PDA

View Full Version : Не знам дали темата е за тук но.......



loveandemotion
09-11-2007, 11:06
Може странно и глупаво да ви прозвучи но си търся сестра по интернет само.... имам предвид тя няма да ми е биологична тъи като си нямам биологична................ може и за луд да ме помислят повечето но нима всички които са си осиновили брат или сестра или нещо друго са луди?
Аз не искам това а просто да си имам сестра с която да си пиша чрез интернет........ ако някои все пак реши може и лично да ми прати,пускам темата в любов тъи като съм изтрадало дете.

comics
09-11-2007, 11:11
еми, путко, ак0 няк0й ден си направя 0перация и стана жена, ще ти звънна, но... за момента не мисля да правя п0добни неща :P

loveandemotion
09-11-2007, 11:13
еми, путко, ак0 няк0й ден си направя 0перация и стана жена, ще ти звънна, но... за момента не мисля да правя п0добни неща :P
Извиняваи но съм мъж.Предположих че повечето ще отговарят като теб,защото елементарните отговори като твоя показват колко умен и културен е човека които е дал отговора в случея ти.

sasha_90
09-11-2007, 11:16
Нищо лошо,че си търсиш "сестра",но ВНИМАВАЙ!В интернет има много измамници и измамнички.

loveandemotion
09-11-2007, 11:37
Нищо лошо,че си търсиш "сестра",но ВНИМАВАЙ!В интернет има много измамници и измамнички.
Търся си сестра която ще ми е такава само в интернет :)
да знам че има много измамници и измамнички.... и наи-вече флуудери и спамъри дето почти постояно атакуват форума.

Presley
09-11-2007, 11:41
Има много саитове эа эопэнанства,чат канали и т.н.Пробвай се.Все пак не става така лесно,трябва да имате общи интереси,общи теми на раэговор...абе желая ти късмет.

loveandemotion
09-11-2007, 11:46
Има много саитове эа эопэнанства,чат канали и т.н.Пробвай се.Все пак не става така лесно,трябва да имате общи интереси,общи теми на раэговор...абе желая ти късмет.
Аз не си търся гадже , а сестра която ще ми е такава в интернет само и ще ми помага по някакъв начин главно с съвети не говорим за пари.

SpOrTs_GiRl
09-11-2007, 11:50
хм .. и аз си имам нещо като "брат" .. Познавам го от 2 год. и го обичам като брат, а той мен като сестра. Помагаме си ако има нещо и т. н. .. И сестричка имам по скайп .. :-D Та .. ето ти скайпа ми -> vasito8996 .. ако си допаднем може още едно братче да имам :-D .. Ще се радвам ако мога да ти помогна с нещо :-)

Obsession
09-11-2007, 11:57
Хммм, и би ли ми казал какво точно очакваш от тази "сестра"?

Presley
09-11-2007, 11:59
Има много саитове эа эопэнанства,чат канали и т.н.Пробвай се.Все пак не става така лесно,трябва да имате общи интереси,общи теми на раэговор...абе желая ти късмет.
Аз не си търся гадже , а сестра която ще ми е такава в интернет само и ще ми помага по някакъв начин главно с съвети не говорим за пари.
Да,и все пак надали първия човек ще тръгне да ти помага и да ти дава съвети.Първо трябва да я спечелиш,тоест да си паснете..

loveandemotion
09-11-2007, 12:09
Хммм, и би ли ми казал какво точно очакваш от тази "сестра"?
Ами взаимо помощ...... :)
и съвети :)
все пак две глави са по умни от една нали?

Presley
09-11-2007, 12:17
Хммм, и би ли ми казал какво точно очакваш от тази "сестра"?
Ами взаимо помощ...... :)
и съвети :)
все пак две глави са по умни от една нали?
Не винаги е така :-D

loveandemotion
09-11-2007, 12:23
Хммм, и би ли ми казал какво точно очакваш от тази "сестра"?
Ами взаимо помощ...... :)
и съвети :)
все пак две глави са по умни от една нали?
Не винаги е така :-D
Не става въпрос за долна глава :)

Obsession
09-11-2007, 12:29
Хммм, и би ли ми казал какво точно очакваш от тази "сестра"?
Ами взаимо помощ...... :)
и съвети :)
все пак две глави са по умни от една нали?

ЪхЪ... Ами... тази сестра защо искаш да е точно от нета? Според мен е по-добре да е човек, който познаваш в действитенист. За да почувстваш някого толкова близък, както брат чувства сестра си, трябва да го ознаваш изключително добре, а интернет не предоставя такива условия, поне според мен. Не може да кажеш: "Това е, има хубав ник, това е новата ми сестра!". И готово имаш си 1 брой чисто нова сестричка. Мне! Ти приятели нямаш ли си? И то реални?

loveandemotion
09-11-2007, 12:56
Хммм, и би ли ми казал какво точно очакваш от тази "сестра"?
Ами взаимо помощ...... :)
и съвети :)
все пак две глави са по умни от една нали?

ЪхЪ... Ами... тази сестра защо искаш да е точно от нета? Според мен е по-добре да е човек, който познаваш в действитенист. За да почувстваш някого толкова близък, както брат чувства сестра си, трябва да го ознаваш изключително добре, а интернет не предоставя такива условия, поне според мен. Не може да кажеш: "Това е, има хубав ник, това е новата ми сестра!". И готово имаш си 1 брой чисто нова сестричка. Мне! Ти приятели нямаш ли си? И то реални?
Еми нямам такива познати в деиствителноста за това се налага да е от нета :(

GregoryHouse
09-11-2007, 13:11
Странна идея по това което казваш съдя че родителите ти са разведени или постоянно се карат...не си от много богато семейство и нямаш много приятели и си търсиш просто сродна душа...малко е странно желанието ти,но е и разбираемо...продължавай да си търсиш има много риби в морето се нещо ще клъвне :)

Obsession
09-11-2007, 13:26
Хммм, и би ли ми казал какво точно очакваш от тази "сестра"?
Ами взаимо помощ...... :)
и съвети :)
все пак две глави са по умни от една нали?

ЪхЪ... Ами... тази сестра защо искаш да е точно от нета? Според мен е по-добре да е човек, който познаваш в действитенист. За да почувстваш някого толкова близък, както брат чувства сестра си, трябва да го ознаваш изключително добре, а интернет не предоставя такива условия, поне според мен. Не може да кажеш: "Това е, има хубав ник, това е новата ми сестра!". И готово имаш си 1 брой чисто нова сестричка. Мне! Ти приятели нямаш ли си? И то реални?
Еми нямам такива познати в деиствителноста за това се налага да е от нета :(

Нямаш такива познати... Оу! Идея! :idea: Намери си! Общуването в реалното пространство е мн по-добър вариянт, особено в твоя случай!

loveandemotion
09-11-2007, 13:47
Странна идея по това което казваш съдя че родителите ти са разведени или постоянно се карат...не си от много богато семейство и нямаш много приятели и си търсиш просто сродна душа...малко е странно желанието ти,но е и разбираемо...продължавай да си търсиш има много риби в морето се нещо ще клъвне :)
Gregory house :)
Позна родителите ми са разведени а сега маика ми е женена повторно и разбирасе както преди така и сега за мен никакво време не остава дори не си говорят с мен :((((
за други неща да не говоря,от бедно семеиство съм и нямам приятели........не си търся гадже просто сестра в интернет благодаря за разбирането.

loveandemotion
09-11-2007, 15:13
Хммм, и би ли ми казал какво точно очакваш от тази "сестра"?
Ами взаимо помощ...... :)
и съвети :)
все пак две глави са по умни от една нали?

ЪхЪ... Ами... тази сестра защо искаш да е точно от нета? Според мен е по-добре да е човек, който познаваш в действитенист. За да почувстваш някого толкова близък, както брат чувства сестра си, трябва да го ознаваш изключително добре, а интернет не предоставя такива условия, поне според мен. Не може да кажеш: "Това е, има хубав ник, това е новата ми сестра!". И готово имаш си 1 брой чисто нова сестричка. Мне! Ти приятели нямаш ли си? И то реални?
Еми нямам такива познати в деиствителноста за това се налага да е от нета :(

Нямаш такива познати... Оу! Идея! :idea: Намери си! Общуването в реалното пространство е мн по-добър вариянт, особено в твоя случай!
Сега ще поясня защо по интернет си търся сестра след няколко дни напускам България,следователно единствената ми връзка с България и българите ще е по интернет за това няма как да стане твоята идея :)

loveandemotion
09-11-2007, 18:54
GregoryHouse няма ли да отговориш :)?

Candyy
09-11-2007, 23:08
Еми тва е нещо хубаво което го правиш дано не си поредния лиглио дет се ебава... азсъщо винаги съм мечтала да имам някой ей така да си пишем писма , скъпе смс-и ..просто непознат някой който да ме разбира и в същия моемнт да не ме познава реално ...ако имаш интерес пиши ми ЛС :wink:

loveandemotion
09-12-2007, 09:17
еми, путко, ак0 няк0й ден си направя 0перация и стана жена, ще ти звънна, но... за момента не мисля да правя п0добни неща :P
написах вече че съм мъж :)

girlmania
09-12-2007, 09:43
hubavo e 4e tursi6 4ovek koito da ti pomaga i da moje6 da podelq6 s nego...ako iska6 me potarsi po skype da si pogovorim

fillis
09-12-2007, 09:49
oki razbiram 4e iska6 s nqkoi da si pi6e6 no za6to to4no sestra a ne brat ?predpolagam 4e ima6 ne6to na um no nz ti si znae6 po dobre.ideikata ti ne elo6a no emalko stranna :) :roll: ,no si q biva .

fillis
09-12-2007, 09:52
hubavo e 4e tursi6 4ovek koito da ti pomaga i da moje6 da podelq6 s nego...ako iska6 me potarsi po skype da si pogovorim a be sestra mi ti zle li si ve4e i uslugili 6te predlaga6 po neta ?

girlmania
09-12-2007, 09:53
abe q trai

angel_of_darks
09-12-2007, 09:54
това че нямаш талива познати в реалния живот е мн лошо,но те разбирам тъй като и аз си мислеш доскоро че имам приятели и добри обаче се оказа че вс само ме използват ако искаш пробваи да ми пратиш e-mail angel_of_darks@abv.bg

girlmania
09-12-2007, 09:54
tva 4e ti si mi sestra ne zna4i 4e ne moje da si imam i o6te edin brat :smt019

girlmania
09-12-2007, 09:56
mejdu drugoto skype mi e tedito54

loveandemotion
09-12-2007, 11:02
hubavo e 4e tursi6 4ovek koito da ti pomaga i da moje6 da podelq6 s nego...ako iska6 me potarsi po skype da si pogovorim a be sestra mi ti zle li si ve4e i uslugili 6te predlaga6 po neta ?
До някъде съм съгласен с теб но тук не става въпрос за секс услуги а за виртуално общуване или по точно чатене......... как би могло да навреди това? Аз си търся просто някои с които да си споделям в нета виртуално.......а защо не искам брат ,защото жените успяват да разберат мъжете по добре и да им помогнат.

loveandemotion
09-12-2007, 15:44
Нима интернет или писането с някои непознат би навредило :)?
Виртуалното приятелство е също подобно на това да си имаш виртуална сестра :)
Няма да ви изям :)

loveandemotion
09-13-2007, 09:53
пишете де :)

sh3_1s_7h3_0n3
09-13-2007, 14:35
сестра в интернет?! :shock: "WTF?!" :shock:

абеееее, вие нямате ли си нормален социален живот?!

като толкова искаш 'сестра', 'гадже', 'любовница' или к'вото и да е друго свързано със запознанства... и няк'ъв вид общуване...
интернет предлага голямо разноообразие от какви ли не сайтове с такава насоченост... възползвай се от тях!