PDA

View Full Version : Много съм срамежлив



09-09-2007, 23:17
Проблема ми е следният. На 16 години съм а съм много срамежлив. И попринцип това не е голям проблем,нали, да ма не :( Точно заради това (поне така смятам) все още съм си нямал приятелка просто когато видя хубаво момиче почвам да се притеснявам и изобщо се мъча да си тръгна на някаде да не ме види, А НЕ СЪМ ГРОЗЕН. Даже напротив, е не съм Playboy или нещо такова но все пак. Та мисълта ми е може ли някой да ми даде съвет относно срамежливостта и намирането на приятелка защото просто вече не издържам. Даже и верни приятели нямам защото просто не излизам, или пък ако излизам то ще е до стадиона да ритам и обратно. Моля за съвет всякакъв :( :(

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

09-09-2007, 23:20
Леле същата съм като теб дай а се съберем :lol:
И аз съм срамежлива опитвала съм се да преудолея този свой недостатък но така и не успях...Не че искам да те обезнадеждавам ама...

AleX_BaBy
09-09-2007, 23:24
tva e napylno normalno ne trqbva da se pritesnqvash. i az kato po malka bqh mn sramejliva i ne smeeh da si vdigna glavata kato vyrvq po pytq no sega e razlichno. vsichko e do vytreshna naglasa - kogato izpadnesh v takava situaciq pochvash da si povtarqsh misleno che ne te e sram che nqma strashno i nqkakvi takiva okurajavashti neshta i sled nqkolko takiva pyti shte si povqrvash i shte s epoluchi prosto trqbva da imash volq. drugiq variant e ako imash po golqm brat sestra - da si pogovorih s tqh da ti pomognat - izlziai s tqh za da s eopitash da se otpisnesh... ako li ne.... ne znam dai da te izveda na kafe i da ti obqsnq nqkoi neshta :))

Dezz
09-10-2007, 02:06
ti na towa mu wikash sramno li be? :) hahaha

sega she ti kaja za men koe e sramno i si naprawi sam zakluchenieto!

sramno e da otkradnesh parite na slepec i da udarish inwalid :)
towa sa sramni raboti.. i az predi byah leko sramejliw no zapochnah da se wlacha dosta sus momicheta i samo gi nabludawah i se ucheh :)) i taka leka poleka se poizuchih malko i razbrah kak stawat teya neshta :)

ako iskash da wpechatlish nyakoe momiche koeto hareswash - moli se da ne e prosta materialistka... mojesh da otidesh pri neya, da i kajesh che mislish che e prekrasna, che ima krasiwi ochi, i sled towa ya popitai dali iska da izleze s teb :)) ako se syglasi znachi te e haresala :) i nai wajnoto e da budesh sebe si :P a ne da se prawish na nyakoi "QK BATKO" koito wsushtnost ne si ;) i znai che nejnia pol mnogo useshta :) ama naistina mnogo :)

Dez
09-10-2007, 02:23
ehh, dokato si naluchkam parolata :)))) ne se pritesnyawai ;P aide uspeh djonka i umnata =;

h0s7
09-10-2007, 03:44
прави го като нещо нормално се 1 си говориш с фрд или нешо от сорта :smt019 :smt017

Anf3tamin4o
09-10-2007, 07:11
Започни да излизаш с приятели.От там щте се запознаваш с момичета, и така лека полека, всичко щте си дойде на мястото

GregoryHouse
09-10-2007, 07:20
Срамно ли ?! Бих нарекъл срамно да се чукаш с всеки 2ри или да си някъф тъпак стил *veseliq_kuci но това определено не е срамно...едно време и аз бях така ама почнах да излизам с фр-та по кафета ала бала стигна се до купончета а стея работи идват и момичетата и колкото повече лаф толкова по спокоен ставаш и съвсем скоро ще се чувстваш в свой води като лаф с момичета :) Просто трябва на няколко пъти да се престрашиш и да опиташ и ще се получи бъди сигурен момичетата не ядът хора :) (освен в някои африкански племена де...) Деиствай както често казвам аз "Бързо,смело и безотговорно" :lol:

09-10-2007, 07:46
siguren sam 4e 4esto kazva6 Бързо,смело и безотговорно tova e tolkova qka replika kak si q izmislil

Valar
09-10-2007, 10:02
Само няколко много важни неща ще ти кажа
Действаи а след това мисли
И общувай с колкото се може повече момичета грозни хубави стари няма значение
НЕ мисли а действаи.

fuckyouuuu
09-10-2007, 20:06
...

morenita
09-10-2007, 20:13
Prosto trqbva da si povqrvash kolko si gotin i da se darjish taka cheda ubejdavash ostanalite che go znaesh. Druj se taka vsqkash vsichko ti e 6+ i nikoi ne moje da te pritesni :) Uspeh

GregoryHouse
09-10-2007, 20:23
siguren sam 4e 4esto kazva6 Бързо,смело и безотговорно tova e tolkova qka replika kak si q izmislil


Ох ей маменцето ти да еба бе копеле баща ти по цяля нощ да те изнасилва на майка си сиврки да правиш кой ти е дал право да дишаш бе НЯМА ЛИ ЕДИН ДА ГО БАННЕ ТОЯ ВЕ ЕБАТИ ЧУДОТО ОСВЕН СПАМ ДРУГО НЕ ПРАЙ

09-10-2007, 21:29
eee ama mnogo se pritesnqva6,pak nqma za kakvo :wink:
to e normalno na taq vazrast,vseki ( e po4ti :roll: ) e minal prez tova!Tai 4e ne se pritesqnvai da zagovori6 nqkoe momi4e,to devoi4eto moje da se sramuva pove4e i ot teb,taka 4e 8)
aide uspeh :smt006

BASSA89
09-10-2007, 22:04
БъдИ ТаРиКаТ зА дА нЕ Те е Яд!

gangstata
09-10-2007, 23:58
mmm moje bi ako ob6tyva6 s pove4e hora tazi tvoq sramejlivost nqma ve4e da ti pre4i

Dobrodu6niq
09-11-2007, 00:22
Oh kolko mi e poznato tova i az sam su6tiq kato tebe mnogo sramejliv.No 6te ti dam edin suvet koito mi pomaga opitai se kato vidi6 hubavo momi4e na ulicata ili kadeto i da e da go zagovori6 za tova si povtarqm 4e ako ne opitam nqma da razbera za6toto neznae6 kakvo moje da stane moje i da te haresa moje i ne,no ako ne opita6 6te sujelqva6,puk ako ne te haresa sledva6tata 6te e i t.n. Taka 4e ne trqbva da se pritesnqva6 kolkoto pove4e puti zagovori6 momi4etata tolkova po uveren 6te se 4uvstva6.Znam 4e e dosta trudno purviq put az sum su6tiq za tova opitai.Nikoga neznae6 kakvo moje da ti podnese jivota za tova smelo!.Prosto trqbva da si uveren.Dano da sum ti pomognal.

GGSHIT
09-11-2007, 01:41
ся щи кажа аз какво права по принцип и аз сам малко срамжливичак но е нормално :smt019


значи като видиш някоя яка путка (си викай ич ми не е ) да не ти пука за нищо да не е повече от теб :lol:

вкарай една водка патрочне и няа да имаш срам и от майка си :P

Sunarry
09-11-2007, 06:40
spoxs si4ko 6te mine.... se nqkoq macka 6te oceni tvoqta svenlivost :) btw tva e mn sladko :)

09-11-2007, 22:24
хора благодаря много за съветите, и дано след време да се сещам за това (срамежливостта) със смях [-o<

09-11-2007, 23:16
ти ако чакаш някой да дойде да те търси караи си на мара шепова

girlmania
09-12-2007, 09:36
SPOX ne e tolkova stra6no,a i kakto kaza Sunarry---tova e sladko :wink:

gangstata
09-13-2007, 01:36
вкарай една водка патрочне и няа да имаш срам и от майка си :P
466 kai my malka patronka da ne zeme da ne bytne golqma ...
PP:razredi posle s voda 6e ti stane perfetnoyyy