PDA

View Full Version : Durex Tingle



lLady_MooN_RaiN
09-10-2007, 17:11
Това са новите презервативи на Durex. Трябва да ви кажа, че съм адски доволна от тях. Първо-тънки са, но достатъчно надеждни и прилягат много добре, което почти премахва шанса от изхлузване. Второ имат специален лубрикант за изпепеляващо изживяване, който съдържа ментол- усещането е наистина....невероятно. И трето- това са единствените, презервативи, които накрая не миришат на гадна гума. Въпреки, че съм привърженичка на тезата :"да правиш секс с презерватив, е като да миришеш рози с противогаз", тези презервативи са много, ама много добри и внасят разнообразие в сексуалния ви живот.

Devilka
09-10-2007, 17:14
Не са нови. :wink:
А иначе наистина са супер добри,особено в комбинация със зеления лубрикант... :twisted:

Yuna
09-10-2007, 19:41
И ние такива използваме...;)) Даже.. да допълня са сладки... ( Не съм близала презерватива!!!!) .. Предполагам се сещате как съм разбрала , че са сладки..;)

VeRdiSSima
09-10-2007, 19:49
Това са новите презервативи на Durex. Трябва да ви кажа, че съм адски доволна от тях. Първо-тънки са, но достатъчно надеждни и прилягат много добре, което почти премахва шанса от изхлузване. Второ имат специален лубрикант за изпепеляващо изживяване, който съдържа ментол- усещането е наистина....невероятно. И трето- това са единствените, презервативи, които накрая не миришат на гадна гума. Въпреки, че съм привърженичка на тезата :"да правиш секс с презерватив, е като да миришеш рози с противогаз", тези презервативи са много, ама много добри и внасят разнообразие в сексуалния ви живот. Зинтригува ме ще пробвам :smt016

crs
09-10-2007, 20:39
Мисля да ги пробвам :)

hforce
09-11-2007, 08:26
Dam, opredeleno 6te se probvat

09-11-2007, 11:54
ква на цвят е опаковката?

_crazy_baby_
09-11-2007, 12:54
eto
http://i10.tinypic.com/4lqgzdg.jpg

asgagaga
09-11-2007, 14:07
kolko struvat tezi durex tingle ?

marina star
09-11-2007, 14:10
И ние такива използваме...;)) Даже.. да допълня са сладки... ( Не съм близала презерватива!!!!) .. Предполагам се сещате как съм разбрала , че са сладки..;)

ne,ne se se6tam :-s kak???? :-s

Barbie
09-11-2007, 14:15
Това са новите презервативи на Durex. Трябва да ви кажа, че съм адски доволна от тях. Първо-тънки са, но достатъчно надеждни и прилягат много добре, което почти премахва шанса от изхлузване. Второ имат специален лубрикант за изпепеляващо изживяване, който съдържа ментол- усещането е наистина....невероятно. И трето- това са единствените, презервативи, които накрая не миришат на гадна гума. Въпреки, че съм привърженичка на тезата :"да правиш секс с презерватив, е като да миришеш рози с противогаз", тези презервативи са много, ама много добри и внасят разнообразие в сексуалния ви живот.

А ти си новото рекламно лице на Durex?! :-s :-)

Иначе, да, и на мен ми допадат - сладки, овлажнени и ароматизирани. :-)

lLady_MooN_RaiN
09-11-2007, 15:04
Не, не съм новото рекламно лице на Durex. Просто споделих впечатленията си. Цената, за тези, които питаха е 3 лева.

savoy
09-11-2007, 15:16
Не, не съм новото рекламно лице на Durex. Просто споделих впечатленията си. Цената, за тези, които питаха е 3 лева.


3лева за едното ебане бегай по-добре си направа децаислед тва да ги отгледам с тех :roll: 8)

lLady_MooN_RaiN
09-11-2007, 15:52
3 лева са за 3 ебанета. В кутийката има 3 презерватива все пак...

savoy
09-11-2007, 15:54
3 лева са за 3 ебанета. В кутийката има 3 презерватива все пак...

за един ден не стигат бе!!!

gerincee
09-11-2007, 16:13
a kakvi sa razmerite im :?:

MajeStic
09-11-2007, 17:00
Това са новите презервативи на Durex. Трябва да ви кажа, че съм адски доволна от тях. Първо-тънки са, но достатъчно надеждни и прилягат много добре, което почти премахва шанса от изхлузване. Второ имат специален лубрикант за изпепеляващо изживяване, който съдържа ментол- усещането е наистина....невероятно. И трето- това са единствените, презервативи, които накрая не миришат на гадна гума. Въпреки, че съм привърженичка на тезата :"да правиш секс с презерватив, е като да миришеш рози с противогаз", тези презервативи са много, ама много добри и внасят разнообразие в сексуалния ви живот.

Не съм съгласен с няколко неща особено с това "това са единствените презервативи, които накрая не миришат на гадна гума." Разнообразие в сексуалния живот не може да ти внесе един презерватив... и това за края... да не правиш свирка на момчето с презерватив? Ако е така по-добре да си го махне човека и да си набие една чикич както си му е реда.

09-11-2007, 17:56
Ами от всички, които съм използвала, само този мирише така приятно. Усещането е...различно, на което се дължи разнообразието. Не, че презерватива може да променикой знае какво. Но е различно и вълнуващо, според мен. И не, не правя свирка с презерватив.

koalka
09-11-2007, 18:43
Да, ама тоя презерватив може да ти спести доста притеснения и нерви.
Иначе и на мен ми харесват тези, приятни са.