PDA

View Full Version : Да срещнеш някой друг,когато толкова мн оби4а6? ;(



сбогом моя любов
09-11-2007, 20:12
Още оби4ам бившия си приятел...и то наистина много.Незнам какво да правя.От както не сме заедно са минали месеци.Аз знам,4е той сигурно не се и сеща за мен.От това много ме боли.Искам да продължа напред,но незнам какво о4аквам.Знам,4е няма никога отново да сме заедно,но тези 4увства са прекалено силни.
Знам,4е любовта се забравя с нова..А аз толкова силно искам да го забравя.Но как като не срещам подходящия :smt010 Много съм от4аяна.Много плаках за него,пропилявах си толкова време в сълзи и още го правя.Може би когато успея да го забравя ще съжалявам за това пропиляно време. :smt010 Много е лесно да кажеш:Хей,няма да мисля за него.Ще срещна друг.
И кой го гарантира?Никой.Уж наполседък бях по-добре...но явно е било за кратко,защото сега мисля страшно много за него!Искам го,но не мога да си го гушна пак :smt010 :smt010 :smt010 Има ли лек разбитото сърце.... :smt010

aB-uSer
09-11-2007, 20:16
Лекът е време. Който искаш слушай с кои приятели да излизаш, къде да ходиш на фитнес, как да гледаш само весели филми и да си се оглеждала за нови, защото момчета имало много. Забрави. Приеми го така както е. Каквото и да ти кажем със сигурност ще мислиш още за него и дори ще опитваш да го потърсиш ако е по-силно. Изживей си емоцията както ти идва отвътре, понякога това е най-правилното и най-добрия лек.

Shogi
09-11-2007, 20:17
Време..друг лек няма..За съжаление и аз съм горе-долу като теб с моята бивша приятелка,само че тя с действията си все повече и повече ме отблъсква...Аз исках да се върна при нея..както казваш ти..да си я гушна, но някой неща са прекалени..Всичко е въпрос на воля и самовнушение..Според мен неискаш да си повярваш....Повярваш ли в себе си ще успееш да го преодолееш..

eastar
09-11-2007, 20:20
Ем...старай се да не мислиш за него..не потъвай в мисли,че няма да срещнеш подходящото мом4е..Знам че е трудно да забравиш някой когото си обичал..но трябва :?

09-11-2007, 20:23
виж миличка и аз бях така и може да се каже че и аз още страдам но.. живота продължава ... бъди силна.... просто не мисли за него , излизаи повече с приятели , излизаи и с момчета забавляваи се.. прсто се занимажав с неща с които няма да те натъжават и да се сещаш за бившия си аз така направих и мога да ти кажа че съм мн по добре не ме боли толкова

sexy_for_you
09-11-2007, 20:28
И аз съм така все още.Само че ти поне си го имала някога,бил е до теб.Спомняй си хубавите мигове и гледай да се разсейваш с приятели,излизай,не се затваряй вкъщи.Не знам...би трябвало да ти мине,когато срещнеш друга любов,по-силна от предишната....

i am not okay
09-11-2007, 20:37
наистина е кофти, но се помъчи да го забравиш.за твое добро е

comics
09-11-2007, 20:51
emi ak0 iskash az moga da probvam da ti pomogna ;P

Актрис х.Х
09-11-2007, 20:54
Много плаках за него,пропилявах си толкова време в сълзи и още го правя.

Да, а сега пилееш и нашето време като пишеш тук баналните си проблеми...

09-11-2007, 23:22
mii...izliza s priqtelki i priqteli i 6te ti mine rano ili kasno i az sam taka sled 1god i 4meseca,no se razdelihme v4era :cry: