PDA

View Full Version : вагинално или бяло течение?



foreverr
09-11-2007, 05:53
Здравейте!Значи имам следния проблем-не мога да разбера бяло течение ли имам или вагинално!Значи течението ми е в бял или прозрачен цвят(не мога да определя точно)Не мирише.Нямам сарбеж отдолу!Та според вас това вагинално или бяло течение е?Моля ви помогнете-благодаря ви предварително!

`Death`Whore``
09-11-2007, 05:54
Щом ти и партньорът ти /ако имаш такъв/ нямате оплаквания, най-вероятно е просто вагинален секрет.

foreverr
09-11-2007, 05:58
нямам партньор-девствена съм!

ТъпоТо
09-11-2007, 08:18
и аз имам същия проблем :/

kasiopea
09-11-2007, 09:27
Аз също имам същия проблем. И също съм девствена, но не мога да определя какво е точно това течение. Някои казват, че бялото течение е съпроводено със сърбеж, гадна миризма. :smt012

_butterfly_
09-11-2007, 09:37
Секретът е нормален, когато представлява бистра или белезникава секреция без неприятна миризма. Всеки секрет, който:
- мирише неприятно
- е прекалено гъст
- е жълтеникав или по-тъмен
- причинява сърбеж или парене
може да се окаже знак за инфекция.

Presley
09-11-2007, 11:27
Вероятно имаш вагинално течение.Попринцип то се появява малко преди да ти дойде месечния цикъл.А бялото течение е с по-неприятен мирис и е энак эа вътрешни инфекции.

foreverr
09-11-2007, 16:22
да де то на мен ми е дошло вече и за пъви път ми се появи вагинално течение 2 години преди да ми доиде :wink:

Presley
09-11-2007, 17:10
Вагинално течение,може да имаш абсолютно всеки месец преди да ти дойде.А ако въпросното течение го имаш и преэ другото време,эначи вероятно имаш някаква инфекция.

foreverr
09-11-2007, 17:18
ами имам го през цялото време-но е много малко-наистина малко тече , докато преди да ми дойде ми тече по силничко!А и спазвам много добра хигиена-мия се по 1-2 пъти на ден!А и не водя полов живот!И използвам интимен гел, защото от другите работи може да се получи инфекция!Значи няма от какво да имам инфекция! [-X

foreverr
09-11-2007, 18:44
ами имам го през цялото време-но е много малко-наистина малко тече , докато преди да ми дойде ми тече по силничко!А и спазвам много добра хигиена-мия се по 1-2 пъти на ден!А и не водя полов живот!И използвам интимен гел, защото от другите работи може да се получи инфекция!Значи няма от какво да имам инфекция! [-X според вас имам ли инфекция?

_butterfly_
09-11-2007, 18:55
ами имам го през цялото време-но е много малко-наистина малко тече , докато преди да ми дойде ми тече по силничко!А и спазвам много добра хигиена-мия се по 1-2 пъти на ден!А и не водя полов живот!И използвам интимен гел, защото от другите работи може да се получи инфекция!Значи няма от какво да имам инфекция! [-X според вас имам ли инфекция?

Вагината ти е добре, но главата определено не е ](*,)

batkodoki
09-11-2007, 21:47
Здравейте!Значи имам следния проблем-не мога да разбера бяло течение ли имам или вагинално!Значи течението ми е в бял или прозрачен цвят(не мога да определя точно)Не мирише.Нямам сарбеж отдолу!Та според вас това вагинално или бяло течение е?Моля ви помогнете-благодаря ви предварително!

хайде някоя "разбирачка" да ми даде дифиренциално определение: що е то "бяло течение" и що е то " вагинално течение"(????!!!!)

batkodoki
09-11-2007, 21:52
Щом ти и партньорът ти /ако имаш такъв/ нямате оплаквания, най-вероятно е просто вагинален секрет.

е такова нещо като "вагинален секрет" в човешката физиология просто НЯМА!

Presley
09-11-2007, 22:43
ами имам го през цялото време-но е много малко-наистина малко тече , докато преди да ми дойде ми тече по силничко!А и спазвам много добра хигиена-мия се по 1-2 пъти на ден!А и не водя полов живот!И използвам интимен гел, защото от другите работи може да се получи инфекция!Значи няма от какво да имам инфекция! [-X
Това ,че преди цикъл ти тече повечко е нормално.това е вагиналното течение.
Но другото не е добре.Щом го имаш преэ цялото време ,эначи най-вероятно имаш някаква вътрешна инфекция.Нищо ,че ти е по малко..!Не случайно подчертах думата `вътрешна`,тъй като май май не схващаш.Това,че поддържаш добра хигиена,не водиш полов живот и иэполэваш интимен гел е много хубаво,но няма нищо общо с вероятната инфекция.Тя е вътрешна,вътре в органиэма ти :-D .По-добре вместо да седиш пред компютъра,отиди на гинеколог.

batkodoki
09-11-2007, 22:51
ами имам го през цялото време-но е много малко-наистина малко тече , докато преди да ми дойде ми тече по силничко!А и спазвам много добра хигиена-мия се по 1-2 пъти на ден!А и не водя полов живот!И използвам интимен гел, защото от другите работи може да се получи инфекция!Значи няма от какво да имам инфекция! [-X
Това ,че преди цикъл ти тече повечко е нормално.това е вагиналното течение.
Но другото не е добре.Щом го имаш преэ цялото време ,эначи най-вероятно имаш някаква вътрешна инфекция.Нищо ,че ти е по малко..!Не случайно подчертах думата `вътрешна`,тъй като май май не схващаш.Това,че поддържаш добра хигиена,не водиш полов живот и иэполэваш интимен гел е много хубаво,но няма нищо общо с вероятната инфекция.Тя е вътрешна,вътре в органиэма ти :-D .По-добре вместо да седиш пред компютъра,отиди на гинеколог.

ето я значи "разбирачката" :)

жалкото е само че всичко написано е НЕ вярно!

foreverr
09-12-2007, 15:07
значи да не ходя на гинеколог нали-днес четах в 1 моя книжка-за побертета, че вагиналното течение е нещо съвсем нормално и не трябва да има повод за притеснение освен ако-мирише неприятно, е прекалено гъсто, причинява сърбеж или парене , е жълто или по тъмно-а при мен ги няма тези признаци :wink:

`Death`Whore``
09-12-2007, 15:07
значи да не ходя на гинеколог нали-днес четах в 1 моя книжка-за побертета, че вагиналното течение е нещо съвсем нормално и не трябва да има повод за притеснение освен ако-мирише неприятно, е прекалено гъсто, причинява сърбеж или парене , е жълто или по тъмно-а при мен ги няма тези признаци :wink:
А аз какво казах? #-o

foreverr
09-12-2007, 16:15
oki oki :wink:

foreverr
09-13-2007, 13:20
можете да заклучите темата-тя вече е обсъдена

foreverr
09-13-2007, 16:58
eo заключете шибаната тема :|

foreverr
09-13-2007, 18:17
добре ще бъда мила-моля ви се заключете темата-тя вече не се обсъжда и е приключена :-D :D

09-13-2007, 20:41
xx moje da ne bydesh nahalna moderatorite si znaqt rabotata i bez da kazvash prez deset minuti da zakliuchat temata .. te shte go napravqt ili prosto se opitvash da trupash mneniq hmm .. !

foreverr
09-14-2007, 09:44
оки :wink:

alkobalko
09-14-2007, 13:30
добре ще бъда мила-моля ви се заключете темата-тя вече не се обсъжда и е приключена :-D :D

Teмата я заключвам. А авторката, отново я моля да използва търсачката и да редактира мненията си.