичето го е написала не да си прави е*авка,а защото има проблем.

О, значи ти си се вързала...Защо мислищ че си измислям? дай ми една причина

Ами... една добра причина е: Всичко, което си написала е измислица.Защо мислиш така? Имам си достатъчно листове вкъщи, за да пиша приказки на тях......Ако искаш може да ти покажа всички теми, свързани с това момче, които съм писала и ще видиш че ен си измислям. Наистина ми е гадно и се опитвам да намеря помощ, а не критики

bloodranger
09-09-2007, 23:10
Momi4e nedei da slu6a6 nqkoi emocionalno ograni4eni hora i da si misli6 4e nikoi ne ti sa4uvstva.Az sam v sa6tata situaciq s edin antihrist ot moq klas tai 4e,kakto az q prevazmognha taka i ti 6e go prevazmogne6 toq.Spok 6e sre6tne6 /dai boje/ nqkoi drug koito dano e po-dobar ot goreupomenatiq.
Za info ima i mnogo svestni mom4eta no nikoi ne se hvali s tqh ](*,)


Ot mene uspeh :smt006 :wink:

w0sh
09-09-2007, 23:10
Не се тревожи по това време всички които пишат са ретарди.
Включително и аз. Но все пак някои са по-големи ретарди. Те си знаят.

09-09-2007, 23:11
Защо мислиш така? Имам си достатъчно листове вкъщи, за да пиша приказки на тях......Ако искаш може да ти покажа всички теми, свързани с това момче, които съм писала и ще видиш че ен си измислям. Наистина ми е гадно и се опитвам да намеря помощ, а не критики





...той надали е прочел мнението и надали му пука, дали е измислица.
Ти му се връзваш => си идиот, което е сериозен проблем и критиките ни наистина няма да го оправят.
Но каква вина нося аз, че ти си се родила идиот. Защо не се забавлявам като те критикувам?

09-09-2007, 23:13
antihrist








Моля те да ми обясниш какво значи антихрист според теб...

bloodranger
09-09-2007, 23:14
antihrist








Моля те да ми обясниш какво значи антихрист според теб...
Izpolzval sam go vsmisal na edno momi4e koeto me sablazni,narani i preeba pred mnogo hora v toq smisal

Актрис х.Х
09-09-2007, 23:15
antihrist








Моля те да ми обясниш какво значи антихрист според теб...

А аз ще помоля котката си да ми обясни какво значи според нея...


Хм.. аз имам по-големи шансове.

Lolla
09-09-2007, 23:15
Защо мислиш така? Имам си достатъчно листове вкъщи, за да пиша приказки на тях......Ако искаш може да ти покажа всички теми, свързани с това момче, които съм писала и ще видиш че ен си измислям. Наистина ми е гадно и се опитвам да намеря помощ, а не критики





...той надали е прочел мнението и надали му пука, дали е измислица.
Ти му се връзваш => си идиот, което е сериозен проблем и критиките ни наистина няма да го оправят.
Но каква вина нося аз, че ти си се родила идиот. Защо не се забавлявам като те критикувам?Все пак е два часа след полунощ.....Рещих да напиша няква тема и тва е. не знаех че има такива тъпи хора ( не ми се беше случвало, за всичките ми 100 мнения) айде лека

bloodranger
09-09-2007, 23:18
Abe izgonihte momi4eto be zverove :evil:

09-09-2007, 23:18
[Все пак е два часа след полунощ.....Рещих да напиша няква тема и тва е. не знаех че има такива тъпи хора ( не ми се беше случвало, за всичките ми 100 мнения) айде лека







Доскоро твърдеше че отчаяно се нуждаеш от помощ сега казваш, че просто си пуснала тема.
Гаден нелогичен идиот.

bloodranger
09-09-2007, 23:20
[Все пак е два часа след полунощ.....Рещих да напиша няква тема и тва е. не знаех че има такива тъпи хора ( не ми се беше случвало, за всичките ми 100 мнения) айде лека







Доскоро твърдеше че отчаяно се нуждаеш от помощ сега казваш, че просто си пуснала тема.
Гаден нелогичен идиот.Boje s maka na sarceto trqbva da se saglasq s XIXI .
Pusnala tema tctc ](*,) a az zeh da sa vprqgam ](*,)

Актрис х.Х
09-09-2007, 23:21
[Все пак е два часа след полунощ.....Рещих да напиша няква тема и тва е. не знаех че има такива тъпи хора ( не ми се беше случвало, за всичките ми 100 мнения) айде лека







Доскоро твърдеше че отчаяно се нуждаеш от помощ сега казваш, че просто си пуснала тема.
Гаден нелогичен идиот.Boje s maka na sarceto trqbva da se saglasq s XIXI .
Pusnala tema tctc ](*,) a az zeh da sa vprqgam ](*,)

Казах ви, че блъфира....
Долна лъжица!

09-09-2007, 23:24
Boje s maka na sarceto trqbva da se saglasq s XIXI .
Pusnala tema tctc ](*,) a az zeh da sa vprqgam ](*,)





Мисля, че трябва да се съгласиш и по-въпроса, че ти си не особено по интелегентен от нея.

bloodranger
09-09-2007, 23:25
Boje s maka na sarceto trqbva da se saglasq s XIXI .
Pusnala tema tctc ](*,) a az zeh da sa vprqgam ](*,)





Мисля, че трябва да се съгласиш и по-въпроса, че ти си не особено по интелегентен от нея.
tva ne
ooba4e so priznavam 4e sa varzah 4e i e tejko,nz oba4e tq trqa po4ne pi6e scenarii za sapunki si4ki babi 6e gledat :-D :-D

09-09-2007, 23:27
Boje s maka na sarceto trqbva da se saglasq s XIXI .
Pusnala tema tctc ](*,) a az zeh da sa vprqgam ](*,)





Мисля, че трябва да се съгласиш и по-въпроса, че ти си не особено по интелегентен от нея.
tva ne
ooba4e so priznavam 4e sa varzah 4e i e tejko,nz oba4e tq trqa po4ne pi6e scenarii za sapunki si4ki babi 6e gledat :-D :-D












... чакай чакай...
Това, че ти си се вързал защото си кретен незнаи, че тя е талантлив писател на каквото и да било.

bloodranger
09-09-2007, 23:29
Boje s maka na sarceto trqbva da se saglasq s XIXI .
Pusnala tema tctc ](*,) a az zeh da sa vprqgam ](*,)





Мисля, че трябва да се съгласиш и по-въпроса, че ти си не особено по интелегентен от нея.
tva ne
ooba4e so priznavam 4e sa varzah 4e i e tejko,nz oba4e tq trqa po4ne pi6e scenarii za sapunki si4ki babi 6e gledat :-D :-D












... чакай чакай...
Това, че ти си се вързал защото си кретен незнаи, че тя е талантлив писател на каквото и да било. otde znai6 4e sam kreten be kalaf :-k

Актрис х.Х
09-09-2007, 23:29
otde znai6 4e sam kreten be kalaf :-k

Сега да не кажеш, че не си личи...

09-09-2007, 23:32
otde znai6 4e sam kreten be kalaf :-k








Извинявай... кретен не е точната дума.
Предполагам не си болен от нищо, а си просто хронично тъп. Това го знам от начина ти на писане и от факта, че се върза на идиот.

FairYoFdaRknEsS
09-09-2007, 23:41
Абе вии до толкоз ли сте изпаднали че да се ебавате с чужтите проблеми? кат толкоз нямате ко да прайте си напрайте тема и си пишете глупостите там или по лесно напрайте един общ чат в скайп и си дрънкайте колкото искате баси и хората дет сте спр сте зле..... :smt011

w0sh
09-09-2007, 23:43
Абе вии до толкоз ли сте изпаднали че да се ебавате с чужтите проблеми? кат толкоз нямате ко да прайте си напрайте тема и си пишете глупостите там или по лесно напрайте един общ чат в скайп и си дрънкайте колкото искате баси и хората дет сте спр сте зле..... :smt011
Аз пък им се радвам.
Все трябва някой, който да ме забавлява по това време.

09-09-2007, 23:43
Абе вии до толкоз ли сте изпаднали че да се ебавате с чужтите проблеми? кат толкоз нямате ко да прайте си напрайте тема и си пишете глупостите там или по лесно напрайте един общ чат в скайп и си дрънкайте колкото искате баси и хората дет сте спр сте зле..... :smt011






След като го прочетох и преглътнах глупавия, неуникален начин на писане цъкнах да те цитирам.
Чуждите проблеми са забавни. Особено когато са измислени, или идиотски.

FairYoFdaRknEsS
09-09-2007, 23:51
Абе вии до толкоз ли сте изпаднали че да се ебавате с чужтите проблеми? кат толкоз нямате ко да прайте си напрайте тема и си пишете глупостите там или по лесно напрайте един общ чат в скайп и си дрънкайте колкото искате баси и хората дет сте спр сте зле..... :smt011




След като го прочетох и преглътнах глупавия, неуникален начин на писане цъкнах да те цитирам.
Чуждите проблеми са забавни. Особено когато са измислени, или идиотски.

"глупавия, неуникален начин на писане" е поради ранния час на деня...
Може ли само да попитам: Ти откъде знаеш че са измислени?

09-09-2007, 23:54
Абе вии до толкоз ли сте изпаднали че да се ебавате с чужтите проблеми? кат толкоз нямате ко да прайте си напрайте тема и си пишете глупостите там или по лесно напрайте един общ чат в скайп и си дрънкайте колкото искате баси и хората дет сте спр сте зле..... :smt011




След като го прочетох и преглътнах глупавия, неуникален начин на писане цъкнах да те цитирам.
Чуждите проблеми са забавни. Особено когато са измислени, или идиотски.

"глупавия, неуникален начин на писане" е поради ранния час на деня...
Може ли само да попитам: Ти откъде знаеш че са измислени?








Усеща се. И ти би го усещала ако не беше тъпа. Иначе и на мен ми се спи, но пак съм бати пича.

FairYoFdaRknEsS
09-09-2007, 23:58
Да ве голям пич си нямам думи просто особено както обиждаш наред....

09-10-2007, 00:00
Да ве голям пич си нямам думи просто особено както обиждаш наред....









Виж след като някой тъп колкото теб е разбрал, че съм голям пич значи наистина съм такъв нали така?

FairYoFdaRknEsS
09-10-2007, 00:07
Само че мен нещо ме съмнява.... дали наистина си пич или по скоро си пичка :smt017 как то се изразяваш кат няква курветина :smt017

09-10-2007, 00:09
Само че мен нещо ме съмнява.... дали наистина си пич или по скоро си пичка :smt017 как то се изразяваш кат няква курветина :smt017









Само показваш, че нямаш опит с курветините.
П.П. Фери ъф даркнес с момиченце което гледа цветенце за аватар...ХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХ

Актрис х.Х
09-10-2007, 00:10
Само че мен нещо ме съмнява.... дали наистина си пич или по скоро си пичка :smt017 как то се изразяваш кат няква курветина :smt017

Това, че е прям и ти казва истината директно, не означава, че е курветина...

FairYoFdaRknEsS
09-10-2007, 00:15
Истина...от хора дето не ме познават.... както и да е не ми се занимава с вас грешката е моя...изобщо не тряаше да пиша в тая тема...

П.П.: Обогатете си малко речниците, защото ТЪП е мн изтъркано....

Актрис х.Х
09-10-2007, 00:16
П.П.: Обогатете си малко речниците, защото ТЪП е мн изтъркано....
... и все пак ти пасва идеално.

ПС: Няма да измислям нови думи, само защото някой олигофрен е недоволен.

DivoTo_KoTe
09-10-2007, 00:16
Истина...от хора дето не ме познават.... както и да е не ми се занимава с вас грешката е моя...изобщо не тряаше да пиша в тая тема...

П.П.: Обогатете си малко речниците, защото ТЪП е мн изтъркано....


оф виж,че си избива шибаните комплекси на всеки тая нощ без да подориза,че никой не взема на сериозно обидите му.

Актрис х.Х
09-10-2007, 00:19
оф виж,че си избива шибаните комплекси на всеки тая нощ без да подориза,че никой не взема на сериозно обидите му.

Хм... Колко пъти смяташ да повториш , този път, че никой не приема на сериозно обидите ми?

09-10-2007, 00:21
Истина...от хора дето не ме познават.... както и да е не ми се занимава с вас грешката е моя...изобщо не тряаше да пиша в тая тема...

П.П.: Обогатете си малко речниците, защото ТЪП е мн изтъркано....






Сължалявам о инфантилно, слабоумно извинение за разсъждаващо същество.

morenita
09-10-2007, 01:02
Ami razbiram che tie kofti itova nqma kak da go promenish. Samo vremeto lekuva, no qvno v tvoq sluchai i tova ne pomaga.Opitai da go zamenish s drug moje puk i da se poluchi. Toi ochevidno veche te e zabravil i ne vijdam smisal da se opitvash da si go vurnesh zashtoto tova samo shtego otblusne.

Lolla
09-10-2007, 11:42
сMерци на хората, коио прочетоха темата ми и изказаха мнението си...А що се отнася за комплексарчетата, на които няма кои да им обърне внимание в живота и псуват чрез нета........миииииииии просто не го коментирам. Мн се съмнявам че са станали здраво милещи хора. По съм склонна да мисля че са смешни млки пикльовци.