PDA

View Full Version : Размислите на един шашнат тийн



f3i0ha
09-10-2007, 23:05
И така и аз не знам защо реших тук да напиша разни мисли , които ме вълнуват , може би защото единственият човек , с който мога да говоря , спи в момента....Както и да е... Ето върху какво размишлявам напоследък:

1. Възможно ли е човек да няма никакъв талант за нищо ? Просто да не го бива в нищо специално ? (просто винаги се чудя аз какво мога да правя като завърша даскало и накрая излиза , че за нищо не сгавам и в нищо не съм добра или може би щях да бъда ако навреме се бях концентрирала върху едно нещо , което ми върви )

2. Защо изобщо мечтая като осъзнах , че мечтите ми са много далеч от пътя , по който вървя сега ? Колкото са възможни , толкова са и невъзможни . И вярвам , че всичко е възможно , но имам страшно много ограничения , които ми убиват всякакво право на избор за каквото и да било . Както се казва " The limits are only in our thoughts " , което ми се струва вярно , но не мога просто да кажа "майната му на всичко" и да почна да правя каквото си поискам . Не знам...

3. Напоследък се чувствам много самотна и само един човек е с мен и ми помага да се справя ( lonely = alone + sad ) и ако той някаго прочете това искам да знае , че му благодаря за всичко и го моля да остане с мен , защото мисля , че имаме нужда един от друг , а и само той си знае колко много си го обичам ...

4. И естествено дойде време за любовта .... Любовта е всичко... Любовта е животът... Любовта е истината... И аз си мислех , че са тъпи клишета , докато един ден не го осъзнах... Обичайте и бъдете обичани !


Това е за сега от мен . Ако искате ми отговорете на въпросите , те може би си бяха просто монолог... Бе ако ви се занимава , драснете 2 редчета , просто ми кажете нещо...

Чао ...

SuNsEt
09-10-2007, 23:19
Ами да ти кажа 4есно,доста си права...и аз понякога се замислям за тези неща.Но всъщност живота е такъв какъвто си го направиш...няма спор!Ако мислиш , че нямаш шанс да постигнеш това , което искаш , вероятно няма да го постигнеш , но ако вярваш в себе си рано или късно ще успееш...Въобще,ако си борбен 4овек...ако си 4ешит и инат ще успееш,щото в този гаден и труден живот нищо не се постига без борба :smt012 За любовта...тя винаги ще съществува.Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!Ме4тай...хубаво е да ме4тае 4овек,всеки го прави :wink: Като ме4таеш се разтоварваш от ску4ния делник...но все пак не трябва да живеем в измислен свят,а в реалността :wink: :) :-)

Blab
09-10-2007, 23:23
1.Аз вярвам, че всеки има скрита дарба/талант...или нещо като мисия на Земята..., тъй че не се притеснявай, каквото трябва - ще се случи...и ще "откриеш" призванието си.

2.Мечтите имат умението да ни окриляват, именно в това се крие красотата им...Превръщайки мечтите си в цели придаваш смисъл на живота си и стимул да се бориш.
Ограничения естествено има.И аз съм прекалено отговорна...и, добре...страхлива, за да започна "да правя, каквото си поискам", но не спирам да преследвам мечтите си.Недей и ти.Мечтай, вярвай, бори се...и ще успееш!

3.Прекалено интимно, а и неотправено към читателите, затова пропускам:))

4.Ще кажа само - обичайте, бъдете искрени, не наранявайте!

f3i0ha
09-10-2007, 23:27
Така е ! Аз знам , че живота си е такъв , какъвто си го направя и тази част , която аз си я правя си ми е перфектна , обаче другото зависи от наш`те и от даскалото , ама това по-скоро се брои към ежедневието , което не е важното в живота . Бе като цяло съм си доволна от живота , супер си е само ей тея дреболии в ежедневието ме дразнят , а искам и то да ми е спокойно и готино :)

f3i0ha
09-10-2007, 23:31
Това горе беше за Sunset , а на be_true ще кажа , че единственото , до което стигам като идея за мисията и изобщо за смисъла на живота едно време мислех , че е да се щастлив , но сега мисля , че е да обичаш и да бъдеш обичан и двамата с този човек да бъдете щастливи заедно.

Мерси много , че пишете :)

Blab
09-10-2007, 23:37
Това горе беше за Sunset , а на be_true ще кажа , че единственото , до което стигам като идея за мисията и изобщо за смисъла на живота едно време мислех , че е да се щастлив , но сега мисля , че е да обичаш и да бъдеш обичан и двамата с този човек да бъдете щастливи заедно.

Мерси много , че пишете :)
А нима едното не води до другото :wink: Усмивки!...много ясно, че ще пишем:))

f3i0ha
09-10-2007, 23:40
е да де ама едно време си мислех , че е само щастието и не знаех , че идва с любовта :D

SuNsEt
09-10-2007, 23:42
е да де ама едно време си мислех , че е само щастието и не знаех , че идва с любовта :D Е,сега ве4е знаеш :wink: :smt016 :smt016

f3i0ha
09-10-2007, 23:42
Аз лягам , че много ми се спи . Бях легнала де , ама нещо много мислех и станах да си попиша тука :D Утре пак ще пиша . Лека и мека :)

SuNsEt
09-10-2007, 23:43
Аз лягам , че много ми се спи . Бях легнала де , ама нещо много мислех и станах да си попиша тука :D Утре пак ще пиша . Лека и мека :) :lol: :lol: :lol: Айде лека и на теб :-)

f3i0ha
09-10-2007, 23:44
Сега вече знам , защото ми се случи иначе доста време щеше да ми трябва :) Айде гася вече , че няма да се спра :P