PDA

View Full Version : Дайте си мнението :)



09-10-2007, 20:23
Nz dali tazi tema e za tuk ma vse pak shte vi pittam. Iskaam da si kajete mnenieto spored vas tva pojelanie za rd na mnogo blizak priqtel stava li V smisal takav az sam momi4e toi e mom4e i sled dva dni ima rojden den oba4e neshtata taka varvqt 4e sled sedmica dve shte stanem gadjeta sigurna sam ta tva pojelanie stava li da mu go pratq iskam mneniq i ako vie moje da dadete primeri 6te vi bada mnogo blagodarna. "4estit rojden den da si jiv, zdrav neka uhae na rozi patqt, po koito varvish, kristalna liubov da te vodi kam 4oveka kogoto cenish. I pomni kato si namokrish prekaleno krakata te boli garloto , a kao si namokrish prekaleno garloto..... ne te darjat krakata :)

09-10-2007, 20:25
kli6irano e ..

Jamalska
09-10-2007, 20:26
е че какво му е?важи

F@t@lNy_Sl@dK@
09-10-2007, 20:29
ми не е лошо

SuNsEt
09-10-2007, 20:32
Една свещичка повече гори,
една сълза в очите ти блести.
Не си с година остарял,
ти просто повече си помъдрял!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! :wink: или... Очите ти от щастие да греят,
в сърцето ти любов да затрепти
и всички птички на света да пеят,
защото днес празнуваш ти. :-D Аз тея 2 неща се сещам...ако ги харесаш,използвай ги :wink: За мисля 4е също са хубави...както си решиш.Поне гледай да не е прекаленно моми4ешко пожеланието :smt005

sWeEt_SeEd
09-10-2007, 21:15
Първо-Добре е,че поне в смс-а слагаш запетаи, макар и не на точно правилните места.
Второ-Хипер тъпи са тия дебилизми..."нека ухае на рози пътят..." бла бла ахехаехах На мен ако ми го пратят нищичко няма да ми трепне.Даже може да не ми станеш гадже след 2 седмици :mrgreen: хахах..таа, по-добре нещо написано от сърце и така както ти го усещаш.Пожелай му нещо специално, за да се почувства специален, много усмивки и хипер-приятни емоции. :smt006

love_only_one_boy
09-10-2007, 21:19
А я виж:
Момченце красиво, желая ти да ли щастливо!
И само радостни сълзи да греят в твоите очи!

Дано да ти хареса