PDA

View Full Version : защо става така?



-/-/-/-
09-10-2007, 12:48
Искам да споделя с вас проблема ми.Регистрирана съм,но искам да запазя анонимноста си.Та ходя с моя приятел.Незнам дали мога да кажа,че ходим.Виждаме се рядко.Чуваме се ако не всеки ден то през ден.не бих казала,че това нашето е връзка.но сега говорих с един приятел и най - добрата ми приятелка.момчето като разбра,че се занимавам с този(приятеля ми) и ми се развика.каза ми,че това е под нивото ми и не си струвал ода бъда с него.щял да ме нарани,щели нещата да станат много сериозни.по добре да съм го оставела докато било време.приятелката ми дори се разплака и каза,че не иска да се случва нищо лошо с мен,но като знаела какъв е и ако съм продължавала да имам отношения с него щяло да стане нещо.наистина той е от "лошите момчета".по точно много по лош от лошите.доста хора в града не го обичат.нямам никакви сериозни намерения към него,а и както виждам неговите също не са кой знай колко сериозни.и все пак виждам как всички се притесняват за мен и само ме предупреждават да внимавам.сега обаче като ми го казаха и те и сякаш интереса ми към приятеля ми се засили.иска ми се да го видя,даго чуя.както каза една приятелка "колкото по забранено е нещо - толкова повече го желаеш".да наистина стана така.ако ен ми бяха говорили сигурно нямаше и да ми пука толкова,но те с тези техни думи предизвикаха интереса в мен.незнам какво да правя?дали трбва наистина да прекратя всякакви отношения с него?дали да продължавам да се чувам с него и от време на време да се виждаме или какво ?нямам си и исея,но виждам,че наранявам приятелите ми и когато им кажа,че ще излизам с него чувам само " и ВНИМАВАЙ!!! " ](*,) :-# :smt013

sasha_90
09-10-2007, 12:52
Може би трябва да се заслушаш малко и да не му се доверяваш на 100 %.

-/-/-/-
09-10-2007, 12:57
Аз не му се доверявам на 100% не съм хукнала след задника му и да умирам за него,но просто рпиятелите ми събудиха интереса в мен.и сега незнам какво да правя.да следвам чувствата си или разума.или незнам изобщо какво да правя

fr1sky_boy
09-10-2007, 12:59
Az bqx po sa6tiq na4in s moqta priqtelka vs i kazvaxa da ne se zanimava s mene,no v kraina smetka ostana vapreki vs i ve4e po4ti 1 godina sme adski 6tastlivi i tq e dovolna ot re6enieto si taka 4e pomisli preceni poslu6ai i sarceto i razuma si i kakto se kava gazta v dano! : ) upsex malkata; )

Presley
09-10-2007, 13:26
попринцип понякога трябва да се вслушаш в думитге на околните.Щом всичките ти приятели са против него,а и както ти каэа и доста други хора,може би найстина не му е чиста работата :-D .
И все пак те съветвам да послушаш себе си.Ти си реши.Може да продължиш да се виждаш с него,но си имай едно наум и гледай нещата да не стават много сериоэни.Или пък прекрати отношенията ви,че да не се влюбиш и после да страдаш...не энам,решенето си е твое.

thefreak
09-10-2007, 13:37
Какъв е тоя толкова лош?