PDA

View Full Version : myspace privacy stuff... wtf?



09-11-2007, 20:44
taka..
kak moga da promenq tova - da ne mi pra6ta syob6teniq kogato nqkoi mi pi6e komentar, da trqq da go odobrqqm ili othvyrlqm??
i sy6to kak da mahna tva - " This profile is set to private. This user must add you as a friend to see his/her profile. " kogato nqkoi koito ne mi e vuv friends da moje da mi vidi profila..
pls kajete ot kude da promenq tva ....
:(

Disrespect
09-11-2007, 20:50
не може да се промени

така е направен сайта

юзъра трябва да те адне за да разглеждаш профила и снимките му

09-11-2007, 20:56
dobre za tva qsno .. kak da mahna tva da mi pra6ta syob6teniq pri vseki komentar??

Disrespect
09-11-2007, 20:58
dobre za tva qsno .. kak da mahna tva da mi pra6ta syob6teniq pri vseki komentar??

за тва не съм много сигурен...мисля че не може

AFT
09-12-2007, 00:07
Не може да се махне съобщението.

AFT
09-12-2007, 00:14
не може да се промени

така е направен сайта

юзъра трябва да те адне за да разглеждаш профила и снимките му

Мне, не е нужно да си аднат, за да виждаш нечии профил и снимки.

RAWRRR
09-12-2007, 03:51
не може да се промени

така е направен сайта

юзъра трябва да те адне за да разглеждаш профила и снимките му

Мне, не е нужно да си аднат, за да виждаш нечии профил и снимки.
Tова не е съвсем вярно-ако профила ти е на прайвит,не могат да ти го разглеждат всички юзери.


Той не може да ти праща коменти ако не си му approve-нал request-а за приятелсто,ако си и не искаш да ти пише-просто го изтий като приятел от "Edit friends" от контролният панел (който се появява като натиснеш на Home)

Ако не искаш да ти праща съобщения,или го бамни,или си оправи настойките от privacy security,че не искаш да получаваш съобщение от хора,които не са ти приятели.

О иначе има подмолни начини,по които можеш да разглеждаш профили,дори да са на private,но няма да ги кажа,а ще добавя

FUCK MYSPACE-GET A REAL LIFE! :evil: :evil:

Madness
09-12-2007, 08:54
Само аз ли никога не съм влизала в тоя сайт,нямам профил и т.н....
Баси манията е тва...

RAWRRR
09-12-2007, 09:03
Само аз ли никога не съм влизала в тоя сайт,нямам профил и т.н....
Баси манията е тва...
Да ти си риъл тру щот нямаш профил там-гордей се!

Madness
09-12-2007, 09:09
Аз си мислех,че съм тру,щото отдавна не съм си яла ръкавите...

RAWRRR
09-12-2007, 09:14
Мне
Ти си тру защото харесваш смайлите,да не би да имаш герданче на врата със смайли като всяка псевдо-скейтърка?

OtherDimension
09-12-2007, 09:16
Мне
Ти си тру защото харесваш смайлите,да не би да имаш герданче на врата със смайли като всяка псевдо-скейтърка?

някой днес не се е наспааааал.. :roll: :-D

RAWRRR
09-12-2007, 09:22
Мне
Ти си тру защото харесваш смайлите,да не би да имаш герданче на врата със смайли като всяка псевдо-скейтърка?

някой днес не се е наспааааал.. :roll: :-D

О,я стига да не те почна и теб..
Всъщност май няма да мога да започна,защото ще ме е срам,след като ти ми дръпнеш една наредба относно сериозността ми на влизането в скайп :oops: :oops:

Madness
09-12-2007, 09:30
Smiles > бръснарси ножчета :lol:
Псевдо скейтърка?Пос коро потенциална блейдърка :-)
П.П. Ей тва ми е на врата.Смайлче няам ) =
http://www.picvalley.net/u/9/2210_884.JPG

OtherDimension
09-12-2007, 09:34
Мне
Ти си тру защото харесваш смайлите,да не би да имаш герданче на врата със смайли като всяка псевдо-скейтърка?

някой днес не се е наспааааал.. :roll: :-D

О,я стига да не те почна и теб..
Всъщност май няма да мога да започна,защото ще ме е срам,след като ти ми дръпнеш една наредба относно сериозността ми на влизането в скайп :oops: :oops:

:smt010 ..
а за скайп доколкото ми обясни вината не е твоя :|

RAWRRR
09-12-2007, 09:44
@Madness,нека приключим дотук,безинтересна си ми даже за обиди..
Ти сама си слагаш главата в торбата,недей гледа така със съжаление към хората в май спейс,защото сигурно ще има мнгоо потенциални блейдъри,които никога няма да си развият потенциала,аама ще свалят такива момиченца като теб,които само това чакат,виснали на рампите с блейдове от 500 лева..

@OtherDimension
Да,дарлинг,проблема за скайп не е в мен,нооо аз имам icq :twisted: :twisted: ,случайно ако и ти имаш..нали се сещаш :twisted: ?
Имам да ти разказвам много за един твой връстник,от твоя град,със същите хубави очи като твоите и също толкова умен,който не знам защо но си мисля,че познаваш.. :P

А и беше прав,че не съм спала :smt016

Madness
09-12-2007, 09:52
Ахахахахха
Да...само да кажа...
Не съм гледала със съжаление...тва беше някъв...майтап,щото наистина никога не съм се интересувала от`майспейс`.
Блейдъри не ме вълнуват...Потенциални или не,свалящи ме или не...А блейдовете от 500лв...де да ги имах... :roll:
Тука дето живея...В целия град има едно подобие на рампа и един-двама кънкьори...
Не знам що говориш глупости...
Ай пиис...не ми са обяснява...

OtherDimension
09-12-2007, 10:06
@OtherDimension
Да,дарлинг,проблема за скайп не е в мен,нооо аз имам icq :twisted: :twisted: ,случайно ако и ти имаш..нали се сещаш :twisted: ?
Имам да ти разказвам много за един твой връстник,от твоя град,със същите хубави очи като твоите и също толкова умен,който не знам защо но си мисля,че познаваш.. :P


какво трябва да разказваш за него ?! кой е той ?! :shock: