PDA

View Full Version : Seks s turci...



09-10-2007, 10:14
Kvo mislite za momichetata deto se ebat s turci ? maika im prosta murshava nali ? kak moje se ebat s nekvi grozni rqzani turci i da praqt melezi maika im starA !

09-10-2007, 10:17
A vqrno che tebe te ebe nekav mirizliv rqzan turchin pffff bahti kak moje da hodish s turchin ve......................

naMy4Ho_KoTe
09-10-2007, 10:17
Kvo mislite za momichetata deto se ebat s turci ? maika im prosta murshava nali ? kak moje se ebat s nekvi grozni rqzani turci i da praqt melezi maika im starA !

Теб пък кво ти пука кой с кого се ебе? Нали турчин не те е ебал тебе, м?

09-10-2007, 10:19
Mi tova sa si nekvi urodi be kak she se ebat s turci.... takiva trqbva gi prashtame v turcia sled nekoq druga godina kato izgonim turcite v tur(*iq maika im rqzana rejat gi da pestqt voda maika im prosta

naMy4Ho_KoTe
09-10-2007, 10:20
A vqrno che tebe te ebe nekav mirizliv rqzan turchin pffff bahti kak moje da hodish s turchin ve......................
а...вярно,че тебе те е*е баща ти...Как може да ти е кеф бее...
Айде пиши ми на лична.И аз мога да се правя на анонимна...

Подозирам, че той може да е плод на любовта между роднини.. :-k :-({|=

09-10-2007, 10:23
pamucho kote qvno i tebe sa te ebali mangali(turci) hahah deeeba prostite vi putki deeba kak moje ste takiva prosti da vi ebat turcite mrusni mama vi stara da eba marsh v turciq !!

naMy4Ho_KoTe
09-10-2007, 10:24
pamucho kote qvno i tebe sa te ebali mangali(turci) hahah deeeba prostite vi putki deeba kak moje ste takiva prosti da vi ebat turcite mrusni mama vi stara da e** marsh v turciq !!

Не позна - не са :) Обичам снежно-бялата кожа, все пак съм наполовина полякиня :) Не бих го направила с турчин, но това не ми дава правото да се меся в на чуждите хора работите между завивките :)

09-10-2007, 10:25
mi mnogo qsno che nekav rezan mizernik nema mu dadesh te ebe... to trq si mn prost i mn zle i nqkoi ot rodata ti da e mangasarqn che da te ebat turci...

HagpycaH
09-10-2007, 10:26
Ае ти много знаеш какво от това това дали правят или не ти кво на етническа основа ли тръгваш сега към всеки какво ще делиш хората ли ей такива като теб най-много ме дразнят всички са равни всеки има равни права всеки има сърце и душа а на теб мога да ти кажа само да го д*хаш.

naMy4Ho_KoTe
09-10-2007, 10:26
mi mnogo qsno che nekav rezan mizernik nema mu dadesh te ebe... to trq si mn prost i mn zle i nqkoi ot rodata ti da e mangasarqn che da te ebat turci...

На мен сексита си ми мяза на напълно нормално момиче с българско потекло. ::: Хипотезата ти издиша.

09-10-2007, 10:31
HagpycaH qsno che shtom si ot kurjali si turchin mama ti deba prosta bqgai v turciq tvoita mamicata rezak !!!!!!!!!!! TURCITE V TURCIQ CIGANITE NA SAPUN !!!!

naMy4Ho_KoTe
09-10-2007, 10:32
HagpycaH qsno che shtom si ot kurjali si turchin mama ti deba prosta bqgai v turciq tvoita mamicata rezak !!!!!!!!!!! TURCITE V TURCIQ CIGANITE NA SAPUN !!!!

Не позна, израза е

”Циганите на сапун, турците на Веро, а българите на Коколино!” :-D

kr1s0
09-10-2007, 10:37
я си еййй майката боклук секи прави квото си иска къв си ти че ше държиш сметка на <sexita> <pamy4no_kote> и други с кои се ебат и защо ? :-s бати комплексара тука не се избиват комплекси мама ти ДеБа :smt006

09-10-2007, 10:38
да не ги срам :!: срамят България

PollyPoi
09-10-2007, 10:41
Ае ти много знаеш какво от това това дали правят или не ти кво на етническа основа ли тръгваш сега към всеки какво ще делиш хората ли ей такива като теб най-много ме дразнят всички са равни всеки има равни права всеки има сърце и душа а на теб мога да ти кажа само да го д*хаш.
подкрепям! а тоя гост дето обижда тука да земе да си ебе майката тъпа и да спре щото мн се дразня от такива идиоти!

VeRdiSSima
09-10-2007, 10:42
я си еййй майката боклук секи прави квото си иска къв си ти че ше държиш сметка на <sexita> <pamy4no_kote> и други с кои се ебат и защо ? :-s бати комплексара тука не се избиват комплекси мама ти ДеБа :smt006Е БРАВО БРАВО 1 мислещо момче =D> =D>

09-10-2007, 10:42
ние сме българи които е турчин в турция

kr1s0
09-10-2007, 10:43
който мисли... :-s :-s















































































мисли :smt006 :smt006

09-10-2007, 10:44
ето ги ви турците http://www.vbox7.com/play:d92e0b25

09-10-2007, 10:46
не казвам турците са диваци и да си стоя в турция

09-10-2007, 10:46
тъпкали са ни 500г малка причина ли е

09-10-2007, 10:47
ние сме българи които е турчин в турция
по тази логика,всички с чуждо поткло в страните си,нали??? :-s

Става въпрос за турците!!! ](*,)
става въпрос за всички =;
не за турците става въпрос

kr1s0
09-10-2007, 10:48
я си еййй майката боклук секи прави квото си иска къв си ти че ше държиш сметка на <sexita> <pamy4no_kote> и други с кои се ебат и защо ? :-s бати комплексара тука не се избиват комплекси мама ти ДеБа :smt006
:lol: пишлеме застреляй се моля те...само като ти видя снимката и... :lol: тъпо копеленце

п.п. очаквам отговор "мама ти деба" :lol: жалка работа...


не под нивото ми е да се псувам с некФа отрепка ::: [-X

kr1s0
09-10-2007, 10:49
поне съм сложил моя снимка тапак сложи твоя да те видим колко по различен си предполагам имаш също 2 очи , уши ,1 уста или ?

09-10-2007, 10:51
не казвам турците са диваци и да си стоя в турциядиваци????И как така го измъдри???
изби са хиляди от твоя народ и ти казваш че не са диваци :!: чела ли си записки по българските въстания :!: плаках като четях за зверстата им

kr1s0
09-10-2007, 10:52
поне съм сложил моя снимка тапак сложи твоя да те видим колко по различен си предполагам имаш също 2 очи , уши ,1 уста или ?
Не се занимавай,няма достатъчно ум за да обработи мисълта ти :wink:

виждаш ли не само аз мисля така може би и още мн от тоя форум

09-10-2007, 10:53
sexita ти си предателка :!: затова ли е умрял Бенковски за да се жениш за гаден турчин

09-10-2007, 10:54
не казвам турците са диваци и да си стоя в турциядиваци????И как така го измъдри???
изби са хиляди от твоя народ и ти казваш че не са диваци :!: чела ли си записки по българските въстания :!: плаках като четях за зверстата им
да чела съм.А ти чел ли си мненията си??? :-s
За тогава им е отмъстено.Ако ти си ядосан на някой който е убивал и изнасилвал българите,вземи разрови гроба му и му разбий кокалите #-o
и как е отмъстено бе :!: турците вън :!: сигурно някои он роднинити на турчина е печал българи

09-10-2007, 10:57
sexita ти си предателка :!: затова ли е умрял Бенковски за да се жениш за гаден турчин
хахах...умрял е за свобода,получил я е
За това ли я е получил,след време някакъв пикльо да направи нова война и да заличи цяла българия ли???
как смееш да говориш така турците са зверове :!: няма да ги приемат никога в европа защото са диваци

kr1s0
09-10-2007, 10:59
не казвам турците са диваци и да си стоя в турциядиваци????И как така го измъдри???
изби са хиляди от твоя народ и ти казваш че не са диваци :!: чела ли си записки по българските въстания :!: плаках като четях за зверстата им
да чела съм.А ти чел ли си мненията си??? :-s
За тогава им е отмъстено.Ако ти си ядосан на някой който е убивал и изнасилвал българите,вземи разрови гроба му и му разбий кокалите #-o
и как е отмъстено бе :!: турците вън :!: сигурно някои он роднинити на турчина е печал българи



*********пекЪл не печал и България аре газар ти си

09-10-2007, 11:00
не казвам турците са диваци и да си стоя в турциядиваци????И как така го измъдри???
изби са хиляди от твоя народ и ти казваш че не са диваци :!: чела ли си записки по българските въстания :!: плаках като четях за зверстата им
да чела съм.А ти чел ли си мненията си??? :-s
За тогава им е отмъстено.Ако ти си ядосан на някой който е убивал и изнасилвал българите,вземи разрови гроба му и му разбий кокалите #-o
и как е отмъстено бе :!: турците вън :!: сигурно някои он роднинити на турчина е печал българи
да,а сигурно дядо ти е станал помак :smt011
не чист българин е :!: ти трабва да се срамуваш от себе си :!: виж истиски българи http://www.vbox7.com/play:403e6220

09-10-2007, 11:03
Та ние сме под турско робство - имаме си турска партия, турски новини и какво ли още не. Правиме се на свободолюбци, но всъщност не ни интересе под какво духовно робство попадаме. Ето затова България е на такова ниво - защото народа ги толерира!!! И после искаме да се оправиме!!!! =D> :smt013
Аз също съм против турска партия.Да не говорим,че си имаме и циганска...туркит новини,също са излишни,поне за БНТ,както и предаванията за ромите.
Това,че ма отдели политически партии,които мътят главите на хората,не означава че сме под робство
ти сигурно ще кажеш че българите са виновни за Батак :!:

kr1s0
09-10-2007, 11:04
Та ние сме под турско робство - имаме си турска партия, турски новини и какво ли още не. Правиме се на свободолюбци, но всъщност не ни интересе под какво духовно робство попадаме. Ето затова България е на такова ниво - защото народа ги толерира!!! И после искаме да се оправиме!!!! =D> :smt013
Аз също съм против турска партия.Да не говорим,че си имаме и циганска...туркит новини,също са излишни,поне за БНТ,както и предаванията за ромите.
Това,че ма отдели политически партии,които мътят главите на хората,не означава че сме под робство
ти сигурно ще кажеш че българите са виновни за Батак :!:

ти кво праиш по цел ден бЕ ? :| :-s :-s :-s

savoy
09-10-2007, 11:04
ее фашиста па ли ти бе тфа е било преди толкоз години вече са други времената мисли разумно бе глист :evil:

savoy
09-10-2007, 11:06
ее фашиста па ли ти бе тфа е било преди толкоз години вече са други времената мисли разумно бе глист :evil:

savoy
09-10-2007, 11:07
ее фашиста па ли ти бе тфа е било преди толкоз години вече са други времената мисли разумно бе глист :evil:

kr1s0
09-10-2007, 11:08
Та ние сме под турско робство - имаме си турска партия, турски новини и какво ли още не. Правиме се на свободолюбци, но всъщност не ни интересе под какво духовно робство попадаме. Ето затова България е на такова ниво - защото народа ги толерира!!! И после искаме да се оправиме!!!! =D> :smt013
Аз също съм против турска партия.Да не говорим,че си имаме и циганска...туркит новини,също са излишни,поне за БНТ,както и предаванията за ромите.
Това,че ма отдели политически партии,които мътят главите на хората,не означава че сме под робство

Напротив!!! Превземат държавата ни а ние им позволяваме!!!

спокойно нема да ни земат Рила трудно ше я преместат също блока ти нема да го земат вие живеете в некъв живот на страхове от нещо то било турци цигани нема да ни земат държавата дишай..издишай.. аз лично не искам турски партии иначе нямам нишо против турците до нас има баничарница в която турци праат баничките мога да ти кажа че са 3пъти по вкусни от тези на другия край на блока който ги прават Българите и целия квартал мисли така..

savoy
09-10-2007, 11:10
за сегашното положение на държавата не са виновни циганите а политиците ако караха циганите да учат и не им даваха пари докат те мързелуват нямаше да бъде такова положението!!! МИСЛИ БЕ МАЙМУН :evil:

savoy
09-10-2007, 11:11
ее фашиста па ли ти бе тфа е било преди толкоз години вече са други времената мисли разумно бе глист :evil:
като ти гледам темите на размисъл по цял ден дето ги пускаш #-o

адее още един "Воленчо"

savoy
09-10-2007, 11:13
ее фашиста па ли ти бе тфа е било преди толкоз години вече са други времената мисли разумно бе глист :evil:
като ти гледам темите на размисъл по цял ден дето ги пускаш #-o

адее още един "Воленчо"
:-k защо си толкова прост :?: :?:

щото съм те правил....

~BoRn^InLoVe~
09-10-2007, 11:14
абе я да са спрат тия идиоти какво пак сте тръгнали да делите хората.аз пък получих предложение за брак от ром и приех :-D проблем :?: :smt019

savoy
09-10-2007, 11:15
абе я да са спрат тия идиоти какво пак сте тръгнали да делите хората.аз пък получих предложение за брак от ром и приех :-D проблем :?: :smt019

хаха честито

Nacianalistka
09-10-2007, 11:15
Турците независимо дали са си нашенски или не си остават едни и сьщи знаете ли защо ходят с бьлгарки защото туркините немогат да се ебат докато не се оженят .... какво да говорим пове4е се някои трябва да им пуска и докато има някви курви4ки дето се плокат сьс всеки ще е така .

~BoRn^InLoVe~
09-10-2007, 11:17
абе я да са спрат тия идиоти какво пак сте тръгнали да делите хората.аз пък получих предложение за брак от ром и приех :-D проблем :?: :smt019

хаха честито мерси :-) и кво ся аз кат съм тръгнала с ром да не съм тръгнала с някакво животно :smt011 баси хората :smt018

savoy
09-10-2007, 11:18
а така ако ги немаше тия боклуци от АТАКА и ДПС...немаше да става така с страната ни

~BoRn^InLoVe~
09-10-2007, 11:18
абе я да са спрат тия идиоти какво пак сте тръгнали да делите хората.аз пък получих предложение за брак от ром и приех :-D проблем :?: :smt019

Дано Господ да ти прости! ](*,) [-o< [-o< дреме ми за твоя господ лигла смотана.на мене аллах да ми прости и не ми се бъркай :smt018

kr1s0
09-10-2007, 11:20
Та ние сме под турско робство - имаме си турска партия, турски новини и какво ли още не. Правиме се на свободолюбци, но всъщност не ни интересе под какво духовно робство попадаме. Ето затова България е на такова ниво - защото народа ги толерира!!! И после искаме да се оправиме!!!! =D> :smt013
Аз също съм против турска партия.Да не говорим,че си имаме и циганска...туркит новини,също са излишни,поне за БНТ,както и предаванията за ромите.
Това,че ма отдели политически партии,които мътят главите на хората,не означава че сме под робство

Напротив!!! Превземат държавата ни а ние им позволяваме!!!

спокойно нема да ни земат Рила трудно ше я преместат също блока ти нема да го земат вие живеете в некъв живот на страхове от нещо то било турци цигани нема да ни земат държавата дишай..издишай.. аз лично не искам турски партии иначе нямам нишо против турците до нас има баничарница в която турци праат баничките мога да ти кажа че са 3пъти по вкусни от тези на другия край на блока който ги прават Българите и целия квартал мисли така..

От баничарницата се почва... Аз съм спокойна мен няма да ме потурчат... Да му мислят други ... [-o<


права си "От баничарницата се почва... " и в корема свършва ммм няма такива банички :roll:

savoy
09-10-2007, 11:21
от ДПС не са турци...те са с същата цел кат на АТАКА които са БЪЛГАРИ!!!

kr1s0
09-10-2007, 11:21
[quote=SexyTka]Та ние сме под турско робство - имаме си турска партия, турски новини и какво ли още не. Правиме се на свободолюбци, но всъщност не ни интересува под какво духовно робство попадаме. Ето затова България е на такова ниво - защото народа ги толерира!!! И после искаме да се оправиме!!!! =D> :smt013
Аз също съм против турска партия.Да не говорим,че си имаме и циганска...туркит новини,също са излишни,поне за БНТ,както и предаванията за ромите.
Това,че ма отдели политически партии,които мътят главите на хората,не означава че сме под робство

Напротив!!! Превземат държавата ни а ние им позволяваме!!!Мислиш ли че ще успеят??? :-s
Аз не знам какво общо има политиката със турското малцинство,което между другото е масово против Доган!

[b][color=violet]Ами то капка по капка вир става... Почват като малцинство и свърват с 5 века иго!!! Тогава ще сте ли доволни???? :smt013
грешиш!!!
Циганите са много повече!!!
Никой нормален турчин,който си живее мирно в България,не мисли за превземане...(ама наистина както казаха преди малко,българите са страхлив народ)Казах партии като ДПС и АТАКА междувеменно ще съсипят страната

Ами точно де.... Пак турци!!! Не говоря за тези които си седят на дивана и си гледат турските новини по Българската НАЦИОНАЛНА телевизия... За тия дето са в Парламента става въпрос.... Като дойдат на власт кфо ще прайм?? :smt017 ](*,) ::: ПРЕВРАТ :!:!:!:!:!:! коЙ е С МеН ? :smt006

savoy
09-10-2007, 11:22
не ми прилича поне на мене на депутат !!! хах

09-10-2007, 11:22
турците нямат място тук

kr1s0
09-10-2007, 11:22
от ДПС не са турци...те са с същата цел кат на АТАКА които са БЪЛГАРИ!!!


АХхАХА ? дпс не са турци ? аМи ахмед доган как ти звучи ммм да едно звучно българско име....

09-10-2007, 11:23
абе я да са спрат тия идиоти какво пак сте тръгнали да делите хората.аз пък получих предложение за брак от ром и приех :-D проблем :?: :smt019

хаха честито мерси :-) и кво ся аз кат съм тръгнала с ром да не съм тръгнала с някакво животно :smt011 баси хората :smt018

Хахахахахаххахахах
На 14 ще се жени за ром..ти ..луда ли си?

savoy
09-10-2007, 11:26
от ДПС не са турци...те са с същата цел кат на АТАКА които са БЪЛГАРИ!!!


АХхАХА ? дпс не са турци ? аМи ахмед доган как ти звучи ммм да едно звучно българско име....

всмисал турци са но както хора като фашиста не тряя се наричат БЪЛГАРИ така и като ахмедчо нетреа се наричат турци

09-10-2007, 11:26
Та ние сме под турско робство - имаме си турска партия, турски новини и какво ли още не. Правиме се на свободолюбци, но всъщност не ни интересе под какво духовно робство попадаме. Ето затова България е на такова ниво - защото народа ги толерира!!! И после искаме да се оправиме!!!! =D> :smt013
Аз също съм против турска партия.Да не говорим,че си имаме и циганска...туркит новини,също са излишни,поне за БНТ,както и предаванията за ромите.
Това,че ма отдели политически партии,които мътят главите на хората,не означава че сме под робство

Напротив!!! Превземат държавата ни а ние им позволяваме!!!
Мислиш ли че ще успеят??? :-s
Аз не знам какво общо има политиката със турското малцинство,което между другото е масово против Доган!

Ами то капка по капка вип става... Почват като малцинство и свърват с 5 века иго!!! Тогава ще сте ли доволни???? :smt013
грешиш!!!
Циганите са много повече!!!
Никой нормален турчин,който си живее мирно в България,не мисли за превземане...(ама наистина както казаха преди малко,българите са страхлив народ)Казах партии като ДПС и АТАКА междувеменно ще съсипят страната
ти чуваш ли се каква говориш ние смел народ :!:ето http://www.vbox7.com/play:656280cc :!: щом сме страхлив народ кой пуха турците 1912г

kr1s0
09-10-2007, 11:26
турците нямат място тук
разбрахме мнението ти...само че поне една свестна хипотеза не разбрахме... :smt011


обясни му значението на думата хипотеза :::

От Кърджали съм
09-10-2007, 11:27
И аз съм от кърджали и мога да предположа защо някои хора мразят толкова турците ! защото хората които мислите че са турци не са ! те са смеска между цигани+селяни които твърдят че са турци ! и за това толкова хора мислят за неграмотни и неприятни турците. отидете в турция на почивка 1 седмица и ше ви се промени мнението ! разбирам какво искате от циганите - меришат , не работят , чакат на готово , крадат , изнасилват пият на аванта и кво ли не още ? и не разбирам кво общо има с истинските турци . 50% от германия са турци и некво оплакване от немците да сте чували до ся ? а е време да се забраят вече некои работи дето са се случвали преди много години нали ся сте живи ае лек ден ви желая живи и здрави

09-10-2007, 11:27
ето 5 вековният ни поробител няма място тук

09-10-2007, 11:29
sexita ти чувала ли си как твоити добри турци са постъпвали с въстанниците - печали са ги живи :!: това не са хора

savoy
09-10-2007, 11:29
от ДПС не са турци...те са с същата цел кат на АТАКА които са БЪЛГАРИ!!!


АХхАХА ? дпс не са турци ? аМи ахмед доган как ти звучи ммм да едно звучно българско име....

всмисал турци са но както хора като фашиста не тряя се наричат БЪЛГАРИ така и като ахмедчо нетреа се наричат турци

Communist
09-10-2007, 11:30
Муахаххаха, ей нацисти :smt005 само се излагате :smt005
Хммм мечта ми е да го направя с туркиня :smt007 много са горещи!


п.п. нацистите в гулаг :evil:

09-10-2007, 11:30
Та ние сме под турско робство - имаме си турска партия, турски новини и какво ли още не. Правиме се на свободолюбци, но всъщност не ни интересе под какво духовно робство попадаме. Ето затова България е на такова ниво - защото народа ги толерира!!! И после искаме да се оправиме!!!! =D> :smt013
Аз също съм против турска партия.Да не говорим,че си имаме и циганска...туркит новини,също са излишни,поне за БНТ,както и предаванията за ромите.
Това,че ма отдели политически партии,които мътят главите на хората,не означава че сме под робство

Напротив!!! Превземат държавата ни а ние им позволяваме!!!
Мислиш ли че ще успеят??? :-s
Аз не знам какво общо има политиката със турското малцинство,което между другото е масово против Доган!

Ами то капка по капка вип става... Почват като малцинство и свърват с 5 века иго!!! Тогава ще сте ли доволни???? :smt013
грешиш!!!
Циганите са много повече!!!
Никой нормален турчин,който си живее мирно в България,не мисли за превземане...(ама наистина както казаха преди малко,българите са страхлив народ)Казах партии като ДПС и АТАКА междувеменно ще съсипят страната
ти чуваш ли се каква говориш ние смел народ :!:ето http://www.vbox7.com/play:656280cc :!: щом сме страхлив народ кой пуха турците 1912г
не виждам тебе тама да ми се обясняваш :smt011
ти обиждаш собствения си народ

savoy
09-10-2007, 11:30
от ДПС не са турци...те са с същата цел кат на АТАКА които са БЪЛГАРИ!!!


АХхАХА ? дпс не са турци ? аМи ахмед доган как ти звучи ммм да едно звучно българско име....

всмисал турци са но както хора като фашиста не тряя се наричат БЪЛГАРИ така и като ахмедчо нетреа се наричат турци

Kar4eto
09-10-2007, 11:31
Mi tova sa si nekvi urodi be kak she se ebat s turci.... takiva trqbva gi prashtame v turcia sled nekoq druga godina kato izgonim turcite v tur(*iq maika im rqzana rejat gi da pestqt voda maika im prosta

Първо като си почнал/а защо само турците обсъждаш, а турккините?Второ искам да кажа, че нямам нищо против турците,защото "уроди" има и сред българите - това си зависи от човека!
Трето : Абе ти да не си привърженик/чка на Атака случайно? :D

09-10-2007, 11:31
харктерни черти на турчина - зъл жесток фанатик

kr1s0
09-10-2007, 11:33
харктерни черти на турчина - зъл жесток фанатик

да добре.... аХахаХа сетих се за нещо първото изречение от Под Игото



Чорбачи Марко събра челядта дъръ бъръ няма да го пиша цялото заменете гласните букви с Ю всичките и чуйите кво се получава

savoy
09-10-2007, 11:34
от ДПС не са турци...те са с същата цел кат на АТАКА които са БЪЛГАРИ!!!


АХхАХА ? дпс не са турци ? аМи ахмед доган как ти звучи ммм да едно звучно българско име....

всмисал турци са но както хора като фашиста не тряя се наричат БЪЛГАРИ така и като ахмедчо нетреа се наричат турци

09-10-2007, 11:35
как може да харесвате хора избили хеляди българи :!: българи не са убивали цивилно население :!: чеу ли ви някои от възстаннците ще се обърне в гроба :!: засрамете се те са убивали нашите деди

09-10-2007, 11:37
харктерни черти на турчина - зъл жесток фанатик
хахахахха....не познаваш турчин за да имаш такова мнение за него.Препоръчвам ти да създадеш свое,а не да използваш чуждо :::
отговори ми кой е избивал жени и деца :!: те си имат държава кво прават тук търпяли сме ги 500г :!:

09-10-2007, 11:38
Не разбрах,че говориш за тях...друго каза....
Тоя долу да ти прилича на депотат???

Ама аз не ти говоря определено за някой ... Става въпрос за турците като цяло .... ](*,) Преди с война са ни поробили сега леко полека с уж незначителни действия... Не казвам че няма изключения... Всеки народ има такива... Ама м/у турците и мангалите рядко има нормални хора ... :::
3 Пъти вече казах,че турците като цяло са против ДПС
Познаваш ли някой турчин лично? :-s

За щастие не!! [-X тогава как смееш да съдиш за тях??? :-s :-s :-s
еподготвена си за този спор :smt011
историята ги показва какви са :!: теб трябва да те срам твоите дедеи умрел и за свободата а ти обиждаш техният подвиг

09-10-2007, 11:41
харктерни черти на турчина - зъл жесток фанатик
хахахахха....не познаваш турчин за да имаш такова мнение за него.Препоръчвам ти да създадеш свое,а не да използваш чуждо :::
отговори ми кой е избивал жени и деца :!: те си имат държава кво прават тук търпяли сме ги 500г :!:
аз не съм виждала лично някой да е убивал някого скоро... [-X
то това дето са го вършили 500г е достатъчно :!: направете услуга на страна женете се и ходите в истинската си родина

09-10-2007, 11:42
абе вие разлика между мюсолманин и турчин правите ли ?
турците са си в Турция, а тук в България живеят мюсолмани, вие сте някви супер неорентирани келеши, добре де има и някакви си 10% ориентирани

Communist
09-10-2007, 11:42
Турците са хора като всички нас :wink:
btw Турция като държава е 10 пъти пред България. :!:

09-10-2007, 11:42
sexita ти не си българска :!:

savoy
09-10-2007, 11:43
аз като гледам снимката на приятеля на sexita ми бих казал че момчето хич не прилича на турчин и кат гледам сигурно е свястно щом е трагнала с него

09-10-2007, 11:44
sexita ти срам за българския народ :!: за какво се борили Левски Ботев ти да защитаваш турците

savoy
09-10-2007, 11:45
sexita dai po dobre se mahame kfoshe sporim s izrodi !!!!

09-10-2007, 11:45
sexita за да си българин не трябва само да си роден тук трябва да се държиш като българин :!:

savoy
09-10-2007, 11:45
sexita dai po dobre se mahame kfoshe sporim s izrodi !!!!

Communist
09-10-2007, 11:47
sexita dai po dobre se mahame kfoshe sporim s izrodi !!!!
Махайте се.
С тия ограничени люде не можеш да говориш :wink:

09-10-2007, 11:47
sexita dai po dobre se mahame kfoshe sporim s izrodi !!!!
пиши на родния си език бе

09-10-2007, 11:48
sexita dai po dobre se mahame kfoshe sporim s izrodi !!!!
Махайте се.
С тия ограничени люде не можеш да говориш :wink:
това се казва патриотизъм

savoy
09-10-2007, 11:49
sexita dai po dobre se mahame kfoshe sporim s izrodi !!!!
АБЕ "ЧОВЕК"
НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ БЕ МАМКА МУ !

млакни бе маймуно ти даже не заслужаваш някой да говори с теб бе написах го защото нещеше да ми се смени езика до са да съм писал на латиница бе сган земи се скрии бе фашистче смотано заради боклуци като теб нема да ни се оправи държавата БОЛЕН МОЗЪК!

09-10-2007, 11:50
абе я да са спрат тия идиоти какво пак сте тръгнали да делите хората.аз пък получих предложение за брак от ром и приех :-D проблем :?: :smt019

хаха честито мерси :-) и кво ся аз кат съм тръгнала с ром да не съм тръгнала с някакво животно :smt011 баси хората :smt018

Хахахахахаххахахах
На 14 ще се жени за ром..ти ..луда ли си?

09-10-2007, 11:51
прочетете това В пловдивския, сливенския и търновския окръзи, а така също в съседните места, на които обърнах особено внимание, казва той, иза изгорени досущ или отчасти 79 села, без да говорим за многобройните разграбени села. И така, пропаднали са до 9000 къщи, а като смятаме във всяка къща средно число по 8 души, излиза, че 72,000 човешки създания са останали без покрив. Убити, според моята сметка, има до 10,984; разбира се, че много още има убити по полето, големите пътища и горите, но за тях не са останали положителни сведения, за това мисля, че общата цифра на убитите достига до 15,000 души. Сетне са умрели много хора от болести, затвори и пр. Факти за позорно оскърбление на жените се срещаха на всяка стъпка така много, щото не мога да ги приведа всичките. Изгарянето на домовете, убийствата и всевъзможните зверства, извършени от турците, очевидно, съвсем не са били необходими за потъпкването на въстанието,

Communist
09-10-2007, 11:51
sexita dai po dobre se mahame kfoshe sporim s izrodi !!!!
Махайте се.
С тия ограничени люде не можеш да говориш :wink:
това се казва патриотизъм
Аз съм гражданин на света!
Интернационалист.
Обичам всички хора по равно O:)

09-10-2007, 11:52
sexita dai po dobre se mahame kfoshe sporim s izrodi !!!!
Махайте се.
С тия ограничени люде не можеш да говориш :wink:
това се казва патриотизъм
Аз съм човек на света!
Интернационалист.
Обичам всички хора по равно O:)
глупости вие сте избили 10 милиона

savoy
09-10-2007, 11:52
sexita dai po dobre se mahame kfoshe sporim s izrodi !!!!
АБЕ "ЧОВЕК"
НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ БЕ МАМКА МУ !

млакни бе маймуно ти даже не заслужаваш някой да говори с теб бе написах го защото нещеше да ми се смени езика до са да съм писал на латиница бе сган земи се скрии бе фашистче смотано заради боклуци като теб нема да ни се оправи държавата БОЛЕН МОЗЪК!
ааа...нали се махаше бе турчин?

предпочитам да съм турчин то ако тисе еквивалент на българин бе тапак не заслужаваш да изричаш думата БЪЛГАРИН само ни засрамвате

09-10-2007, 11:53
кой защитава поробителя :?: ние или вие

~BoRn^InLoVe~
09-10-2007, 11:53
абе я да са спрат тия идиоти какво пак сте тръгнали да делите хората.аз пък получих предложение за брак от ром и приех :-D проблем :?: :smt019

хаха честито мерси :-) и кво ся аз кат съм тръгнала с ром да не съм тръгнала с някакво животно :smt011 баси хората :smt018

Хахахахахаххахахах
На 14 ще се жени за ром..ти ..луда ли си? няма да се женим щот моя най добър приятел не дава :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 само ще си ходим за ся

09-10-2007, 11:55
абе я да са спрат тия идиоти какво пак сте тръгнали да делите хората.аз пък получих предложение за брак от ром и приех :-D проблем :?: :smt019

хаха честито мерси :-) и кво ся аз кат съм тръгнала с ром да не съм тръгнала с някакво животно :smt011 баси хората :smt018

Хахахахахаххахахах
На 14 ще се жени за ром..ти ..луда ли си? няма да се женим щот моя най добър приятел не дава :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 само ще си ходим за ся

Хахахахахаххахахахаххахах ахахахаха :smt005
ама си приела брак на 14 от ром...хахах яяя кажи той на колко е?може би на 25-30 + ???? Лелеееееееееееееее много зле

09-10-2007, 11:55
абе я да са спрат тия идиоти какво пак сте тръгнали да делите хората.аз пък получих предложение за брак от ром и приех :-D проблем :?: :smt019

хаха честито мерси :-) и кво ся аз кат съм тръгнала с ром да не съм тръгнала с някакво животно :smt011 баси хората :smt018

Хахахахахаххахахах
На 14 ще се жени за ром..ти ..луда ли си? няма да се женим щот моя най добър приятел не дава :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 само ще си ходим за ся
:shock: боже вие само с изметта ли ходите

savoy
09-10-2007, 11:56
помислете цивилизовано бе абуригени как може да обвинявате турците и да ги гоните а те да си мълчът от тогава са изминали мн години бе помислете за миг!

09-10-2007, 11:56
кажете ми една хубава черта на турчина

Communist
09-10-2007, 11:56
http://jdo.org/images/nazipig.jpg

~BoRn^InLoVe~
09-10-2007, 11:57
:smt005 уф ама сте ми едни..... :smt005 вместо да каже искаш ли да станем гаджета момчето каза искаш ли да се омъжиш за мен ся схванахте ли :smt006 п.п той е на 14

09-10-2007, 11:57
помислете цивилизовано бе абуригени как може да обвинявате турците и да ги гоните а те да си мълчът от тогава са изминали мн години бе помислете за миг!
те 500г години са ни избивали :?: а ти искаш да си мълчим

Communist
09-10-2007, 11:57
кажете ми една хубава черта на турчина
Работлив :wink:

~BoRn^InLoVe~
09-10-2007, 11:57
кажете ми една хубава черта на турчина те са мноооооооого но само една ми много са гостоприемни

09-10-2007, 11:58
http://jdo.org/images/nazipig.jpg
оф сега и пък комунисти доидоха

09-10-2007, 11:59
кажете ми една хубава черта на турчина те са мноооооооого но само една ми много са гостоприемни
толкова гостоприемни нямам думи :!:

Communist
09-10-2007, 11:59
помислете цивилизовано бе абуригени как може да обвинявате турците и да ги гоните а те да си мълчът от тогава са изминали мн години бе помислете за миг!

Достатъчно сме мълчали!!!! ](*,)
А ти кукло, на 8год. ли си? :roll:

savoy
09-10-2007, 11:59
кажете ми една хубава черта на турчина

ами това че като идеш в Турция и незнам дали знаеш те нагостяват и те посрещат с думите "Здравей комшо" или "Приятел"!!!

09-10-2007, 12:00
500г сме мълчали сега ще говорим :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

09-10-2007, 12:01
Ne ni e celta da prevzemem bulgaria spox; ) ne 4e ako iskame ne mojem ; ) a ti piklio smotan ni6to ne moje6 da naprai6 ; ) idi lyskai nekade sa ospokoi6

09-10-2007, 12:02
ей много ги величаете тези цигани бе !
:smt011 :smt018
да бе се едно са им братя

09-10-2007, 12:03
професията на турчина 500г -убиец

09-10-2007, 12:04
ето вижте как сме ги подредили 1912г http://www.anamnesis.info/cartoons/Balkan_wars_Bulgarian_cartoon.jpg

CeviruS
09-10-2007, 12:19
A vqrno che tebe te ebe nekav mirizliv rqzan turchin pffff bahti kak moje da hodish s turchin ve...................... taka si e rqzanite da MRAT !!!!!

09-10-2007, 12:26
Начетох се на кви ли не тъпи мнения и нападки...
половината от вас не отцепват нищо от Българската история,минало,битие и начин на живот,жалко!
Ако поне малко сте се заслушали в часовете по история щяхте да осъзнаете,че "хора" който са ни унижавали близо 500 години не заслужават,поне моето,уважение и толерантност.
Сексита само не приказвай,че Българите са страхлив народ,ако беше така ти сега къде шеше да живееш?Как щеше да се наричаш?
Гордейте се че сте Българи!!!
турците ВЪН

09-10-2007, 12:28
Начетох се на кви ли не тъпи мнения и нападки...
половината от вас не отцепват нищо от Българската история,минало,битие и начин на живот,жалко!
Ако поне малко сте се заслушали в часовете по история щяхте да осъзнаете,че "хора" който са ни унижавали близо 500 години не заслужават,поне моето,уважение и толерантност.
Сексита само не приказвай,че Българите са страхлив народ,ако беше така ти сега къде шеше да живееш?Как щеше да се наричаш?
Гордейте се че сте Българи!!!
турците ВЪН
а враво =D>

Communist
09-10-2007, 12:30
Начетох се на кви ли не тъпи мнения и нападки...
половината от вас не отцепват нищо от Българската история,минало,битие и начин на живот,жалко!
Ако поне малко сте се заслушали в часовете по история щяхте да осъзнаете,че "хора" който са ни унижавали близо 500 години не заслужават,поне моето,уважение и толерантност.
Сексита само не приказвай,че Българите са страхлив народ,ако беше така ти сега къде шеше да живееш?Как щеше да се наричаш?
Гордейте се че сте Българи!!!
турците ВЪН
:smt005
Какво са ти направили днешните турци бе :evil:
След 50 год. ще сме една държава!
Помнете думите ми :wink:

09-10-2007, 12:30
Сексита само не приказвай,че Българите са страхлив народ
виж пример http://www.vbox7.com/play:256a7e9d :!:

09-10-2007, 12:32
Начетох се на кви ли не тъпи мнения и нападки...
половината от вас не отцепват нищо от Българската история,минало,битие и начин на живот,жалко!
Ако поне малко сте се заслушали в часовете по история щяхте да осъзнаете,че "хора" който са ни унижавали близо 500 години не заслужават,поне моето,уважение и толерантност.
Сексита само не приказвай,че Българите са страхлив народ,ако беше така ти сега къде шеше да живееш?Как щеше да се наричаш?
Гордейте се че сте Българи!!!
турците ВЪН
:smt005
Какво са ти направили днешните турци бе :evil:
След 50 год. ще сме една държава!
Помнете думите ми :wink:
това няма да се допусне :!: дори 1% от което са правили 500г върху тях няма да остане жив турчин

VerryBerry
09-10-2007, 12:46
kakvo tolko ima6 protiv turcite,be?Moje6 da se pravi6 na golqma rabota kato ''anonimen'',no edvali ti stiga kuraja da kaje6 ne6to podobno na nqkoi v liceto..to i az znam tai-da sam ''gost''i da obijdam na volq
P.S-1 tur4in sas sigurnost e pove4e ot teb :smt011

Communist
09-10-2007, 12:48
такива като тебе с тва мислене са срам за родината !
Ти също, но кой ти го казва :roll:

09-10-2007, 12:49
kakvo tolko ima6 protiv turcite,be?Moje6 da se pravi6 na golqma rabota kato ''anonimen'',no edvali ti stiga kuraja da kaje6 ne6to podobno na nqkoi v liceto..to i az znam tai-da sam ''gost''i da obijdam na volq
P.S-1 tur4in sas sigurnost e pove4e ot teb :smt011
ти си срам за родината бе

09-10-2007, 12:50
такива като тебе с тва мислене са срам за родината !
Ти също, но кой ти го казва :roll:
млъкваи бие :smt013

09-10-2007, 13:05
Ебете се с които искате но знаите че някои ден когато настъпи нашия час и ние истинските националисти вземем власта и съдбата си в наще раце такива като вас ще се третират наравно с подчовеците.Защото ние няма да позволим честта и славата на нашия народ и нашата раса да се позори от такива утрепки като вас.Защото ние няма да позволим нашата раса да се претопи ние Българите сме велик народ които произлиза от ариската раса която винаги е била и ще си остане господштваща над другите подчовешки същества.

Пс: Расовото смешение е наи голямото престапление.

Да живее България да зивее нашата раса!!!

Communist
09-10-2007, 13:08
Ебете се с които искате но знаите че някои ден когато настъпи нашия час и ние истинските националисти вземем власта и съдбата си в наще раце такива като вас ще се третират наравно с подчовеците.Защото ние няма да позволим честта и славата на нашия народ и нашата раса да се позори от такива утрепки като вас.Защото ние няма да позволим нашата раса да се претопи ние Българите сме велик народ които произлиза от ариската раса която винаги е била и ще си остане господштваща над другите подчовешки същества.

Пс: Расовото смешение е наи голямото престапление.

Да живее България да зивее нашата раса!!!
Шегаджия :smt005
А когато ние дойдем на власт, такива като вас ще се третират наравно с капиталистите, експлоататорите, кулаците и т.н.
Власт на народа!

09-10-2007, 13:12
Начетох се на кви ли не тъпи мнения и нападки...
половината от вас не отцепват нищо от Българската история,минало,битие и начин на живот,жалко!
Ако поне малко сте се заслушали в часовете по история щяхте да осъзнаете,че "хора" който са ни унижавали близо 500 години не заслужават,поне моето,уважение и толерантност.
Сексита само не приказвай,че Българите са страхлив народ,ако беше така ти сега къде шеше да живееш?Как щеше да се наричаш?
Гордейте се че сте Българи!!!
турците ВЪН
:smt005
Какво са ти направили днешните турци бе :evil:
След 50 год. ще сме една държава!
Помнете думите ми :wink:
ти си жалък :lol:

Communist
09-10-2007, 13:13
Защо Вилхелм повтаря другия? :-k

09-10-2007, 13:14
Защо Вилхелм повтаря другия? :-k
него повтарям бе просто ти си такъв

Goshko
09-10-2007, 13:14
Seksa s turci e hubavo neshto

alkobalko
09-10-2007, 13:14
Темата се затваря по т.2, 9 и 13 от Правилника!