PDA

View Full Version : Противозачатъчни за растеж на косата!



09-11-2007, 10:00
Zdraveite sladuri! O:) Mi zna4i iskam da mi porastne kosata ako moga da kaja burzi4ko za6toto moqta raste mn bavno i mi kazaha da si sloja nqkolko protivoza4atu4ni vuv 6ampoana...mislite li 4e 6te podeistva? Kazvat 4e raste sus 2.5 cm na mesec no neznam dali moje da se zasili oksmqvaneto po ostanalata 4ast na tqloto??? Ako nqkoi znae ne6to po vuprosa 6te go pomolq da otgovori :) mersi predvaritelno :wink:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

Madness
09-11-2007, 11:39
:-s ?!?

VeRdiSSima
09-11-2007, 11:44
Zdraveite sladuri! O:) Mi zna4i iskam da mi porastne kosata ako moga da kaja burzi4ko za6toto moqta raste mn bavno i mi kazaha da si sloja nqkolko protivoza4atu4ni vuv 6ampoana...mislite li 4e 6te podeistva? Kazvat 4e raste sus 2.5 cm na mesec no neznam dali moje da se zasili oksmqvaneto po ostanalata 4ast na tqloto??? Ako nqkoi znae ne6to po vuprosa 6te go pomolq da otgovori :) mersi predvaritelno :wink: :roll: Не мисля :idea: Пробваи с хининова вода :::

09-11-2007, 12:14
Олее, докъде стигнахте..да си слагате противозачатъчни, за да ти порастне косата. Мацка- мног0 си глупава, ама много! ](*,)

BlueAvalanche
09-11-2007, 12:22
А презервативи за уголемяване има ли ?

09-11-2007, 12:27
Значи- помисли реално! Ако си сложиш противозачатъчни в шампоана- нз какъв ефект ще има върху косата ти, но как предлагаш да се засили окосмяването по останалата час от тялото ти- все пак с шампоана не си миеш краката или... половите органи. Това първо! И второ- надали точно този начин на употреба на противозачатъчни ще спомогне за удължаване на косата ти. Виж- друго е ако ги пиеш- тогава хормоните ти се регулират, това спомага намаляне не омазняване, цъвтене и всички онези неприятни са косата явления, с които много жени упорито се борят, изчизтват се пъпките по лицето ти и т.н. Но това е само ако пиеш подходящи за теб противозачатъчни, предписани от гинеколог и след направени хормонални изследвания!

09-11-2007, 13:55
OKs razbrano :D mi to i az ne misleh 4e 6te ima efekt no iskah samo da popitam se pak tozi forum e za tova :) 6te probvam s hininova voda i 6te 4akam :) Mersi vse pak :wink: