PDA

View Full Version : как ? О:)



как ? О:)
09-11-2007, 20:29
тъй тъй , моля за помощ имам picsa 2 и не знам как се работи с нея :oops: Та ще ми кажете ли ?

П.П. мисля , че съм изтрила movie makar и да питам малко ми е претрупан диск C и ако го запиша в D няма да има проблеми нали ?
Мерси мнооого на отзовалите се предварително ;)

RuKsP1n
09-11-2007, 20:45
Така C: го почисти (няма проблем и в D: да инсталираш, но е хубаво в C: да имаш 7-8 Гб свободно)
По въпроса с Пикаса, кажи какво искаш да правиш с нея колажи,корекций и тнт.Най-лесно е да кажеш "Как".
В Гугъл също има много полезна информация \:D/ \:D/ \:D/

как ? О:)
09-11-2007, 21:20
Така C: го почисти (няма проблем и в D: да инсталираш, но е хубаво в C: да имаш 7-8 Гб свободно)
По въпроса с Пикаса, кажи какво искаш да правиш с нея колажи,корекций и тнт.Най-лесно е да кажеш "Как".
В Гугъл също има много полезна информация \:D/ \:D/ \:D/
Ами аз имам само 1.55 ГБ :?

А в гугъл не намерих уроци на БГ :oops: Затова търся помощ тук :) А пък много искам да се науча да работя с нея . Не ме мързи да чета , но не мога да намеря необходимата информация. Сега започнах да разучавам и movie maker без някакви уроци и ми се вижда много лесно :-D (не съм го изтрила \:D/ )

AnTiBuLLsHiTs
09-12-2007, 07:00
За к'во е тая picsa2 ?
И кой казал,че трябва да имаш 7-8гб в C:/ ? Моито C е само 10гб (Защото когато преинсталирам бозата и форматирам да не загубя мн неща) и имам 1гб фриии. #-o

09-12-2007, 14:59
Теб не те мързи да четеш, но други ги мързи да пишат.

А като си толкова настроена да четеш научи английски.
Ав не знам добре английски затова питам бе :smt011 А ти кат си по-прост и от мене по-добре не пиши бе :smt013