PDA

View Full Version : а аз го обичам..



09-10-2007, 20:33
Oh neznam ve4e mn e slojno vsi4ko... :roll:
mnogo go obi4am,stava vapros za edno mom4e,koto iska6e samo da spi s men,az go znaeh,no bqh mnogo vlubena i otkazah za6toto znaeh,4e posle 6te se razdelim (tova ne e samo s men,toi po princip sas vsi4ki momi4eta si e takuv) a i az sama vijdah,4e ne e gotov za seriozna vrazka,i re6ih da ne si go pri4inqvam,za6toto znaeh,4 6te strdama mnogo,otkazah mu i mu kazah,4e e po-dobre da ne se vijdame pove4e,za6toto nqma da se polu4i ni6to!
Problema e,4e tova be6e predi pove4e ot godina,a az ne spiram da mislq za nego,bqh s mnogo mom4eta prez tova vreme,no nikoi ne moje da go izmesti,sega toi pak me tarsi neznam kakvo da pravq da buda lis nego za 1 put,i ima li vaob6te 6ans,ako spi6 s nqkoe mom4e,koeto sika samo sex,toi primerno da se vlubi i da ostane s vas,ili... :roll:

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

ZaHaRcHe
09-10-2007, 20:36
ми.. какво са ти кажа ти се решаваш дали искаш да си с него само 1 път може и повече да те боли а дали има шанс да се влюби нз мн момчета който са само за едното ебане не се влюбват не познавам това момче и нз за него

roskbbb
09-10-2007, 20:37
shtom kazvash che e bil takyf predi ne vqrvai sega da se promeni.. mn grybo go kazah ama spored men e tochno taka .. ne si zaslujava da go mislish tolkova ... =;

09-10-2007, 20:39
taka e,ama te horata se promenq,i na mom4etata vse nqkoga im idva akula i po4vat da msiql i s gornata si glava :lol:
a az mnogo go iskam samo za nego mislq,i sq se izma4vam kato ne pravq ni6to po vaprosa,i zatova si mislq da opitam,pak i da ne stane pone 6te znam,4e sum napravila vsi4ko vazmojno,no vaprosa e dali nqma da se vlubq o6te pove4e v negoi savsem da ne moga da go zabravq :(

otka4ena
09-10-2007, 20:45
Аз лично живея на принципа - Ако не пробваш,няма как да знаеш.Затова пробвай пък Бог си знае работата.

punkrock
09-10-2007, 20:50
Мисля, че колкото и да го обичаш просто се опитай да го забравиш! Той само ще те нарани.
Ако спиш с него най-много после да те остави и сама ще съжаляваш, че си го направила.
Другия вариянт след като вече е спал с теб да продължи да те търси, но едва ли ще е за нещо повече от секс.
Ти решаваш..

09-10-2007, 20:54
Мисля, че колкото и да го обичаш просто се опитай да го забравиш! Той само ще те нарани.
Ако спиш с него най-много после да те остави и сама ще съжаляваш, че си го направила.
Другия вариянт след като вече е спал с теб да продължи да те търси, но едва ли ще е за нещо повече от секс.
Ти решаваш..

i men tova me tormozi :cry:
neznam koe da izbera,da sum s nego ot vreme na vreme i da stradam,4e me tarsi samo za seks,ili da ne sums nego,i pak da stradam,4e izob6to ne me tarsi...
nemoga da povqrvam,4e go kazvam,ne bqh takava predi da go sre6tna nikoga ne bih ostavila nqkoi taka da si igrae s men,a sega umiram samo da go vidq,i da pak da me izlaje ne6to hubavo ](*,)

punkrock
09-10-2007, 21:04
Мисля, че колкото и да го обичаш просто се опитай да го забравиш! Той само ще те нарани.
Ако спиш с него най-много после да те остави и сама ще съжаляваш, че си го направила.
Другия вариянт след като вече е спал с теб да продължи да те търси, но едва ли ще е за нещо повече от секс.
Ти решаваш..

i men tova me tormozi :cry:
neznam koe da izbera,da sum s nego ot vreme na vreme i da stradam,4e me tarsi samo za seks,ili da ne sums nego,i pak da stradam,4e izob6to ne me tarsi...
nemoga da povqrvam,4e go kazvam,ne bqh takava predi da go sre6tna nikoga ne bih ostavila nqkoi taka da si igrae s men,a sega umiram samo da go vidq,i da pak da me izlaje ne6to hubavo ](*,)
Ако бях на твое място бих се опитала да го забравя и да продължа напред. Но все пак ти сама избираш. Дано да вземеш правилно решение и после да не съжаляваш за това! http://e.deviantart.com/emoticons/h/hug.gif

09-10-2007, 21:13
Blagodarq ti mnogo,no neznam dali 6te postapq pravilno,zasega se opitvam da buda silna i da ne se davam lesno,ama ako prodalji da me tarsi,neznam dali 6te moga da mu ustoq :oops:

09-11-2007, 22:03
emi 6tom e samo za sex,ne si zaslujava ne varvi toi da te 4uka,pa ti da go obi4a6 :shock: pone da be6e vzaimno... :roll:

dobrichkoto
09-11-2007, 22:46
namiram se f absolutno sa6toto polojenie s izkl 4e ne se znaem ot tolkova mn vreme ne mislq da go praq obache.. mislq da govorq s nego ne znam.. ai kaji nqkav nick v irc ili skype da ti pisha pls da si govorim ako iska6?

09-11-2007, 23:14
нееееееееее просто ще те наебе и край . ако ти не се постараеш да му направиш впечатление да сабудиш интереса забрави направи му само свирка като зьа начало :-({|= :smt005

koalka
09-12-2007, 06:31
Много рядко се случва, след като спите да се влюби човек, защото той от началото търси само това, нищо друго, пък и за една вечер влюбване не може да се нарече...Не го прави, защото в интерес на истината и той може да не поиска, а дори и да не те помни.
Иначе ти просто не искаш да го забравиш.Имай воля и си наложи да не мислиш за него.Бъди щастлива, а не нещастна.

heartless*charm
09-12-2007, 09:18
хм на твое място АЗ бих го изчукала и зае*ала преди да успее да си каже името

®|#@|\||\|@
09-12-2007, 09:25
Аз бих пробвала, иначе няма как да разбера дали се е променил(доколкото това е възможно, разбира се) и ако не е, колкото и да ми е трудно ще го разкарам :smt014 , но няма да спя с него [-X

mon4eto
09-12-2007, 09:27
Mi mislq 4e ima nqkav 6ans...nz probvai :-k

lady_forever
09-13-2007, 08:50
Ми по-добре да говориш с него първо,ако спиш с него след това ще се разделите и ще ти е по-гдно и ще те боли повече ,разбери какви са му намеренията ,може и да не е само за един път ,но мнението ми е първо да говорите. [-(

BaD_GiRl_mL2
09-13-2007, 09:16
Незнам но...вероятност да се е променил няма, затова по-добре не си го пречинявай..Веднаж си постапила павилно и си го отрязала..така и трябва..Тои няма да се промени,за него ще си една от всичките..Искаш ли нещо такова? [-X

MoHuTo
09-13-2007, 09:25
Ами по принцип ако си е такъв той не може да се промени за ден-два..най вероятно е да те наебе и да те зареже..така, че ти си помисли струва ли си да бъдеш един път с него или не.. :::

inSane_baby
09-13-2007, 09:27
aко ти все не си дествена и си на повече от 15-16 защо не? Стига да е безопасно...

evilkaAaAa
09-13-2007, 10:26
taka e,ama te horata se promenq,i na mom4etata vse nqkoga im idva akula i po4vat da msiql i s gornata si glava :lol:
a az mnogo go iskam samo za nego mislq,i sq se izma4vam kato ne pravq ni6to po vaprosa,i zatova si mislq da opitam,pak i da ne stane pone 6te znam,4e sum napravila vsi4ko vazmojno,no vaprosa e dali nqma da se vlubq o6te pove4e v negoi savsem da ne moga da go zabravq :(

абе те на всички им идва акъла все някога, но на твоя мисля, че още не е [-X веднъж си успяла да му откажеш секс, можеш пак ! това е моят савет - не му се давай :!:

sh3_1s_7h3_0n3
09-13-2007, 14:48
абсурд!

той така си е свикнал... и от теб иска само едно и ти го е казал в прав текст...
сега просто го обичаш, а после ще спиш с него и ще го обикнеш 2пъти повече... сама ще си сложиш главата в торбата...

ако мислиш, че и 2мата можете да получите няк'ва 'изгода' от секса, която удовлетворява достатъчно и 2ма ви... - спи с него...
но ако ще е само да играеш на руска рулетка "дали пък, евентуално, случайно няма да се влюби в мен" - забрави... сама ще се набуташ

09-13-2007, 17:43
ami toi sega tvardi,4e iska ne6to serizono :roll: neznam kakvo da si mislq,to samo vremeto 6te pokaje,no az ne6to nemoga da mu povqrvam,4e se e promenil i ima seriozno namereniq,a pak umiram za nego :smt009 neznam kakvo da pravq ve4e...

P.S:blagodarq na vsi4ki za mneniqta,ako imate i drugi idei pi6ete....

sh3_1s_7h3_0n3
09-13-2007, 17:50
ami toi sega tvardi,4e iska ne6to serizono :roll: neznam kakvo da si mislq,to samo vremeto 6te pokaje,no az ne6to nemoga da mu povqrvam,4e se e promenil i ima seriozno namereniq,a pak umiram za nego :smt009 neznam kakvo da pravq ve4e...

P.S:blagodarq na vsi4ki za mneniqta,ako imate i drugi idei pi6ete....

докато не ти покаже уважение... и че наистина иска нещо сериозно... недей...

от сериозно до сериозно има разлика...

дали ще спи 'сериозно' с теб 3-4-5пъти или ще бъде само 1... все таз'...

Presley
09-13-2007, 18:18
абсурд!

той така си е свикнал... и от теб иска само едно и ти го е казал в прав текст...
сега просто го обичаш, а после ще спиш с него и ще го обикнеш 2пъти повече... сама ще си сложиш главата в торбата...

ако мислиш, че и 2мата можете да получите няк'ва 'изгода' от секса, която удовлетворява достатъчно и 2ма ви... - спи с него...
но ако ще е само да играеш на руска рулетка "дали пък, евентуално, случайно няма да се влюби в мен" - забрави... сама ще се набуташ
=D>