PDA

View Full Version : Скъпи дрехи = Гъзар...?



09-11-2007, 02:57
Много се дразня от това, защо подяволите всички тук смятат че щом някой носи скъпи дрехи е гъзар. Работя в семеен магазин и каквото изработя са мои пари, мога да си купувам по една маркова дрешка горе долу всяка седмица която може да ми издържи с години. Защо това ме прави гъзар. Сякаш е по-добре да купувам тениски от по 2 лева, само и само да съм "готин". Обяснете ми защо ме смятате за гъзар, ако работя колкото мога, и си купувам хубави дрехи. Правя по 400 лева на месец и обикновенно харча по 200-250 лв на месец за по 3-4 дрешки (и не ми говорете за това как маркови дрехи по-евтини от 200 лева нямало защото има, вижте ебай, или магазини извън България).

Защо смятате че ако се обличам хубаво съм гъзар, и че ако някое момиче се облича хубаво(по-американски стил) а не да носи евтини потничета като циганите те са курви.

`Death`Whore``
09-11-2007, 04:37
Казвай, че не си гъзар, какъв е проблемът?

'IrReSiStIblE'
09-11-2007, 05:20
Казвай, че не си гъзар, какъв е проблемът?


И аз не мога да ти разбера проблема.Казвай че не си гъзар. :roll:

UnaBletoLoVeU
09-11-2007, 06:55
Според мен това си е просто хвалба. Иначе какъв проблем може да има в това, че печелиш по 400 лв всеки месец, независим си (донякъде) от родителите и имаш възможност всяка седмица по нова маркова дрешка.


Много се дразня от това, защо подяволите всички тук смятат че щом някой носи скъпи дрехи е гъзар. Работя в семеен магазин и каквото изработя са мои пари, мога да си купувам по една маркова дрешка горе долу всяка седмица която може да ми издържи с години. Защо това ме прави гъзар.
Не, миличък, просто се заблуждаваш. Това далеч НЕ те прави гъзар. Останал си с грешно впечатление. Е, жалко, ще го преживееш :wink: И явно само ти мислиш така :|


Сякаш е по-добре да купувам тениски от по 2 лева, само и само да съм "готин".

Е, нали току-що каза, че единствено когато имаш яки, маркови дрешки само тогава си гъзар. От какъв зор една тениска от 2 лв. и една от 200 лв. ще те поставя на положението "готин"? Определено това ще се стори нелепо на всеки, който като види някой непознат ,преди да се запознае с него внимателно проучва всеки детайл от облеклото и най-важното цената и чак тогава преценява дали човекът отсреща е достатъчно достоен да се ползва с титлата "мой приятел".

Jamalska
09-11-2007, 07:56
Стига си се шлял по магазините като мадама ми хой да живееш на квартира.Явно имаш средствата.

VaNicHkaa
09-11-2007, 08:29
Много се дразня от това, защо подяволите всички тук смятат че щом някой носи скъпи дрехи е гъзар. Работя в семеен магазин и каквото изработя са мои пари, мога да си купувам по една маркова дрешка горе долу всяка седмица която може да ми издържи с години. Защо това ме прави гъзар. Сякаш е по-добре да купувам тениски от по 2 лева, само и само да съм "готин". Обяснете ми защо ме смятате за гъзар, ако работя колкото мога, и си купувам хубави дрехи. Правя по 400 лева на месец и обикновенно харча по 200-250 лв на месец за по 3-4 дрешки (и не ми говорете за това как маркови дрехи по-евтини от 200 лева нямало защото има, вижте ебай, или магазини извън България).

Защо смятате че ако се обличам хубаво съм гъзар, и че ако някое момиче се облича хубаво(по-американски стил) а не да носи евтини потничета като циганите те са курви.

Хмм..според мен нещо се заблуждаваш..тук не наричат тези които се обличат хубаво гъзари .. а тези който не спират да се хвалят с това , ако и ти много обичаш да се хвалиш че пазаруваш маркови неща тогава явно сам искаш да те наричат така..не виждам смисъл по форумите да се вдига самочувствието като някой не спират да говорят суперлативи за самите себе си като се има предвид че най-може да те зарадва друг да ти каже нещо такова..така че ти сам избирай дали иксаш да се хвалиш и да се правиш на гъзар или просто да се обличаш хубаво и да не го повтаряш непрекъснато ;)

monityY
09-12-2007, 06:34
за6тото е така,евтините дрехи са мн по ка4ествени и мн пове4е си струва да си земе6 от тях ама пове4е,и напротив не хората с евтини дрехи прили4ат на цигани,а другите с гъзарските (поне за мен)за6тото дрехите са ти скъпи и си земе6 2-3 дре6ки и ходи6 с едни и съ6ти,като някъф бедняк,и хората даже незнаят 4е са ти маркови дрехите,за6тото има съ6тите за по 10-20 лв,и изглежда6 по то4но този на4ин,докъто като си купи6 7-8 ре6ки от евтините и си ги сменя6,разнообразява6,изгле жда6 мн по богат и като мн по голямо гъзар4е,аз съм твърдо против скъпите дрехи,не само 4е и нямам възможност да си зимам такива,а и да имах пак няма6е да си зема и 1 блузка от 50-60 лв :smt019

CuRly_Doll
09-12-2007, 07:23
за6тото е така,евтините дрехи са мн по ка4ествени и мн пове4е си струва да си земе6 от тях ама пове4е,и напротив не хората с евтини дрехи прили4ат на цигани,а другите с гъзарските (поне за мен)за6тото дрехите са ти скъпи и си земе6 2-3 дре6ки и ходи6 с едни и съ6ти,като някъф бедняк,и хората даже незнаят 4е са ти маркови дрехите,за6тото има съ6тите за по 10-20 лв,и изглежда6 по то4но този на4ин,докъто като си купи6 7-8 ре6ки от евтините и си ги сменя6,разнообразява6,изгле жда6 мн по богат и като мн по голямо гъзар4е,аз съм твърдо против скъпите дрехи,не само 4е и нямам възможност да си зимам такива,а и да имах пак няма6е да си зема и 1 блузка от 50-60 лв :smt019
li4no az ne sam saglsna s tvoeto mnenie.......ne e vajno kolko drehiima6 v garderoba si i kolko struvat,vajnoto e kak gi sa4etava6(spored cvetovete,materiite i t.n.) :wink: -edno momi4e ot moq klas naprimer nqma vazmojnostta da si pozvoli skapi drehi,no znae kak da gi sa4etae nezavisimo,4e ima malko drehi,vinagi e stilna......Az ne sam protiv markovite drehi,za6toto i az imam takiva(imam vazmojnostta i si vzemam,ako mi haresvat),no tova da te opredelqt dali si beden ili bogat prosto za6toto nosi6 ednakvi drehi sqka sedmica-palni gluposti :x
golqma rabota s kvi drehi e,nali posle kato go opoznaqt i e mom4eto ili momi4eto na mama i na tati i e bahti liglata nqma da stane6 frend stane6 frend s nego/neq :-s

Mimka_sweet
09-12-2007, 07:35
Скъпи дрехи=гъзар

евтини дрехи=клошар

:lol: :lol: :lol:

CuRly_Doll
09-12-2007, 07:38
Скъпи дрехи=гъзар

евтини дрехи=клошар

:lol: :lol: :lol:
:smt005 :smt005

OtherDimension
09-12-2007, 08:13
Скъпи дрехи=гъзар

евтини дрехи=клошар

:lol: :lol: :lol:

да не ти пука=пич!

09-12-2007, 08:17
omg ... momcheto nqma samo 2-3 dreshki !!! ... che da go smqtat za bednqk, kakto kaza nqkoi po-gore ... a si vzema dreshki vseki mesec ...


CHETI VNIMATELNO PREDI DA KOMENTIRASH TAKA TUPO !!! ](*,)

Kremena___
09-12-2007, 08:28
Mislq.che momcheto ima pravo..ponqkoga kogato se obli4a6 s markovi drehi(kogato edna dreha e dizainerska si i li4i!!!)i vsi4ki ostanali te mislqt za mamino ili tatino momi4ence ili mom4ence..4e ne pravish ni6to..a va6te postoqnno ti davat pari..drazni se zatova,che horata go precenqt po drehite,a ne go iska..!!!
Nqkoi be6e kazal,4e bilo po hubavo da si zeme6 7-8 evtini dre6ki..otkolkoto 3-4 markovi!!..e tva ve4e e glupost!Zashtoto dynkite ti ot 35 lv..za mesec i ve4e sa protriti...a bluzata ti nqma na4alniq si cvqt..dokato edno ne6to kato e markovo..si se zapazva za godini..!!Govorq ako naistina e markovo!
I sym sigurna,4e polovinata ot tuka sa nqmali markovi dreshki i sporqt..Ne e gordost da ima6 markovi drehi..prosto e typo da si nqmal nikoga i da kazva6,4e ne sa hubavi..!

_crazy_baby_
09-12-2007, 08:50
за6тото е така,евтините дрехи са мн по ка4ествени и мн пове4е си струва да си земе6 от тях ама пове4е,и напротив не хората с евтини дрехи прили4ат на цигани,а другите с гъзарските (поне за мен)за6тото дрехите са ти скъпи и си земе6 2-3 дре6ки и ходи6 с едни и съ6ти,като някъф бедняк,и хората даже незнаят 4е са ти маркови дрехите,за6тото има съ6тите за по 10-20 лв,и изглежда6 по то4но този на4ин,докъто като си купи6 7-8 ре6ки от евтините и си ги сменя6,разнообразява6,изгле жда6 мн по богат и като мн по голямо гъзар4е,аз съм твърдо против скъпите дрехи,не само 4е и нямам възможност да си зимам такива,а и да имах пак няма6е да си зема и 1 блузка от 50-60 лв :smt019
li4no az ne sam saglsna s tvoeto mnenie.......ne e vajno kolko drehiima6 v garderoba si i kolko struvat,vajnoto e kak gi sa4etava6(spored cvetovete,materiite i t.n.) :wink: -edno momi4e ot moq klas naprimer nqma vazmojnostta da si pozvoli skapi drehi,no znae kak da gi sa4etae nezavisimo,4e ima malko drehi,vinagi e stilna......Az ne sam protiv markovite drehi,za6toto i az imam takiva(imam vazmojnostta i si vzemam,ako mi haresvat),no tova da te opredelqt dali si beden ili bogat prosto za6toto nosi6 ednakvi drehi sqka sedmica-palni gluposti :x
golqma rabota s kvi drehi e,nali posle kato go opoznaqt i e mom4eto ili momi4eto na mama i na tati i e bahti liglata nqma da stane6 frend stane6 frend s nego/neq :-s

tova za tvoito su4etavane na drehi i materii nz za koi pyt v koq tema go 4eta prestani da go pi6e6 i ne e vqrno ne sym saglasna 4e ako ima6 2 3 markovi drehi i ako znae6 kak da gi sy4etavash shete izglejdash dobre hubu 1 2 max shte gi sy4etaesh s ne6to am sled tui ko prai li4no na men maika mi vsqko lqto mi kupuva po 10 potnika v razli4ni kroiki cvetove vseki den sym s razli4en i pribavqm ne6to kum tqh povqrvai mi efekta e po golqm sled kato vsi4ki mi kazvat wow izglejdash super novi li sa ti i az kazvam ne no te pak si durjat na svoeto taka4e ne mi kazvai 4e e hubavo da ima6 samo markovi drehi shtoto povqrvai mi ponqkoga markovite sa golemi bokluci i sled 1 izpirane nestava ni6to ot tqh za razlika ot "nemarkovite"

_crazy_baby_
09-12-2007, 08:51
за6тото е така,евтините дрехи са мн по ка4ествени и мн пове4е си струва да си земе6 от тях ама пове4е,и напротив не хората с евтини дрехи прили4ат на цигани,а другите с гъзарските (поне за мен)за6тото дрехите са ти скъпи и си земе6 2-3 дре6ки и ходи6 с едни и съ6ти,като някъф бедняк,и хората даже незнаят 4е са ти маркови дрехите,за6тото има съ6тите за по 10-20 лв,и изглежда6 по то4но този на4ин,докъто като си купи6 7-8 ре6ки от евтините и си ги сменя6,разнообразява6,изгле жда6 мн по богат и като мн по голямо гъзар4е,аз съм твърдо против скъпите дрехи,не само 4е и нямам възможност да си зимам такива,а и да имах пак няма6е да си зема и 1 блузка от 50-60 лв :smt019
podkrepqm tvoeto mnenie :smt023 :smt023 :smt023

CuRly_Doll
09-12-2007, 08:55
Mislq.che momcheto ima pravo..ponqkoga kogato se obli4a6 s markovi drehi(kogato edna dreha e dizainerska si i li4i!!!)i vsi4ki ostanali te mislqt za mamino ili tatino momi4ence ili mom4ence..4e ne pravish ni6to..a va6te postoqnno ti davat pari..drazni se zatova,che horata go precenqt po drehite,a ne go iska..!!!
Nqkoi be6e kazal,4e bilo po hubavo da si zeme6 7-8 evtini dre6ki..otkolkoto 3-4 markovi!!..e tva ve4e e glupost!Zashtoto dynkite ti ot 35 lv..za mesec i ve4e sa protriti...a bluzata ti nqma na4alniq si cvqt..dokato edno ne6to kato e markovo..si se zapazva za godini..!!Govorq ako naistina e markovo!
I sym sigurna,4e polovinata ot tuka sa nqmali markovi dreshki i sporqt..Ne e gordost da ima6 markovi drehi..prosto e typo da si nqmal nikoga i da kazva6,4e ne sa hubavi..!
az sam saglasna s gostenkata,nikoi ne e kazal,4e trqq da ima6 samo markovi drehi _crazy_baby_.I moite ne si4kite sa markovi i se pak-nai vajnoto pri stila na obli4ane na 4ovek e sa4etavaneto na drehite i za men tova e mn vajno.Ti si gi sa4etavai kakto iska6,no i az sam polu4avala komplimenti za tova kak se obli4am,posledniqt daje be6e v4era :smt019

bqsna_teenagerka
09-12-2007, 09:02
аве ти добре ли си? я се застреляй? тва 4е някой ти е казал 4е си гъзар и ти си се засегнал проблема си е твой! не беше нужно да правиш тъпа и безмислена тема! нас кво ни интересува гъзар ли си или не? не ни пука и на оная работа! ко щеш си купувай дрехи и по 1000лв. нас не ни грее ве пи4! :x #-o

monityY
09-12-2007, 10:31
Mislq.che momcheto ima pravo..ponqkoga kogato se obli4a6 s markovi drehi(kogato edna dreha e dizainerska si i li4i!!!)i vsi4ki ostanali te mislqt za mamino ili tatino momi4ence ili mom4ence..4e ne pravish ni6to..a va6te postoqnno ti davat pari..drazni se zatova,che horata go precenqt po drehite,a ne go iska..!!!
Nqkoi be6e kazal,4e bilo po hubavo da si zeme6 7-8 evtini dre6ki..otkolkoto 3-4 markovi!!..e tva ve4e e glupost!Zashtoto dynkite ti ot 35 lv..za mesec i ve4e sa protriti...a bluzata ti nqma na4alniq si cvqt..dokato edno ne6to kato e markovo..si se zapazva za godini..!!Govorq ako naistina e markovo!
I sym sigurna,4e polovinata ot tuka sa nqmali markovi dreshki i sporqt..Ne e gordost da ima6 markovi drehi..prosto e typo da si nqmal nikoga i da kazva6,4e ne sa hubavi..!

хах аз си зимам дънки за по 20 лв и нито ми се захабява нито ни6то,супер си ми е с тях,имам дънки които нося от преди 1,2 години,кфо 6е каже6 за това а?и на вси4кото отгоре не са и 20 лв,а някаде около 10,за6тото са втора употреба,ама изглеждат като нови и никой не може да разбере колко им е цената,запазени са,нося си ги до ден дне6ен и тях и о6те куп дрехи,купени от пазари като "илиянци" и "кирковия" (в сф) мн съм доволна от тях,има 2 пикли от на6ия клас дето се фукат с дрехите си на теранова,едната носи едни дънки от 5ти клас,а сега 6те е 8ми,има и о6те 1,2 4ифта дънки и тфа са,стра6но са захабени,даже едните са скъсани и ходи кат циганка,6то като е толкоз богата да дава по 80лв за дънки не си купи не6то ново?а ми излиза с номера 4е и харесвали,били и любими и затова не ги хвърля?купила си тя едни боту6и "уж" от теранова за нз си колко лева,аз имам подобни от пазара за 20лв,и да ви кажа нейните няма да изъжат пове4е от мойте,а то тфа 4е може и да не ги е купа от теранова си е отделен въпрос,6тото има ги такива дет си4ко им е марково и се фукат,има такива дет имат маркови дрехи,но не се фукат,но има такива дето имат 2-3 маркови дрехи и се фукат после 4е си4ко им е марково,а аз съм сигурна 4е въпросното моми4е си купува и евтини дре6ки,после ми се хвали 4е били маркови,като например боту6ите,малко ме съмнява да ги е купила от теранова,ама тя фукнята си става навик,мене ли4но не ме е срам от евтините ми дрехи,нито казвам 4е са маркови нито ни6то,мн им се кефя и не бих си купила една маркова "дре6ка" (ли4но мнение-вие си давайте парите за маркови "парцалки" успех в комбинирането 3-4 дре6ки,колкото имате :smt005 ) тфа е от мене ае :smt006

CuRly_Doll
09-12-2007, 10:36
emi az si imam cql garderob,4e i pove4e.Ne si4ko mi e markovo,oba4e 6tom nqma6 nito edna markova dreha ne govori taka,6oto vaob6te ne znae6 kade e razlikata.......kefi si se na tvoite,a nie na na6te.Az nqmam nomerenie da nosq edni danki 3 godini,ne sam tolkova izpadnala kato tvoita frendka..... :wink:

monityY
09-12-2007, 10:37
emi az si imam cql garderob,4e i pove4e.Ne si4ko mi e markovo,oba4e 6tom nqma6 nito edna markova dreha ne govori taka,6oto vaob6te ne znae6 kade e razlikata.......kefi si se na tvoite,a nie na na6te.Az nqmam nomerenie da nosq edni danki 3 godini,ne sam tolkova izpadnala kato tvoita frendka..... :wink:

haha tuka burka6,ne mi e frendka,nikoga ne bih bila frendka s pikla kato neq

`Death`Whore``
09-12-2007, 10:41
Интересни приоритети имат младите хора в днешно време...вместо да помогнат на родителите си с парите...или да ги спестят...си дават цялата заплата за дрехи... :smt017

monityY
09-12-2007, 10:49
Интересни приоритети имат младите хора в днешно време...вместо да помогнат на родителите си с парите...или да ги спестят...си дават цялата заплата за дрехи... :smt017 =D>

SweetTeEscaPe
09-12-2007, 12:20
Аз имам един въпрос към хората,които смятат,че марковите дрехи не са по-качествени от евтините:
- Как според вас марки като Версаче,Долче и Габана,Том Тейлър и т.н. са се утвърдили като като качествени и по-добри от другите?Та нали всяка фирма като се пусне на пазара първоначално никой не я знае,нали има някакъв начин да добие популярност.Или може би производителите са имали достатъчно пари да почнат големи компанииза реклама.Малко ме съмнява. :smt011
Интересно ми как ще отговорите на въпроса.

Excu
09-12-2007, 13:14
Който носи евтини неща е мангал НО РЕСПЕКТ :D

`Death`Whore``
09-12-2007, 13:22
Аз имам един въпрос към хората,които смятат,че марковите дрехи не са по-качествени от евтините:
- Как според вас марки като Версаче,Долче и Габана,Том Тейлър и т.н. са се утвърдили като като качествени и по-добри от другите?Та нали всяка фирма като се пусне на пазара първоначално никой не я знае,нали има някакъв начин да добие популярност.Или може би производителите са имали достатъчно пари да почнат големи компанииза реклама.Малко ме съмнява. :smt011
Интересно ми как ще отговорите на въпроса.
Това е разисквано и е ясно, че щом питаш това, за теб е важна марката и няма да признаеш за нищо на света, че евтина дреха е качествена. Има много качествени български марки впрочем...а не са известни, защото нямат пари за реклама. Да казвам ли пак за моята шивачка, която взема адски малко пари и прави много по-качествени неща от известни дизайнерки и често се налага момичета, които са си поръчали бални рокли в луксозни модни салони и при най-известните дизайнерки, да идват при нея, за да ги оправя, защото не са скроени като хората? Или защото просто са некачествени? Тя също така беше правила костюмите за един концерт на Слави Трифонов. А не е известна. Това как ще го коментираш? Да, различно е, но ти го давам за пример, че невинаги качественото е скъпо и хората го знаят.

SweetTeEscaPe
09-12-2007, 13:35
Аз имам един въпрос към хората,които смятат,че марковите дрехи не са по-качествени от евтините:
- Как според вас марки като Версаче,Долче и Габана,Том Тейлър и т.н. са се утвърдили като като качествени и по-добри от другите?Та нали всяка фирма като се пусне на пазара първоначално никой не я знае,нали има някакъв начин да добие популярност.Или може би производителите са имали достатъчно пари да почнат големи компанииза реклама.Малко ме съмнява. :smt011
Интересно ми как ще отговорите на въпроса.
Това е разисквано и е ясно, че щом питаш това, за теб е важна марката и няма да признаеш за нищо на света, че евтина дреха е качествена. Има много качествени български марки впрочем...а не са известни, защото нямат пари за реклама. Да казвам ли пак за моята шивачка, която взема адски малко пари и прави много по-качествени неща от известни дизайнерки и често се налага момичета, които са си поръчали бални рокли в луксозни модни салони и при най-известните дизайнерки, да идват при нея, за да ги оправя, защото не са скроени като хората? Или защото просто са некачествени? Тя също така беше правила костюмите за един концерт на Слави Трифонов. А не е известна. Това как ще го коментираш? Да, различно е, но ти го давам за пример, че невинаги качественото е скъпо и хората го знаят.
Не,тука си ме разбрала погрешно за някой работи.Не твърдя,че всички евтини дрехи са боклуци.Аз също имам и евтини работи и маркои работи.Естествено майка ми и баща ми не са милионери,че да си купувам само дрехи от 100 лв нагоре.И точно понеже имам и евтини и скъпи дрехи мога да твърдя,че определено скъпото си е друга работа,съвсем друго качество.Но въпреки това има и български дрехи,които не са за изхвърляне и също са мн добри.Просто тези бг фирми,които правят нещо по - качествено и евтино са 98 % от всички производители на дрехи у нас. :wink:

`Death`Whore``
09-12-2007, 13:39
Не е зле човек да има няколко скъпи и качествени неща...но е лиготия да се дават пари само за маркови дрехи...аз роптая срещу това...и да се твърди, че само скъпите неща са качествени. Радвам се, че ти не си на това мнение.

Аз лично бих дала много пари само за яке и обувки обаче...не че ги имам... :-D

Reed
09-12-2007, 14:04
Интересни приоритети имат младите хора в днешно време...вместо да помогнат на родителите си с парите...или да ги спестят...си дават цялата заплата за дрехи... :smt017
пфф..истина си е... :roll:

bqsna_teenagerka
09-12-2007, 14:18
emi az si imam cql garderob,4e i pove4e.Ne si4ko mi e markovo,oba4e 6tom nqma6 nito edna markova dreha ne govori taka,6oto vaob6te ne znae6 kade e razlikata.......kefi si se na tvoite,a nie na na6te.Az nqmam nomerenie da nosq edni danki 3 godini,ne sam tolkova izpadnala kato tvoita frendka..... :wink:

haha tuka burka6,ne mi e frendka,nikoga ne bih bila frendka s pikla kato neq
изпаднала? :-s
4е ако дънките още и стават и им няма абсолютно нищо що да ги изхвърля бе?? :?
кво стигаме до извода "ами тия ве4е са минали месец омръзнаха ми изхвърлям ги"-много умеем да ценим пари няма що =;
според мен няма логока в тва вместо да имаш 84ивта дънки да имаш 7! да купи си нещо ново хубаво но ако и на старото му няма нищо,и ти става защо да го изхвърляш? :-s
стигам да извода и какви приятелки сте! :-$ :-({|= :-#

`Death`Whore``
09-12-2007, 14:19
emi az si imam cql garderob,4e i pove4e.Ne si4ko mi e markovo,oba4e 6tom nqma6 nito edna markova dreha ne govori taka,6oto vaob6te ne znae6 kade e razlikata.......kefi si se na tvoite,a nie na na6te.Az nqmam nomerenie da nosq edni danki 3 godini,ne sam tolkova izpadnala kato tvoita frendka..... :wink:
Много са ми смешни хора като теб.

CuRly_Doll
09-12-2007, 18:14
[quote="SweeT_EscapE
Не,тука си ме разбрала погрешно за някой работи.Не твърдя,че всички евтини дрехи са боклуци.Аз също имам и евтини работи и маркои работи.Естествено майка ми и баща ми не са милионери,че да си купувам само дрехи от 100 лв нагоре.И точно понеже имам и евтини и скъпи дрехи мога да твърдя,че определено скъпото си е друга работа,съвсем друго качество.Но въпреки това има и български дрехи,които не са за изхвърляне и също са мн добри.Просто тези бг фирми,които правят нещо по - качествено и евтино са 98 % от всички производители на дрехи у нас. :wink:[/quote]
az sam na tvoeto mnenie i tai kato se pak si mi nai dobrata frendka znae6,4e moeto mnenie napalno se pripokriva s tvoeto :wink:

_crazy_baby_
09-12-2007, 18:17
bla bla bla ligavshtini :smt019

punkrock
09-12-2007, 18:42
Абе като имаш пари купувай си маркови дрехи. Какво те интересува, че някой ти бил казал, че си гъзар. :smt017
Всеки с възможностите си!

nolaivanova
07-02-2009, 06:18
Марковите дрешки определено са си друга работа! И не е задължително да са чак толкова скъпи.Пробвайте с онлайн покупки.Дрехите са супер,качествени са и не са скъпи. :grin:

slim__shadygirl
07-02-2009, 06:55
...и че ако някое момиче се облича хубаво(по-американски стил) а не да носи евтини потничета като циганите те са к**ви.
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Ти нормален ли си?Всеки се облича както си иска.Какво те интересува гъзар ли си,не си ли?Ти нали си харесваш дрехите..
Леле.. :razz: :razz: :razz:
+ Това дрехите не правят човека!

Loshotia
07-02-2009, 07:12
От къде я изровихте тая тема?

cookie_master
07-02-2009, 07:57
Не слушай какво ти говорят другите.За какво да си купуваш парцали които след първото пране се късат :? .Носи си хубавите дрешки и да не ти пука :P

lipstik
07-02-2009, 09:32
Въобще да не ти пука.Няма нищо по-хубаво от това да си купиш по-скъпа дрешка,отколкото някакъв евтин парцал....Пък да не говорим колко много си личи разликата.

Nakadah
07-02-2009, 17:01
вие не можахте ли да искарате още по стара тема?

teenems
07-03-2009, 08:13
Скъпи дрехи=гъзар

евтини дрехи=клошар

:lol: :lol: :lol:

да ти кажа много си зле ! :wink:

SunSmile
07-03-2009, 08:18
Кво се впрягаш в това какво казват?! Да не ти пука!!!
Да си мислят квото искат, явно имат изкривени разбирания за много неща! Нека си "мислят" и говорят квото искат, нали ТИ знаеш какъв си?! Хич да не ти пукаааа!!! Не живееш за мнението на комплексари, нали?!

rachel_billson
07-03-2009, 09:17
Абе важното е да ти харесват дрехите без значение колко струват,а другите да си говорят каквото искат.

ameli
07-03-2009, 17:21
Случайно да ти пише на челото колко струва дрехата - 2лв или 2000 лв.

Дори да ти прозвучи грубовато, купувай си дрехите, като можеш да си ги позволиш и си трай :?

WhyNot
07-03-2009, 17:41
аве баси проблема сериозно :lol: само не си купувай капа :grin:

mimsssssss
07-03-2009, 20:08
за6тото е така,евтините дрехи са мн по ка4ествени и мн пове4е си струва да си земе6 от тях ама пове4е,и напротив не хората с евтини дрехи прили4ат на цигани,а другите с гъзарските (поне за мен)за6тото дрехите са ти скъпи и си земе6 2-3 дре6ки и ходи6 с едни и съ6ти,като някъф бедняк,и хората даже незнаят 4е са ти маркови дрехите,за6тото има съ6тите за по 10-20 лв,и изглежда6 по то4но този на4ин,докъто като си купи6 7-8 ре6ки от евтините и си ги сменя6,разнообразява6,изгле жда6 мн по богат и като мн по голямо гъзар4е,аз съм твърдо против скъпите дрехи,не само 4е и нямам възможност да си зимам такива,а и да имах пак няма6е да си зема и 1 блузка от 50-60 лв :smt019
podkrepqm tvoeto mnenie :smt023 :smt023 :smt023

+1

Rofl4e
07-04-2009, 01:24
почти всички дрехи са ми маркови.. да не кажа всички.. никой никога не ме е смятал за гъзарка.. никой никога не ми е казвал.. ей уоу дънки от един колко си тенсика от еди колко си ти си еди ква си.. 8) тъпо е капиш!?

BoCupycake
07-04-2009, 14:10
Po tap spor ot tozi v taq tema,ne bqh 4ela! :? Vie ne ste dobre. :booooomb:
Vseki da si hodi kakto si iska.Kvo ste sednali da se obqsnqvate koi kvo i za po kolko pari nosi.Gazari,tapanari,kloshari hora vsqkakvi.Ako se vliqete ot mnenieto na nqkakvi zaribeni hlapeta ili bezdelnici koito po cql den visqt iz neta,znachi ste po-zle i ot tqh.
Chovek e takav,kakavto se chustva.A ne takav kakavto go "chustvat"
drugite.

:booooomb:

Pyk i zamislete se kakvo po dqvolite znachi dumata "gazar" za da ima nqkakvo znachenie?!Ne sym q sreshtala v balgarskiqt rechnik do sega.


p.s.Sajalqvam za latinicata,no komputara nqma kirilizator.

LuniChkaa
09-01-2009, 21:18
пфф тва че една дреха е по ефтина не означава че е некачествена аз имам едни дънки който ги взех за 30 лева вече една година ги нося но не са се истъркали .. :? :x :o

tuzaro
09-01-2009, 21:21
пфф тва че една дреха е по ефтина не означава че е некачествена аз имам едни дънки който ги взех за 30 лева вече една година ги нося но не са се истъркали .. :? :x :oвиж от кога е темата, мое ли да си толко тъпа...

LuniChkaa
09-01-2009, 21:24
пфф тва че една дреха е по ефтина не означава че е некачествена аз имам едни дънки който ги взех за 30 лева вече една година ги нося но не са се истъркали .. :? :x :oвиж от кога е темата, мое ли да си толко тъпа...
ем явно може

tuzaro
09-01-2009, 21:25
пфф тва че една дреха е по ефтина не означава че е некачествена аз имам едни дънки който ги взех за 30 лева вече една година ги нося но не са се истъркали .. :? :x :oвиж от кога е темата, мое ли да си толко тъпа...
ем явно можебраво на теб, подчовек!

LuniChkaa
09-01-2009, 21:28
пфф тва че една дреха е по ефтина не означава че е некачествена аз имам едни дънки който ги взех за 30 лева вече една година ги нося но не са се истъркали .. :? :x :oвиж от кога е темата, мое ли да си толко тъпа...
ем явно можебраво на теб, подчовек!
не се различавам от тебе :-P

tuzaro
09-01-2009, 21:31
то не може да има никва база за сравнение между мен и теб.

LuniChkaa
09-02-2009, 08:08
то не може да има никва база за сравнение между мен и теб.
наистина ти си идиот пък аз не :-o

MyDuality
09-06-2009, 21:08
... за да не те съдят за цените на дрехите ,режи си етикетите .....хахахха
не се бъзикам в моя клас имаше хора които ти ровят и ти търсят етикетите ......разбирате ли за какво става дума ....

освен ако не държиш всички да знаят.....но ако найстина ги копуваш заради качеството а не заради гъзарията или да доказваш на някой нещо....ги режи

НЕ МИ ПУКА КОЛКО СТАРА Е ТЕМАТА НА МЕН МИ БЕШЕ НА 2-РА СТРАНИЦА :-P

имам и маркови и евтини неща ,иииии всичко много зависи .....имам чуството ,че е въпрос на късмет на какво качество ще попаднеш .........

Hilary_
09-06-2009, 21:25
Грешно мислене моето момче ... :razz: :razz: :razz:

Първо .. аз лично не знам кой от тука ти е казвал гъзар ... ?? :shock: :lol: Пък и това, че носиш маркови дрехи поне по моите разбирания не те прави гъзар!!! :lol: :lol: Не са важни само дрехите ... :wink:

Второ .. аз наричам "безвкусица" не евтините дрехи .. а дрехите, които не са съчетани правилно ... вади си изводите ... :?

blackphobia
09-06-2009, 21:27
има мнага маркови дрехи,които изобщо не са стилни и дрехи с нормални цени,които са елегантни.Не винаги това,което е по-скъпо е по-хубаво.Качеството вече е отделен въпрос.Когато някой те види за първи път едва ли ще се вглежда в марката на дрехата,която носиш и едва ли скъпите дрехи ще те направят по-готин като човек.

tonie__
09-06-2009, 22:05
ще вметна само едно:в магазините втора ръка има много маркови дрехи ;)

tuzaro
09-06-2009, 22:11
оригиналните маркови дрехи стават, след като нося аз някоя дреха и после я продам 8)

xcomplicatedx
09-07-2009, 09:55
емм..к____ви има дет си купуват дрешки и от Теранова,като всички знаем ,че там има неща за по 10-25 лв..има и някфи и с дрехи дет не са маркови..обаче нали се фръцкат и мислят за много важни и това ги прави такива

бтв нз къф ти е проблема да си гъзааар?!!

stelit0
09-07-2009, 15:14
Скъпи дрехи добре даже супер но трябва и да са качествени защото повечето не са нито хубави нито качествени.Например баща ми на скоро имаше рожден ден и с мама решихме да му вземем анцунк и маратонки от адидаса в мола вав варна и какво се оказа анцуните едни супер гадни материи супер грозни по мое мнение а маратонките не бяха лоши като дизайн но бяха супер фалшиви и направо като ги видяхме излязохме .после изкахме да вземем топка за подарак на едно лапе отиваме по марковите спортни магазини а те супер фалшви.Точно това казвам че е супер да са маркови но и хубави не завиждам на никой и не сички дрехи са ми маркови но все пак разнообразявам си дрехите имам и скъпи имам по-ефтини.А когато отидох в очилище с очила версаче последен модел сички, а те не са хубави незнам си какво така че сички завиждат на хубави неща но те не трябва да ти бъдат фиксидея важното е да са хубави кавествени и и удобни,А дали са скъпи и маркови или обикновенна българска марка няма значение.

Bebolinkaf
08-09-2011, 08:21
Да ви имам дертовете,сериозно.
По темата: Има огромна разлика м-у марковите дрехи и евтините дрехи.
Най - вече разликата в качеството и цената.По мое мнение 90% от евтините дрехи,които се внасят тук са пълни боклуци.Не боготворя марковите дрехи,но винаги,когато си купувам не оставам разочарована нито от качеството,нито от нищо.Отделно за това,че много хора в България нямат финансовата възможност да си купуват по-скъпи дрехи и нищо чудно при тези ниски заплати,където в Швейцария, примерно,го няма този проблем.Нищо лично. :)

3oPuTy
08-09-2011, 08:30
^ Не,че нещо ама темата е от 2007 година ... :?

Bebolinkaf
08-09-2011, 09:02
Виждаме това,няма нужда да ни уведомяваш. ;)

Bebolinkaf
08-09-2011, 09:03
Щом темата не е заключена,може да се пише в нея,нали? ;)

3oPuTy
08-09-2011, 09:07
Щом темата е от преди 3 години не се пише в нея ... :? Не може модераторите да си играят да заключват 1000 теми,само защото са стари ...

kalpazanka
08-09-2011, 09:09
Вече е заключена.