PDA

View Full Version : Какво да правя??



MeGiTyY
09-10-2007, 22:41
Значи една приятелка ходеше с едно момче те са 3-ма приятели и кво стана нещо скъсаха защото тя е влюбена във неговия приятел и са нещо се забиват и днес излязохме тя това момче дето е влюбена в него и още едно момче 3-тия и ще пием там на едно място дето си ходим ние само..и беше яко те двамата нещо се гушкаха а ние с другото момче само си говорехме тои говореше там некфи неща ми обясняваше не ми беше мн интересно и те му викаха да млъкне ам аз му викам говори аз те слушам и аз се напих де .. и почнах там да се смея да пея и тои седи и се смее обаче моита приятелка маи и него си го е харесала вика ми тои е мн хубав и кво ли не и аз викам незнам може ам си е с другия нещо се забиват и сме седнали там и си говорим и тя почна да обяснява за бившия ми ... аз се опитвам нещо с това момче а тя обяснява че още го обичам и некфи такифа и кога ни е бил първия път по точно къде а то беше там дето са ние бехме преди 1-2 години и тфа момче нещо ме погледна така..странно и тя кво ли още не говореше кво съм правила и кво ли не още... и момчето после не сядаше до мен не ме гушкаше щот нали е студено да се топлим и т.н почна се държи по странно!!
Незнам какво да правя тои е мн сладък ама .. вече ме мисли за ебати курвата... и незнам има ли смисъл да се опитвам!

Актрис х.Х
09-10-2007, 22:44
Значи една приятелка ходеше с едно момче те са 3-ма приятели и кво стана нещо скъсаха защото тя е влюбена във неговия приятел и са нещо се забиват и днес излязохме тя това момче дето е влюбена в него и още едно момче 3-тия и ще пием там на едно място дето си ходим ние само..и беше яко те двамата нещо се гушкаха а ние с другото момче само си говорехме тои говореше там некфи неща ми обясняваше не ми беше мн интересно и те му викаха да млъкне ам аз му викам говори аз те слушам и аз се напих де .. и почнах там да се смея да пея и тои седи и се смее обаче моита приятелка маи и него си го е харесала вика ми тои е мн хубав и кво ли не и аз викам незнам може ам си е с другия нещо се забиват и сме седнали там и си говорим и тя почна да обяснява за бившия ми ... аз се опитвам нещо с това момче а тя обяснява че още го обичам и некфи такифа и кога ни е бил първия път по точно къде а то беше там дето са ние бехме преди 1-2 години и тфа момче нещо ме погледна така..странно и тя кво ли още не говореше кво съм правила и кво ли не още... и момчето после не сядаше до мен не ме гушкаше щот нали е студено да се топлим и т.н почна се държи по странно!!
Незнам какво да правя тои е мн сладък ама .. вече ме мисли за ебати курвата... и незнам има ли смисъл да се опитвам!

Поредният дълъг и скучен пост, разкриващ още по-скучния проблем на някой идиот....
Вече стана банално.

LoVe_RuSlAn
09-10-2007, 22:46
Тя май приятелката ти е ебати курвата ама няма зн...
та по темата и да се опита6 не6то да напраи6 тя твоита френдка 6е те преебе 6том го харесва

MeGiTyY
09-10-2007, 23:00
еми нищо чудно тя мн пъти е така аз си харесам некое момче и тя веднага го хареса и аз кво да права викам и зимаи го са нема за момче се караме... не че това момче е кои знае кво ама... незнам кефи ме а с тая приятелка се бяхме скарали и 3 месеца е така въобще не сме били заедно и са сичко да се преебее заради некфо момче незнам... но ме кефи това момче... ох незнам кво да права :D :D :D :D

ZaHaRcHe
09-10-2007, 23:00
почти нищо не разбрах там единя др третия четвъртия ко казал
бахти даи поне имена или ддз голема обърквация
хахаха

MeGiTyY
09-10-2007, 23:17
Ем да объркано е ... аз дори незнам това момиче дали ми е достатъчно добра приятелка заедно сме 4 5 години а се знаем от аа над 10 години (на 16 сме) просто тя иска сичко което аз имам преди даже обичах едно момче дето тая вечер тя разправяше за него..и тя го била харесвала и само му говореше глупости и тои ми викаше тфа не ти е приятелка ама аз... няма значение

mr0b1
09-10-2007, 23:18
Тея много бе :smt070 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068

gangstata
09-10-2007, 23:21
tctctc megi megi mnoy oburkano ye...we v ob6ti linii tva mai ne ti e fr 6tom postoqnno te precakva

MeGiTyY
09-10-2007, 23:27
gangstata koi si ti ??? ta me poznava6?

gangstata
09-10-2007, 23:53
ahaah...ne ti trqa da znae6.pravilnoto mestoimenie e "koq"

MeGiTyY
09-10-2007, 23:59
em ok de koq si :) ti me poznava6 tka li :-k

inSane_baby
09-11-2007, 00:01
Значи една приятелка ходеше с едно момче те са 3-ма приятели и кво стана нещо скъсаха защото тя е влюбена във неговия приятел и са нещо се забиват и днес излязохме тя това момче дето е влюбена в него и още едно момче 3-тия и ще пием там на едно място дето си ходим ние само..и беше яко те двамата нещо се гушкаха а ние с другото момче само си говорехме тои говореше там некфи неща ми обясняваше не ми беше мн интересно и те му викаха да млъкне ам аз му викам говори аз те слушам и аз се напих де .. и почнах там да се смея да пея и тои седи и се смее обаче моита приятелка маи и него си го е харесала вика ми тои е мн хубав и кво ли не и аз викам незнам може ам си е с другия нещо се забиват и сме седнали там и си говорим и тя почна да обяснява за бившия ми ... аз се опитвам нещо с това момче а тя обяснява че още го обичам и некфи такифа и кога ни е бил първия път по точно къде а то беше там дето са ние бехме преди 1-2 години и тфа момче нещо ме погледна така..странно и тя кво ли още не говореше кво съм правила и кво ли не още... и момчето после не сядаше до мен не ме гушкаше щот нали е студено да се топлим и т.н почна се държи по странно!!
Незнам какво да правя тои е мн сладък ама .. вече ме мисли за ебати курвата... и незнам има ли смисъл да се опитвам!

Поредният дълъг и скучен пост, разкриващ още по-скучния проблем на някой идиот....
Вече стана банално.

оф гледай ко актрис нз си кво... За ко си в тоя форум кат те мързи да четеш?????

сори за офтопика

по темата: приятелката ти е гаднярка опитай да говориш с момчето

Актрис х.Х
09-11-2007, 00:05
оф гледай ко актрис нз си кво... За ко си в тоя форум кат те мързи да четеш?????



След толкова повтаряне и още не сте разбрали.
Избивам комплекси. Удобно е, защото във форума има изобилие от идиоти.

muhlqsal_4orap
09-11-2007, 12:25
та по темата и да се опита6 не6то да напраи6 тя твоита френдка 6е те преебе 6том го харесва
Уау... а ако се опита да диша?

cskamoni4ka
09-11-2007, 12:28
След като си разбрала,че не ти е приятелка защо още излизаш с нея?

MeGiTyY
09-11-2007, 14:05
emi monika tolko godini zaedno i ddz.. nemoga gadno mi e imalo e momenti v koito tq samo mi e pomagala.. i me e pribirala..i si4ko...i mi e veselo s neq..prosto neznam moje bi haresva mom4etata koito imam ili neznam... tq daje v momenta e pri gadjeto si i tfa mom4e deto se zabivah az s nego... v teh sa... :( :(

heartless*charm
09-11-2007, 14:10
може би ти е приятелка по...хм странен начин. просто поставя мъжете над теб. това значи, че егото й е слабо и трябва постоянно да го подхранва. ако си съгласна да се примириш с това (защото тя никога няма да се промени), можете да останете приятелки.
относно момчето - не е фатална вредата. гледай да се видите пак като начало и действай както ти подскаже интуицията. :wink: и най-важното - вижте се някъде надалеко от твоята приятелка

cskamoni4ka
09-11-2007, 14:18
emi monika tolko godini zaedno i ddz.. nemoga gadno mi e imalo e momenti v koito tq samo mi e pomagala.. i me e pribirala..i si4ko...i mi e veselo s neq..prosto neznam moje bi haresva mom4etata koito imam ili neznam... tq daje v momenta e pri gadjeto si i tfa mom4e deto se zabivah az s nego... v teh sa... :( :(
Тя не ти е истинска приятелка.Не мисля,че е за твое добро да продължаваш да се виждаш с нея при всички тези положения.Може да се познавате от много време,да ти е забавно с нея,обаче виж какви неща прави...Ще си намериш друга приятелка,която ще е истинска и няма да ти прави постоянно гадно...А мога ли да попитам ти защо не си с тях в това момче?Утре да не вземеш да напишеш,че е правила тройка в тях аххахаах ... шегата настрана.Просто наистина вземи се осъзнай.Тя не ти е никаква приятелка.Така никога няма да можеш да си имаш приятел.Тя винаги ще ти ги отмъква и ще ги иска за нея.Помисли си много хубаво и вземи правилното решение.Успех! :wink:

Slave4You
09-11-2007, 14:22
Страхотна фр-ка имаш :smt012 Ами помоли го да излезете само двамата (без твойта фр) и му обясни че нещата не са такива каквито изглеждат. Дано те разбере :?

kotetyyy
09-11-2007, 14:23
tctctc megi megi mnoy oburkano ye...we v ob6ti linii tva mai ne ti e fr 6tom postoqnno te precakva

MeGiTyY
09-11-2007, 16:20
emi monika tolko godini zaedno i ddz.. nemoga gadno mi e imalo e momenti v koito tq samo mi e pomagala.. i me e pribirala..i si4ko...i mi e veselo s neq..prosto neznam moje bi haresva mom4etata koito imam ili neznam... tq daje v momenta e pri gadjeto si i tfa mom4e deto se zabivah az s nego... v teh sa... :( :(
Тя не ти е истинска приятелка.Не мисля,че е за твое добро да продължаваш да се виждаш с нея при всички тези положения.Може да се познавате от много време,да ти е забавно с нея,обаче виж какви неща прави...Ще си намериш друга приятелка,която ще е истинска и няма да ти прави постоянно гадно...А мога ли да попитам ти защо не си с тях в това момче?Утре да не вземеш да напишеш,че е правила тройка в тях аххахаах ... шегата настрана.Просто наистина вземи се осъзнай.Тя не ти е никаква приятелка.Така никога няма да можеш да си имаш приятел.Тя винаги ще ти ги отмъква и ще ги иска за нея.Помисли си много хубаво и вземи правилното решение.Успех! :wink:

Emi ne sum s tqh v tova mom4e za6toto ..poprincip na6te mn mn ne mi davat da sum s tova momi4e deto mi e fr sa taa sedmica na6te bqha v gurciq na po4ivka i za tfa bqh s neq...davat mi da izlizame zaedno ama tree da ima o6te edna fr deto tq po misli i e po seriozna 6ot az ot nqkolko dni ne bqh iztreznqvala...smisul se piehme.. i sa tamun gore dolu na6te mi davat pak da izlizam s tova momi4e i sa neznam gadno mi e Pf tova mom4e ne go haresvam 4ak tolko mn az go poznavam ot skoro 3 puti sme se vijdali po to4no pihme zaedno...prosto e sladuk Am neznam... za fr mi maika mi samo mi se kara kato izlizam s neq i 4e mn gluposti sme pravili zaedno 2-te ...

elli4ka93
09-11-2007, 16:42
MoiTo MneNie E Che tva ne ti e istinska priqtelka.az ako bqh na tvoe mesto shqh da i zabiq noj v garba i da vidi tq kakvo e i posle nqmashe da se zanimavam s neq.no ako ti iskash da si ostanete fr ne i kazvai koe momche si haresva6 i deistvai no ne [-X po dobre q ostavi spored men a i 4estno nz zashto q tarpish i ne ottapvai za6to ti i otstapva6 nafakai i hubavo :D :D taka e nali?

MeGiTyY
09-11-2007, 18:14
MoiTo MneNie E Che tva ne ti e istinska priqtelka.az ako bqh na tvoe mesto shqh da i zabiq noj v garba i da vidi tq kakvo e i posle nqmashe da se zanimavam s neq.no ako ti iskash da si ostanete fr ne i kazvai koe momche si haresva6 i deistvai no ne [-X po dobre q ostavi spored men a i 4estno nz zashto q tarpish i ne ottapvai za6to ti i otstapva6 nafakai i hubavo :D :D taka e nali?

emi ne bih q preebala tolko vreme sme fr i ne bih q preebala..nenzam ne 4e otstupvam prosto mi e jal za neq...i za tfa go prava I tq taka izbiva kompleksi na men mi e se taq de a tfa mom4e e prosto edno sladko mom4e ;) ni6to pove4e Tq za pove4eto mi gadjeta vuob6te ne znae6e phphxaphxapxa az na neq ni6to ne i spodelqm de..am sega taka se polu4i i az si vikam ex3a 6te e taka 4-ta da sme no :D :D tq e nekfa nenasitna ...A dneska biv6oto i gadje mi pisa deto tq razpravq 4e mn go obi4a i mi vika6e da izlezem nqkoi den ...2-ta se vidim ( a toi na neq dori ne i govori) no az mu kazah 4e neiskam...zaradi neq....az sa kato si predstava..kvo li govori na tfa mom4e za mene Kato sno6ti s koi sum bila s koi kvo sum prila sekfi gluposti...i tfa me izdrazni...No sa po4vame daskalo i nqma se vijdame mn mn

eastar
09-11-2007, 21:03
Kаква приятелка ти е щом те прецаква? :-s

elli4ka93
09-12-2007, 01:15
MoiTo MneNie E Che tva ne ti e istinska priqtelka.az ako bqh na tvoe mesto shqh da i zabiq noj v garba i da vidi tq kakvo e i posle nqmashe da se zanimavam s neq.no ako ti iskash da si ostanete fr ne i kazvai koe momche si haresva6 i deistvai no ne [-X po dobre q ostavi spored men a i 4estno nz zashto q tarpish i ne ottapvai za6to ti i otstapva6 nafakai i hubavo :D :D taka e nali?

emi ne bih q preebala tolko vreme sme fr i ne bih q preebala..nenzam ne 4e otstupvam prosto mi e jal za neq...i za tfa go prava I tq taka izbiva kompleksi na men mi e se taq de a tfa mom4e e prosto edno sladko mom4e ;) ni6to pove4e Tq za pove4eto mi gadjeta vuob6te ne znae6e phphxaphxapxa az na neq ni6to ne i spodelqm de..am sega taka se polu4i i az si vikam ex3a 6te e taka 4-ta da sme no :D :D tq e nekfa nenasitna ...A dneska biv6oto i gadje mi pisa deto tq razpravq 4e mn go obi4a i mi vika6e da izlezem nqkoi den ...2-ta se vidim ( a toi na neq dori ne i govori) no az mu kazah 4e neiskam...zaradi neq....az sa kato si predstava..kvo li govori na tfa mom4e za mene Kato sno6ti s koi sum bila s koi kvo sum prila sekfi gluposti...i tfa me izdrazni...No sa po4vame daskalo i nqma se vijdame mn mn =D> =D> pone ti si i vqrna fr.ti si znae6 kakvo da pravi6 no pone hubavoto e 4e si ima6 1 na um.ina4e az nz nz samo za6to o6te se zanimava6 sas neq e tova mi e mn int :smt017 :smt017 :smt017

MeGiTyY
09-12-2007, 07:11
kato se zamislq i az neznam za6to o6te sum s neq...prosto sviknah s neq i mi e zabavno no Me e strah da q ostava 6ot tova momi4e nqma kontrol... no kato sum s neq malko ili mnogo q paza ..ne sum dlujna no go prava...tq ima samo maika ..i gorkata jena sa 6e i pravat operaciq ima rak..i men mi e gadno ot tfa...ama a si iam problemi puk s roditelite... zaradi tova momi4e..6ot kato sme zaedno ponqkoga pravim mn mn mn gluposti alkohol..mom4eta..amf... :( za tfa po dobre da ne sme zaedno no nemoga e taka... :smt012

elli4ka93
09-12-2007, 08:05
aha ami mislq si 4e v tva otno6enie si prava po dobre da i do neq ama za6to ne i obqsni6 pak moje i da te razbera:))))))00000

MeGiTyY
09-12-2007, 09:33
a be da se opravq sa po4vam daskalo i ... si4ko 6e e mn mn po razli4no :D :D 6e po4vam i rabota i vuob6te nqma da iam vreme da se zanimavam s neq i bez tfa maika mi se pribraha v4era i mi se kara :D :D 4e sme prili nekfi gluposti tam...

zmey
09-12-2007, 18:54
Значи една приятелка ходеше с едно момче те са 3-ма приятели и кво стана нещо скъсаха защото тя е влюбена във неговия приятел и са нещо се забиват и днес излязохме тя това момче дето е влюбена в него и още едно момче 3-тия и ще пием там на едно място дето си ходим ние само..и беше яко те двамата нещо се гушкаха а ние с другото момче само си говорехме тои говореше там некфи неща ми обясняваше не ми беше мн интересно и те му викаха да млъкне ам аз му викам говори аз те слушам и аз се напих де .. и почнах там да се смея да пея и тои седи и се смее обаче моита приятелка маи и него си го е харесала вика ми тои е мн хубав и кво ли не и аз викам незнам може ам си е с другия нещо се забиват и сме седнали там и си говорим и тя почна да обяснява за бившия ми ... аз се опитвам нещо с това момче а тя обяснява че още го обичам и некфи такифа и кога ни е бил първия път по точно къде а то беше там дето са ние бехме преди 1-2 години и тфа момче нещо ме погледна така..странно и тя кво ли още не говореше кво съм правила и кво ли не още... и момчето после не сядаше до мен не ме гушкаше щот нали е студено да се топлим и т.н почна се държи по странно!!
Незнам какво да правя тои е мн сладък ама .. вече ме мисли за ебати курвата... и незнам има ли смисъл да се опитвам!

Поредният дълъг и скучен пост, разкриващ още по-скучния проблем на някой идиот....
Вече стана банално.

оф гледай ко актрис нз си кво... За ко си в тоя форум кат те мързи да четеш?????

сори за офтопика

по темата: приятелката ти е гаднярка опитай да говориш с момчето

:evil: Ти Да Мълчиш Ма Пачъ Грозна, Смотанъ ! :smt013 :smt019

:arrow: по темата: какво ме интересува ? :?: