PDA

View Full Version : наркоманите са идиоти



09-10-2007, 09:41
вие добрие ли сте да се друсате :!: вас само кат ви друснат в затвора ще се оправите

еж ми ку*о
09-10-2007, 10:41
Монке, не стига, че си позьор, ами си и тъпигьос. ;р

tuka6na
09-10-2007, 10:51
:D Чудя се..колко още безмислени теми тряя да пуснеш ти,или някой от другите ентусиасти с червен почерк и внушителни аватари за да се замисли някой за нещо като бан,или поне предупреждение бахти :lol: . Не давам идея,въпреки ,че няма лошо.

шегаджията
09-10-2007, 11:11
Да, Бан за тези , които не се друсат! :mrgreen:

IlLuSi0nS`
09-10-2007, 11:20
подобни теми са безсмислени.. се пак ще се почне един спор.. тея дето са против ще хранят "наркоманите" и ще се чудят що, видиш ли, се друсали.. божеее колко ужасно и т.н. "наркоманите" от своя страна ще почнат да убеждават анти-дрога синдиката да не им се бърка в живота и че това си е техен избор кфо ще правят с тялото си и накъде ще отведат мисълта си.. и изобщо познатия спор.. та, няма смисъл.. :smt033

индианеца
09-10-2007, 11:23
Епа нема, ама Вилхелм си е наци интригантче. ;р

09-10-2007, 11:24
не това мое лично мнение

Communist
09-10-2007, 12:23
Тук ще се съглася :?

09-10-2007, 13:10
ЛОЛ, и пишеш с червени букви щото си комунист? :ДДДДДДД

(въпроса е риторичен, не отговаряй. ;р )

hamilcar
09-10-2007, 15:07
Поредния разбирач ...

KiLLeR_InSTiNkT
09-11-2007, 07:56
#-o Без коментар.

09-11-2007, 08:03
#-o Без коментар.
що бе те са утаиката на обществото

AnTiBuLLsHiTs
09-11-2007, 08:24
#-o Без коментар.
що бе те са утаиката на обществото
И к'во ще направиш поза гадна? Не съм наркоман и не друсам,но аз нямам проблем с тях.Те решават какво ще правят. Аз нямам проблем с наркоманите те нямат проблеми с мене и всичко си е ок.Само че гадни позьорчета като тебе ми бъркат направо с .... 8-[. Та въпросът ми е к'во ще направиш по въпроса с наркоманите?

5h@d0w_Hun73r
09-11-2007, 09:16
тва е работа за мангалите не за нас !

комуняга
09-11-2007, 09:24
#-o Без коментар.
що бе те са утаиката на обществото

Върви в Германия да ядеш от Мак Доналдс и да чукаш дебели жени ве, наци скъм. ;Д

KiLLeR_InSTiNkT
09-11-2007, 14:25
#-o Без коментар.
що бе те са утаиката на обществото
Може да друсаш и пак да си нормален човек. Единствената разлика е, че друсаш. Пък и такива утайки познавам, които не друсат, че чак се замислям...

09-11-2007, 17:54
Добре се изказа: "поредният разбирач". Вижте всеки има право да прави каквото си иска в живота си. Не е редно да се месим в чуждият, като толкова не ви харесва - не го правете бе хора. Аз лично съм против наркоманията, за мен е наистина жалко да видиш малко дете което напълно се отказало от живота си, но пък какво мога да направя по въпроса.. Освен да поговоря с него, да се опитам да му помогна, да му подам ръка да се справи с проблема си.. Какво друго? Всичко е въпрос на избор.
Да, глупаво е това което правят. И коментари от типа на "ама те имат големи проблеми с живота; проблеми с родителите си;" и т.н. не са извинение. Щом те самите не могат да проумеят че си вредят по този начин, какво.. да им го набием насила в главата ли?

Тука явно имате проблеми
09-11-2007, 20:17
Вижте всеки има право да прави каквото си иска в живота си.
Има и закони ! Факт е, че наркоманите са утрепки. Виждал ли си свестен наркоман ? Нещо сериозно е объркана ценностната система на вас, подрастващите.

09-11-2007, 20:56
Вижте всеки има право да прави каквото си иска в живота си.
Има и закони ! Факт е, че наркоманите са утрепки. Виждал ли си свестен наркоман ? Нещо сериозно е объркана ценностната система на вас, подрастващите.
Факт е, че много от подрастващите започват просто от глупост. Но пак искам да добавя, че има свестни хора *не говоря за херците, защото нямам такива познати* и просто единственият им проблем е, че са поели по този път, както и аз*въпреки че не съм на 15*. Въпросът е да имаме воля, за да се избавим от този порок. Въпрос на среда и на воля.

KiLLeR_InSTiNkT
09-11-2007, 20:57
Вижте всеки има право да прави каквото си иска в живота си.
Има и закони ! Факт е, че наркоманите са утрепки. Виждал ли си свестен наркоман ? Нещо сериозно е объркана ценностната система на вас, подрастващите.
Факт е, че много от подрастващите започват просто от глупост. Но пак искам да добавя, че има свестни хора *не говоря за херците, защото нямам такива познати* и просто единственият им проблем е, че са поели по този път, както и аз*въпреки че не съм на 15*. Въпросът е да имаме воля, за да се избавим от този порок. Въпрос на среда и на воля.
Това бях аз.

09-11-2007, 21:58
Някъде да съм оспорила този факт? Че има закони, има си ги.. Но малко са хората които ги спазват.. (за съжаление)

KiLLeR_InSTiNkT
09-12-2007, 08:59
Някъде да съм оспорила този факт? Че има закони, има си ги.. Но малко са хората които ги спазват.. (за съжаление)
Така е, никой не гледа законно ли е или не. А и предполагам, че за повечето забраненият плод е най-сладък.

09-12-2007, 10:40
Е sorry KiLLeR_InSTiNkT,ама на 15 год толкова ти е увряла главата за наркотици,че представа си нямаш.Деееба само се излагате!

KiLLeR_InSTiNkT
09-12-2007, 11:20
Е sorry KiLLeR_InSTiNkT,ама на 15 год толкова ти е увряла главата за наркотици,че представа си нямаш.Деееба само се излагате!
Само да ти кажа, че не съм на 15, въпреки че за теб едва ли ще има някакво значение. На 20 съм...

09-12-2007, 11:42
И така да е-извини ме.Ако наистина беше чат с тея работи...как да ти кажа...за някои неща уцелваш,но за др,за които личи че хич не си наясно говориш безумните простотии!Не го правя с цел да те обидя,ни наи-малко,но смятам че няма нищо смешно или срамно да замълчиш когато не си наясно с нещо.

09-12-2007, 11:48
И така да е-извини ме.Ако наистина беше чат с тея работи...как да ти кажа...за някои неща уцелваш,но за др,за които личи че хич не си наясно говориш безумните простотии!Не го правя с цел да те обидя,ни наи-малко,но смятам че няма нищо смешно или срамно да замълчиш когато не си наясно с нещо.

Да, може за някои неща да не съм наясно и знам, че не трябва да говоря за тях. Следващия път ще се опитам да си замълча :wink:
И спокойно, не ме обиждаш. Радвам се, че има хора, които говорят без да псуват или нещо от сорта.

KiLLeR_InSTiNkT
09-12-2007, 11:49
И така да е-извини ме.Ако наистина беше чат с тея работи...как да ти кажа...за някои неща уцелваш,но за др,за които личи че хич не си наясно говориш безумните простотии!Не го правя с цел да те обидя,ни наи-малко,но смятам че няма нищо смешно или срамно да замълчиш когато не си наясно с нещо.

Да, може за някои неща да не съм наясно и знам, че не трябва да говоря за тях. Следващия път ще се опитам да си замълча :wink:
И спокойно, не ме обиждаш. Радвам се, че има хора, които говорят без да псуват или нещо от сорта.
Това бях аз.

09-12-2007, 12:07
Е,аз пък вече съм сигурна че не си на 15:)

KiLLeR_InSTiNkT
09-12-2007, 12:15
Е,аз пък вече съм сигурна че не си на 15:)
Това е добре :wink: Само дето никой не ми вярва, че съм на повече от 16-17, докато не покажа лична карта. Ох, отклоних се от темата.

krem4et0
09-13-2007, 08:00
Аз също не мисля, че да се друсаш е супер. Против употребата на наркотици съм. Но не мисля, че темата ти ще има резултат!
т.2