PDA

View Full Version : дрехите ли са най-важните



ВикиТоОО00
09-10-2007, 12:20
Отдавна смятах да пусната такава тема,но най накрая се реших.
Така сега ще съм 8 клас и предният ми клас повечето хора много ги обичах.Намерих си много фр и така.. приятелка съм и с две момиче които много се промениха.. преди бяха едни тихички и мирни..едната от тях не учеше.. затова не влезе никъде затова в предното ми даскало..а другата си влезе там където искаше! Някъде от 6 клас края и сега 7 клас за една от тях дрехите станаха неизменна част от всичко..двете станаха много добри фр и сега като се видим(аз избягвам да се виждам с тях) говорят само за това взеха да се гримирват и да слагат сутиени като нямат нищо :mrgreen: и само като видят някой който има хубава блуза например оо тази виж колко е сладка..и за тях дрехите са неизменна част и когато някой се обелче някак по обиковенно веднага го гледат с криво око..
П.П Искам да кажа,че аз съм някоя селянка дето да се облича по най селският начин даже държа на модните тенденции и най нормални дрехи!
Та въпросът ми е дрехите ли правят човека? И толкова ли са важни?

09-10-2007, 12:22
без да искам съм написала аз съм голяма селянка е искала съм да напиша аз не съм извинявам се ама много бързах

sexa_na_kompleksa
09-10-2007, 12:27
За мен дрехите не са от толкова голямо значение,но явно за повръхностни хора като твоите приятелки са. :wink: На твое място бих си намерила нова компания.

VerryBerry
09-10-2007, 12:40
Отдавна смятах да пусната такава тема,но най накрая се реших.
Така сега ще съм 8 клас и предният ми клас повечето хора много ги обичах.Намерих си много фр и така.. приятелка съм и с две момиче които много се промениха.. преди бяха едни тихички и мирни..едната от тях не учеше.. затова не влезе никъде затова в предното ми даскало..а другата си влезе там където искаше! Някъде от 6 клас края и сега 7 клас за една от тях дрехите станаха неизменна част от всичко..двете станаха много добри фр и сега като се видим(аз избягвам да се виждам с тях) говорят само за това взеха да се гримирват и да слагат сутиени като нямат нищо :mrgreen: и само като видят някой който има хубава блуза например оо тази виж колко е сладка..и за тях дрехите са неизменна част и когато някой се обелче някак по обиковенно веднага го гледат с криво око..
П.П Искам да кажа,че аз съм някоя селянка дето да се облича по най селският начин даже държа на модните тенденции и най нормални дрехи!
Та въпросът ми е дрехите ли правят човека? И толкова ли са важни?



bqh v absolutno ama absolutno sa6toto polojenie!!Mi qvno spored tqh-da,no drehite ne sa vsi4ko :wink: 4ovek imam mn drugi predimstva

krakomobil
09-10-2007, 12:45
drehite v nikakuv slu4ai ne sa nai vajnoto ne6to, btw i az sum se use6tala kak raz4itam mn na drehite, a izob6to ne e hubavo, trqbva da preceni6 4oveka po ka4estvata mu, a ne po drehite ili vun6niq mu vid! mislq 4e otg kratko i qsno

find_m3
09-10-2007, 12:47
"по дрехите посрещат ,по ума изпращат".Искам да кажа ,че като видиш някой човек първоначално не можеш да прецениш какъв е и ,ако не е добре облечен не прави кой знае какво впечатление ,но си е строго индивидуално и е важно да изпъкнеш ,както и да си облечен и след това да си запазиш положението.Но не напразно хората са казали (пак цитат :lol: ) "с какъвто се събереш такъв ставаш" и скоро ,ако на човека му е приятно в дадена компания се пиобщава и иска да е част от компанията....дрехите са най-лесния метод :wink:

09-10-2007, 12:47
Дрехите винаги правят първото впечатление у един човек. Ти си прави изводите от това, което написах в предното изречение.

ВикиТоОО00
09-10-2007, 12:51
Благодаря на всички за отговорите! За мен не са най важните дрехите въпреки както казах обаче все пак държа да изгеждам добре, но баш като''приятелките ми'' които само за това говорят не съм.

Deskata_90
09-10-2007, 19:14
"по дрехите посрещат ,по ума изпращат".Искам да кажа ,че като видиш някой човек първоначално не можеш да прецениш какъв е и ,ако не е добре облечен не прави кой знае какво впечатление ,но си е строго индивидуално и е важно да изпъкнеш ,както и да си облечен и след това да си запазиш положението.Но не напразно хората са казали (пак цитат :lol: ) "с какъвто се събереш такъв ставаш" и скоро ,ако на човека му е приятно в дадена компания се пиобщава и иска да е част от компанията....дрехите са най-лесния метод :wink:

така е евла :smt023

tItEufFf
09-10-2007, 19:20
"по дрехите посрещат ,по ума изпращат".Искам да кажа ,че като видиш някой човек първоначално не можеш да прецениш какъв е и ,ако не е добре облечен не прави кой знае какво впечатление ,но си е строго индивидуално и е важно да изпъкнеш ,както и да си облечен и след това да си запазиш положението.Но не напразно хората са казали (пак цитат :lol: ) "с какъвто се събереш такъв ставаш" и скоро ,ако на човека му е приятно в дадена компания се пиобщава и иска да е част от компанията....дрехите са най-лесния метод :wink:

Чудех се какво да напиша, но като видях този коментар, разбрах, че няма смисъл да казвам каквото и да е защото ти си написал всичко :wink: =D>

bobka
09-10-2007, 19:23
ми за мен дрехите не са най важното нещо.аз преценявам хората чак след като съм говорила с тях.но за някои хора външността е всичко.

***BORK@***
09-10-2007, 19:35
ми за мен дрехите не са най важното нещо.аз преценявам хората чак след като съм говорила с тях.но за някои хора външността е всичко.

BlueAvalanche
09-10-2007, 21:13
Лично на мен дрехите са последното нещо, което ми прави впечатление в 1 човек. Това как се облича е негова работа, важното какъв е като човек :arrow: характера преди всичко

Nicole_Richie
09-10-2007, 21:31
"по дрехите посрещат ,по ума изпращат".Искам да кажа ,че като видиш някой човек първоначално не можеш да прецениш какъв е и ,ако не е добре облечен не прави кой знае какво впечатление ,но си е строго индивидуално и е важно да изпъкнеш ,както и да си облечен и след това да си запазиш положението.Но не напразно хората са казали (пак цитат :lol: ) "с какъвто се събереш такъв ставаш" и скоро ,ако на човека му е приятно в дадена компания се пиобщава и иска да е част от компанията....дрехите са най-лесния метод :wink:

+1

KaTinCeTy
09-10-2007, 22:37
Няма нищо лошо в това човек да се облича добре и да държи на външния си вид, но не трябва да слага това на първо място. Много по-важно е това да имаш интелект и добро сърце, поне аз като си избирам приятелите гледам това. Ако за някой най-важна е ''опаковката'', а не ''сърцевината'' на човека, то това е много повърхностен и умствено ограничен човек, който неможе да открие истинските добродетели.

bqsna_teenagerka
09-11-2007, 06:04
на такива хора аз викам "кукони,фукли,надменни"
и когато ги срещна по улицата аз им правя криво око! :lol: :-D :roll: :wink: :?

ArTanDra
09-11-2007, 06:07
Важни са колкото да не излезеш гол на улицата.

викитооооо
09-11-2007, 10:10
дрехите за мен не са най важните ама явно за тях аве техен проблем..майната им

bEbsI
09-11-2007, 10:24
Важни са колкото да не излезеш гол на улицата.

miki4kata_
09-11-2007, 10:53
do nqkva stepen drehite govorqt mnogo za 4oveka,i vupreki 4e po4ti vinagi predi da izleza visa pred garderoba po 20min misla 4e te suvsem ne sa nai-vajnoto ne6to [-X

find_m3
09-11-2007, 12:15
Аз се изразих тука вече обаче искам да добавя ,че колкото и да говорят всички ,че дрехите не са най-важното точно това ти прави впечатление първия път и ,ако това впчатление не е добро ,колкото и да е свестен човека може да не му дадем шанс да се докаже,нали?

09-11-2007, 13:13
li4no moito mnenie e,4e kolkoto i vsi4ki da kazvat,4e drexite ne sa nai vajnoto ne6to,te pravqt golqma 4ast ot 4oveka.az samata (e vse pak sam momi4e de)stra6nomn darja na van6niq si vid.moga predi da izlezna da visa pred garderoba si po 2 4asa i da se 4uda s kakvo da sam oble4ena.no vse pak ne moje ti i voita fr da se obli4ate straxotno,da si kupuvate markobvi dre6ki,a pak da izlizate s xora,koito po 3-4 dena ne si smenqt drexite,koito sa kupeni ot pazara.moje i malko nadmenno da zvu4i,no az sam takava. :D

Slave4You
09-11-2007, 14:37
Наистина не са.. всеки си има свои вкус. За някои едни дрехи може да са мн яки,а за др може да са смотани. Тъпо е да кажеш "Гледай кви тъпи дънки има тая" ... Щом някой е дал пари за нещо значи го кефи; Никой няма да си вземе нещо което не го кефи. Но за съжаление, мн хора гледат дрехите и по това определят човека щом го видят за първи път: "Тоя има смотани дрехи, значи и мн смотан" Колкото и да си говорим - така е за съжаление [-(

?love_haTe!
09-11-2007, 14:47
Естествено,че са ми важни дрехите,ма не са най-важното.Е,ко не мога едни тъпи лейки,облекли се яко да ги приема за яки и умни,ако не ги познааам.Тея твойте приятелки са тъпи кат гъби,заеби ги,не стават. =;

moon_flower
09-11-2007, 14:59
Важно е да ходиш добре облечен и да имаш хубав вкус.В днешно време дрехите играят важна роля в ежедневието на нас,тийновете.Интересува ни как изглеждаме и дали ни харесват.Но всеки има собствен вкус и се облича както намери за добре.Има хора,които избират дрехите и гримовете,а други,които наблягат на по важните неща.Така че,обличаи се както искаш и си гледай училището.Това е най важното.

kasiopea
09-11-2007, 16:20
За мен дрехите не са от толкова голямо значение,но явно за повръхностни хора като твоите приятелки са. :wink: На твое място бих си намерила нова компания.

CuRly_Doll
09-11-2007, 17:38
Аз се изразих тука вече обаче искам да добавя ,че колкото и да говорят всички ,че дрехите не са най-важното точно това ти прави впечатление първия път и ,ако това впчатление не е добро ,колкото и да е свестен човека може да не му дадем шанс да се докаже,нали?
mn sam saglasna :wink: .Predi da re6i6 da opoznae6 daden 4ovek,parvo gleda6 van6niq mu vid i tova kak e oble4en,no vse pak ne sa nai vajnoto :wink:

caRamelO_cHicA
09-13-2007, 06:06
зая мен дрехите нямат знацение важен е характера на човек но разбирасе важно е дали се събираш с хора който имат вкус.Това е много важно за нас днешните тиинове и точно затова първо се гледат дрехите нормално е никой не иска да се събира с немърливи деца .Иначе това за гримовеи сутиени щом нямат нищо за какво носят аз преди бях така полички грим сутиени а нямах нищо.Добре че се осествестих сега си се обличам мводно слагам лек грим и сутиени но да говоря само затова не

Sweet__baby
09-13-2007, 07:05
"по дрехите посрещат ,по ума изпращат".Искам да кажа ,че като видиш някой човек първоначално не можеш да прецениш какъв е и ,ако не е добре облечен не прави кой знае какво впечатление ,но си е строго индивидуално и е важно да изпъкнеш ,както и да си облечен и след това да си запазиш положението.Но не напразно хората са казали (пак цитат :lol: ) "с какъвто се събереш такъв ставаш" и скоро ,ако на човека му е приятно в дадена компания се пиобщава и иска да е част от компанията....дрехите са най-лесния метод :wink:Точно така!! =D> :wink: :smt023

ThunderGoddess
09-13-2007, 08:06
Дрехите показват какъв е човека според мен. Примерно като видиш едно 15 -годишно момиченце с 5 тона фон дьо тен, още толкова грим, което не може да си представи да ходи по коридорите на училището с дрехите си за физическо си казваш: "Аха, тая май се интересува от грим и дрехи и от нищо друго". Сори, ама такива хора аз подминавам. Не ми харесват.
Що се отнася до мен, гледам да съм чиста и да изглеждам поддържана, но по никакъв начин не следя модата. Обличам се с евтини дрехи, да, но гледам да са ми удобни. Що се отнася до компания, търся точно такива хора. Защото според мен точно хората, които не са вманиачени на тема грим и дрехи имат време да размислят над истинските ценности на човека, които се крият дълбоко в него и не могат да се видят.

09-13-2007, 11:51
не съм от типа
xora,koito po 3-4 dena ne si smenqt drexite,koito sa kupeni ot pazara.обаче ти си тъпа *****