PDA

View Full Version : Болка в дясно



kuklata_90
09-10-2007, 09:50
zdraveite. ot okolo 1 godina ot vreme na vreme me boli korema dolu v dqsno. bolkata ne e vseki den ot vreme na vreme i ne e silna. kato me zaboli mi minava za 2-3 min.i mi pravi vpe4atlenie 4e predimno ve4erno vreme kato si lqgam me boli.kakvo moje da e tova? moje li da e hroni4en apandesit poneje 4etoh v tozi forum za nego i nz kakvo e tova?

i pls bez izkazvaniq hodi na lekar. prosto nqkoi ako ima predstava kakvo moje da e da mi kaje.10x

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

mia
09-10-2007, 15:16
Mi moje bi e apandisit no ne moga da ti otgovorq po dobre idi na lekar az kato malka imah apandisit ama moq se spuka i taka no pone bqh mn mn malka :roll:

09-10-2007, 17:35
За болката ниско долу вдясно съм чувала, че може да се появи, когато жената е в овулация. Помисли си, тази болка може ли да се каже че се появява в период, когато би трябвало да си в овулация( т.е. горе-долу 11-15 дена откакто ти е дошло). Това, разбира се, е само предположение, защото може и от всичко друго да е!

foreverr
09-10-2007, 18:15
Не знам какво ти е, но задължително кажи на майка си и идете двете на лекар! :roll:

Плякам Майки
09-10-2007, 19:37
Не знам какво ти е, но задължително кажи на майка си и идете двете на лекар! :roll:

Кво ста Пепи?