PDA

View Full Version : Ами...обаркана...



mm...
09-10-2007, 21:32
Здравеите!
Не знам от къде да започна,само ще кажа,че преди няколко месеца се запознах със страхотно момче!Малко след като се запознахме почна д ами харесва,постепенно се влюбих в него.. Но... досега сме излизали само 1.. Трябваше да има 2 път,доколкото разбрах,но така и никой не ми се обади,а учебната година почва и аз заминавам... Почнах да губя всяка надежда..Остана ми само 1,която след 2 дена ще УМРЕ!А трябва да ви кажа й че.. признах чувствата си по малко тъп начин,но нямаше как,не издържах! - Чрез клип.. Та кво да правя? След това едвали ще се видим скоро,а преди даскало едвали... още 2 дена и заминавм... Много ми е тъпо и скапано,нз кво да направя след това.. как да кореспондирам с него.. Все повече оставам без думи.. и се чувствам мн кофти..... А още по-кофти ми става,като си мисля и че може и дори и да не си пишеме..... :smt012 :smt010 :smt009

09-10-2007, 21:34
ooo mi neznam,neznam trqbvalo e da misli6 po-rano ne sega kato 6te zaminava6,ama trea ti kaja 4e za dva dena stavat mnooooogo ne6ta ponqkoga :)

09-10-2007, 21:36
iii ne iskam da te razo4arovamno mislq 4e ako toi proqvqva6e interes,6te6e da te potarsi i vtori put... :roll:

09-10-2007, 21:39
ako naistina iska6 da go vidi6 pak go pokani da izlezete i da se vidite.ima6 samo 2 dni i tova e posledniq ti 6ans.znam,4e ne e lesno,no pone 6te znae6 dali ima smisul da produljavate da poddurjate vruzka ili ne.

punkrock
09-10-2007, 21:40
Щом не ти се е обадил повече, може би не споделя чувствата ти или си го оплашила с любовните си обяснения. Трябвало е да изчакаш малко, докато се увериш, че наистина и той те харесва.
Обади му се или му пиши смс-че.. :P

Fyrforanche
09-10-2007, 21:46
Щом не ти се е обадил повече, може би не споделя чувствата ти или си го оплашила с любовните си обяснения. Трябвало е да изчакаш малко, докато се увериш, че наистина и той те харесва.
Обади му се или му пиши смс-че.. :P

дам...и аз така мисля

ZaHaRcHe
09-10-2007, 22:06
щом не ти се е обадил значи или си намерил друга или просто не се интересува от теб забрави го намери си друг