PDA

View Full Version : Абе давайте романтични идей...?!



FEN_NA_MOTORI
09-10-2007, 22:17
Ам значи ко да ви кажа... бичкам си едно момиченце, ама както винаги хубавите неща са далеч, но какво да се прави живот. Та дайте някакви съвети за романтични идей (като имате на предвид, че разтоянието ни дели)...Например аз измислих така: Да намеря някой онлине магазин от нейния град и да й пратя много цветя (рози)...как мислите??? Дайте още идей...
Благодаря на всички предварително и доскоро :smt006

Presley
09-10-2007, 22:24
Това с роэите е добра идея. :-D

LoVe_RuSlAn
09-10-2007, 22:32
мда и на мен тфа с розите ми хареса =D>

FEN_NA_MOTORI
09-10-2007, 22:36
ХеХе мерси, ама нямате ли някакви идей :D

Актрис х.Х
09-10-2007, 23:02
КАЗАХ ГО ВЕДНЪЖ И ПАК ЩЕ ГО КАЖА " АКО СМЯТАТЕ ДА ПИШЕТЕ ТАКИВА ГЛУПОСТИ, ВЪОБщЕ НЕДЕЙТЕ ДА ПИшЕТЕ!!! "

[ирония]Респектираш ме...[/ирония]


А ей ге*
Каза идиотът с гей в аватара....

FEN_NA_MOTORI
09-10-2007, 23:04
хаха ем дам виждам човека с гейския аватар май си ти... мда точно така абе кото искате пишете 5 пари недавам !!! Аре и със здраве


П.П. Е дано за идиоти като вас да има спасение [-o<

09-10-2007, 23:05
Ника ти е фен на мотори. Погледнах го и в главата ми излезе някакъв мъжествен рокер, с миризливи дрехи дълга брада и яко чувство за хумор.
Влезнах в темата, хоп троп и ПО ДЯВОЛИТЕ !?!?
Хората, който живеят за бира и скорост не изглеждат така...
Честно бих решил наистина, че си педал ако не пишеше, че харесваш момиче. Но това, че си хетро не ти пречи да си женствен нали?

Оле айде още един тъпак тцтц... Баща ти е хетеро ве чикиджия нещастен аве кво се неря насрани копеленца гейчета... Що не земеш да го д*хаш а?! ти къв си ве палячо, д*ба свирчока ти нещастен

КАЗАХ ГО ВЕДНЪЖ И ПАК ЩЕ ГО КАЖА " АКО СМЯТАТЕ ДА ПИШЕТЕ ТАКИВА ГЛУПОСТИ, ВЪОБщЕ НЕДЕЙТЕ ДА ПИшЕТЕ!!! "

А ей ге* ти само по чата ли си надъхан или кво?! некви комплекси ли избиваш тъп си замалчи плс...







Това беше най-несвъразания отговор, който съм получавал отдавна. Тъй като съм в настроение обаче позволих на острия ми ум да го дешифрира веднага и ще отговоря на основните въпроси направо.
"Оле айде още един тъпак тцтц... Баща ти е хетеро ве чикиджия "
Та на това бих отговорил... да баща ми е хетеро и аз съм плод на хетеро сексуална любов.

"Що не земеш да го д*хаш а?!" Принципно не го правя. Просто не ми е забавно.

"КАЗАХ ГО ВЕДНЪЖ И ПАК ЩЕ ГО КАЖА " АКО СМЯТАТЕ ДА ПИШЕТЕ ТАКИВА ГЛУПОСТИ, ВЪОБщЕ НЕДЕЙТЕ ДА ПИшЕТЕ!!! " Когато пишеш такива работи натисни капса, не дръж шифт. Или ако държиш шифт го дръж мааалко по-постоянно. Иначе не, не мислим да спираме да пишеме такива глупости, защото се чувствам длъжен да констатирам истината.



"А ей ге* ти само по чата ли си надъхан или кво?! некви комплекси ли избиваш тъп си замалчи плс"
Като начало не съм гей, защото спа с жени(и нямам педал в аватара си). Да избивам комплекси, но не бих го правил сред по-умни нали? И не, не съм надъхан само по чата. Доло пише телефон, винаги можеш да звъннеш и да уговорим къде да те пребия.

Актрис х.Х
09-10-2007, 23:07
хаха ем дам виждам човека с гейския аватар май си ти...

Не.
Или имаш проблеми със зрението или имаш необратимо мозъчно увреждане... ъъъ... Второто е.

ZaHaRcHe
09-10-2007, 23:09
можеш не само една раоза да и пратиш а и някое подаръче ако можеш отиди при нея изненадаи я покания на вечеря и т.н.

naMy4Ho_KoTe
09-10-2007, 23:10
Напиши й писмо (ама не електронно).

Звънни й и я поздрави с някоя романтична песен и я пусни, така че да я чува по телефона.

Засега това се сетих.

П.П. Ако не сте го направили - можеш да купиш две карти, между които се говори безплатно и да й подариш едната.


П.П.П. Не по темата:

Това, че автора е путаран си е негова рал'та, вие кво се месите?

SouL^*DiViNe
09-11-2007, 08:03
Ника ти е фен на мотори. Погледнах го и в главата ми излезе някакъв мъжествен рокер, с миризливи дрехи дълга брада и яко чувство за хумор.
Влезнах в темата, хоп троп и ПО ДЯВОЛИТЕ !?!?
Хората, който живеят за бира и скорост не изглеждат така...
Честно бих решил наистина, че си педал ако не пишеше, че харесваш момиче. Но това, че си хетро не ти пречи да си женствен нали?

Оле айде още един тъпак тцтц... Баща ти е хетеро ве чикиджия нещастен аве кво се неря насрани копеленца гейчета... Що не земеш да го д*хаш а?! ти къв си ве палячо, д*ба свирчока ти нещастен

КАЗАХ ГО ВЕДНЪЖ И ПАК ЩЕ ГО КАЖА " АКО СМЯТАТЕ ДА ПИШЕТЕ ТАКИВА ГЛУПОСТИ, ВЪОБщЕ НЕДЕЙТЕ ДА ПИшЕТЕ!!! "

А ей ге* ти само по чата ли си надъхан или кво?! некви комплекси ли избиваш тъп си замалчи плс...
Ти да не си от Велико Търново случайно O:) ?Та по темата...зависи от кой град е мацката..скоро бях гледала по ТВ-то ,че момиче и момче правят серенади по поръчка,ама т`ва май беше в Софията :-k

Krem4eto
09-11-2007, 12:42
Направи нещо лудо.Например,когато си в нейния или тя в твоя град можете да си направите вечеря или пък обяд на покрива на блок романтично е :P или пък да си направите пикник на някоя полянка.Може пък това с цветята добра идея е.Колкото и комерсиялно да е може да и направиш клипче в zazz.bg.Може да и направиш сайт с ваши снимки :).Може да и пратиш подарък по куриер...и какво ли още не :) както се казва "Използвай изображението си" :P

sasha_90
09-11-2007, 13:04
Да-цветята са добра идея.Всяко момиче ги харесва.Може и да прибавиш кутия шоколадови бонбони във формата на сърце(ако обича бонбони де).Успех.

naMy4Ho_KoTe
09-11-2007, 13:07
Да-цветята са добра идея.Всяко момиче ги харесва.Може и да прибавиш кутия шоколадови бонбони във формата на сърце(ако обича бонбони де).Успех.

Всеки ден по кутия! И скоро ще виждаш в нея 100 килограма любов :-D

heartless*charm
09-11-2007, 13:15
Какви са тези глупости бе?! Какви романтични идеи?! По филмите изглежда добре, но реалността е различна. Пращай й цветя, подаръци и др. лигавщини и скоро ще ти покажат вратата...Защо? Защото ще се превърнеш в даденост, в розово лигаво мрънкало, чийто мозък е излетял като духнати от вятъра листенца от роза, местообитаващи близкия контейнер... ;-)

FEN_NA_MOTORI
09-11-2007, 14:08
Какви са тези глупости бе?! Какви романтични идеи?! По филмите изглежда добре, но реалността е различна. Пращай й цветя, подаръци и др. лигавщини и скоро ще ти покажат вратата...Защо? Защото ще се превърнеш в даденост, в розово лигаво мрънкало, чийто мозък е излетял като духнати от вятъра листенца от роза, местообитаващи близкия контейнер... ;-)
Така аз да те светна не е важно къде отиват , рано или късно всичко отива там... Важното е жеста :!: А и любов без романтика какво по дяволите е това?! Явно не обичаш и незнаеш какво е абе ок твое мнение мерси все пак!

09-11-2007, 14:57
абе ако беше такъв спец в романтиката и любовта нямаше да се нуждаеш от съвети във форум... щеше направо да действаш!
а ако ще се светваме, аз мога да ти кажа,че една жена може да обича само мъж, който по някакъв начин остава предизвикателство за нея. романтиката е окей докато не се превърне в сигурен знак,че ти си един безнадежден, отчаян, нуждаещ се мъж без гръбнак.
освен това действията, не предметите и растенията, печелят сърцата на жените. бъди мъж, не сълзлива цветарка...

heartless*charm
09-11-2007, 14:59
и това отгоре разбира се бях аз