PDA

View Full Version : Може ли да имам цветна бременност?



sladkotobebe
09-11-2007, 08:29
Zna4i ... s moq priqtel vodim redoven polov jivot, no vinagi samo s prezervativ. toi e mnogo vnimatelen i sled akta proverqva dali si4ko e to4no...Problema e 4e minaliq mesec mi zakasnq s 4 dni a poprincip ve4e si mi e redoven(vse pak imam cikul ot 4 god.)cikulut trqbva da mi doide sega okolo 22 sep. imam samneniq za cvetna bremennost. sno6ti kato si legnah i izvednuj ot ni6toto mi prilo6a. qm adski mnogo. moje i da e plod na vuobrajenieto mi neznam... re6ih se da otida na genekolkog no neznam kakvo da kaja. znam samo 4e trqbva da otida pri li4nata lekarka i da iskam napravlenie... ot tam natatuk ste vie, koito ima opit i znae ne6to da ponaga 4e napravo ... [-o< :(


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

pInK-mOOn
09-11-2007, 08:47
мила много си се филмирала ... няма от какво да се притесняваш ... как ще си забременяла като сте със презерватив и тои го проверява ... и т.н. пробваи първо с тест ... после ако искаш ходи на гинеколог но според мен няма нужда..

KimBerLy1912
09-11-2007, 08:51
мила много си се филмирала ... няма от какво да се притесняваш ... как ще си забременяла като сте със презерватив и тои го проверява ... и т.н. пробваи първо с тест ... после ако искаш ходи на гинеколог но според мен няма нужда..
Мдаааа ::: И аз така мисля :wink:

09-11-2007, 08:57
Мила, абсолютно не виждам за какво се тревожиш! Излишно е- повярвай ми! Може да ти прилошее просто така! Да не мислиш, че всяка жена, на която и прилошее е бременна?! И закъснението от 4 дена нищо не е- нали все пак ти е дошъл един нормален цикъл! Аз имам менструация от 11 год, и ми заксънява от време на време с по 5-6 дена! Спокойно :) Твоето си е чиста параноя!

sladkotobebe
09-11-2007, 09:03
lele mnogo mersi verno sam se filmirala ot nqkolko dene... prosto imam mnogo fr na po 15 godini s deca i si4ki sas cvetna bremennost i .. znaete kak e!!! mersi mnogo :D

pInK-mOOn
09-11-2007, 09:05
няма проблем мила не се паникиосвай 8-[

09-12-2007, 00:09
cvetna bremennost se proqvqva i moje6 da q razbre6 4ak na 3-q mesec togava ti prelo6ava sutrin na stavane ili ti pri4ernqva postoqnno pada ti kryvnoto qde6 po mnogo i ot vsi4ko kato vidi6 4ovek naprimer na ulicata s gevrek iska6 i ti i t.n. ama ve4e e kysno mila na 3-q mesec ploda se razviva ve4e byrvo i aborti nqma trqbva da se ritate po koremite

VeRdiSSima
09-12-2007, 01:24
няма проблем мила не се паникиосвай 8-[ :-D

Schnitzer
09-12-2007, 04:47
Пий ена студена вода. :wink: (и престани да си фантазираш)

krem4et0
09-12-2007, 05:49
lele mnogo mersi verno sam se filmirala ot nqkolko dene... prosto imam mnogo fr na po 15 godini s deca i si4ki sas cvetna bremennost i .. znaete kak e!!! mersi mnogo :D
Как става тоя номер. Не се пазите и сте бременни-ок. Ама всички с цветна бременност!!!! Това явление е много рядко. ЗАКЛЮЧВАМ ТЕМАТА!