PDA

View Full Version : кървене по-рано=бременна?



09-10-2007, 15:34
моля ви кажете това симпотом ли е? зна4и свърши ми цикала на 28 август и сега има малко кървене все едно ми идва ? правили сме секс с приятеля ми само 1 път без презерватив точно след като ми свърши... според вас ми е дошло или съм бременна?

bEbsI
09-10-2007, 15:42
Нямаш ли 3 лв,за тест?! :-s

karamellll
09-10-2007, 15:43
Pfuu stiga se ebavahte s momicheto de... ! Am spored men ima malka veroqtnost..ama ti po-dobre ne chakai teq simptomi shtoto pri vsqka jena sa razlichko,mogat i na 2-riq mesec da se poqvqt.Zatfa si naprai test,povtori go sled 24 chasa i gotovo.Moje da ti zakysnqva shtoto se pritesnqvash,ili si malka i ti e neredoven oshte...Minalo e dostatychno vreme za test.Aide uspeh :)

09-10-2007, 15:47
не ми е закасняло а ми е подранило... бях в цикал преди 13 дни .. и ми е странно ..

VeRdiSSima
09-10-2007, 15:52
Pfuu stiga se ebavahte s momicheto de... ! Am spored men ima malka veroqtnost..ama ti po-dobre ne chakai teq simptomi shtoto pri vsqka jena sa razlichko,mogat i na 2-riq mesec da se poqvqt.Zatfa si naprai test,povtori go sled 24 chasa i gotovo.Moje da ti zakysnqva shtoto se pritesnqvash,ili si malka i ti e neredoven oshte...Minalo e dostatychno vreme za test.Aide uspeh :) Незнаеш ли че тук всички се ебават и все са безгрешни :!: :!:

Made_of_Pain
09-10-2007, 15:54
Pfuu stiga se ebavahte s momicheto de... ! Am spored men ima malka veroqtnost..ama ti po-dobre ne chakai teq simptomi shtoto pri vsqka jena sa razlichko,mogat i na 2-riq mesec da se poqvqt.Zatfa si naprai test,povtori go sled 24 chasa i gotovo.Moje da ti zakysnqva shtoto se pritesnqvash,ili si malka i ti e neredoven oshte...Minalo e dostatychno vreme za test.Aide uspeh :) Незнаеш ли че тук всички се ебават и все са безгрешни :!: :!:


Или се ебават или обясняват, как другите го правят..
Не знам... тези дето се ебават ми правят впеч. на по- остри =)

DivoTo_KoTe
09-10-2007, 15:57
има вероятнос да караш цветна бременност рядко срещана,но все пак съществува.Купи си един тест за бременност и ще разбереш

VeRdiSSima
09-10-2007, 16:02
Pfuu stiga se ebavahte s momicheto de... ! Am spored men ima malka veroqtnost..ama ti po-dobre ne chakai teq simptomi shtoto pri vsqka jena sa razlichko,mogat i na 2-riq mesec da se poqvqt.Zatfa si naprai test,povtori go sled 24 chasa i gotovo.Moje da ti zakysnqva shtoto se pritesnqvash,ili si malka i ti e neredoven oshte...Minalo e dostatychno vreme za test.Aide uspeh :) Незнаеш ли че тук всички се ебават и все са безгрешни :!: :!:
оооо я не се изказваи така :smt011 Не е ли така само критикувате все едно вие сте света вода ненапита =P~ =P~

09-10-2007, 19:46
Егати изказванията, които направихте досега- дано не ви стига до главата да мислите за подобни неща! Мнението с цветната бременност- при такава това кървене се появява в дните на очакваната менструация, а не ненадейно, няколко дена след като ти е свършила последната! Сега по темата-според мен не си бременна! Значи на мен се случи подобно нещо преди 2 месеца. Мина ми менструацията и след 7-8 дена прокървих. Тогава горе-долу знаех, че ми е овулацията. Казвах си- много жени прокървяват лекичко по време на овулация, нормлано е, да ама не беше много лекичко, а не беше и кратко- трая 5-6 дена, докато ида на лекар. Вкарвах си какви ли не паранои- бременна съм, защото нали се получава това прокървяване около седмица след забременяването,като първи симптом на бременност! Та както и да е- отидох на лекар- каза че ми се е спукала яйцеклетката и затова съм кървила, макар че нямал обянсение, защо е чак такова количеството кръв! Освен това прокървяването междум две менструации се случи и на 2 мои познати- на тях също им нямаше нищо! Съветвам те- ако имаш възможност- иди на гинеколог, профилактичен преглед никому не е излишен, защото и друго има- може да си имала киста, да се е спукала, и какво ли още не! Само мога да гадая и предполагам какво ти е, но за бременност според мен не можеш да се тревожиш! Ако пък си се притесяваш- направи си тест, за да се успокоиш! Желая ти късмет и спокойствие, и ако има нещо- питай! :)

09-10-2007, 21:00
ами незнам какво е ... но ме боли от няколко дни..даже седмица от дясно при пъпа се пада ... и си мислех че е апандесит но маи е друго , от провинцията съм но ще ходя тези дни до сф да се прегледам :) мерсии много на госта

09-10-2007, 21:21
a i iskam da popitam gosta.. imala li si gi tezi bolki v korema ?

09-11-2007, 06:40
МИла, точно болки- не, поне в началото не, но следващите дни имах някакво странно усещане, болка, но не особено силна, но неприятна- нз как да ти обясна. Миличка, според мен иди на лекар. Одеве си писах с моя приятелка и тя ми каза че преди няколко дена я е болял корема и кръста. Отишла е на лекар, като се е съмнявала да не са бъбреци, обаче се оказало, че някаква киста и се спукалаи сега се очаквало да прокърви, за да изтече кистата. Но лекарят и казал, че ако започне силна болка от дясната страна, значи и десния яйчник е започнал да образува, и може да засегне и апандесита( сори за тъпото обяснение, ама нещо такова беше). Та мисълта ми е- просто иди на лекар. Според мен яйцеклетката ти се е спукала, но дори и яйчниците ти да образуват кисти, лекарят ще ти предпише подходящо лечение, и ще се оправиш само с хапчета, а това ще ти гарантира и предотвратяване на по-нататъшни проблеми с яйчниците! Не се притеснявай от лекаря- той е такъв, за да ти помогне! Късмет и ако има още нещо- питай! :)

09-11-2007, 06:41
А от колко време кървиш? Колко време продължава и трае ли още кървенето?

09-11-2007, 06:57
кръсти го Вилхелм ако е момче
аз предлагам Адолф ама както реши де =P~
еда де Адолф е по -достоино

marina star
09-11-2007, 07:28
spored men e vazmojno sa6to prosto da kara 2-ra menstruaciq za 1 mesec,na men mi se e slu4valo da mi doide 2 pati za mesec kakto i na mn drugi momo4eta,slu4vat s takiva obarkvacii,ako si hodila bno more ili si smenqla klimata,ako si pila nqkvi antibiotici ili hap4eta za zabavqnena cikala e napalno vazmojno da e ot van6ni faktori

09-11-2007, 09:05
spored men e vazmojno sa6to prosto da kara 2-ra menstruaciq za 1 mesec,na men mi se e slu4valo da mi doide 2 pati za mesec kakto i na mn drugi momo4eta,slu4vat s takiva obarkvacii,ako si hodila bno more ili si smenqla klimata,ako si pila nqkvi antibiotici ili hap4eta za zabavqnena cikala e napalno vazmojno da e ot van6ni faktori
Мила, и това е напълно възможно, забравих да го спомена като възможност!
А към милите господа Монке и нз още кой беше- не стига, че пълните форума с тъпите си теми и изказвания (поне по-голяма част от тях), ами и на съвсем сериозно питане, да отговаряте така! Поставете се на мястото на момичето- добре ли ще ви бъде да четете малоъмните излияния на някои! Извинявам се за малко острия език, но съобразявайте се малко!

pInK-mOOn
09-11-2007, 09:18
зимай един тест и после казвай

09-11-2007, 10:51
posle 6te vzema test i 6te vi kaja kakvo e stanalo.. a tezi dni otivam na lekar nqma na4in

09-11-2007, 12:14
posle 6te vzema test i 6te vi kaja kakvo e stanalo.. a tezi dni otivam na lekar nqma na4in

Късмет, миличка, и после непременно пиши какво е станало( и след теста и след лекаря)! :)

Метоман
09-11-2007, 12:19
posle 6te vzema test i 6te vi kaja kakvo e stanalo.. a tezi dni otivam na lekar nqma na4in

Късмет, миличка, и после непременно пиши какво е станало( и след теста и след лекаря)! :)
:smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098

kalpazanka
09-11-2007, 12:22
Не, че искам да те плаша, но на 6-тия ден от оплождането при вгнездването на зиготата в маточната лигавица, се получава "зацапване". Така че марш към най-близката аптека за тест!

09-11-2007, 12:34
mmm kogato go pravihme bez be6e predi 11 dni...

iLoveChocolate
09-11-2007, 12:45
еми очевидно никой тук не е гадател,така че купи си един тест за бременност

09-11-2007, 13:59
to4no sa6tiq problem me pritesnqva i men v momenta.. samo 4e pri poloviq akt polzvahme prezervativ a i karveneto mi be6e savsem malko i ednokratno.. nz na kakvo moje da se dalji tova,no se pritesnqvam,taka 4e i na men nqma da mi e izli6no nqkoe i dr mnenie :oops:

09-11-2007, 14:38
to4no sa6tiq problem me pritesnqva i men v momenta.. samo 4e pri poloviq akt polzvahme prezervativ a i karveneto mi be6e savsem malko i ednokratno.. nz na kakvo moje da se dalji tova,no se pritesnqvam,taka 4e i na men nqma da mi e izli6no nqkoe i dr mnenie



Колко време след акта получи кървене? Като симптом на бременност се появява около 7-9 дена след зачеване. Макар, че според мен щом сте ползвали презерватив, няма за какво да се тревижиш! Може да си била в овулация, случва се тогава такова еднократно прокървяване!

09-11-2007, 19:01
lele kolko mi olekna.. 1 4erti4ka... sega ostava samo da si zapi6a 4as pri ginekologa i taka :) mersi mnogo na vsi4ki seriozni {}

09-11-2007, 20:07
[quote]
lele kolko mi olekna.. 1 4erti4ka... sega ostava samo da si zapi6a 4as pri ginekologa i taka mersi mnogo na vsi4ki seriozni {}

Честито! :) Друго си е да ти олекне! Ще те помоля само след прегледа при гинеколога, да напишеш тук какво е станало, какво ти е казал лекарят. Ще следя темата, надявам се да споделиш как е минал прегледа! Сега спокойно и късмет! :) радвам се за теб :)

09-11-2007, 21:27
[quote]
lele kolko mi olekna.. 1 4erti4ka... sega ostava samo da si zapi6a 4as pri ginekologa i taka mersi mnogo na vsi4ki seriozni {}

Честито! :) Друго си е да ти олекне! Ще те помоля само след прегледа при гинеколога, да напишеш тук какво е станало, какво ти е казал лекарят. Ще следя темата, надявам се да споделиш как е минал прегледа! Сега спокойно и късмет! :) радвам се за теб :)
macko dai ne6to skype ili mail molq te .. mnogo iskam da prodalja da govorq s teb

09-12-2007, 06:46
Ако искаш пиши ми на поща: v_e_n_e_l_i_n_a@abv.bg :)

09-12-2007, 06:48
Ако искаш пиши ми на поща: v_e_n_e_l_i_n_a@abv.bg

Между буквите има долни черти, само да уточня!

09-12-2007, 12:13
pisah ti..

gavro64eto
09-12-2007, 14:43
test mili4ka ili riskuva6 da stane6 maika?

gavro64eto
09-12-2007, 14:44
na kolko godini si? :-k

Janeto
09-27-2007, 19:19
Здравейте на всички....значи аз имам същия проблем,само че ми свърши преди 4 дена и от тогава правих секс с гаджето ми веднъж след като ми свърши 1 ден и един път днес вечерта....Проблемет е,че сега установих наличието на кръв и, като че ли парченца от лигавицата на матката....Прочетох темата и съм малко шашната....
Чакам мнения и благодаря предварително

fiama
09-28-2007, 21:18
Здравейте на всички....значи аз имам същия проблем,само че ми свърши преди 4 дена и от тогава правих секс с гаджето ми веднъж след като ми свърши 1 ден и един път днес вечерта....Проблемет е,че сега установих наличието на кръв и, като че ли парченца от лигавицата на матката....Прочетох темата и съм малко шашната....
Чакам мнения и благодаря предварително
От какво си шашната? Ако си мислищ за бременност- това кървене се получава чак на около 8 дена след акта. А иначе може да си била в овулация или ако сте правили по-груб секс, да те е разранил...

KimBerLy1912
09-28-2007, 22:34
Като цяло темата е старичка...за 20 дена авторката все е разбрала бременна ли е или не...

evilkaAaAa
09-28-2007, 22:49
lele kolko mi olekna.. 1 4erti4ka... sega ostava samo da si zapi6a 4as pri ginekologa i taka :) mersi mnogo na vsi4ki seriozni {}

какво стана на прегледа ?

fiama
09-29-2007, 11:16
Като цяло темата е старичка...за 20 дена авторката все е разбрала бременна ли е или не...

Като цяло авторката разбра още в темата, че не е бременна, а темата се поднови така да се каже от питането на друго момиче, което има сходен проблем. Поне четете...