PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ми, мн съм объркана и нз какво да правя



angel_of_dark
09-11-2007, 11:25
сега незнам как ще ви прозвучи обаче гаджето на една моя дългогодишна приятелка ми иска съвети за нея..чуди се как скъса с нея или да изчака първо да спят заедно и после да скъсат.от одавна си говорим с него на някъкви такива теми и чак сега осъснах колко много го харесвам,а всъщото време много искам да му дам правилният съвет.иска ма съм с него и знам че няма да мога и дори ако го имам ще е само за няколко дена ама много го искам а незнам какво да правя.помогнете ми.направо полудявам



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

sasha_90
09-11-2007, 11:27
Това е страст и нищо повече.

comics
09-11-2007, 11:30
Дамм страст... ак0 искаш да ти мине, преспи с него .. др начин няма, успех

GaNgStAz
09-11-2007, 11:38
Просто увлечение... :roll:

mechtaq_za_teb
09-11-2007, 11:38
Това е страст и нищо повече. ;)
И аз сам го изпитвала.Увлечение е.

Presley
09-11-2007, 11:51
Първо го посъветвай ,като толкова иска да скъса с приятелката ти ,да го направи беэ да спи с нея :shock: Ако първо спи с нея и после веднага я остави,на нея ще и е доста кофти..
А това,че го искаш ,не эначи че ще го имаш :-D НЕ энам де...но според мен е тъпо той да скъса с приятелката ти и ти да му се лепнеш.Все пак тя ти е приятелка и надали ще и стане много приятно ,като ви види эаедно.Е има и друга опция де-всичко да стане эад гърба и.Но тук вече няма да ти давам съвети,эащото не съм ЭА.Ти си реши.А и естествено,эависи какво е неговото отношение към теб.Както и да е ,по-добре не се эанимавай с него.

miloto_girl_4e
09-11-2007, 12:00
Посъветвай го да скъса приятелката ти преди да спи с нея :!: Да преспи с нея и после да я скъса е нещо наистина ужасно бруталнооо :!: :roll:
А ти не знам как може да се увличаш по момче, което се чуди дали да не изчука гаджето си и тогава да я зареже...
Наистина твоето е просто едно увлечение, но надали приятелката ти ще е възхитена, че имаш мераци към сегашното и гадже(скоро може би и бившето...)

angel_of_darks
09-11-2007, 13:17
Посъветвай го да скъса приятелката ти преди да спи с нея Да преспи с нея и после да я скъса е нещо наистина ужасно бруталнооо
зн че е така въпроса е че аз живея в мн малък град и ме е страх че всички ще разберат.живея в несебър и като свърши сезона той може да си тръгне а тази мисъл мн ме плаши защото ак сега нз какво да правя то като си тръгне ще е още по-зле

heartless*charm
09-11-2007, 13:26
попадала съм няколко пъти в подобни ситуации и има едно ПРАВИЛНО решение - бягай. това да се замесиш с гадже на приятелката си не води до нищо добро. освен ако разбира се не искаш да загубиш 1. приятелката си 2. всички останали приятелки (които от солидарност ще те псуват дружно с потърпевшата) 3.репутацията си 4. самоуважението си...
а единственото, което ще спечелиш, е моментно почесване по егото.

lady_forever
09-12-2007, 18:25
страст/увлечение,както искаш го наречи,обаче тва не е любов ,просто намери начин да задоволиш тази страст :smt018,но гледай не се разчуе много защото ще загубеш мн ,но ако искаш да не губиш фр преодолей страстта без да я задоволяваш.

MiMcHeToOo
09-12-2007, 18:28
попадала съм няколко пъти в подобни ситуации и има едно ПРАВИЛНО решение - бягай. това да се замесиш с гадже на приятелката си не води до нищо добро. освен ако разбира се не искаш да загубиш 1. приятелката си 2. всички останали приятелки (които от солидарност ще те псуват дружно с потърпевшата) 3.репутацията си 4. самоуважението си...
а единственото, което ще спечелиш, е моментно почесване по егото.

точно, кратко и ясно :wink:

IWannaRock
09-12-2007, 18:42
Посъветвай го да скъса приятелката ти преди да спи с нея :!: Да преспи с нея и после да я скъса е нещо наистина ужасно бруталнооо :!: :roll:
А ти не знам как може да се увличаш по момче, което се чуди дали да не изчука гаджето си и тогава да я зареже...
Наистина твоето е просто едно увлечение, но надали приятелката ти ще е възхитена, че имаш мераци към сегашното и гадже(скоро може би и бившето...)

напълно съм съгласна :smt023

ZaHaRcHe
09-12-2007, 18:43
ако наистена ти е приятелка ще му кажеш да я остави а не да спи с нея ио чак тогава защото това е отвратително а ти за него даже не си и помисляй тя ти е приятелка и той ша къса с нея и ти веднага при него това е нещо аски тъпо и егоистично от твоя страна просто му кажи да я оважава малко и да я остажи без да спи с нея и се отделечи от него

BaD_GiRl_mL2
09-12-2007, 20:02
Посъветвай го да скъса приятелката ти преди да спи с нея :!: Да преспи с нея и после да я скъса е нещо наистина ужасно бруталнооо :!: :roll:
А ти не знам как може да се увличаш по момче, което се чуди дали да не изчука гаджето си и тогава да я зареже...
Наистина твоето е просто едно увлечение, но надали приятелката ти ще е възхитена, че имаш мераци към сегашното и гадже(скоро може би и бившето...)

напълно съм съгласна :smt023

Така си е.Направят ли нещо 1 път-винаги го повтарят..

F@t@lNy_Sl@dK@
09-12-2007, 20:05
Ъъъъъ ще се скарате с тфойта приятелка яко акотръгнеш с него!Кажи му да не спи с нея,а да къса,защото после става още по-зле!За нея!

GaNgStAz
09-15-2007, 14:08
Така си е.Направят ли нещо 1 път-винаги го повтарят..

Да.. :roll:

BaD_GiRl_mL2
09-16-2007, 09:31
:wink:

gLoRiOuS_aNGeL
09-16-2007, 21:08
Spored men trqbva da spre6 da mu dava6 saveti!Taka naranqva6 sebe si,a i priqtelkata si!Za6to ne i kaje6 kakvo te pita toi (vse pak tq trqbva da znae),a na nego-4e go obi4a6!Pomisli si sa6to dali i toi izpitva ne6to kam tebe ili si mu samo fr?

Sinner
09-16-2007, 22:44
сега незнам как ще ви прозвучи обаче гаджето на една моя дългогодишна приятелка ми иска съвети за нея..чуди се как скъса с нея или да изчака първо да спят заедно и после да скъсат.от одавна си говорим с него на някъкви такива теми и чак сега осъснах колко много го харесвам,а всъщото време много искам да му дам правилният съвет.иска ма съм с него и знам че няма да мога и дори ако го имам ще е само за няколко дена ама много го искам а незнам какво да правя.помогнете ми.направо полудявам



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Само едно ще ти кажа: Гаджетата идват и си отиват ,Приятелите остават
мисълта ми е не си разваляй дълготрайното приятелство заради некъв разгонене пумак,приятелите преди всичко дано си вземеш поука ;)

RaLkb
09-17-2007, 11:01
zareji tova...vsichko e samo uvlechenie koeto sled vreme shte ti mine.nqma smisal da jertvash priqtelstvo zaradi moment na slabost.

zlatoto_90
09-22-2007, 14:32
ако приятелката ти е ацки близка и кажи за намеренията му ама след това се замисли ако ти си с него и има защите намеряния кам теб ... да спи с теб и да те разкара... :) замисли се

MiMcHeToOo
09-22-2007, 15:16
Spored men trqbva da spre6 da mu dava6 saveti!Taka naranqva6 sebe si,a i priqtelkata si!Za6to ne i kaje6 kakvo te pita toi (vse pak tq trqbva da znae),a na nego-4e go obi4a6!Pomisli si sa6to dali i toi izpitva ne6to kam tebe ili si mu samo fr?

не съм напълно съгласна с теб.. според мен тряя да каже на приятелката си за неговите въпроси а него да го забрави.. ебаси ножа в гърба е тва..

kael
09-22-2007, 17:56
сега незнам как ще ви прозвучи обаче гаджето на една моя дългогодишна приятелка ми иска съвети за нея..чуди се как скъса с нея или да изчака първо да спят заедно и после да скъсат.от одавна си говорим с него на някъкви такива теми и чак сега осъснах колко много го харесвам,а всъщото време много искам да му дам правилният съвет.иска ма съм с него и знам че няма да мога и дори ако го имам ще е само за няколко дена ама много го искам а незнам какво да правя.помогнете ми.направо полудявам



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:
ами ... кажи му някакъв начин да скъса с приятелката ти но само това спиш л;и / излизаш ли с него приятелката ти ще помисли че заради теб я е зарязал

EmO_KiD_;(
09-22-2007, 17:57
Това е страст и нищо повече. :wink: :wink: