PDA

View Full Version : windows vista



09-10-2007, 00:59
az 4esno da vi kaja ni6to ne razbiram ot kompiutri ama sega si vzeh edin s taq novata programa windows vista i sajalqvam mnogo 6toto ne si savpada s ni6to kompiutara ne priema ni6to nito igrite nito cd-tata za telefona mi rotera i taka na tataka.i vaprosa mi e dali e vazmojno da si vkaram taq starata programa xp i kak moga da go napravq tova.blagodarq vi mnogo predvaritelno

LizZz
09-10-2007, 03:06
То не е сложно,но така,както на "Виндофс" :mrgreen: казваш "програма" виждам как няма да го направиш... :arrow:
Преинсталират "Виндофси" :mrgreen: в разни сервизи,но там зимат парички...Най-добре е да помолиш някой приятел и може да му предложиш 10-15лв за услугата :idea:
Т'ва е единствената идея,която мога да ти дам...

Na^PoPa^RaSoTo
09-10-2007, 06:43
Предложи безплатен секс на готината ти комшийка,а тя,в замяна,трябва да ти преинсталира уиндоуса. :)

Forslor
09-10-2007, 14:19
Тъй да оставим на страна ,че това за което говориш не са програми ,а операционни системи . Най добре дай 10-15 лева във някой компютърен сервиз и им кажи да ти сложат Windows XP .

belerofone
09-10-2007, 17:24
Аз минах по този път с Вистата ....Леле какъв зор беше докато я преинстална ....Ходи в Сервиз освен ако не търсиш авантюрата на 12 часа преинсталация...

Нама как а ти помогнем от тук...

Котарана
09-10-2007, 19:12
хаха..и аз си сложих Виста наскоро и доста нерви изхабих докато си инстална всички програми, но вече почти всичко ми върви нищо, че постоянно нещо ми се бъгва...Щом не ти тръгва нищо си върни xp-то по-добре.За преисталация взимат между 15-20 лв.

rowzz
09-10-2007, 23:06
То не е сложно,но така,както на "Виндофс" :mrgreen: казваш "програма" виждам как няма да го направиш... :arrow:
Преинсталират "Виндофси" :mrgreen: в разни сервизи,но там зимат парички...Най-добре е да помолиш някой приятел и може да му предложиш 10-15лв за услугата :idea:
Т'ва е единствената идея,която мога да ти дам...
ммда.. по добре дай на тфой приятел отколкото на някой сервиз щото там само ще ти преинсталират уиндоуса, а другите работи ако не разбираш няма как да си ги направищ щото тей кат гледам грам не разбираш
ако си от варна драсни едно ЛС и ше са спазариме :)

mgxpower
09-11-2007, 00:32
Vista адски бъгава...това е моето мнение!

belerofone
09-11-2007, 07:37
Vista адски бъгава...това е моето мнение!

Не е само твое....

AnTiBuLLsHiTs
09-11-2007, 07:42
Братовчед ми бачка в М$ и щом той ми каза,че е бъгава..значи представете си за кво говорим. [-X

REMIX 1912
09-11-2007, 19:32
mi prosto si preinstalirai windows slozi mu xp sp 2 skoro v na4aloto na 2008 mai 6te izliza i sp3 deto e hilqda pati po-dobro ot vista a preinstalaciqta e super lestna na teb dori bootva6t dick ne ti trqbva ako ne si svali6 pitai nqkoi priqtel da ti go svali na disck i si go preinstalirai samo ako nqma vsi4ki vgr. programi trqbva da si gi svali6 i tova otnema vreme tam drivery i dr. gluposti sravneenie s vista xp sp2 rulzzzzzzzzzzzzzzzzzzz