PDA

View Full Version : относно веждите ми... :(



сискатааа
09-11-2007, 16:57
Здр.На 16 години съм и още не съм почнала да си скуба веждите,но мисля че вече е време щото са ми ужасни :( Но проблема е че не знам в каква форма да си ги направя,та ще ви помоля ако може да ми дадете някви снимки да видя горе долу.Само не ми казвайте да ходя на козметик,щото няма да отида.
Мерси на всички които ще отговорят :)

09-11-2007, 17:17
ami haresai si vajdi ot nqkoe spisanie naprimer ili pi6i v google eyes i 6e ti izleznat pak razli4ni vidove vejdi.az kato si gi praveh gledah ot edno spisanie.napravih gi nqkak i ve4e v posledstvie gi dooformqh.purvo zapo4ni ot kosum4etata ot dolnata strana da maha6,no ne gi pravi prekaleno tunki osobeno ot stranata kum nosa.i su6to ne trqbva da gi skube6 otgore,a i e grozno.pojelavam ti uspeh! :wink:

linka92
09-11-2007, 17:30
Момиче,моля те не прави моята гешка :lol: !И аз ги оскубах първо сама и приличах..айде ще се въздържа от коментар.Пък и да си хареса от списание едва ли нейните ще могат да станат така,пък и дори да могат може да не и приличат.Така че ти препоръчвам козметик,въпреки че ти каза,че не искаш да ходиш.И какви са причините,ако мога да попитам?! :-k От финансова гледна точка не е скъпо от 1-2лв. до 5лв.Голяма си вече,не си прави експерименти! ;-)

miloto_Pilence
09-11-2007, 17:40
Застани с наведена глава пре огледалото и се вгледай във веждите си. Ако въображаемо ти махнеш някой от косъмчетата отдолу ще видиш, че веждите ти имат своя индивидуална форма.Смятам, че така по лесно ще успееш да си ги оформиш сама. Аз още не съм си оформяла веждите, но смятам че ако трябва да го направя или ще е на козметик или ще се доверя на мама, кака...:)

N0_feAR
09-11-2007, 18:01
виж ся...най-добре първият път да отидеш при козметик....казваш кви искаш да са ти веждите и готово. Казаха ти, не е скъпо от 1 до 5лв е нормално да ти вземат за веждите. След като веднъж те е направила козметичката следващия път самичка ще си ги опрайш просто ще гледаш по нейните очертания и готово.

09-11-2007, 19:42
Ако толкова не ти се ходи на козметик, върви при някоя приятелка, която се интересува супер много от грим и мода и може да й се довериш. Или използвай услугите на майка си. За форма ... според мене в предишния постигн правилно се кажа, че на всеки веждите си имат индивидуална форма и не трява да се зориш да ги правиш някаква друга

teenage_drama_queen
09-11-2007, 19:46
кажи на мама,моята ги направи супер след като ги бях оскубала отгоре не отдоло :lol: :oops: :-D

Reed
09-11-2007, 19:55
кажи на мама,моята ги направи супер след като ги бях оскубала отгоре не отдоло :lol: :oops: :-D
пф..и аз :lol: ама сама си ги опрайх

Hot^Baby
09-11-2007, 21:11
emi mila to ne e kvito ti iska6, a trqbva da se syobrazi6 s tqhnata forma i prosto da premahne6 izli6nite kosym4eta pone kaji tq gore-dolu kakva e za da ti dam snimki ... :-k

Candyy
09-11-2007, 21:32
ми виж сято е напълно индивидуално...много рядко ще срещнеш 2 момичета с еднакви вежди(ако не са фолк диви :lol: ) все пак всички вежди си имат някаква форма ...няма как да нямат просто премахжасх излишните косъмчета отдоло..докато се оформят попринцим тряабва като си сложиш пръсчето в горната част на носа(отстрани в улейчето) да стига до веждата това ти е оранировачно за началото тряабва в началото да са по дебели а с извивката и дебелината да намалява ,но не е хубаво да свършва с 1-2 косъмчета гледаи да не ги тъниш много ...много мразя момиче с тънки вежди още повече нарисувани ужасно е :roll:

monityY
09-12-2007, 06:48
napravi si kato na preslava,sry ma nz kak se ka4vat snimki,ta da ti q pokaja :smt016

sexa_na_kompleksa
09-12-2007, 07:00
Първия път отиди на козметик да ти го оформят,пък после ти сама ще си ги подържаш.Аз сама си ги махнах първия път и стана една ..... Не повтаряй моята грешка !

Mimka_sweet
09-12-2007, 07:50
Абе хоръ и аз да ви питам нещо...

Значи аз като съм се гледала и съм стигнала до заключенето,че горе трябва да ми се оскубят на едно място,ама правилно ли е горе да се скубят?!? :-k

bqsna_teenagerka
09-12-2007, 08:02
ох моите вежди са си добре трябва им съвсем малко оформаня и премахване на тези страничните косъм4ета. оба4е така ме боли...пробвала съм да ги махам...не издържам! направо това ми опърва нервите и аз умирам :smt010 как да го направя по безболезнено?

Madness
09-12-2007, 08:46
Мимка,отгоре не се скубе/поне аз така знам,така правя.../
Иначе аз сама си ги оскубах,стана добре...ама после реших,че тряа махна още...и още...и нищо не остана :lol: После треаше да ги чакам :lol:

lina1707
09-14-2007, 17:01
ето виж, направи си като на Анелия (на снимката). Като на Преслава- ](*,) доста са тънички. Ти няма да ги правиш микроскопични ,а хубави, нали?

09-14-2007, 20:30
znachi vejdite NE trqbva da se skubqt otgore!edno ot neshtata e che sblijava pogleda.. A kolkoto do tova kak da gi oskubesh-moje samo da mahnesh kosymchetata koito sa nqkak izvyn vejdata ti ako me razbirash aa inache ako iskash da namalish debelinata moje da gi mahnesh taka che formata da ostane zapochni ot vynshniq krai i veche shte vidish kak shte stane dobre.Ako boli mnogo moje da slojish led predi tova a dokato skubesh si opuni kojata tam-po bezbolezneno e a i kato pochnesh veche se svikva (pyrviq pyt nai boli posle veche ne tolkova) uspeh ;] dano da sym pomognala

Mimka_sweet
09-14-2007, 21:17
Ауе стига де!
Аз както го изчислявам,ако ги оскубя отгоре е по-яку ДЕЙМ :lol:

ZaHaRcHe
09-14-2007, 22:46
отиди на козметик той ще ти оформи както трябва

great_mari
09-15-2007, 10:08
оскуби ги сама и гледай якия резултат след това :-D който обикновеное е така - :shock: леле бахти и чудовището :shock: - ама споко после щи пораснат и ше ги напрайш по добре :smt005 /да се надяваме де/

bebitooo___
09-15-2007, 16:30
иди на козметик мисля, че той/тя щемогат да преценят и да ти покажат преди това..

Sweet__baby
09-15-2007, 17:02
Ами препоръчвам ти първия път да идеш на козметик , да ти ги направи и оттук нататък - сама! :wink: Ще ти струва при козметичката до 5 лв..ако не и по-малко! Зависи къде отидеш де ! :wink:

Reed
09-15-2007, 17:34
napravi si kato na preslava,sry ma nz kak se ka4vat snimki,ta da ti q pokaja :smt016
пф...преслава има ужасни вежди

gazarka
09-15-2007, 23:33
i za6to nqma da ide6 na kozmetik,nali e 5lv nqkade?! :shock: ne qdat hora tam spokoina,hem 6te ti gi napravi mnogo qko

~midian~
09-16-2007, 03:35
Ауе стига де!
Аз както го изчислявам,ако ги оскубя отгоре е по-яку ДЕЙМ :lol: Ми много ясно че като има нужда да ги пооформиш и отгоре ше го напрайш :roll: кви са тес ,,не тряа са скубят отгоре!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,, вие луди ли сте бе? пф току що се връщам от турция хехе наздраве, та скуби ги кадето искаш в смисъл че ако тряа и отгоре-давай, и все пак не прекалявай...

Hot^Baby
09-16-2007, 09:24
az moite mejdu drugoto gi skubq i ot gore i ot dolu !

gabrielka@a
09-16-2007, 10:02
И аз реших отпърво да си ги оскубя сама,ама направих голяма грешка!Станаха ми като на опърпана кокошка и после чаках да ми порастнат и да ги оправя!И в крайна сметка отидох на козметик.Взеха ми 3 лева,но съм доволна! :wink: Ако държиш да си ги направиш сама,знай че има риск да ги прецакаш,ама както си решиш!