PDA

View Full Version : Каква глупост направих...



greshnicata
09-11-2007, 13:24
zdraveite na vsi4ki .....kanq se da vi pi6a ot dosta vreme no nqmah smelosta prosto...no sega ve4e se re6ih...iskam da vi spodelq moq problem i da vi pomolq za savet...sestra mi si ima priqtel ot 1godina ...mom4eto e mn svqstno i dobro poznavame se s nego ot dosta predi tova ..no ne6tata se stekoha taka 4e toi tragna s po golqma mi sestra a ne s men....razbira se az nqmah ni6to protiv tova za6toto nqmah nikvi 4uvstva kam nego....sestra mi v momenta e mnogo vlubena v nego no toi ne i e kazal 4e q obi4a i do den dne6en....no naskoro bqhme ostanali samo dvamata i toi zapo4na da mi se natiska i da se celuvame....do seks ne stignahme za6toto az ne iskah.....sega toi postoqnno mi pravi nameci i iska da izlizame....sestra mi ne znae ni6to po vaprosa no i az neznam dali da i kaja i kak 6te reagira tq...kakvo da pravq da zapo4na taina vrazka s priqtelq i ili da kaja vsi4ko....mejdu drugooto iskam da spomena 4e sestra mi misli da se mesti v doma na priqtelq i da jiveqt dvamata zaedno....a toi stava vse po nastoi4iv kam men ..kakvo da pravq kajete :(



Заглавията на темите трябва да са на кирилица!
Кремчето

Aileen
09-11-2007, 13:33
Според мен е по-добре да кажеш на сестра си. Все пак тя винаги ще бъде до теб, а гаджето й - едва ли. Имам чувството, че той просто иска да ви мине и двете и да ви зареже. Освен това, ако се скараш с него след седмица, две или месец ще си харесаш някой друг, а този ще забравиш. А сестра си няма как да забравиш. Нали?

heartless*charm
09-11-2007, 13:34
казваш й и заедно го ритате през вратата

JiMiTo
09-11-2007, 13:35
Ти избираш ...


Сестра ти или оня пич, дето не се знае до колко те харесва и дали има чувства към теб. Прецени добре кой ти е по скъп... трудно е ,но...няма начин

Obsession
09-11-2007, 13:37
Ами, наистина си направила голяма глупост, ама е по-добре да кажеш на сестра си. Тя ще ти прости. Щом е постъпил така, най-вероятно той и и изневерил и с др момичета. Тя можеше и да няма сестра все пак... Ако обичаш сестра си, ще си признаеш всичко, за да я предпазиш от грешката да се обвърже по-сериозно с него. Ако си егоистка ще запазиш тайната. Не вярвам да започнеш връзка с него. [-X Но! Признай си, това е съветът ми.

09-11-2007, 13:45
Мдаа, явно е вярно това за балдъзата :lol:

Иначе може да се уверите що за същества сте момичетата - те към собствената си сестра нямат скрупули, пък ние очакваме към нас да бъдат искрени и честни. Хах :lol:

neverand
09-11-2007, 13:49
Ако й кажеш,тя ще се почувства предадена от сестра си,и ще се развали сичко с момчето,което обича,ако смяташ че така ще е по-добре й кажи.
Ако бях на твое място,твърде ясно щях да кажа,на момчето,че абсолютно нищо помежду ни няма да се получи и въобще да не си прави илюзии.Малко грубичка бъди.Въобще да не се надява.

въобще не слушай тея дето ти казват да си й признаеш.Защото бъди сигурна,че резултата няма да е приятен,така ще има 3ма наранени,а ако си мълчиш и го отрежеш само съвестта ще те мъчи ;)

MayKyTy
09-11-2007, 14:15
казваш й и заедно го ритате през вратата
+1 :D

kotetyyy
09-11-2007, 14:19
ako misle6 4e tq 6te reigira lo6o ne i kazvai a kaji na mom4eto da prestane da ti dosajda! ako ne prestane ve4e nz ko da prai6.... kaji na sestra ti!

cskamoni4ka
09-11-2007, 14:21
Недей да се виждаш повече с него!Поговори си със сестра ти и й кажи всичко!От-до!

Valento
09-11-2007, 14:22
Според мен е по-добре да кажеш на сестра си. Все пак тя винаги ще бъде до теб, а гаджето й - едва ли. Имам чувството, че той просто иска да ви мине и двете и да ви зареже. Освен това, ако се скараш с него след седмица, две или месец ще си харесаш някой друг, а този ще забравиш. А сестра си няма как да забравиш. Нали?Точно така защото ако не си ти ще се натиска на някоя друга и сестра ти ще остане с пръст в устата!

flowerlina
09-11-2007, 14:27
казваш й и заедно го ритате през вратата
+1 :D
+2

krem4et0
09-11-2007, 14:43
Казваш й истината. Сестра ти е по-важна от всеки мъж. Не се съмнявам, че за нея ти си по-важна от гаджето й.

sh3_1s_7h3_0n3
09-11-2007, 15:12
Казваш й истината. Сестра ти е по-важна от всеки мъж. Не се съмнявам, че за нея ти си по-важна от гаджето й.

абе, не го вярвай много...
щом се чуди дали да не почне 'тайна връзка с гаджето на сестра си"... за к'во си говорим...

иначе... по-добре й кажи... или си замълчи и отрежи и гаджето й... не му давай ник'ви надежди и т.н.... и си намери някой др...
но пък Той, ако не обича сестра ти,
по-добре... я светни по въпроса... да не отиде да живеее с него и след 2дена да се прибере със сълзи на очите, че той й изневерил с някоя друга...

VerryBerry
09-11-2007, 16:18
казваш й и заедно го ритате през вратата
+1 :D
+2

+3 :wink:

inSane_baby
09-11-2007, 16:23
най добре кажи на сестра си че гаджето и ти се натиска за да не се премести при него и да се окаже наранена [-X

09-11-2007, 16:30
:lol:

krem4et0
09-11-2007, 17:29
Казваш й истината. Сестра ти е по-важна от всеки мъж. Не се съмнявам, че за нея ти си по-важна от гаджето й.

абе, не го вярвай много...
щом се чуди дали да не почне 'тайна връзка с гаджето на сестра си"... за к'во си говорим...

иначе... по-добре й кажи... или си замълчи и отрежи и гаджето й... не му давай ник'ви надежди и т.н.... и си намери някой др...
но пък Той, ако не обича сестра ти,
по-добре... я светни по въпроса... да не отиде да живеее с него и след 2дена да се прибере със сълзи на очите, че той й изневерил с някоя друга...
Обожавам приятеля си, но............сестра ми си е сестра. Никога няма да се скарам с мъж за нея. Ще го оставим и толкова. ние сме една кръв.

N0_feAR
09-11-2007, 17:44
казваш й и заедно го ритате през вратата
+1 :D
+2

+3 :wink:
+4

koalka
09-11-2007, 18:08
Сама реши дали ще й кажеш или не, но определено приключи всичко това преди да е станало късно, защото и ти ще си навлечеш проблеми.Въпреки че аз бих й казала, да, може да ми се разсърди, но пък поне няма да е лъгана.

drozila
09-11-2007, 18:18
казваш й и заедно го ритате през вратата
+1 :D
+2
+ o6te 1

ZaHaRcHe
09-11-2007, 18:33
по добре кажи на сестра си щом иска да живее с него тя трябва да разбере тоя каква стока е ако я обичаш наистена кажи и тя ще те разбере

Exoras
09-11-2007, 18:54
НЯМА НУЖДА ДА Й КАЗВАШ АКО НЕ ГО ИСКАШ! НО Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО НА ОНЯ ДА МУ СТАНЕ ЯСНО, ЧЕ МЕЖДУ ВАС НЯМА ДА ИМА НИЩО! за да си бъде всичко постарому... ;-)

DivoTo_KoTe
09-11-2007, 19:28
Казваш на сестра ти и му биете шута и двечките.Недей допуска да се премести при човек който им изневерява дори със сестра и.Тя ти е сестра,човека който най-много ще ти помага в живота не я предавай!

aB-uSer
09-11-2007, 19:43
Разбира се, че ще седнеш и ще си поговориш със сестра ти. Това момче ще остане актуално месеци.. може би година, а сестра ти е твоя сестра за цял живот. Не знам какво се чудиш действай :roll:

CaSsIe
09-11-2007, 19:51
Kaji na sestra si!!!Do sa ste jivqli zaedno i tq vinagi 6ti e sestra nezavisimo kfo stava a toi moe da ti omryzne mn byrzo!!! kaji i!!!

Shogi
09-11-2007, 19:56
казваш й и заедно го ритате през вратата
По-добре решение от това НЯМА!

LizZz
09-11-2007, 22:16
казваш й и заедно го ритате през вратата
По-добре решение от това НЯМА!
Няма... :D

09-11-2007, 22:53
Kaji na sestrati , predi da razbere sama i da te namrazi ili toi da i kaje i da izleze 4isto ot vsi4ko !
Prosto i kaji poradi pri4inata 4e ti e sestrai i se nadqvai da te razbere i da go ostavi , tozi e bokluk 6tom se natiska s sestrati predstavi si kakvo pravi s nepoznati .... 4isto i prosto kaji na sestrasi za6toto posle dopylnitelno 6te q boli ot vis4ko tova kato go razbere ot nego a kamoli to da napravi ne6to s druga i vsi4ko 6te si ide na tvoita glava ne za drugo a 6toto i se vodi6 sestra i poslen nqma da se gledate !