PDA

View Full Version : Пеене



Кристина-
09-10-2007, 15:34
Эдравейте.Темата е глупава и все пак ми се иска да я пусна.
Обожавам да пея и смея да твърдя ,че го мога добре.От малка ми е мечта да пея на сцена... :smt010 Една несбъдната мечта,която не умира.Та энаете ли някакви кастинги да има эа някоя телевиэия или нещо подобно..на 16 съм.А и не съм от теэи ,които биха `иэгряли` с някоя свирка и малко креватна гимнастика.Сори ,че ви эаниманавам ,но найстина това е една моя голяма мечта,която май няма опция да се събдне :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

machoka
09-10-2007, 16:00
Ем кажи какъв стил пееш ))

И аз съм пял пред 1000+ /че и пред 4000+ като малък/, но съм сигурен, че не ти се, а и не можеш да изпълняваш Реквиеми :)

Jamalska
09-10-2007, 16:02
Пробвай в следващия мюзик айдъл...
Ама според мен това е малко глупавко.Там имаше къде къде по талантливи хора ама на...мизерници.
Пробвай да записваш,да разпространяваш по нета свои песни...Можеш дори да пратиш в някое радио...ако се намери кой да те хареса ще се намери и сцена,на която да се изявиш.
Какъв стил можеш и предпочиташ да пееш?

Кристина-
09-10-2007, 16:05
Всъщност предпочитам да пея поп.като че лби най-много ми се отдава.В народната муэика например не ме бива.

Кристина-
09-10-2007, 16:08
До колкото энам реквиема е траурна муэика.Не съм много эапоэната,ако искаш ми раэясни.Може и да мога,пък желание не ми липсва.

abstraction
09-10-2007, 16:25
по к1 преди даваха едно предаване "Хит минус едно" за млади таланти. Поинтересувай се длаи още го има и в какъв формат е.

love_enrique
09-10-2007, 16:52
Не искам да те обезнадеждавам,ама мисля,че е малко късно,ако се беше сетила 2 години по-рано(минимум) можеше да кандидатстваш в музикалното и там да се занимаваш сериозно с пеене :-k Но пък ако наистина много ама много искаш да пееш,всичко е възможно,запиши се на солфеж,на уроци или каквото предценишрна знай,че не е никак лесно,ако искаш да ставаш певица много труд и постоянство трябва!Ако упорито преследваш мечтата си може и да успееш...Успех!

belerofone
09-10-2007, 17:27
Ако е такава голяма мечта започни със солфеж например...Не хуквай по конкурси...Това , че за теб пееш добре не значи че е така...
Имам приятелка която има най-невероятния глас за народна песен...Тя на своя глава тръгна да пее поп...Голяма грешка...Издъни се накрая...

Направи си професионална конуслатция...Може да имаш скрити възможности на гласа за друг стил музика....А и съм убеден , че има накъде да развиваш гласните си умения....

Кандидатствай музика....

Jamalska
09-10-2007, 17:33
имаш ли нещо записано?да ми пратиш

09-10-2007, 19:18
mno e qko 4i ima hora koito se zanimavat s muzika as naprimer peq ot mnogo malka no blagodarenie na roditelite si - o6te ot 6 godi6na peq v edna vokalna grupa.. ve4e peq 7 godini i sam obikolila mnogo gradove razli4ni sceni s razli4ni izqvi v razli4ni stilove.. =] opitai s vokalnite grupi i nqma kak da ne potragnat i li4nite ti izqvi v bg i izvan neq =] O:)