PDA

View Full Version : Шокирана съм ! Моля ви помогнете ми !



Гостенче
09-10-2007, 09:28
От около няколко месеца имам най-добра приятелка , с която се познаваме още от 5-6 годишни . Започнах да излизам с нея защото съученичката , която живееше до най-добрата ми приятелка излизаха заедно а пък преди месеци , аз много се срещах със съученичката ми.
Хващам бас , че си мислите ,че делим момче или нещо подобно. Не за съжаление не е така. Тази лятна ваканция излизах само с френдката , защото съученичката беше на село. Знаете ли каква е същността на проблема ? Хващам бас , че "най-добрата ми приятелка" е лесбийка . И на всичкото отгоре си пада по мен. Ето фактите :
1.На два пъти едва не ме целуна по устата . И двата пъти бях на нейните колене /простоглавата ми беше на нейните колене / със затворени очи и усетих че нещо се приближава . Отворих очи и видях , че устните й бяха на 3 см от моите. И двата пъти и се намусих и казах на нея , че не искам да ме целува.Освен това я заплаших ,че е предприма сериозни действия.
2.Постоянно ме прегръща , така както бившето ми гадже ме прегръщаше.Постоянно махам ръката й. Тя пак я слага нейната ръка + това слага моята на нейния кръст , за да я прегръщам там.
3.Непрестанно се хили на всяка моя 2ра дума и с повод , и без повод ме докосва по задните части.Получи няколко ритника, но не спира.
Фактите 1,2,3 се случват в прдължение на 2-3 месеца.
4.Никога не е имала гадже и не се е целувала с момче./честно казано
по този факт може да с спори/

Моля ви , помонете ми ! Много съм уплашена . На 14 съм , а и тя на толкова .Освен това дълго време си мислих , чеси въбразявам и затова пиша чак сега. АЗ СЪМ НОРМАЛНО ХЕТЕРОСЕКСУАЛНО МОМИЧЕ.Моля ви помогнете ми ! ДАйте съвет! Трудно ще ми бъде да я зарежа като фр , ама май ще се наложи.Тя знае всичките ми тайни.
ТЕМАТА НЕ Е ЕБАВКА !!!

09-10-2007, 09:33
:shock: em pogovori s neq,tq sig.6ot si e nqmala fr. do sq i iska ne6to da sa nay4i,kaji i 4e iskate da ste nai dobri priqtelki i ako iska ne6to da i pomogne6 da ti kaje ,am ne da prai nekvi lydi ne6ta i...taka ai yspeh

kindergarden
09-10-2007, 09:38
Ех миличка много кофти ти е положението.Единственото нещо,което мога да те посъветвам, е да поговориш с нея,да я питаш има ли такива намерения към теб и ако е така й обясни,че не си падаш по момичета,но много искаш да си останете приятелки,а ако си се заблуждавала просто й обясни,че си останала с такова впечатление.
Хайде успех

Leksi23
09-10-2007, 09:39
Оууу....кофти.Еми обясни и че държанието и е шантаво и ако продължава ще я зарежеш. Кажи и че те притеснява по този начин и че не искаш да сте толкова "интимни''. :smt006

09-10-2007, 09:40
Запознай я с някой пич, тя сега явно е неориентиранаи не знае кфи ги върши.

ПС:Мразя понятието "най-добра приятелка"-такива НЯМА.

roskbbb
09-10-2007, 09:43
zashto ne i obqsnish vsichko tova koeto kaza tuk ... popitai q kakvi namereniq ima i t.n. kaji i kakvo si mislish i i kaji che za teb e samo priqtelka i taka ..az nishty po umno nemoga da te posyvetvam ne sym izpadala v takava situaciq i ne gorq ot jelanie no polojenieto qvno e mn obyrkano .. E pogovorete i Uspeh :wink:

sladkish_14
09-10-2007, 09:44
Запознай я с някой пич, тя сега явно е неориентиранаи не знае кфи ги върши.

ПС:Мразя понятието "най-добра приятелка"-такива НЯМА.

:smt023

Fagile
09-10-2007, 09:44
Offff egati tupoto, mila, mnogo kofti! Misleh si, 4e na 14 godini ne se znae obraten li si ,ili ne. na4i spored men trqbva da se razddelite... naloaga se prosto
bqh v po4ti su6toto pologenie Samo 4e edna suu4eni4ka me haresva6e :lol: Bqhme mnogo blizki i na din lager edna druga fr mikaza ,4e Toni e vlubena v men. Az taka i se smqh... oba4e posle kazah na Toni i tq potvurdi. Tova be6e nai-tupia den v givota mi. Bqhme na more i vs momi4eta ot 6, 7 i 8 klas si se kupehme zaedno sled plaga. Zаradi Antonia ne se kupeh s tqh...

Гостенче
09-10-2007, 10:04
Добре в крайна сметка има ли нужда да говоря с нея или най-добре да я зарежа ? Аз мисля днеска да поговоря с нея и ако нещата не се променят , няма да общувам повече с нея.

MoHuTo
09-10-2007, 10:36
Ами говори с нея и й обясни, че не си падаш по нея и искаш да сте само приятелки...дай и някакъв изпитателен срок и ако няма промяна, просто спри да общуваш с нея :wink:

Fagile
09-10-2007, 11:29
Добре в крайна сметка има ли нужда да говоря с нея или най-добре да я зарежа ? Аз мисля днеска да поговоря с нея и ако нещата не се променят , няма да общувам повече с нея.

est 4e tr da govorite... no i kvoto i da stane q razkarai :(

VerryBerry
09-10-2007, 12:56
ne mi se vqrva,mai preuveli4ava6 ne6tata..to po tiq priznaci 2 moi fr sig. sa lezbiiki,a te nesa :-k

09-10-2007, 13:29
Според мен е моментно влечение,което не се среща рядко през пубертета, а и като не е имала контакти с ммочета по-интимни! Поговори с нея и се опитай по-добре да й помогнеш и да разбереш какъв е проблема, все пак ти е приятелка!Не я зае*авай набързо! :wink:

Presley
09-10-2007, 13:34
Имах същия проблем миналата година с една приятелка.Ама си бях сигурна ,че е лесбиика(всичи го энаеха де).Эа съжаление (или эа щастие..) по стечение на обстоятелствата,се наложи да се раэделим эа дълго..и оттогава не сме се виждали.
Както и да е ,стига съм раэкаэвала эа мен..
Съветвам те да поговориш с нея открито.Просто седнете и си поговорете сериоэно.Кажи и ,че си эабеляэала теэи неини действия и ,че не са ти особено приятни.Кажи и също,че ако има някакви по-особени наклонности ,може да ти сподели,все пак сте блиэки приятелки.Може би дори така ще се почувства по-добре.Ако найстина държиш на нея ,не е редно да я эарежеш ,эаради сексуалната и орянтация.Просто поговорете открито..ако ти приэнае,че найстина е лесбийка, и кажи че можете да бъдете просто приятелки..
Айде и после да ни кажеш как е минало.

Presley
09-10-2007, 13:35
Според мен е моментно влечение,което не се среща рядко през пубертета, а и като не е имала контакти с ммочета по-интимни! Поговори с нея и се опитай по-добре да й помогнеш и да разбереш какъв е проблема, все пак ти е приятелка!Не я зае*авай набързо! :wink:
И това е много вярно.

Just_say_no
09-10-2007, 13:45
Запознай я с някой пич, тя сега явно е неориентиранаи не знае кфи ги върши.

ПС:Мразя понятието "най-добра приятелка"-такива НЯМА.

09-10-2007, 21:21
Според мен е моментно влечение,което не се среща рядко през пубертета, а и като не е имала контакти с ммочета по-интимни! Поговори с нея и се опитай по-добре да й помогнеш и да разбереш какъв е проблема, все пак ти е приятелка!Не я зае*авай набързо! :wink:

:smt023

Sweet__baby
09-11-2007, 06:39
Оууу....кофти.Еми обясни и че държанието и е шантаво и ако продължава ще я зарежеш. Кажи и че те притеснява по този начин и че не искаш да сте толкова "интимни''. :smt006

Sunarry
09-11-2007, 06:43
da be i az mislq 4e trqq da si pogovori6 s neq. ako se okaje 4e lesbiika prosto i dai da se razbere 4e ne q interesuva6 ili nai dobre si namejy gadje