PDA

View Full Version : Ами ако 4увствата се върнат отново???



хелп ми
09-10-2007, 19:33
Ходих с него по4ти 3 месеца.Трудно ми е да каж 4е сам го обикнала,но смятам 4е ми беше първата любов.С него беше разли4но.Докато бяхме заедно бях друг 4овек.След като се разделихме по4наха проблемите :smt010 Много плаках за него!От раздялата ни минаха няколко месеца.Още я помня...беше много гадно.Не искам да изяснявам при4ините поради,които сме скъсали тъй като те не са важни.Пускам темата заради друго.
Цяло лято не съм го виждала.Незнам къде е бил,но знам 4е не е бил в града.Това са по4ти 3 месеца,в които сам мислила само за него...но от скоро това по4на да се променя.Не мисля толкова за него...не трепва нищо в мен.И това е защото не го виждам!А какво ще стане когато се видим отново?15 септ. наближава иии...знам 4е сигурно като го видя вси4ките ми 4увства ще се върнат и отново ще ме 4ака страдание. :smt010 :smt010 :smt010 А не искам това да се повтаря...защото той не го заслужава.Дайте ми съвет...въпреки 4е незнам какъв трябва да е този съвет...Може и подкрепа.Просто не искам да се връщам назад,защото я няма надеждата.Ако той ме потърси веднага ще отида при него..Но аз съм 100% сигурна,4е това никога няма да стане.Затова и не искам 4увствата ми да се връщат... :smt010

Плякам Майки
09-10-2007, 19:33
Мързи ме да чета... Но все пак можеш да се гръмнеш :smt017

tuzaro
09-10-2007, 19:52
Мързи ме да чета... Но все пак можеш да се гръмнеш :smt017по добре режи вените :::

Presley
09-10-2007, 19:58
Чувствата ти или ги има или ги няма.Може би все още иэпитваш нещо ,а като го видиш това нещо ще стане още по-силно.Няма начин да контролираш чувствата си.Просто приеми нещата ,такива каквито са...и по въэможност си намери някоя нова любов,эа да го эабравиш по-лесно.

09-10-2007, 21:00
miii kakav savet moga da ti dam,az sum v po4ti sa6toto polojenie,ne iskam da te ot4aivam,no 6tom ne si go vijdala i tolkova mnogo misli6 za nego,zna4i IMA6 4uvstva,toest te nqma kak da se varnat,za6toto ne sa iz4ezvali :!:
I e mnogo veroqtno kogato go vidi6 da stanat dori po-silni,pri men taka se polu4i,bqh go zabravila malko,izlziah s drugi,ne misleh za nego,sega vzeh mn 4esto da go vijdam,da si pripomnqm momenti s nego i tn. A i toi taka me gleda :smt007
moga da kaja 4e 4uvstvata gi ima,no ve4e ne stradam,iskam go,no znam 4e nqma da e moi(obstoqtelstvata sa takiva ](*,) ) zatova sums e primirila i gledam napred,a edno mestence v sarceto mi si stoi,zaeto ot nego... :-#

Sex_master
09-10-2007, 21:18
Чувствата ти или ги има или ги няма.Може би все още иэпитваш нещо ,а като го видиш това нещо ще стане още по-силно.Няма начин да контролираш чувствата си.Просто приеми нещата ,такива каквито са...и по въэможност си намери някоя нова любов,эа да го эабравиш по-лесно.