PDA

View Full Version : Колко често си миете пениса?



No+one
09-11-2007, 19:40
Interesuva me kolko chesto si miete penisa na den. Normalno li e da ima nqkakva sspecifichna mirizma sqkash ot izpotqvane ili i az nz. Dori moji i da e ot nqkoq kapchica urina :roll:


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

09-11-2007, 20:16
1 път на ден е достатъчно (доколкото ми е известно) . Нормално е да има миризма от изпотяване и от урината.Така че не се притеснявай че имаш смърдящ пенис (много те ускопоих май) :-D

batkodoki
09-11-2007, 21:40
Interesuva me kolko chesto si miete penisa na den. Normalno li e da ima nqkakva sspecifichna mirizma sqkash ot izpotqvane ili i az nz. Dori moji i da e ot nqkoq kapchica urina :roll:

най-малко веднъж на ден.

но много зависи от типа на пишока: е ли обрязан, е ли с дулга кожичка, е ли с открито врухче.....и т.н....



трябва обаче да стане ясно нещо важно :

без значение с какво и как ще си миеш пишока, когато е чист Той си има собствен аромата, който излучва и който не е неприятен, а напротив, комбиниран с феромоните дава това, което всъщност привлича противния пол ;)

BLacK_JoKeR
09-12-2007, 01:12
Interesuva me kolko chesto si miete penisa na den. Normalno li e da ima nqkakva sspecifichna mirizma sqkash ot izpotqvane ili i az nz. Dori moji i da e ot nqkoq kapchica urina :roll:

най-малко веднъж на ден.

но много зависи от типа на пишока: е ли обрязан, е ли с дулга кожичка, е ли с открито врухче.....и т.н....



трябва обаче да стане ясно нещо важно :

без значение с какво и как ще си миеш пишока, когато е чист Той си има собствен аромата, който излучва и който не е неприятен, а напротив, комбиниран с феромоните дава това, което всъщност привлича противния пол ;)
Слу4аино да си 4ел някоя енциклопедия за Пениса??? :smt005 :smt005 :smt005

no+one
09-12-2007, 09:42
мия си го веднъж на ден и си има някаква специфична миризма като си потъркам пръста и помириша, ама щом казвате че е нормално \:D/

09-12-2007, 19:49
вашите гаджета усещат ли някаква миризма докато ви духат?????И вие например ако си потаркате пръста в главичката, мирише ли на специфичната миризма

foreverr
09-12-2007, 19:57
Е аз съм моми1е, но според мен трябва 1 път дневно-чувала съм от приятелки че като духат и малко вуни така че е нормално :wink:

Sweet__baby
09-13-2007, 08:17
Който си спазва добра хигиена не мирише изобщо... :D
Даже е приятно като е свежичко и чистичко.. :P :lol:

no+one
09-13-2007, 14:45
az si go miq vednyj na den (ve4erta) i kym obqd na sledva6tiq den mi miri6e nqkfa stranna mirizma nz ot kakvo e. Pi4ove predi da vi duhat miete li si gi?

BlueAvalanche
09-13-2007, 17:28
Сутрин и вечер аз

foreverr
09-13-2007, 18:15
Сутрин и вечер аз само така-поне момичетата няма да се оплакват, че мирише :wink: