PDA

View Full Version : За момичета - тампони



09-09-2007, 23:06
Taa parvo zdr.
I predvaritelno se izvinqvam ako temata ne e za tuk no neznaeh kade da q napi6a...
iiiI sega iskam da vi pitam ako znaete nqkoi sait ili ne6to kadeto da e opisano kak se slagat tamponite za6toto as nemoga.Vedn1j si slojih no be6e mn nepriqtno za6toto ne go bqh butnala navutre.A to sa mi kazvali 4e ne trqbva da go use6ta6.Uj 4etoh na kutiikata kak se slagat ama.... ](*,)
vie ot kade razbrahte kak da si go slagate.Na 14 sym i me e sram da kaja na maika mi da doide da i pokaje kak :roll:
nadqvam se da mi pomognete za6toto mi e dosta silno i sega kato po4na u4ili6te ..... s prevryki nestava za6toto se "umaja" cqlata :?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

shadow4e
09-10-2007, 00:13
Сайт не знам, но аз мога да ти обясня.

Разопаковаш тампона.
Дърпаш връзчицата максимално колкото може и подръпваш лекичко, защото понякога има дефектни и може кончето да ти остане в ръката.
Аз лично леко приклякам назад като изтеглям дупе назад. Така не боли.
Мушкаш максимално навътре. Мушкането става като си вкараш примерно показалецък максимално навътре. И тогава вече не трябва да го усещаш.
Клякаш един път, за да видиш дали е добре, защото ако не си го сложила достатъчно навътре, ще те убива и съотвено трябва наново.

Успех :)

monityY
09-10-2007, 06:29
аз па си ходя с превръзки и не се мажа,по темата-разкра4ва6 се и го пъха6,не е сложно,бутни го по навътре,ама да може6 да го извади6 после де,нормално е да го усе6та6,не съм си слагала ама така знам

slon4et0
09-10-2007, 06:39
http://www.zaizrastvaneto-bg.com/csp/student/center.jsp?chapter=4&lesson=1&nav=0
Тук е обяснено ясно и точно има и други полезни неша.

П.П използваи търсачките ще намериш още много неща!

`Death`Whore``
09-10-2007, 06:42
Имам съвет, който е много полезен - приклякаш, хващаш с пръсти слюнка и я слагаш на входа на вагината си. И тогава слагаш тампона. Така ще боли по-малко. А ако не го сложиш като хората, го извади и опитай пак.

foreverr
09-10-2007, 09:50
www.zaizrastvaneto-bg.com-tam ima raboti i za tamponi, i za puberteta :wink:

foreverr
09-10-2007, 09:51
www.zaizrastvaneto-bg.com eto 4e odeve sbarkah