PDA

View Full Version : Бие ме, но го обичам



09-10-2007, 17:57
С Явор сме заедно повече от 1 година.Аз съм на 19, а той на 20 и живеем под наем в една квартира. В началото всичко беше розово, но през последните 3 месеца всичко се обърка. Явор започна да закъснява, не ми се обажда къде е, една моя френдка го е видяла с някакви боклуци. Вече не можех да търпя и му направих забележка, а той ми зашлеви страшен шамар. Обаче не обърнах внимание и така всяка вечер ме биеше , къде с ръце, къде с колан. Обаче търпях , защото го обичам. Вчера вместо да отнеса порция бой, той ме хвана, скъса дрехите ми и почти насила правихме любов. Цялото тяло ме болеше и му го казах, но той започна още по-грубо и аз търпях. Какво да правя? Да го зарежа ли ? Но аз много го обичам , не мога да се отделя от него!

sladko_bebchence
09-10-2007, 18:01
i men me bie po vreme na sex :(

09-10-2007, 18:03
i men me bie po vreme na sex :(
Къде те бие, по гъза ли ? :lol:

JoeBanana
09-10-2007, 18:09
идеалното бълграско семейство от едно време http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
ама преди или след новините те бие ?

DanceGirl
09-10-2007, 18:10
Според мен трябва да го напуснеш!!!Щом един път те е ударил няма да спре да го прави!Спасявай се докато можеш...Има и други момчета

Qnchety
09-10-2007, 18:11
Оф боже! Ми зарязвай го. Ше го търпиш цял живот ли??? Се някой др ше си намериш.

Presley
09-10-2007, 18:14
Эарежи го.Колкото и да го обичаш,недей да търпиш така да те унижава..

!!!!!
09-10-2007, 18:17
Да е*а тъпия ти педал да е*а. Според мене мъж който посяга на жена не е мъж. Деба странния убитак, 6а посяга на любимата си. Мила по добре го напусни!! Има много други мъже които биха те носили на ръце. Това не ти е последната любов, така че напускай го!!! Няма да стане по добре, по лошо ще става. Това е моя съвет!!!

09-10-2007, 18:20
Мерси за съветите! Ще го напусна! Ей, тва са бг мъжете-искат да упражнявам контрол върху жените . Добре, че не бяхме женени, защото тогава щеше да е по-сложно. :smt010

Presley
09-10-2007, 18:25
Мерси за съветите! Ще го напусна! Ей, тва са бг мъжете-искат да упражнявам контрол върху жените . Добре, че не бяхме женени, защото тогава щеше да е по-сложно. :smt010
Не всички са такива.А и контрол може и по друг начин да се упражнява.И все пак го эарежи твоя..късмет и да ни кажеш как е минало.

!!!!!!
09-10-2007, 18:30
И много хубаво ще направиш!!! Аз никога не бих посегнал на жена. Та това е най святото нещо на земята!!

09-10-2007, 18:34
И много хубаво ще направиш!!! Аз никога не бих посегнал на жена. Та това е най святото нещо на земята!!
Е, и той говореше подобни неща''Миличко, няма да ги посягам! Нали знаеш колко те обичкам, пък и жените не трябва и с цвете да се бият'' или пък '' Котенце, никога няма да ти посегна като някоя простаци, заклевам ти се'' . А какво стана ? :evil:

!!!!!!
09-10-2007, 18:35
И много хубаво ще направиш!!! Аз никога не бих посегнал на жена. Та това е най святото нещо на земята!!
Е, и той говореше подобни неща''Миличко, няма да ги посягам! Нали знаеш колко те обичкам, пък и жените не трябва и с цвете да се бият'' или пък '' Котенце, никога няма да ти посегна като някоя простаци, заклевам ти се'' . А какво стана ? :evil:

Не е истински мъж!!!

devil_feel_f
09-10-2007, 18:37
Зарежи го и колкото може по-бързо,защото някой ден ще те убие съзнателно или несъзнателно.Ама и ти как ще му се оставиш да те бие?Какъв ти е той,че да те бие?Не ти е родител,пък и ти си голяма,че да те бият.Зарязвай го и си живей живота.Без него ще ти е 100 пъти по-добре и ще си намериш някой,който да те обича и уважава.Успех!!!

comics
09-10-2007, 18:40
ДА ТЕ СПУКА ОТ БОЙ ДАНО, МАМА ТИ ОВЦА МРЪСНА!
Я си гледай шкембето и трай!!!


ти си пълен балък!!!
Мила, доста по-малък съм 0т теб, но ще ти кажа едно... ако искаш да търпиш да те бие и едва ли не изнасилва, стои при него. Ако ли не, знаеш какво да направиш.0т къде си ? Ак0 си 0т Варна, пиши ми лично, ше ти помогна с каквото мога. Мн съм навътре с тези "неща" - ще те насоча към място, където да получиш професионална помощ...

09-10-2007, 18:48
ДА ТЕ СПУКА ОТ БОЙ ДАНО, МАМА ТИ ОВЦА МРЪСНА!
Я си гледай шкембето и трай!!!


ти си пълен балък!!!
Мила, доста по-малък съм 0т теб, но ще ти кажа едно... ако искаш да търпиш да те бие и едва ли не изнасилва, стои при него. Ако ли не, знаеш какво да направиш.0т къде си ? Ак0 си 0т Варна, пиши ми лично, ше ти помогна с каквото мога. Мн съм навътре с тези "неща" - ще те насоча към място, където да получиш професионална помощ...
Мерси, но не съм от Варна. Имам късмет днес, защото Явор отиде на гости у леля му в София и ще се прибере утре сутринта. Ние сме от Враца.

sentient_
09-10-2007, 18:57
И много хубаво ще направиш!!! Аз никога не бих посегнал на жена. Та това е най святото нещо на земята!!
Auuu dai boje vsi4ki muje da mislqt kut teb :P

ZaHaRcHe
09-10-2007, 18:58
ае ти добре ли си как ще му даваш да те бие и ти ще си мълчиш я му тегли една маина и се махаи от там тоя за къв са има такива са някви жалки комплесари е** го........

comics
09-10-2007, 19:14
ДА ТЕ СПУКА ОТ БОЙ ДАНО, МАМА ТИ ОВЦА МРЪСНА!
Я си гледай шкембето и трай!!!


ти си пълен балък!!!
Мила, доста по-малък съм 0т теб, но ще ти кажа едно... ако искаш да търпиш да те бие и едва ли не изнасилва, стои при него. Ако ли не, знаеш какво да направиш.0т къде си ? Ак0 си 0т Варна, пиши ми лично, ше ти помогна с каквото мога. Мн съм навътре с тези "неща" - ще те насоча към място, където да получиш професионална помощ...
Мерси, но не съм от Варна. Имам късмет днес, защото Явор отиде на гости у леля му в София и ще се прибере утре сутринта. Ние сме от Враца.
ще се опитам да ти помогна по някякъв начин, ще разпитам координаторката ми, 100& и във Враца има място, към което да се обърнеш... още утре ще говоря :) скайпа ми е joint_mast3r ;)

comics
09-10-2007, 19:17
хах ей нежен , гризни ми моркова е !
Хубаво де, но какво да гризне човека-морковът отдавна не в гащите, тоест ти въобще нямаш пишка бе! :smt005
мерси за п0дкрепата... тва лапе ак0 ми падне... единствения начин да се 0търве 0т мен ще е да си смени п0ла на женски....

monityY
09-10-2007, 19:18
kak moje da obi4a6 4ovek,koito te maltretira? :shock: izlaga6 se,zarqzvai go vednaga,daje ne mu kazvai 4e go zarqzva6,da ne te nabie pak...prosto si suberi bagaja i iz4ezvai :!:

DivoTo_KoTe
09-10-2007, 19:23
Колкото повече търпиш по-лошо ще става.Представи си бъдещето ви заедно би ли търпяла всяка вечер да бъдеш зверски пребивана? Бягай докато имаш време все пак си на 20 живота е пред теб

MiMcHeToOo
09-10-2007, 19:26
С Явор сме заедно повече от 1 година.Аз съм на 19, а той на 20 и живеем под наем в една квартира. В началото всичко беше розово, но през последните 3 месеца всичко се обърка. Явор започна да закъснява, не ми се обажда къде е, една моя френдка го е видяла с някакви боклуци. Вече не можех да търпя и му направих забележка, а той ми зашлеви страшен шамар. Обаче не обърнах внимание и така всяка вечер ме биеше , къде с ръце, къде с колан. Обаче търпях , защото го обичам. Вчера вместо да отнеса порция бой, той ме хвана, скъса дрехите ми и почти насила правихме любов. Цялото тяло ме болеше и му го казах, но той започна още по-грубо и аз търпях. Какво да правя? Да го зарежа ли ? Но аз много го обичам , не мога да се отделя от него!

ти имаш психически отклонения след като още си с такъв човек..

naMy4Ho_KoTe
09-10-2007, 19:59
Имам удивителното чувство, че авторката е от големия брой момичета, които имат онази фантазия с ”изнасилването”.. Може и да греша де.

Както и да е. Ако е истина:

1. Ако ти харесва да те бие :wink: - остани с него
2. Ако не ти харесва да те бие - зарежи го.

Простичко е :)

LizZz
09-10-2007, 20:01
С Явор сме заедно повече от 1 година.Аз съм на 19, а той на 20 и живеем под наем в една квартира. В началото всичко беше розово, но през последните 3 месеца всичко се обърка. Явор започна да закъснява, не ми се обажда къде е, една моя френдка го е видяла с някакви боклуци. Вече не можех да търпя и му направих забележка, а той ми зашлеви страшен шамар. Обаче не обърнах внимание и така всяка вечер ме биеше , къде с ръце, къде с колан. Обаче търпях , защото го обичам. Вчера вместо да отнеса порция бой, той ме хвана, скъса дрехите ми и почти насила правихме любов. Цялото тяло ме болеше и му го казах, но той започна още по-грубо и аз търпях. Какво да правя? Да го зарежа ли ? Но аз много го обичам , не мога да се отделя от него!

ти имаш психически отклонения след като още си с такъв човек..
Явно... :smt011 :smt011 :smt011

free_spirit
09-10-2007, 20:52
Слънце,бягай от тоя като дявол от тамян,щото много ядове ще береш иначе...Щом веднъж ти е посегнал,ще го направи пак на 100 процента,пък и щом се събира с някакви боклуци както ти каза-нищо чудно и те да му влияят,да взима наркотици или кой знае,та да се е променило отношението му към теб...но няма защо изобщо да се замисляш- махай се докато не е късно...

sexy_for_you
09-10-2007, 21:26
Според мен трябва да го напуснеш!!!Щом един път те е ударил няма да спре да го прави!Спасявай се докато можеш...Има и други момчета

Valar
09-10-2007, 21:27
Лафа е убии ме убичам те! :-D

09-10-2007, 21:39
off kaji mi 4e temata e bazik [-o<
kak moje da tarpi6 podobno povedenie :shock:
az na parviq 6amar bih si oti6la,obi4ala go,da da,prosto si sviknala s nego!
Tova e nujda,navik,privarzanost,zavisimist dori,strah da ostane6 sama,ama ne i lubov :!: Absurd! Begai barzo i kolkoto moje6 po-dale4 :!: :!: :!:

Leksi23
09-10-2007, 22:08
Събирай си багажа и да те няма, направи го докато не е у вас, защото може да те пребие пак, обърни се към някаква организация, защото от плицията файда няма :( . Отиди на място където ще си в безопасност и ще си сигурна, че няма да те нарани. Извесно време се придвижвай с "охрана", някой приятел или няколко приятелки...Не искам да ти бутам паранои, но предпазливоста никога не е излишна :smt006 :smt008
Успех, мила!

DaRk-mOOn
09-10-2007, 22:59
ZARQZVAI GO HI4 DAJE NE GO MISLI!!!I az minah prez sa6tiq AD s biv6iqt mi hodihme 3 godini i az mn go obi4ah no toi po4na da me bie i me otvrati ot nego "NAMRAZIH GO" OSTAVIH GO I SEGA SAM S DR MOM4E KOETO MN MI POMOGNA DA GO ZABRAVQ I SAM 6TASTLIVA A TOI SEGA SAJALQVA 4E TAKA SE E DARJAL S MENE I ME TARSI NO EDIN MAJ POSEGNE LI VEDNAJ NA JENA CQL JIVOT 6TE POSQGA!

inSane_baby
09-10-2007, 23:50
Оф боже! Ми зарязвай го. Ше го търпиш цял живот ли??? Се някой др ше си намериш.

ако темата не е ебавка :smt012

09-11-2007, 01:06
:booooomb:

Valento
09-11-2007, 06:30
Оф боже! Ми зарязвай го. Ше го търпиш цял живот ли??? Се някой др ше си намериш.Ама да те лофка а не от интерес! :wink:

babi_girl
09-11-2007, 08:42
С Явор сме заедно повече от 1 година.Аз съм на 19, а той на 20 и живеем под наем в една квартира. В началото всичко беше розово, но през последните 3 месеца всичко се обърка. Явор започна да закъснява, не ми се обажда къде е, една моя френдка го е видяла с някакви боклуци. Вече не можех да търпя и му направих забележка, а той ми зашлеви страшен шамар. Обаче не обърнах внимание и така всяка вечер ме биеше , къде с ръце, къде с колан. Обаче търпях , защото го обичам. Вчера вместо да отнеса порция бой, той ме хвана, скъса дрехите ми и почти насила правихме любов. Цялото тяло ме болеше и му го казах, но той започна още по-грубо и аз търпях. Какво да правя? Да го зарежа ли ? Но аз много го обичам , не мога да се отделя от него! :o :o :o дали да го зарежеш!!! Аз бих го съдила. Какво значение има колко го обичаш, когато той не те обича така. В крайна сметка всички си имат достойнство. Твоето колко е??

comics
09-12-2007, 06:57
sled 1 chas 0tivam d0 k0ordinat0rkata da govorq za tvo pr0blem.. kat0 se vurna shte pisha tuk ! chao

paola_Rey
09-12-2007, 07:01
Според мен трябва да го напуснеш!!!Щом един път те е ударил няма да спре да го прави!Спасявай се докато можеш...Има и други момчета +1

Kras4eto_lp
09-12-2007, 07:05
Как можеш да стоиш и да търпиш? Да му позволяваш да прави каквото си иска, да се държи с теб по този начин? Нима, не се интересуваш от себе си и личното си здраве. Не бъди глупачка, постъпи разумно и го напусни. Такъв живот е тежък и труден, не си длъжна да изживяваш всичко това заради човек за който не си заслужава. След всичко това, просто ти се чудя как още можеш да казваш, че го обичаш.
СЪгласна съм :(

sasha_90
09-12-2007, 07:52
Щом те бие и не те уважава като жена го зарежи.Той не те заслужава,а пък и ти не заслужаваш такъв тормоз.

09-12-2007, 08:02
Щом сега го прави, като пораснеш какво?пак ще го обичаш но тогава направо ще те пребива..не се занимаваи..спри всико това навреме..няма никакав смисал..не чакаи да стане прекалено късно и тогава да не можеш да направиш нищо.. :roll:

BaD_GiRl_mL2
09-12-2007, 08:17
Щом сега го прави, като пораснеш какво?пак ще го обичаш но тогава направо ще те пребива..не се занимаваи..спри всико това навреме..няма никакав смисал..не чакаи да стане прекалено късно и тогава да не можеш да направиш нищо.. Rolling Eyes

mon4eto
09-12-2007, 08:22
Samo ti se 4uda na akala za6to o6te ne si go zarqzala! :shock:
Bie li te ne te zaslujava...kolko to i da go obicha6 go zareji za6toto ne6tata nqma da se opraqt i 6te prodaljava da te bie.
Ot teb zavisi dali iska6 da tarpi6 bolkite i da si misli6 4e go obicha6 ili da zapo4ne6 otna4alo :roll:
Uspeh mila no ti kazavm ZAREJI GO!!!!!

Cherkeza
09-12-2007, 08:25
Заколи го

FiRe_LaDy
09-12-2007, 10:22
Защо изобщо питаш?Събирай си багажа и се махай от него.Как може да го търпиш.Не мисля,че го заслужаваш.Колкото и да го обичаш,не трябва да позволяваш да те бие и да те унижава така.Айде късмет ...

09-12-2007, 10:44
Добре имам страхотна идея.
Дано някой да не я е предложил вече :mrgreen:


ВНИМАНИЕ! Не е препоръчително за деца под 18!


Начи продават се едни колани със..ъъ гумени пениси :).
Наемаш една горила за вечерта, фащаш го тоя твоя (като пича на дет си платила ше ти помогне да не те набият) и почваш да го наказваш Отзаде. Накрая когато стиснеш изкувствения атрибут, течността отвътре се изпразва в него(предполагам се сещаш за какъв тип течност става въпрос).
Гарантирана травма за целия живот на приятеля ти. \:D/

Mitizaro
09-12-2007, 10:46
Добре имам страхотна идея.
Дано някой да не я е предложил вече :mrgreen:


ВНИМАНИЕ! Не е препоръчително за деца под 18!


Начи продават се едни колани със..ъъ гумени пениси :).
Наемаш една горила за вечерта, фащаш го тоя твоя (като пича на дет си платила ше ти помогне да не те набият) и почваш да го наказваш Отзаде. Накрая когато стиснеш изкувствения атрибут, течността отвътре се изпразва в него(предполагам се сещаш за какъв тип течност става въпрос).
Гарантирана травма за целия живот на приятеля ти. \:D/

Забравих да се логна...Извинявам се! :oops:
Моля разчистете горното мнение.

09-12-2007, 11:24
)}]според мен този човек не те обича.По добре го зарежи и си намери някои които заслужава любовта ти и няма да те бие :roll:
Ave spored tebe tuka v foruma nikoi nikogo ne obi4a ti samo tova kazva6 i da si namereli drug goleeemi saveti naprao si kato u4ebnik

rihannka
09-12-2007, 11:54
sama si reshavash.ako ostanesh s nego znachi se primirqvash s tova da te bie vsqka vecher...pomisli si dali iskash tva..obichash go,no po dobre si tragni ne se primirqvai s polojenieto [-X

eastar
09-12-2007, 13:40
Ще търпиш постоянно това ли?

Джиа
09-12-2007, 13:42
А ве, хора, не ви ли се струва, че сме почнали да използваме "обичам" ей така. Кое му обичаш по-точно. К'во значи "правихме любов" насила? К'ва любов? Събирай си багажа направо.

Шкембе-Чорба!
09-12-2007, 13:59
дано ти спука кратуната от бой

comics
09-12-2007, 14:01
Говорих с жената, ще ти предам какво ми каза тя, само ми пиши в скайп joint_mast3r и там ще ти кажа какви са ти вариантите и вече, каквтото решиш, това прави..

demons_of_my_soul
09-12-2007, 17:46
Тъпа, малоумна, проста, некъдърна, и пак тъпа..... пача
Ами стой си да те спуква от бой, явно не уважаваш себе си!

Naked in the wind
09-12-2007, 18:07
Абе как така ще стоиш и ще му бъдеш изкупителна жертва на тоя?!Обирай си крушите и забрави за него!

dJuLiNkAa~
09-12-2007, 19:01
Кфо 4акаш 3аря3вай.. ти не заслужаваш такова отношение..попринцип никой не заслужава...! :smt010

F@t@lNy_Sl@dK@
09-12-2007, 19:24
Оу миличка как можее да търпиш тфа!?Боли те навсякъде и търпиш!?Кфо?!Виж кфо тоя е боклук....не те заслужава...как може да го търпиш!?Дори да е момчето на мечтите ми няма да търпя това!!!Просту не те заслужава!Зарежи го!Ще го преодолееш!Отдалечи се достатъчно от него,за да не те нарани пак,защото може да е фатлано!

zmey
09-12-2007, 19:36
С Явор сме заедно повече от 1 година.Аз съм на 19, а той на 20 и живеем под наем в една квартира. В началото всичко беше розово, но през последните 3 месеца всичко се обърка. Явор започна да закъснява, не ми се обажда къде е, една моя френдка го е видяла с някакви боклуци. Вече не можех да търпя и му направих забележка, а той ми зашлеви страшен шамар. Обаче не обърнах внимание и така всяка вечер ме биеше , къде с ръце, къде с колан. Обаче търпях , защото го обичам. Вчера вместо да отнеса порция бой, той ме хвана, скъса дрехите ми и почти насила правихме любов. Цялото тяло ме болеше и му го казах, но той започна още по-грубо и аз търпях. Какво да правя? Да го зарежа ли ? Но аз много го обичам , не мога да се отделя от него!
Ми продължавай да го обичаш !
Щом те кефат, шамари, колани и такива работи !

Кажиго кой е и ще му отхапя вратъ !
Ще ти струва скъпо де, помисли си :twisted: !

mr0b1
09-12-2007, 19:37
Никога не бих посегнал на момиче :arrow: Тва е най просташкото за мене ... зарязвай го веднага тва е ужасно :smt012

zmey
09-12-2007, 19:41
Добре имам страхотна идея.
Дано някой да не я е предложил вече :mrgreen:


ВНИМАНИЕ! Не е препоръчително за деца под 18!

[quote="Mitizaro"](предполагам се сещаш за какъв тип течност става въпрос). спинозна сперма ??

skini
09-12-2007, 19:55
zareji go!!!!!!! Tva ne e lubov tva e film na ujasite za teb nikoga ne sum udrql momi4e kak li puk priqtelkata mi tva e absurd prosto toi ne e za teb 6tom te bie i te kaji re4i iznasilva te izpolzva budi sigurna taka 4e spored men ne e zle da go napusne6

Spirit_Girl
09-13-2007, 11:35
nqma smisal da se tormozi6 sama toi se edno se gavri s teb po dobre si idi i nikoga pove4e ne go vijdai taka toi 6te ti ostavi traini sledi i 6te se straxuva6 za dr vrazka ostavi go i si nameri nqkoi svesten koito da te obi4a a ne da se darji kato izrod s teb [-X

CrazyWitch
09-13-2007, 11:37
Нали не очакваш някой в тоя форум да ти каже да останеш с него?!?!
Знам какво е да обичаш и да се чувстваш унизена. Може би и аз бих търпяла, но до едното време. Мисля, че 3 месеца са достатъчно. Така ли искаш да изживееш хубавите си години?

hforce
09-13-2007, 11:46
i moita me bie pa pa si q obi4kam :smt007

zarqzvai go

cskamoni4ka
09-13-2007, 11:48
И аз ще ти кажа-ЗАРЕЖИ ГО!!!

UnsTToPPaBBle
09-14-2007, 05:51
epa kato te bie bez pri4ina na4i e bahti izroda kwa e faidata pak i da te nasilva .... tegli mu 6uta koito nqma da zabravi

lyly_lili
09-14-2007, 07:06
epa kato te bie bez pri4ina na4i e bahti izroda kwa e faidata pak i da te nasilva .... tegli mu 6uta koito nqma da zabravi


определено подкрепям...КЪСАЙТЕ....

MimityYy
09-14-2007, 11:22
imai malko dostoinstvo ! zareji go

Iv4eTy
09-14-2007, 11:58
И все още си с него?! Каква е тази любов?! Помисли реално на нещата ако те обичаше нямаше да ти посяга .... просто щом като се опиташ да говориш с него той не те изслушва , а те бие няма смисъл да си с него. Колкото и да го обичаш ти не си му робиня [-X Вземи се в ръце и го оставяй :!:

victoriq
09-14-2007, 12:19
Мацко,напускай го веднага,а не стой да те бие!Още щом първия път ти е посегнал е трябвало да го зарежеш!

sLadkaTa_LoRi
09-14-2007, 12:23
Зарязвай го,няма смисал ... това не е любов ... :smt011