PDA

View Full Version : Заряза ме заради друга.. не го очаквах от него :((((



SpAcE_LaDy
09-10-2007, 09:07
Здравейте.. чувствам се ужасно, направо не мога да си намеря мято, непрекърнато плача и мисля за него и за това, което се случи.. с приятеля ми (така де.. вече бившия) бяхме заедно почти 2 месеца, но за тези 2 месеца бяхме нон-стоп заедно и имам чувството, че сме ходили поне 4 месеца.. и сега отидохме н море с него.. са септември в началото тръгнахме и вчера се върнахме.. както и д е.. датите не са от значение.. таа н морето се запознахме с едно момиче, което той явно хареса доста.. лафиха си, вечер като ходиха да запиват по стаите н хотела бяха заедно.. той там мн пиеше и аз му се карах, щото наистина прекаляваше, а не исках д си докара проблеми с черния дроб, като един негов приятел.. и там той хареса въпросното момиче и реши да скъса с мен.. каза ми, че се е поевила по-силна тръпка, по силни чувства.. с мен тръпката явно от началото не е била чаак толкова силна и не е могъл да се раздава за мен на 100%, а с нея мисли, че ще е щастлив и съответно тези 100% ще ги отдаде на нея.. тъпото е, че за тези 2 месеца аз тамън започнах да изпитвам доста сериозни и силни чувства към него и хоп.. за*ба ме, заради няква, дето я познава от една седмица :(((((( :smt010 :smt010 :cry: :cry: :cry:
Кажете ми не е ли тъпо така да позтъпва..? аз ли съм сгрешила нещо.. като го питах какво съм направила аз, тойказа, че нищо не съм направила, че във връзката ни е нямало грешки, а просто не е имал тръпка.. питах го и дали ако не беше срещнал това момиче щеше да остане с мен и той каза "сигурно".... не знам.. моля ви кажете си мнението..? кажете ми как да го забравя.. а междудругото това, което стори с мен, не го прави за 1ви път.. така е зарязвал и др свой гаджета.. ходи с една.. появи се др и хоп, зареже момичето и тръгне подир другото..
Ох.. чувствам се ужасно.. направо не знам какво д правя.. плс дайте някакъв съвет :(((( :cry: :cry: :cry: :cry:

09-10-2007, 09:16
Съжалявам, сигурно наистина ти е кофти! Няма да давам някакви съвети, които ще ти дадат още 10 човека след мен, просто няма смисъл...да ти кажа, радвай се, че 1. е бил честен с теб, 2. все пак два месеца са си два месеца, не две години, загубеното време не е много 3. в последна сметка си се отървала от него, казано грубо. "Нямало тръпка"...тогава защо въобще се е занимавал с теб? Можеше да е по-лошо - да ти дава все по-силни надежди, ти да се влюбваш много и накрая да ти го каже това, или пък да е едновременно с други момичета, докато сте заедно, нали? Просто приеми, че човекът си е вятърничав, несериозен (за момента), не му се занимава с ангажиращи обвързвания - и това си е негов избор, все пак.

Erica
09-10-2007, 09:23
Ами освен да се стегнеш,да вдигнеш глава и да продължиш напред друг вариант няма!Просто се опитай да го игнорираш и да не мислиш за него-трудно е но се постига!
Мисли за позитивни неща...!Успех!

SpAcE_LaDy
09-10-2007, 09:28
Ми да и аз го питах защо тогава е тръгнал с мен като не е бил сигурен в чувствата си.. а ако трябва да съм честна, за времето, в което бяхме заедно, той се държеше ПЕРФЕКТНО.. адски мил, нежен, добричък, грижовен.. именно заради това не вярвах, че ще стане така.. а и той е на 21.. сега ги направи август.. имал е сериозни връзки.. 2.. и 3 кратки (в 3те кратки се включва и тази, която имаше с мен) и сега тази, заради която е отряза.. го е отрязала него, но той каза, че няма да се откаже от нея толкова лесно и ще опитва, докато не е сигурен, че няма шанс със нея..

тъпото е, че ми беше казал, че ме обича, само като ми кажеше "Ангелче" и ме разтапяше, правеше планове как зимата на студа ще се гушкаме и ще се топлим, някви такива неща, които ме караха да св чувствам страхотно.. ох.. не знам.. за тия 2 месеца изпитах неща, които не бях изпитвала от мн време и сега ми е адски кофти :(((( не знам какво да правя.. как да го забравя.. :((((((

Leksi23
09-10-2007, 09:28
Много съжалявам. По същият начин приключи и последната ми връзка, само че аз бях с него от 9 месеца. Знам колко ти е кофти, иска ти се да ревеш постояно, да крещиш, да чупиш...Моя съвет е да го забравиш, така ще е по-добре за теб. Малко е трудно да се оттърсиш от разочорованието, но се опитай да не мислиш за него, излизай с приятели, смей се, весели се, пусни си филмче, поглегай някоя хипер смешна комедия или се наплачи хубаво на някоя драмичка...
Успех, ще ти мине :smt006 :smt008

kindergarden
09-10-2007, 09:30
Сигурно ти е много гадно,но в крайна сметка не си заслужава заради един женкар (от това,което си написала аз останах с такова впичатление) Не търси вината у себе си забрави го и продължавай напред.Ще си намериш някой сериозен,въпреки че сега искаш само него.Ще мине време и ще ти олекне.Постарай се да не мислиш за него

SpAcE_LaDy
09-10-2007, 09:31
Emi 6e se opitam, no ne znam kak.. tupoto e, 4e prosto nqmam mn istinski priqteli.. ne vurvi d zvunq n negovite frs.. vupreki 4e ima mn gotini hora ot kompaniqta mu.. ma nqkak si ne vurvi.. iskam d poddyrjam priqtelski otno6eniq s nego, no z sega mi e trudno, ina4e s nego mi e nqkvo qko kato si prekarvam vremeto.. ili pone mi be6e qko.. oh.. ne znam.. idva mi d se metna ot nqkude

_vampire_blood_kiss_
09-10-2007, 09:32
аЕ...Тегли му майната на тоя...След много кратко време ще разбереш,че изобщо не си е заслужавало,дори ще си се смееш на постъпката :D

09-10-2007, 09:35
Той е на 21, ти на колко си?
Иначе, глупаво е да ти го казвам, след като очевидно и сама го виждаш, но не трябва прекалено да вярваш на хората. "Обичам те" са две олигавени, захаросани думички, които определен тип хора са способни да изричат при всеки повод, за да постигнат някакви цели. Така че...ето ти го...пак казвам (аз съм първият гост :P ) - радвай се, че е бил директен. Не му прави чест, че ти е казвал такива неща, а после изведнъж е забегнал, но просто има такива хора, които не си ценят думите и не се притесняват да се възползват от такива случаи за самото забавление...което не ги прави лоши, просто трябва да страниш от тях и толкова...
Аз съм на 18 и си имам от много време работа с едно момче, което също като твоето навърши 21 съвсем скоро...колкото и да е абсурдно, явно е заложено генетично у някои мъже да смятат по-малките от тях момичета за лесна плячка...много общо има между твоят индивид и моят, честно :roll:

SpAcE_LaDy
09-10-2007, 09:44
Mi az sum na 17.. momi4eto, zaradi koeto me zarqza toi.. su6to e na 17..ne znam.. toi ne izglejda takuv 4ovek, o6te pove4e, 4e e dobur priqtel i e stra6no kontakten.. ima mn poznati i priqteli i vs-te go obi4at kato priqtel.. no po otno6enie n momi4etata ponqkoga postupva naistina glupavo.. az mu go kazah, ne sikah d stane taka.. ne go o4akvah ot nego.. kaza, 4e s men mu e bilo mn dobre, no kato q e vidql neq i e usetil vuprosnata trupka, e razbral, 4e imenno tazi trupka mu lipsva i suotvetno, 4e az nqmam mqsto do nego.. bati gadnoto :(( napravo ne znam.. ne znamkak d go zabravq.. az nqmam tolkova mn poznati i priqteli, 4e d izlizam navun vs den i po cql den.. a kato si stoq v nas ne moga d ne mislq z nego.. napravo ne znam kvo d pravq ve4e.. :((((((((( ot4aqna sum, ot lubov i ot razo4arovaniq i ot kvo li ne.. dobre, 4e pone vas ot foruma vi ima, 4e d pogovorq s nqkogo.. taka de.. popi6a

09-10-2007, 09:56
Аз също съм като теб :) Пък и твоят човек пак ужасно много прилича на моя, по това, което чета поне...това е първата тема в такъв форум, в която пиша, хаха :-D
Иска ми се да ти кажа нещо, което ще те успокои, не знам защо...може би защото те разбирам...не знам, никога не съм се оставяла на меланхолията, просто се боря с нея. Съветвам и теб да постъпиш така - не губи време да мислиш какво е било, кой какво е казал и как е направил, в последна сметка...почни да четеш. Сериозно го казвам, чети :) Каквото искаш чети...можех да ти кажа и да гледаш филми, да слушаш музика, но не случайно ти казвам - чети. Ще видиш защо :)
Сигурно просто трябва да ти кажа: "Спокойно, всичко ще е наред"...ама аз пак почвам да анализирам, какво да се прави :lol: Ухили се на света, ама злобно му се ухили, и си помисли за онези хора, които ще видят у теб тръпката. Много егоистично би било да ги изпуснеш заради някакъв човек, който може и да е имал всякакви качества, но просто не ти е пасвал, нали? Да забравиш в случая не означава да се предадеш, би се предала, образно казано, ако продължаваш да търчиш след него. Недей, остави го да си живее, това си е неговото решение...може би, евентуално, след време ще съжали за постъпката си, но тогава и ти ще си се променила, и той. Случил ти се е, два месеца си слушала колко те обичат - истината е, че много хора никога няма да познаят такова нещо, така че - радвай се :)

evilkaAaAa
09-10-2007, 09:59
еми като нямаш толкова много приятели излизай малко с майка си. първо тя никога няма да ти откаже, защото "я нямало тръпката" и второ тя ти е истински приятел :wink: не ти казвам да си изливаш мъката на нея, за да ти олекне, а просто да се забавляваш с нея :wink: лично моята майка е много добра в тези неща, мисля че и твоята би могла да е :wink: :smt016

SpAcE_LaDy
09-10-2007, 10:08
Oh, ne znam, sig. vremeto 6te mi pomogne d go zabravq, no samo kato znam, 4e toi iska neq i 4e nqma da se otkaje ot neq, me boli NEVEROQTNO MNOGO :(((((
mi toi samo vednuj mi kaza, 4e me obi4a.. za tezi 2 meseca, pra6ta6e mi nqkvi sur4ica v skype, be6e si napisal i v zabelejkata v skype, 4e me obi4a, no smao vednuj mi go kaza n jivo.. ili moje bi 2 puti d sa bili.. ne e kato d mi go kazva vs den.. a n men mn mi se iska6e nqkoi d me obi4a.. iskah tozi nqkoi d e to4no toi.. no qvno mn sum iskala.. a po na4ina mu n durjanie ne li4e6e, 4e NE me obi4a.. naprotiv, super milo se durje6e, super qko.. no.. qvno dobre se prikriva.. kaza, 4e tova mu durjanie ne e vs, koeto moje d dade ot sebe si.. ne sa tezi 100%, koito moje d dade ot sebe si i d se otdade napulno n vruzkata.. vupreki, 4e mi kaza, 4e me e bil haresal predi o6te.. oh.. ne znam..

Gostenke, q dai skype ako iska6 d ti pi6a tam :)

MERSI mn z suvetite n vs, ako moje draskaite pak tuk.. daite i nqkvi dr suveti, kak d go zabravq.. kvo d pravq

kameliqbaby
09-10-2007, 10:26
"Нищо не е така както изглежда.В това се крие фаталността на вярата,такъв е урока,който ни дава любовта" незнам кой го е казал ама е мн точно

Anf3tamin4o
09-10-2007, 10:43
Oh, ne znam, sig. vremeto 6te mi pomogne d go zabravq, no samo kato znam, 4e toi iska neq i 4e nqma da se otkaje ot neq, me boli NEVEROQTNO MNOGO Sad((((
Дори и да се откаже от нея, да не би да мислиш пак да тръгнеш с него.След като ти е казвал само един път (Както каза два) Мислиш ли че наистина те е обичал, човек който Наистина те обича щте ти го казва всеки ден.Дали Алкохола не му е повлияел да избере онази "приятелка която я познавал от 1 седмица"

Erica
09-10-2007, 10:47
Незнам дали ще ти помогна по-някакъв начин...,но искам да ти споделя нещо!
Преди няколко месеца се разделих с приятелят ми... :cry: за много кратко време той се промени...,започна да се драчи с мен за най-малкото,постоянно ми правеше забележки :smt014 ... .Подозирах,че има друга...но все си повтарях че е невъзможно,че не е истина...постоянно говорех с "най-добрата" ми приятелка,плачех и споделях,питах я тя как мисли къде греша...,а тя все ме успокояваше... :?Докато един ден при поредният спор :smt014 ,след куп обиди,той каза "всичко свърши" =; и си замина... :smt006 И знаеш ли кое е най-лошото,че в действителност се оказа,че има друга и тази другата беше "най-добрата" ми приятелка...,а аз я имах за сестра... .Оказа се,че Тя просто се влюбила,и когато той я е помолил за съвет,как да постъпи за да спрат нашите скандали...тя предприела стъпка напред...и му обяснила...,че не си струва...колко лоша съм аз и как не го заслужавам... ](*,),само и само да го има за себе си - И успя!

Е няма да ти кажа как се почувствах...такова предателство не пожелавам на никого... :smt010.Нея я имах за сестра,а него го обичах адски много...И ние си имахме планове за в бъдеще,и то доста сериозни...но всичко свърши...и аз като теб неочаквах да ме остави заради друга,но ето,че и това стана...

Беше ми много трудно но го забравих,изтрих го...просто,когато си помислях за него винаги свързвах нещата с предателството му...и така постепенно,чувствата гаснеха.
Така,че отново те съветвам и теб...гледай да не мислиш за него...,когато го правиш си спомни болката...,която си преживяла...и ще видиш,че един ден сама ще разбереш,че няма за какво да съжаляваш...,че той просто не те е заслужавал...
Сега с него,пак се чуваме...но изгарящите чувства от моя страна...ги няма...те умряха...заедно с предателството му...

П.П. Извинявам се,малко се поолях с писането...
Знам,че не е точно като твоят случай...но е подобен...,надявам се да съм ти помогнала поне малко...

SpAcE_LaDy
09-10-2007, 12:01
Mersi mnogo na vsi4ki pak..

Erica, naistina ti blagodarq i n teb, naistina mn gadno se e polu4ilo i s teb i tvoeto mom4e, sujalqvam mnogo.. mn e gadno.. osobeno puk s nai-dobrata ti priqtelka.. z men be6e vajno toi d nqma 4uvstva kum neq, puk te momi4etata neka si go haresvat, vajnoto z men be6e d su6testvuvam az samo z nego.. ako naistina me obi4a6e nqma6e d se zaglejda po drugi.. az kato obi4am nqkogo, z men dr mom4eta ne su6testvuvat prosto.. ako zapo4na d se zaglejdam po-seriozno v nqkoe mom4e, zna4i 4uvstvata mi kum gadjeto sa ohladnqli.. no sega s nego.. ne sum se zaglejdala.. iskah nego, samo nego.. iskah d e s men, d se durji s men tka, kakto se durje6e v na4aloto.. no z nego e vajna trupkata, samo taq pusta trupka.. to ne moje ve4no d ima trupka e*asi.. NE MOJE, horata se obi4at, izpitvat lubov, 4uvstva, no ne vinagi ima trupka, razbira se s vuprosnoto pogudeli4kvane pod luji4kata e mn po-qko.. ama horata izpitvat 4uvstva edin kum drug dori i sled kato otmine vuprosnata trupka.. za6to me zarqza taka basi.. nqma si i n ideq kvo mi pri4inava i imam 4uvstvoto, 4e izob6to ne mu dreme z men.. z tova, koeto az izpitvam i z bolkata, koqto mi pri4inqva po tozi na4in.. 4uvstvam se kato mazohistka kato go pitam za neq i toi mi kazva "haresva mi, 4uvstvam, 4e s neq 6te sum 6tastliv i 6te moga da dam 100% ot sebe si, imam 4uvstva kum neq, no vajnoto e dali tq ima kum men".. tova mi kazva..ne to4no tka, no go zbih v edno izre4enie i se opitah d go predam vuzmojno nai-to4no..
ne znam.. napravo ne znam kakvo d pravq.. a kaza, 4e men o6te me haresva, no bez trupka ne e su6toto.. ne znam kvo d pravq basi.. 4uvstvam se izpolzvana, izhabena.. zahvurlena.. 4uvstvam se ujasno...

Erica
09-10-2007, 12:13
Хех...още те харесвал,но я нямала тръпката...това е доста изтъркано...Не се самозаблуждавай и не се измъчвай повече...той явно иска да си остави вратичка към теб...и един ден,когато е сам и отхвърлен да се върне при теб...,защото е наясно,че ти ще го посрещнеш с отворени обятия...
Опитай се да приемеш,че всичко е свършило!
Погледни на случилото се и от друга гледна точка...приеми го като урок...,че не трябва да вярваме на всеки и на всичко...Аз така направих...

VerryBerry
09-10-2007, 12:20
i men sa me zarqzvali zaradi druga,no s sms..6to se otnasq za teb-mislq da go zabravi6,da se opita6 da ne misli6 za nego i da si gleda6 jivota,6tom iska trapka-neka q ima,za teb 6te se nameri nqkoi koito bi se razdal na 100% sigurna sam :wink:

SpAcE_LaDy
09-10-2007, 12:20
Misli6 li, 4e si ostavq vrati4ka? ne znam, problema e, 4e az go obiknah.. i ako me pomoli d se seberem otnovo.. ne znam kvo 6te napravq.. ni6to 4udno i d se suglasq, d mu prostq i pak d sme zaedno, vupreki, 4e znam, 4e tova 6te e ADSKI golqma gre6ka.. znam go, no prosto jelanieto d sum s nego moje bi 6te naddelee.. osobeno ako naistina doide tova vreme, pomoli me d sme zaedno i ako az o6te tuja z nego.. vij, ako do togava sum go zabravila.. sig. nqma d trugna s nego pak.. no ako stradam z nego kakto sega.. ne znam kakvo 6te napravq..
no naistina li msili6, 4e ostavq vrati4ka? ne moje linastina d me haresva..
kajete mi kak d go nakaram d sujalqva, 4e me e ostavil? iskam nqkak si d mu go vurna.. mn iskam.. iskam d go nakaram d se izdrazni i d sujalqva.. d razbere, 4e az sum edinstvenata, koqto go e obi4ala istisnki (verno, 4e z 2 meseca n vs 6te im se stori, 4e ne moga d obikna silno, no az moga d obikna i z edna sedmica, prosto sum takuv 4ovek), no d razbere, 4e moje bi nqma d me ima pove4e.. iskam d go nakaram pak d me jelae..d zabravi neq i d iska men..

Anf3tamin4o
09-10-2007, 12:29
Проблема е там че пак щте се примериш .......... и не можеш да бъдеш сигурна че след време пак няма да те остави + това както вече знаеш от друга приятелка че той само ги менка 'Момичетата".А според мене, ти търсиш някой по - сериозен
Няма да е лесно след 2,3 дена щте го забравиш

Erica
09-10-2007, 12:38
Виж сега,незнам дали те харесва още или не.Но да погледнем реално на нещата.Той те оставил...просто защото тръпката я няма...и те е оставил,заради друга - смятал,че на нея може да даде 100% любовта си (ако не греша,мисля,че така ти беше казал).Не мислиш ли,че това е достатъчно...за да си отговориш на всички въпроси...Ако имаше чувства...нямаше да те остави просто така...гадно но факт.Приеми истината,макар и от нея да боли!
С времето,ще се научиш,че не всичко,което човек казва винаги е истина...Да обикнала си го-нормално...ти сама казваш,че в началото всичко е било супер...повярвала си,че това е Той...,човекът за който винаги си мечтала...,но...явно това е било в твоите очи....,явно за него всичко е било авантюра...
И още нещо...,ако един ден дойде при теб и поиска отново да е с теб...,колкото и да го искаш...,първо се замисли...дали ще можеш да преодолееш болката отново...,защото не е задължително да се повтори...,но има и такъв вариант...а ти спомена,че той е постъпвал така и преди...да е с някоя и като се появи следващата...той да забравя за сегашната...!
А що се отнася до това да му отмъщаваш...няма смисъл...поне според мен...

sasha_90
09-10-2007, 12:45
Предполагам как се чувстваш.Чувството е ужастно.Но не се затваряй в себе си само заради него.Не мисли,че на него му пука вече за теб.Той те е зарязал-добре,но сега му покажи,че не ти пука за него.Не му доставяй това удоволствие.Отдай се на приятелите и др неща,които ще те накарат да се почувстваш наистина добре.Успех.

SpAcE_LaDy
09-10-2007, 12:50
Oh, kolkoto i d ne mi se iska, ste absoliutno pravi vs.. naistina moje bi nqma 4uvstva kum men, a tova, 4e mi kaza, 4e me haresva vse o6te.. moje bi e prosto za da posmeg4i malko bolkata mi.. da me uspokoi po nqkakuv na4in.. a tova, koeto stori s men, go e napravil.. mai n po4ti vs-te si priqtelki, osven n edna, s koqto sa hodili 2 meseca i dvamata sa nqmali osobeno jelanie d sa zaedno i sa se razdelili po vzaimno suglasie.. v dr slu4ai momi4eto go e zarqzali i v ostanalite 3 slu4aq.. vklu4itelno is men e postupil po 1 i su6ti na4in.. qvno si e takuv, makar 4e ne izglejda takuv opredeleno.. ma to vuv vsqka vruzka vinagi ediniq obi4a pove4e drugiq.. ne e li tka..? oh.. mn mi e zle.. ma trqa d go zabravq..

Erica
09-10-2007, 13:02
Ами...започни от днес...стига с това ох гадно ми е ама ще трябва да го забравя... :smt004.Намери си някое занимание,което да ти разсее мислите от него.Опитай се да ни си задаваш въпроси...какво е било,защо е станало,ама лъже ли ме...просто си наложи,че не трябва да мислиш за него.Самовнушението и волята са голяма работа :D
А пък и все още си малка...не се тревожи...и ти ще срещнеш Истинският един ден.

SpAcE_LaDy
09-10-2007, 13:15
Da, no tova ne mi se slu4va z pryv put.. v msiusl d me kusat.. az li sum bugnata ne6to.. ujkim davam vsi4ko ot sebe si.. puk kak mi se otpla6tat.. basi..
mi da, 6te si samovnu6avam, 4e ne trqbva d mislq z nego, 4e trqbva d go zabravq. no ot dr strana znam, 4e iskam da go vijdam, da sum do nego.. 6 mi lipsvat pregrudkite, celuvkite i nejnostta mu.. na4ina, po koito mi kazva "Angel4e" i takiva ne6ta.. nqkoi migove zaedno.. oh, spiram d mislq.. ili pone 6te se opitam, mersi z podkrepata pak:) :? :cry: :smt008

09-10-2007, 21:18
i men me zarqza zaradi druga,mnogo stradah,ama kato q vidqh kakva e takuv smqh me napu6i :smt005 (ne go kazvam ot naranena gordost) vsi4ki mi kazvaha 4e e zle devoi4eto,ama 4ak pa tolkoz ne o4akvah =;
i kakto mi be6e gadno i izvednaj mi mina,mi to tui mom4ence vaob6te ne mi e na nivoto 6tom moje da se zanimava s takava kato neq :!:
Vmesto da prodalja da pla4a vdignah kupon,4e sums e otarvala ot nego,ei golqmo 6ou be6e,tolkoz da e zabluden :-# qvno sa edin za drug :-D
dano sa 6tastlivi,men toi NE ME ZASLUJAVA 8)
i ti 6te go osaznae6,uspeh :smt006

09-10-2007, 21:21
Da, no tova ne mi se slu4va z pryv put.. v msiusl d me kusat.. az li sum bugnata ne6to.. ujkim davam vsi4ko ot sebe si.. puk kak mi se otpla6tat.. basi..
mi da, 6te si samovnu6avam, 4e ne trqbva d mislq z nego, 4e trqbva d go zabravq. no ot dr strana znam, 4e iskam da go vijdam, da sum do nego.. 6 mi lipsvat pregrudkite, celuvkite i nejnostta mu.. na4ina, po koito mi kazva "Angel4e" i takiva ne6ta.. nqkoi migove zaedno.. oh, spiram d mislq.. ili pone 6te se opitam, mersi z podkrepata pak:) :? :cry: :smt008

be ne si bagnata :) ama gre6kata ti moje bi e to4no v tova,4e dava6 vsi4ko ot sebe si :!: Ne vziami ne6tata tolkova naseriozno,ne vqrvai na vsi4ko koeto ti kazvat,i ne barzai da vlaga6 4uvstva! Sega moje da ti izglejda mnogo trudno,ama toi jivota te nau4ava da si takuv i da ne ti puka :twisted: ,dori i da ne iska6... :?

ZaHaRcHe
09-10-2007, 22:15
виж миличка зн че е мн гадно аз с бившия си бях 10 месеца тои замина в изпания при маийка си за 3 сед и като се върна ми каза че там стрещтнал друга и че след месец пак се връща при нея даже сеха на 24 му е полета почувствах се адски зле и все още съм така но миличка такъв е живота трябва да се продължи напрад ще ти е трудно но... бъди силна аи успехче

SpAcE_LaDy
09-11-2007, 11:48
i men me zarqza zaradi druga,mnogo stradah,ama kato q vidqh kakva e takuv smqh me napu6i :smt005 (ne go kazvam ot naranena gordost) vsi4ki mi kazvaha 4e e zle devoi4eto,ama 4ak pa tolkoz ne o4akvah =;
i kakto mi be6e gadno i izvednaj mi mina,mi to tui mom4ence vaob6te ne mi e na nivoto 6tom moje da se zanimava s takava kato neq :!:
Vmesto da prodalja da pla4a vdignah kupon,4e sums e otarvala ot nego,ei golqmo 6ou be6e,tolkoz da e zabluden :-# qvno sa edin za drug :-D
dano sa 6tastlivi,men toi NE ME ZASLUJAVA 8)
i ti 6te go osaznae6,uspeh :smt006

Da, no az q vidqh taq macka, vse pak bqh s neq n more, mnogo e sladka.. sus sini o4i e, mn gotinka, svqstna izglejda, no qvno si ima dr i zatova e otrqzala ve4e biv6oto mi gadje.. lelee.. tazi duma "biv6".. mn mi se iska d e "nastoq6t".... na nego mu e kofti su6to, 6ot tq puk nego otrqzala.. a az ne moga d spra d mislq z nego, kuponite z men v momenta sa nemislimi, a samo kato si predstavq, 4e po4vam daskalo suvsem mi idva d se grumna, 6ot v daskalo samo intrigi i gadni ne6ta se slu4vat i misleh, 4e kat po4na daskalo 6te imam pone 1 hubavo ne6to v ejednevieto si.. NEGO.. no qvno nqmq d go imam.. :((((




be ne si bagnata ama gre6kata ti moje bi e to4no v tova,4e dava6 vsi4ko ot sebe si Ne vziami ne6tata tolkova naseriozno,ne vqrvai na vsi4ko koeto ti kazvat,i ne barzai da vlaga6 4uvstva! Sega moje da ti izglejda mnogo trudno,ama toi jivota te nau4ava da si takuv i da ne ti puka ,dori i da ne iska6...

Tupoto e to4no tva, 4e vzimam vs naseriozno, ama i toi mi dade nadejdi, naistina poprekali, govore6e mi nqkvi ne6ta z vbude6te.. be6e super mil, nejen (tva z poreden put go kazvam), nikoga ne sum vqrvala, 4e 6te postupi tka s men.. toi mi be6e kazval, 4e nikoga ne e hodil s momi4e sus sini o4i.. pitah go dali tova e pri4inata d e s neq, otre4e.. az poneje sum si briunetka.. po4nah ve4e d se 4udq kude sum sgre6ila v taq vruzka i si mislq vsqkakvi absurdni ne6ta.. 6tom dori tva z o4ite mi mina prez akula smqtai.. a 4uvstva se opitvam d ne vlagam, ma sumtolkova vlub4iva, 4e i d iskam ne moga d ne vlagam 4uvstva, a ako ne vlagam 4uvstva, kvo pravq s tozi 4ovek??? az sum takava, nqmam li pone privli4ane kum edin 4ovek.. nqma d sum s nego, 6ot ina4e samo 6te go luja, a ne iskam d stava tka..
Oh lelee.. ne mojah d se sdurja i mu se obadih, horaa... smao kato mu 4uh glasa, miliq ton.. ne mojah d se sturpq i sa pak pla4a z nego ;(((( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Kaza mi, 4e mu e kofti, zna4i pak e govoril s onazi i tq mu e potvurdila, 4e qnma d se suberat..

HORA.. DALI IMA 6ANS D SE VURNE PRI MEN? ZNAM, 4E E SUPER GLUPAVO D MISLQ TKA, O6TE POVE4E SLED TOVA, KOETO MI PRI4INI, NO PROSTO GO ISKAM, NE MOGA BEZ NEGO.. 4UVSTVAM SE UJASNO... :cry: :cry: ISKAM DA MU MINAT 4UVSTVATA PO ONAQ, D Q ZABRAVI I D SE VURNE PRI MEN.. MA ISKAM D ME OBI4A.. VINAGI TVA SUM ISKALA, D NAMERQ NQKOGO, KOITO 6TE ME OBI4A ISTINSKI.. KOGOTO 6TE OBI4AM ISTINSKI I AZ.. ISKAM D SE TOI.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ZaHaRcHe,
mili4ka, mersi mn i z tvoeto mnenie, naistina mn vi mersq n vs..
mn gadno se e polu4ilo i pri teb, basi tupoto, 6to vse ni naranqvat tiq muje weee.. nqmam dumi.. a v momenta imam 4uvstvoto, 4e nikoga pove4e nqma d se vlubq.. 4uvstvam se sama.. priqteli imam samo 2ma.. t.e. dve priqtelKI, s koito oba4e ne moga d buda vs den, te si imat svoi kompanii, gadjeta si imat, vs.. kompaniqta mi se razpadna, poddurjam vruzka samo s nqkolko 4oveka, ma ne moga d im se natrapvam neprekusnato.. nakraq 6 po4na sama d si izlizam kat pulno haho..
Mili4ka.. ne se 4uvstvai zle.. n men su6to mi e tka.. stiga mi az d sum zle, nqma nujda i dr-te d sa.. izlizai s tvoite frs i go zabravi, ne te zaslujava, vs 6te se opravi.. vij pri men ve4e e dr.. az imam 4uvstvoto, 4e pri men nikoga nqma d se opravqt ne6tata..

miloto_girl_4e
09-11-2007, 12:09
Хем не си го очаквала това нещо от него, хем казваш, че го е правил и преди с бившите си приятелки...
Наистина е постъпил гадно, но не можеш да съдиш момчето ...
Било е честно с теб поне :!: Какво да направи, че е срещнал момиче по което е хлътнал?
Не е виновен, все пак той гледа собственият си интерес и иска да бъде с момиче, с което мисли, че ще бъде по-щастлив..
Остави го, ще си намериш друг, който ще е луд по теб.. :wink:

09-11-2007, 16:28
Дай и едно момче да се разпише, малко да разтърсим женската хегемония :lol:

Та така, не защитавам колегата, но в интерес на истината той е бил честен. Не те е лъгал, не те е въртял, не е плел интрижки и паяжини. Казал ти е директно, че става въпрос за друго момиче. Дори се е разделил с теб преди да е опита с нея, евала му за което. Не е като някои путъовци, които си разкриват картите, чак когато нещата с "другата" вече са опечени.

Сега гледам, че се терзаеш и се питаш - защо така се получи? защо все на мен? аз ли сгреших някъде? тъпа ли съм, грозна ли съм, кое не ми достига?

Ще ти отговоря - не, не е в теб вината. Вероятно си симпатично, интелигентно (в една или друга степен) момиче, едно от малкото, което се държи мило и дава от себе си за да запази връзката.

Е, кое тогава не е наред?

Ами трябва да разбереш, че в живота не винаги теглиш печелившата карта. Не винаги хората, които харесваш, ще изпитват същото към теб. Ще се случва момчето да предпочете друга не защото ти си по-лоша от нея, а защото тя подкосява коленете му. Това е, не става въпрос за физическите съставки на жената - лице, гърди, задник, нито пък за "вътрешните" качества - интелект, хумор и т.н. Просто има хора, които те разтреперват.

Ще дам за пример себе си, в живота ми имаше жена, която обръщаше корема ми всеки път когато я погледна. За добро или за лошо, с нея вече от години не сме заедно, но чувството остава. И аз се чудя, и с по-красиви дами съм бил, и с по-умни такива, и с по-всякакви! Но тя, въпреки уж привидно по-невзрачния си вид и възможности, успява да ме кара да се чувствам така, както никоя друга. Ето, не мога да го обясня, но е така, и то, повтарям, години след като не сме заедно (а я се видим веднъж на 3 месеца, я не).

Дори имам случай подобен на твоя. Дадох на една прекрасна иначе жена огромно количество от нежността си, успях да покажа най-добрите си страни и тя явно наистина повярва, че я обичам безумно. Може би и аз съм се заблуждавал в това. Е, след 2-3 иначе страхотни месеца с нея просто разбрах, че тази "тръпка", за която и твоето момче споменава, наистина я няма.

Оставих я, макар не точно заради друго момиче, но сега осъзнавам, че съм се държал най-добре точно с жена, към която изпитвам слаби или никакви чувства. Какво да кажем за това?

Така че, ако въобще си дочела този гигантски пост - давай напред, нещата ще продължат с теб и без теб, но самосъжалението и самокритиката не ще помогнат ни най-малко. Цял живот пред теб, продължавай да се развиваш, и твоят миг ще дойде, когато човекът срещу теб ще полудява само когато се усмихнеш!

09-11-2007, 16:30
i men me zarqza zaradi druga,mnogo stradah,ama kato q vidqh kakva e takuv smqh me napu6i :smt005 (ne go kazvam ot naranena gordost) vsi4ki mi kazvaha 4e e zle devoi4eto,ama 4ak pa tolkoz ne o4akvah =;
i kakto mi be6e gadno i izvednaj mi mina,mi to tui mom4ence vaob6te ne mi e na nivoto 6tom moje da se zanimava s takava kato neq :!:
Vmesto da prodalja da pla4a vdignah kupon,4e sums e otarvala ot nego,ei golqmo 6ou be6e,tolkoz da e zabluden :-# qvno sa edin za drug :-D
dano sa 6tastlivi,men toi NE ME ZASLUJAVA 8)
i ti 6te go osaznae6,uspeh :smt006

Da, no az q vidqh taq macka, vse pak bqh s neq n more, mnogo e sladka.. sus sini o4i e, mn gotinka, svqstna izglejda, no qvno si ima dr i zatova e otrqzala ve4e biv6oto mi gadje.. lelee.. tazi duma "biv6".. mn mi se iska d e "nastoq6t".... na nego mu e kofti su6to, 6ot tq puk nego otrqzala.. a az ne moga d spra d mislq z nego, kuponite z men v momenta sa nemislimi, a samo kato si predstavq, 4e po4vam daskalo suvsem mi idva d se grumna, 6ot v daskalo samo intrigi i gadni ne6ta se slu4vat i misleh, 4e kat po4na daskalo 6te imam pone 1 hubavo ne6to v ejednevieto si.. NEGO.. no qvno nqmq d go imam.. :((((




be ne si bagnata ama gre6kata ti moje bi e to4no v tova,4e dava6 vsi4ko ot sebe si Ne vziami ne6tata tolkova naseriozno,ne vqrvai na vsi4ko koeto ti kazvat,i ne barzai da vlaga6 4uvstva! Sega moje da ti izglejda mnogo trudno,ama toi jivota te nau4ava da si takuv i da ne ti puka ,dori i da ne iska6...

Tupoto e to4no tva, 4e vzimam vs naseriozno, ama i toi mi dade nadejdi, naistina poprekali, govore6e mi nqkvi ne6ta z vbude6te.. be6e super mil, nejen (tva z poreden put go kazvam), nikoga ne sum vqrvala, 4e 6te postupi tka s men.. toi mi be6e kazval, 4e nikoga ne e hodil s momi4e sus sini o4i.. pitah go dali tova e pri4inata d e s neq, otre4e.. az poneje sum si briunetka.. po4nah ve4e d se 4udq kude sum sgre6ila v taq vruzka i si mislq vsqkakvi absurdni ne6ta.. 6tom dori tva z o4ite mi mina prez akula smqtai.. a 4uvstva se opitvam d ne vlagam, ma sumtolkova vlub4iva, 4e i d iskam ne moga d ne vlagam 4uvstva, a ako ne vlagam 4uvstva, kvo pravq s tozi 4ovek??? az sum takava, nqmam li pone privli4ane kum edin 4ovek.. nqma d sum s nego, 6ot ina4e samo 6te go luja, a ne iskam d stava tka..
Oh lelee.. ne mojah d se sdurja i mu se obadih, horaa... smao kato mu 4uh glasa, miliq ton.. ne mojah d se sturpq i sa pak pla4a z nego ;(((( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Kaza mi, 4e mu e kofti, zna4i pak e govoril s onazi i tq mu e potvurdila, 4e qnma d se suberat..

HORA.. DALI IMA 6ANS D SE VURNE PRI MEN? ZNAM, 4E E SUPER GLUPAVO D MISLQ TKA, O6TE POVE4E SLED TOVA, KOETO MI PRI4INI, NO PROSTO GO ISKAM, NE MOGA BEZ NEGO.. 4UVSTVAM SE UJASNO... :cry: :cry: ISKAM DA MU MINAT 4UVSTVATA PO ONAQ, D Q ZABRAVI I D SE VURNE PRI MEN.. MA ISKAM D ME OBI4A.. VINAGI TVA SUM ISKALA, D NAMERQ NQKOGO, KOITO 6TE ME OBI4A ISTINSKI.. KOGOTO 6TE OBI4AM ISTINSKI I AZ.. ISKAM D SE TOI.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ZaHaRcHe,
mili4ka, mersi mn i z tvoeto mnenie, naistina mn vi mersq n vs..
mn gadno se e polu4ilo i pri teb, basi tupoto, 6to vse ni naranqvat tiq muje weee.. nqmam dumi.. a v momenta imam 4uvstvoto, 4e nikoga pove4e nqma d se vlubq.. 4uvstvam se sama.. priqteli imam samo 2ma.. t.e. dve priqtelKI, s koito oba4e ne moga d buda vs den, te si imat svoi kompanii, gadjeta si imat, vs.. kompaniqta mi se razpadna, poddurjam vruzka samo s nqkolko 4oveka, ma ne moga d im se natrapvam neprekusnato.. nakraq 6 po4na sama d si izlizam kat pulno haho..
Mili4ka.. ne se 4uvstvai zle.. n men su6to mi e tka.. stiga mi az d sum zle, nqma nujda i dr-te d sa.. izlizai s tvoite frs i go zabravi, ne te zaslujava, vs 6te se opravi.. vij pri men ve4e e dr.. az imam 4uvstvoto, 4e pri men nikoga nqma d se opravqt ne6tata..


Ami kvo da ti kaja,predpolagam ti se e slu4valo nqkoe mom4e mnogo da te haresva,da iska da e steb,ti da go znae6 i da ne iska6 da go naranqva6,no da nqma6 ni6to kum nego,a to9 nasila hubost ne stava [-X
taka,4e kolkoto i da ti e kofti 6te mu obqsni6,4e nqma da si snego,nali? Zatova ne go obvinqvai,4e e izbral da bude s neq,4ovek ne si opredelq koi da obi4a i koi ne :!:
A po tova,koeto kazva6 za otno6enieto mu kum neq sudq,4e toi ima nqkakvi 4uvstva kum neq,koeto ne ozna4ava 4e na teb ti ima ne6to,ili 4e tq e ne6to pove4e ot teb,himiq prosto,neobqsnimo e,no se slu4va...
nikoi ne e vinoven

A kato kazah da ne vlaga6 4uvstva,imah predvid ne da bude6 s 4ovek,koito ti e bezrazli4en,tova e qsno,4e ne stava,to privli4ane trqbva pak da ima,da go haresva6,no nedei da vqrva6 na vsqka negova duma,da burza6 da pravi6 planove za bude6teto i VINAGI IMAI EDNO NA UM!
taka posle nqma da si tolkova razo4arovana i naranena!
I vqrvai mi kakto ti kazah jivota u4i na teq ne6ta,ti i da ne iska6 toi te pravi taka.Qvno ne sa te zarqzvali gadno dosega ili ne si prejivqla nqkoq tejka razdqla predi nego,za da znae6,4e e taka,naistina parviq put kato te zarejat boli mnogo.Ama posle se nau4ava6 ne tolkova naseriozno da priema6 ne6tata,o6te edin-dvama kato ti pokajat,4e NE trqbva da se darji6 taka i ti pisva i na burzo vzima da ne ti puka,6te go razbere6,i 6te bude6 mnooooooooogooo po-6tastliva otkolkoto s vaprosniq 4ovek! :::

inSane_baby
09-11-2007, 16:37
Oh, ne znam, sig. vremeto 6te mi pomogne d go zabravq, no samo kato znam, 4e toi iska neq i 4e nqma da se otkaje ot neq, me boli NEVEROQTNO MNOGO Sad((((
Дори и да се откаже от нея, да не би да мислиш пак да тръгнеш с него.След като ти е казвал само един път (Както каза два) Мислиш ли че наистина те е обичал, човек който Наистина те обича щте ти го казва всеки ден.Дали Алкохола не му е повлияел да избере онази "приятелка която я познавал от 1 седмица"

ASP
09-11-2007, 16:42
Oh, ne znam, sig. vremeto 6te mi pomogne d go zabravq, no samo kato znam, 4e toi iska neq i 4e nqma da se otkaje ot neq, me boli NEVEROQTNO MNOGO Sad((((
Дори и да се откаже от нея, да не би да мислиш пак да тръгнеш с него.След като ти е казвал само един път (Както каза два) Мислиш ли че наистина те е обичал, човек който Наистина те обича щте ти го казва всеки ден.Дали Алкохола не му е повлияел да избере онази "приятелка която я познавал от 1 седмица"

Нямаш какво да кажеш ... Тогава защо подяволите цитираш !

Exoras
09-11-2007, 16:46
защото явно е на същото мнение :roll:

eastar
09-11-2007, 17:10
Ne te zaslujava..Ne zaslujava da si misli6 za nego..I gore glavata..Shte se poqvi mom4e koeto 6te te haresva i obi4a..dano i ti da mu otvyrne6 sys sy6toto :-k

ASP
09-11-2007, 17:13
защото явно е на същото мнение :roll:


Това че има еднакво мнение , не и дава основание да го копира пак .
Много обичате да повтаряте нали ...

koalka
09-11-2007, 18:32
Дали е тъпо или не...не е важно в случая.Сърцето не пита, както се казва.Гадно е, определено, но и сама знаеш, че нищо не можеш да направиш.Остави го и се опитай да го забравиш, приеми го като едно минало и нищо повече.

SpAcE_LaDy
09-11-2007, 21:41
Mersi z mneniqta vi, hora.. strahotni ste, naistina! mersi mn!
tazi ve4er govorih s nego.. bih vi kopirala direktno razgovora mi s nego v skype, no purvo e mn dulug i 2ro. ne e takti4no.. zatova prosto 6te vi rzkaja 4ast ot tozi razgovor..
pisah mu otnovo d go pitam kakvo stava s neq.. verno 4e stanah mn dosadna.. 10000 puti sum go pitala z neq z 2 dena.. normaln d e iznerven.. ta posmenah mu, 4e imam skype-a n edin fr n vuprosnata macka.. vsu6tnost na mom4eto, s koeto be6e do6la n more tq.. tq sa ot 1 klas kakto i d e.. no toi ne6to me izdrazni ne pomnq 6to.. kaza mi, 4e qnma d mi obqsnqva ni6to i mi poiska skype-a n tva mom4e.. az isleznah ot skype, 6ot me drazne6e.. sled malko toi mi klipna i za pak vleznah.. (nqma d se seti z men, osven ako nqma interes, v slu4aq skype-a n fr-da n mackata), ta vleznah i po4nah d go hranq, 4e e egoist.. koeto e vqrno.. makar i d mi se iska6e d go otreka.. pitah go kak moje d e takuv egoist i d misli samo z sebe si.. (toi izob6to ne sujalqva, 4e me e za*bal po toq gaden na4in i ne mu dreme z moite 4uvstva) i toi kaza, 4e v momenta nqma kak d ne gleda svoite si interesi.. no 4e kogato e vluben postavq sebe si n 2ro mqsto.. ne mi se vqrva mn, ma tva kaza.. kazah mu, 4e dokato sme hodili e izglejdalo, 4e e vluben v men (naistina tka izglejda6e) i toi mi kaza "Mi oburkala si se" i sam si prizna, 4e dokato e bil s men e pravil nqkvi malki kompromis4eta, no kato cqlo e gledal samo svoite interesi.. tva po4ti go citirah.. to4no tova mi kaza.. kazah mu, 4e e super glupavo zahvurlq momi4etata kato nosni kurpi4ki bez d mu dreme vuob6te i 4e z 21 godini akula bi trqbvalo d mu e v glavata.. prez tova vreme toi ne spira6e d mi vika "Off, dai mi skype-a na X." (fr-to n mackata) i mejduvremenno mi otgovarq6e i n men.. kaza mi, 4e ne toi e tozi, koito nqma akul v glavata, 4e az izob6to ne 4eta, 4e toi e vluben i t.n. i 4e nqma d se otkaje ot neq.. tva hubavo, ma mi govore6e nqkvo super gadno.. pitah go za6to po dqvolite kato ne e izpitval silni 4uvstva kum men, e hodil s men.. otvurna, 4e mu e bilo hubavo s men, imalo e trupka v na4aloto, iz4eznala e, no e ostanal s men 2 meseca, za6toto mu e bilo hubavo(tamun az d se privurja i d go obikna, dostatu4no kato vreme.. pone z men).. otnovo gleda svoite interesi.. nqmam dumi.. normalno e vs d gleda interesite si, az su6to go pravq, no pone mi puka z 4uvstvata n drugite basi.. ne gledam samo sebe si..
ne znam, 6tq go zabravq.. prosto nqma kak, toi ne zaslujava d stradam taka z nego..
hmmm.. nqkoi me pita dali e purviq, koito me zarqzva.. ne.. ne e 1viq.. nqmala sum mn gadjeta, no do sa sa me zarqzvali 2 puti i to mn gadno, no tova moje bi e nai-gadniq slu4ai, 6ot imam 4uvstva, v dr-te slui4ai imah 4uvstva pak, no po-skoro kato privli4ane, ne kato seriozni 4uvstva, s edno gadje se razdelihme po vzaimno suglasie i edno mom4e az otrqzah.. za6toto ne skah d mu davam naprazni nadejdi.. i sega tova.. ne zna, vinagi priemam ne6tata super navutre..
Dam, 6te go zabravq.. v smisul 6te preglutna 4uvstvata si, dano izbledneqt i 6te stana dobra priqtelka s nego, poddurjam vruzka s gadjetata si, iskam i s nego d poddurjam takava, dnes daje mu davah suveti za neq.. kak d postupi, za da mu oburne tq vnimanie.. 4uvstvah se kato mazohistka, no tova bqha purvite mi opiti d go priema kato priqtel, ne kato mom4e.. 6te go zabravq i 6te moga d mislq trezvo i d ne me4taq z nego dokato go gledam v o4ite i dokato znam, 4e vsu6tnost m/u nas ne moje d ima ni6to..

Leksi23
09-11-2007, 22:16
Мила добре, че е станало така, можеше да бъде и и по-зла аз 9 месеца се заблуждавах #-o . Поне си разбрала навеме какъв е , можеше да хлътнеш още повече. Радвам се, че си се отървала от него-много ядове щеше да береш сигурно иначе. Знам, че разочорованието е голямо и че боли, но всичко ще си дойде на мястото
Айде успех! :smt006

09-11-2007, 23:11
бре мамкаму имало и мъжки курви ](*,)

heartless*charm
09-12-2007, 09:37
постъпил е гадно към ТЕБ...но е следвал собственото си щастие ;)
човешко е да си в непрестанно търсене на нова тръпка и нови усещания...
можеш само да вземеш пример от него.
трупай опит и вълнуващи моменти, за да може, когато срещнеш "голямата любов", да си готова за нея...
и аргххххххххх НЕ ОСТАВАЙ ПР С НЕГО!!!!!!!!!!

09-12-2007, 10:18
Първият гост отново отговаря :P
Прочетох какво сте си писали наскоро...ами...аа...махай се просто. Аз поне така бих направила. На моменти доста грубо ти отговаря...
Тоя номер със съветите как да стигне до някоя мацка и аз съм ги правила (доста преди)...така подхранваш самочувствието си на състрадателен човек, но само това, голяма грешка е.
Вместо да пишеш в скайпа колко ще съжалява той, че те е изгубил, как щял да разбере истината, вместо да играеш игрички на "кой е по-широко скроен" - изобщо не го търси, а ако ти пише, не му отговаряй. Би трябвало да схване идеята.
Какъвто и да си, като виждаш, че си наранил някого с действията си, не го молиш за съдействие после, ужасно нетактично е.
В момента си в такава позиция, че не можеш да си позволиш да се направиш на пълния непукист - той знае какво е означавал за теб. По този повод просто го махни настрани, ядосай му се хубаво и дотам. Най-приятно ще стане, ако тя все пак го отреже и той се опита да се присламчи при теб (абсолютно не е изключено). Тогава ще имаш възможност да му предоставиш унижение, за което не е и сънувал :)

SpAcE_LaDy
09-12-2007, 12:29
Zdraveite pak:) Miii.. mackata qvno go e otrqzala, toi sa si e napisal v skype-a nqkvi ne6ta v zabelejkata ot sorta na "Another heartache.. another failed romance".. spored men go e otrqzala.. no mislq, 4e toi nqma d se oopita d se vurne pri men, az sprqh d mu pi6a.. ako mi pi6e.. ne znam dali 6 mu otg. s vsi4ki sili se opitvam da go otkusna ot surceto si, ne o4akvah da e takuv.. naistina.. ne znam napraoo..
trqa d go otkusna ot surceto si napulno.. puk ne znam, iska mi se d ne prekusvam kontakt, d se durja kato obiknovena priqtelka s nego bez 4ustva, bez ni6to.. toi sam si mi pokaza, 4e ne sujalqva, 4e me e naranil, vuob6te ne mu dreme, ama izob6to..
da, naistina po-ok stana, 4e sega razbrah vs, no ot dr strana sled edna godina ili dori samo polovin godina, moje bi 6tqh d sum mu se naradvala ddo nqkva stepen i d mi e malko po-lesno.. ot dr strana, moje6e i d stane obratnoto - d se pprivurja mn pove4e.. off ne znam, ma ve4e po4vam d si go izbivam ot glavata maaalko po malko.. 4udq se dali izob6to 6te me potursi..
znam samo, 4e az trqbva d go potursq, za da mi dade snimki ot moreto... ma nqma d e taq sedmica.. moje bi dr-ta, kat mu mine malko.. toi sam si kaza, 4e lesno zabravq.. z 2-3 dena 6te q zabravi.. koeto spored men dokazva kolko "mnogo e vluben v neq" 6tom smqta, 4e moje da q zabravi za 3 dena.. nz vie kak mislite??
mi oks, slun4ica, mersi mn z otgovorite, mn ste mili vs, mn me radvate, dobre 4e ste vie.. 4ee... basi gadnoto 6te6e d mi e, malko mi opraihte nastroenieto :)) MERSI MN! pak 6e pi6a :)