PDA

View Full Version : Музикален проблем



09-11-2007, 16:15
Така здравейте всички аз съм момиче на 16 и искам да ходя по дискотеки и клубове да ама къде ще ме пуснат като съм малолетна...ДВ или Амор демек детски дискотечки но на мен не ми се слушат яко кючеци и не ми се ще 12-15 годишни препили с водка флирт младежи които се мислят за всичко което не са да ми се свалят и надуват. Може би звучи превзето ма си е истината. Моля кажете ми къде да ходя [-o< [-o< [-o<

heartless*charm
09-11-2007, 16:17
извади си фалшиви документи или прави пейка парти

ZaHaRcHe
09-11-2007, 22:18
еми ..... кат няяш връзки така е ахах базикам са е еми тряя чакаш още 2 години

Atika
09-12-2007, 04:29
Това е идея на ченге, баща на една приятелка ; ) Такам .. 16 , трябва да си 91 набор предполагам . Изрязваш си цифрички от бандерол, примерно 8 и 9 , лепиш ги на личната карта и правиш ксерокопие , на входа на някое диско показваш ксерокопието и обесняваш, че вече 3 пъти си си губила личната карта и баща ти не ти позволява да носиш оригинал и готово ..

09-12-2007, 04:45
Това е идея на ченге, баща на една приятелка ; ) Такам .. 16 , трябва да си 91 набор предполагам . Изрязваш си цифрички от бандерол, примерно 8 и 9 , лепиш ги на личната карта и правиш ксерокопие , на входа на някое диско показваш ксерокопието и обесняваш, че вече 3 пъти си си губила личната карта и баща ти не ти позволява да носиш оригинал и готово ..

брей, умно :-D