PDA

View Full Version : Дискусия: Nerd



Д-р Джак Ливайн
09-11-2007, 17:59
Какво ви е мнението за Nerd-изацията на младото поколение?

Нърдските филмчета/аниме(не всички)/, нърдските игри... всичко това води младия човек до едно състояние наричано Nerd. На 18-20-22 години, никога не е имал нещо повече с момиче от разговор, на него са му достатачни мадамите от Hentai филмчетата, в живота му най-важното нещо е какво ще стане с героя му от играта и с любимия му герой от аниме филмчето.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/0/0f/Nerd.jpg

Проблема тук е, че те не са виновни за това. Всичко е една глобална манипулация. Пример за това са тъпите японски анимации. Характерни черти: големи очи, щтръкнали коси, малко фреймове, героите са 10-15 годишни и носят най-малко 47 номер обувки. Както и да е... едвали има човек който да не знае какво е аниме. Повечето анимета, като: Naruto, Pokemon, Bayblade, Yu-Gi-Oh, Shaman King, Digimon и т.н. са със абсолютно еднаквия банален сюжет. Задължително непълнолетно младо момче, има мечтата да участва в някъв турнир и минава през много пречки за да участва и в последната серия да стане най-добрия. Всичко е добре, но повечето хора не долавят подсъзнателния комерсиален ефект на аниметата. Аз съм покемон, всички ме имат и са много готини! Ти още ме нямаш и не си толкова готин. Вземи пари от родителите си да ме купиш и да станеш готин като останалите, дето име имат. Но бъди в очакване на следващия по-готин покемон, пумпъла или тестето с картите които ще те направят НАЙ-ГОТИНИЯ!

Също повечето нърдове и гийкове са склонни на тотално вманиячение към компютърни игри от рода на World of Warcraft, Diablo II, MU On-LIne и т.н. Не казвам, че всички дето ги играят са такива, но голяма част от тях са. Аз също играя такива игри и има хора дето са ми разправяли как играят от 20 часа, не са ставали от компа, нямат приятели, не им е интересно да излизат навънка...

източник: друг форум

bawarec
09-11-2007, 18:01
http://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/weed.gif

Valar
09-11-2007, 18:06
Винаги е имало подобни мании и винаги ще има!
Общо взето нищо ново под Слънцето .

09-11-2007, 19:57
Всъщност всички екзремпляри посещаващи този форум са този тип.
Точна така, в този форум има два типа хора. Чикиджии (nerds на инглиш-а както е) и курви.

Нищо против всички вас, просто изказвам от позиция.

Rock & Roll Queen
09-11-2007, 20:20
Всъщност всички екзремпляри посещаващи този форум са този тип.
Точна така, в този форум има два типа хора. Чикиджии (nerds на инглиш-а както е) и курви.

Нищо против всички вас, просто изказвам от позиция.
Зле си. :D

Тука явно имате проблеми
09-11-2007, 20:29
Всъщност всички екзремпляри посещаващи този форум са този тип.
Точна така, в този форум има два типа хора. Чикиджии (nerds на инглиш-а както е) и курви.

Нищо против всички вас, просто изказвам от позиция.
Зле си. :D

Шо па да е зле, че нарани егото на някой ли ? Ае стига, лято е все пак. Обясни ми какво правят някои хора тук и трупат постове като за световно. :-D

Disrespect
09-11-2007, 20:36
Всъщност всички екзремпляри посещаващи този форум са този тип.
Точна така, в този форум има два типа хора. Чикиджии (nerds на инглиш-а както е) и курви.

Нищо против всички вас, просто изказвам от позиция.
Зле си. :D

Шо па да е зле, че нарани егото на някой ли ? Ае стига, лято е все пак. Обясни ми какво правят някои хора тук и трупат постове като за световно. :-D

that's easy...

трупат постове като за световно :P

Rock & Roll Queen
09-11-2007, 20:37
Всъщност всички екзремпляри посещаващи този форум са този тип.
Точна така, в този форум има два типа хора. Чикиджии (nerds на инглиш-а както е) и курви.

Нищо против всички вас, просто изказвам от позиция.
Зле си. :D

Шо па да е зле, че нарани егото на някой ли ? Ае стига, лято е все пак. Обясни ми какво правят някои хора тук и трупат постове като за световно. :-D
Ами...когато човек се върне вкъщи, или като няма какво да прави - пише. Има моменти, в които наистина няма какво да се прави, пък и понякога е приятно. :wink: И не съм съгласна, че в този форум си или чикиджия или курва...например аз съм доказателство, а и има много други. :)

Тука явно имате проблеми
09-11-2007, 20:44
Всъщност всички екзремпляри посещаващи този форум са този тип.
Точна така, в този форум има два типа хора. Чикиджии (nerds на инглиш-а както е) и курви.

Нищо против всички вас, просто изказвам от позиция.
Зле си. :D

Шо па да е зле, че нарани егото на някой ли ? Ае стига, лято е все пак. Обясни ми какво правят някои хора тук и трупат постове като за световно. :-D
Ами...когато човек се върне вкъщи, или като няма какво да прави - пише. Има моменти, в които наистина няма какво да се прави, пък и понякога е приятно. :wink: И не съм съгласна, че в този форум си или чикиджия или курва...например аз съм доказателство, а и има много други. :)

Ааа, аз на слухове не вярвам.
Даже на нищо не вярвам. :D
Лека и доходна иначе. :)

Shadow_Walker
09-11-2007, 21:04
Тука явно имате проблеми, тогава ти защо пишеш :lol:

А относно така наречените nerds - мии...хора са въпреки всичко =]

OtherDimension
09-11-2007, 21:17
1во - това, че всеки, който играе игри е такъв е грешка - аз примерно играя в седмицата 1-2 часа..
2ро - тези пък, които са "пичеловки" са ми много по-жалки.....
3то - такава тема да напише човек, който се смята за особено оригинален, копирал персонаж от шоуто на слави е нелепо
4то - трупането на мнения, като за световно е преувеличено - грубо сметнато повечето правят по 30-тина мнения на ден максимум, което прави най-много 1 час във форума, което пък не е чааак толкова много? :-s

Тука явно имате проблеми
09-11-2007, 23:08
Тука явно имате проблеми, тогава ти защо пишеш :lol:

Пиша защото днес няма какво да правя пък и секса тука ме смачква от смях. :lol: Един иска да чука сестра си, друга се праска от 12 годишна, а на всичкото отгоре в една друга тема всички са над 20 сантиметра. :lol:

Valar
09-11-2007, 23:10
Тука явно имате проблеми, тогава ти защо пишеш :lol:

Пиша защото днес няма какво да правя пък и секса тука ме смачква от смях. :lol: Един иска да чука сестра си, друга се праска от 12 годишна, а на всичкото отгоре в една друга тема всички са над 20 сантиметра. :lol:
И с това си направи изода за всички във форума така ли!?

Тука явно имате проблеми
09-11-2007, 23:14
Тука явно имате проблеми, тогава ти защо пишеш :lol:

Пиша защото днес няма какво да правя пък и секса тука ме смачква от смях. :lol: Един иска да чука сестра си, друга се праска от 12 годишна, а на всичкото отгоре в една друга тема всички са над 20 сантиметра. :lol:
И с това си направи изода за всички във форума така ли!?

Да, така е. Не приемам този сайт на сериозно нито хората в него. :::
Проблем? :D

Valar
09-11-2007, 23:16
Тука явно имате проблеми, тогава ти защо пишеш :lol:

Пиша защото днес няма какво да правя пък и секса тука ме смачква от смях. :lol: Един иска да чука сестра си, друга се праска от 12 годишна, а на всичкото отгоре в една друга тема всички са над 20 сантиметра. :lol:
И с това си направи изода за всички във форума така ли!?

Да, така е. Не приемам този сайт на сериозно нито хората в него. :::
Проблем? :D
Ни най-малък!
Явно ти драги имаш проблеми и то в много напреднал стадий! :roll:
щом изобщо не разбра простичкият ми въпрос и се отклони от него
Пък и си тук от няколко дни.

Valar
09-11-2007, 23:18
гледам ник-а ти и... се чудя...

дали да обърна внимание на това, че има грешка в него... :lol:
Недей тука имаме проблеми! :-D

09-11-2007, 23:22
гледам ник-а ти и... се чудя...

дали да обърна внимание на това, че има грешка в него... :lol:
Недей тука имаме проблеми! :-DДа бе явно много големи...

09-11-2007, 23:27
Винаги е имало подобни мании и винаги ще има!
Общо взето нищо ново под Слънцето .
+1 :roll:

Тука явно имате проблеми
09-11-2007, 23:32
Тука явно имате проблеми, тогава ти защо пишеш :lol:

Пиша защото днес няма какво да правя пък и секса тука ме смачква от смях. :lol: Един иска да чука сестра си, друга се праска от 12 годишна, а на всичкото отгоре в една друга тема всички са над 20 сантиметра. :lol:
И с това си направи изода за всички във форума така ли!?

Да, така е. Не приемам този сайт на сериозно нито хората в него. :::
Проблем? :D
Ни най-малък!
Явно ти драги имаш проблеми и то в много напреднал стадий! :roll:
щом изобщо не разбра простичкият ми въпрос и се отклони от него
Пък и си тук от няколко дни.


Кое по-точно не разбра ? Това, че отговорих в прав текст не ти хареса или искаш по някакъв начин да ми докажеш този форум? Какво още да ти кажа, влизам тук не от няколко дни, а от няколко часа.

exploited, не съм човек, който да обръща внимание на правописните си грешки, не сме в официална обстановка все пак. А щом казваш, че имам правописна грешка, значи вече си ми обърнал внимание, така че давай направо. Но по-добре недей, дразня се да ми правят забележки за правописа. Все пак това е форум, а не online училище. :)

И обратно на очакванията на всички, към всеки имам чисто позитивно отношение без значение какво съм чел от него. Просто не се засягайте, обръщам се към онези, които ме възприеха за дразнител. Иначе съм убеден, че ни най-малко ми обръщате внимание, но все пак да завърша деня с някой по-смислен пост.

Айде, лека и доходна на всички. :-$

Valar
09-11-2007, 23:36
Какво още да ти кажа, влизам тук не от няколко дни, а от няколко часа.

И имаш кофти мнение за всички във форума дори си го опоменал на ника си!
Ахаха забавник
Ти изобщо знаешели до преди няколко часа какво е форум!?

Тука явно имате проблеми
09-11-2007, 23:49
Какво още да ти кажа, влизам тук не от няколко дни, а от няколко часа.

И имаш кофти мнение за всички във форума дори си го опоменал на ника си!
Ахаха забавник
Ти изобщо знаешели до преди няколко часа какво е форум!?

Да, явно сега не съм знаел какво е и форум. Добре, това е единствения форум из интернет и представяш ли си, научавам за него само преди няколко часа. :-D

Виж ника ми отговяря не за хората, а за самия сайт. А щом сте се събрали в teenproblem явно всеки един от вас е дошъл тук благодарение на своя проблем. Така че, когато реших да се регна ползвах това, което първо ми дойде на ум, когато видях този форум. А имено... "Тука явно сички имате проблеми :smt012... :lol: "
Та аз не виждам нищо отрицателно в ника си, а напротив.


Човек е грамотен еднакво навсякъде...
Грешката е незначителна и често допускана, но и доста показателна...

по нея съдя, че си от София или околностите примерно.. ;)

А ти май просто имаш навика да вадиш нещо от контекста и често съдиш за човек по почерка му. Един вид, да съдиш по стила на автора. Това е добре, но твоето вече е дребанвост.

09-12-2007, 06:14
Един вид, да съдиш по стила на автора. Това е добре, но твоето вече е дребанвост.

е ти по какво мислиш се съди за авторите? ама моля ти се, умник :smt005

Mooo6no
09-12-2007, 06:53
Ъъъъ... http://www.vbox7.com/play:b6f4b437 :lol:

Muse_of_Madness
09-12-2007, 07:16
Какво ви е мнението за Nerd-изацията на младото поколение?

Нърдските филмчета/аниме(не всички)/, нърдските игри... всичко това води младия човек до едно състояние наричано Nerd. На 18-20-22 години, никога не е имал нещо повече с момиче от разговор, на него са му достатачни мадамите от Hentai филмчетата, в живота му най-важното нещо е какво ще стане с героя му от играта и с любимия му герой от аниме филмчето.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/0/0f/Nerd.jpg

Проблема тук е, че те не са виновни за това. Всичко е една глобална манипулация. Пример за това са тъпите японски анимации. Характерни черти: големи очи, щтръкнали коси, малко фреймове, героите са 10-15 годишни и носят най-малко 47 номер обувки. Както и да е... едвали има човек който да не знае какво е аниме. Повечето анимета, като: Naruto, Pokemon, Bayblade, Yu-Gi-Oh, Shaman King, Digimon и т.н. са със абсолютно еднаквия банален сюжет. Задължително непълнолетно младо момче, има мечтата да участва в някъв турнир и минава през много пречки за да участва и в последната серия да стане най-добрия. Всичко е добре, но повечето хора не долавят подсъзнателния комерсиален ефект на аниметата. Аз съм покемон, всички ме имат и са много готини! Ти още ме нямаш и не си толкова готин. Вземи пари от родителите си да ме купиш и да станеш готин като останалите, дето име имат. Но бъди в очакване на следващия по-готин покемон, пумпъла или тестето с картите които ще те направят НАЙ-ГОТИНИЯ!

Също повечето нърдове и гийкове са склонни на тотално вманиячение към компютърни игри от рода на World of Warcraft, Diablo II, MU On-LIne и т.н. Не казвам, че всички дето ги играят са такива, но голяма част от тях са. Аз също играя такива игри и има хора дето са ми разправяли как играят от 20 часа, не са ставали от компа, нямат приятели, не им е интересно да излизат навънка...

източник: друг форум
Дабре че не спомена Толкин и Лукас, защото щеше да си мъртъв.

09-12-2007, 10:13
An 'individual', i.e. a person who does not conform to society's beliefs that all people should follow trends and do what their peers do. Often highly intelligent but socially rejected because of their obesssion with a given subject, usually computers. Unfortunately, nerds seem to have problems breeding, to the detriment of mankind as a whole.
;)

Q da vidim sega, Chav ?
Picture this a young lad about 12 years of age and 4

Тука явно имате проблеми
09-12-2007, 18:23
Един вид, да съдиш по стила на автора. Това е добре, но твоето вече е дребанвост.

е ти по какво мислиш се съди за авторите? ама моля ти се, умник :smt005

Точно това мисля, само дето наблегнах, че това за правописа вече е дребнавост.
Моля те, не вади нещата пряко от контекста само, за да се заяждаш.

А иначе аз приключих по темата още преди няколко поста. O:)