PDA

View Full Version : държи се ужасно ...



09-11-2007, 00:34
zdr az i moq priqtel hodim ot 8 meseca i do sega gore dolo se darji dobre no ponqkoga me vbesqva s svoq egoizam. v momenta maika mi i ba6ta mi se razdelqt da znam 4e se slu4va no v tozi 6iban moment iska6 i gadjeto ti da e do teb a dnes toi kaza 4e e izmoren i 4e ne mu se govorelo e kvo da prava??????????????


Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

inSane_baby
09-11-2007, 00:35
ем с мойту няям въпроси от тоя род на негу сичко си му е наред (кат изключим че е малко надут) убачее може би просто не му е ден :wink:

FEN_NA_MOTORI
09-11-2007, 00:36
Ами всеки си има тежки дни, що правиш от мухата слон?!

BuBi008
09-11-2007, 03:23
Ти казваш че тои проявява егоизъм но и ти правиш точно същото.
Би трябвало да помислиш и да погледнеш нещата и от неговата гледна точка. А пък голяама работа че точно сега не му се говори нали за това имаш приятелки с тях си говори.

Presley
09-11-2007, 17:17
Еми човек е все пак.Нормално е да се иэмори.Може би не е бил в настроение,случва се на всеки.В случая май ти си егойстка.

koalka
09-11-2007, 18:13
Еми, хубаво е, ако е само един случай и само днес се е случило, въпреки че наистина постъпва като егоист.Виж, нещата са прости-ако не ти изнася характера му, не ти харесва, просто се разделяте.

Maimunche_f
09-11-2007, 19:40
Едва ли ти е леко в момента щом родителите ти се разделят, но пък света не се върти около теб! И приятеля ти сигурно си има проблеми и той е човек и може да има лоши дни. Това, че ти е гадже не означава че винаги трябва да ти е на разположение и че не може да има чувства и капризи. Замисли се и бъди либерална. Явно и двамата си падате малко егоисти :-k

i am not okay
09-11-2007, 19:46
наистина може да не му е ден и той да си има своите проблеми като тебе

aB-uSer
09-11-2007, 19:47
Повярвай ми, ако се нацупиш нищо няма да постигнеш. Нормално е да има такива моменти. Причините може да са много, дай свобода.

09-11-2007, 23:24
da mu ebe6 maikata ve4e si imah takav i az za nikav hui ne stava ebasi putkata 6tom na gadjto si ne moje da ugodi kvo moje?????
i sq e Mitko : 6tom ne e do teb smisal ne vijdam da ste zaedno , prosto gledai na pred i ne se obry6tai nazad vremeto lekuva

zmey
09-11-2007, 23:47
zdr az i moq priqtel hodim ot 8 meseca i do sega gore dolo se darji dobre no ponqkoga me vbesqva s svoq egoizam. v momenta maika mi i ba6ta mi se razdelqt da znam 4e se slu4va no v tozi 6iban moment iska6 i gadjeto ti da e do teb a dnes toi kaza 4e e izmoren i 4e ne mu se govorelo e kvo da prava??????????????


Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

КАЖИГО КОЙ Е ТОЯ И ЩЕ ИДА ЛИЧНО ДА МУ ОТХАПЯ ВРАТЪ !