PDA

View Full Version : Как да не надебеля до 15-ти



09-11-2007, 21:03
Здравейте :) Аз съм на една 10 дневна диета,която е с мн гладуване и за 1 ден се яде еднообразна храна и мн мн малко.Днес ми беше 7ми ден и мн съм отслабнала.сега вечерта не издържах и ядох сирене и кашкавал към 100 грама и 2 обикновенни бисквити,а тва са някъде към 100 кал.Искам да ви попитам дали ако сега тичам и направя упр те ще укажат влиание.Мн мн мн ме е страх да не стане йо -йо ефект,защото 15 е др ден.Какво да направя за да не ми се лепнат нещата който изядох ? ПЛС дайте съвет!!МОЛЯ ВИ!

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

09-11-2007, 21:16
1000 kcal,ne 100. MOLQ VI DAITE SUVET KAKVO DA NAPRAVQ!!!

Maimunche_f
09-11-2007, 21:33
Е щом си отслабнала толкова много едва ли ще ти се отразят тези 2 бисквитки и сиренцето. Не се притеснявай. А като искаш тичай, скачай прави упражнения - нз дали ще помогнат, но няма и да навредят :wink:

FaRaOnA
09-11-2007, 21:42
Според мен няма нужда от тези диети за една седмица или 10 дена от тях отслабваш и след това като ядеш няколко дни и пак надебеляваш, но все пак щом си решила мисля че ако утре покараш малко колело,потичаш или направиш малко упражнения бисквитките няма да ти се отразят.

Candyy
09-11-2007, 21:54
тва се казва вманиачаване :roll:

RAWRRR
09-12-2007, 02:26
100 грама сирене + 2 бисквити са около 450 кал,не 100.
Зависи дали е обезсолено сиренето,но все пак..

monityY
09-12-2007, 05:59
Здравейте :) Аз съм на една 10 дневна диета,която е с мн гладуване и за 1 ден се яде еднообразна храна и мн мн малко.Днес ми беше 7ми ден и мн съм отслабнала.сега вечерта не издържах и ядох сирене и кашкавал към 100 грама и 2 обикновенни бисквити,а тва са някъде към 100 кал.Искам да ви попитам дали ако сега тичам и направя упр те ще укажат влиание.Мн мн мн ме е страх да не стане йо -йо ефект,защото 15 е др ден.Какво да направя за да не ми се лепнат нещата който изядох ? ПЛС дайте съвет!!МОЛЯ ВИ!

bi li mi kazala s kfa dieta si go napraila tfa? i kolko to4no si otslabnala 4e mi stanna int :::

MistyMonster/LikeViolence
09-12-2007, 06:39
Не знам ква е тая шибаната диета дето я правиш ама сирене или кашкавал всеки ден трябва да се яде...по-добре се хвани със нисковахлегидратна диета,което си е направо начин на ядене,а не с тия тъпите гладувания..
Ти си ебаси вманиячената :roll:

bqsna_teenagerka
09-12-2007, 09:31
вмание4ила си се скъпаа1!!!!
и аз бях така...зна4и първо ядяяххх мноооогооооо мноооогггооооооооо
бях станала слон!!!!
9 месеца подред казвах от "утре"!!! разбираш ме какво искам да ти кажа. накрая лятото реших и по4нах да отслабвам....но не с глад!!!!!!
спри тая тъпа диета веднага преди да си полу4ила йойо ефект!
ще станеш после слон! като гладуваш..после като по4неш да ядеш ще напълнееш пак. искаш да отслабнеш бързо но помислили 4е това ще е само за малко и после ще си ка4иш вси4ко двойно!!! едвали би го искала? храни се здравословно...няма да ти пиша и за тва 4е ще стане много дълго! иам такива теми милиони потърси! но запомни в никакъв слу4ай недей да гладуваш! аз отслабнах с 10кг за 2 месеца!
сега съм супер...ям каквото ми се яде и не пълнея! първите 5кг се свалят с помоща на спорт!
мн мн е важно и полезно много бързо ще свалиш ако ядеш до 18.00!

monityY
09-12-2007, 10:08
вмание4ила си се скъпаа1!!!!
и аз бях така...зна4и първо ядяяххх мноооогооооо мноооогггооооооооо
бях станала слон!!!!
9 месеца подред казвах от "утре"!!! разбираш ме какво искам да ти кажа. накрая лятото реших и по4нах да отслабвам....но не с глад!!!!!!
спри тая тъпа диета веднага преди да си полу4ила йойо ефект!
ще станеш после слон! като гладуваш..после като по4неш да ядеш ще напълнееш пак. искаш да отслабнеш бързо но помислили 4е това ще е само за малко и после ще си ка4иш вси4ко двойно!!! едвали би го искала? храни се здравословно...няма да ти пиша и за тва 4е ще стане много дълго! иам такива теми милиони потърси! но запомни в никакъв слу4ай недей да гладуваш! аз отслабнах с 10кг за 2 месеца!
сега съм супер...ям каквото ми се яде и не пълнея! първите 5кг се свалят с помоща на спорт!
мн мн е важно и полезно много бързо ще свалиш ако ядеш до 18.00!

10kg za 2 meseca mi se vijdat mnojko,bi trqbvalo da si gi ka4ila kato si po4nala da qde6,6toto burzi4ko si gi svalila,az svalih 14kg za 8 meseca nqkade :shock: ama da svalq o6te 3-4 i 6e vida dali 4e po4vam da qm normalno,4e me e strah da ne gi ka4a pak,pri mene kfoto hapna mi se lepi [-( no dietata vajno ne6to,ne e samo do sporta,trqbva i dieta prosto da ne e gladuvane,a nqkoq po lesni4ka kakto moqta s koqto da svlai6 kf za po dulgo vreme,a ne za 7 dena

09-12-2007, 11:08
nai-zdravoslovno e da se svalqt 3-4 kg. na mesec,tiq gluposti deto gi prikazvate 2 meseca 10 kg sa si pylni izmishliotini,iskash da mi kajesh che si qla malko i zdravoslovna hrana i si karala kolelo 20 km na den i si bqgala primerno 10 km li?ne na mene tiq milichka,1-vo ne mojesh da izdyrvish na takova natovarvane,kato gledam ne si po-golqma ot 16 godini,2ro ne mojesh da se natovarvash tolkova mnogo a v syshtoto vreme da ne adesh pochti nishto,tqloto otslabva taka.hrani koito mojesh da qdesh(kym avtorkata) sa : meso,zelenchuci,sirene,mlqko(kiselo),kashkaval,moj e i mandji-musaka,piperena mandja,cheren hlqb,tam kakvito se seshtash,no ne i mazni neshta,sladoledi,vafli, i tam dr gluposti deto gi prodavat iz magazinite...plodove do 3 4asa qj,pii mnooogo voda i sled 6-7 chasa ne qj nishto,moje samo voda. po tazi programa za 2 meseca se otslabva ot 6 do 8 kg. i se zapazvat kg. zashtoto tova ne e dieta!
i sega ako nqkoq malka pikla deto ne razbira mi kaje che tva e deieta,zashtoto ne vkliuchva nishto sladichko,zakuski i takiva neshta shte i kaja samo edno -DUHAI! Tqloto ne se nujdae nito ot vafli,nito ot hamburgeri,djobove,diuneri,nito ot beikrolsove,nito ot chipsove,nito ot torti,sladkishi i t.n. !!!!!!!

09-12-2007, 11:10
i samo ako si predstavite kakvi neshta buhat vyv tiq naturalni sokove ili aktiviq shte vi se otshte da gi gledate samo!!...

bqsna_teenagerka
09-12-2007, 14:24
вмание4ила си се скъпаа1!!!!
и аз бях така...зна4и първо ядяяххх мноооогооооо мноооогггооооооооо
бях станала слон!!!!
9 месеца подред казвах от "утре"!!! разбираш ме какво искам да ти кажа. накрая лятото реших и по4нах да отслабвам....но не с глад!!!!!!
спри тая тъпа диета веднага преди да си полу4ила йойо ефект!
ще станеш после слон! като гладуваш..после като по4неш да ядеш ще напълнееш пак. искаш да отслабнеш бързо но помислили 4е това ще е само за малко и после ще си ка4иш вси4ко двойно!!! едвали би го искала? храни се здравословно...няма да ти пиша и за тва 4е ще стане много дълго! иам такива теми милиони потърси! но запомни в никакъв слу4ай недей да гладуваш! аз отслабнах с 10кг за 2 месеца!
сега съм супер...ям каквото ми се яде и не пълнея! първите 5кг се свалят с помоща на спорт!
мн мн е важно и полезно много бързо ще свалиш ако ядеш до 18.00!


10kg za 2 meseca mi se vijdat mnojko,bi trqbvalo da si gi ka4ila kato si po4nala da qde6,6toto burzi4ko si gi svalila,az svalih 14kg za 8 meseca nqkade :shock: ama da svalq o6te 3-4 i 6e vida dali 4e po4vam da qm normalno,4e me e strah da ne gi ka4a pak,pri mene kfoto hapna mi se lepi [-( no dietata vajno ne6to,ne e samo do sporta,trqbva i dieta prosto da ne e gladuvane,a nqkoq po lesni4ka kakto moqta s koqto da svlai6 kf za po dulgo vreme,a ne za 7 dena
разликата е 4е сигорно ти си на 20 а аз на 13...в момента аз раста все още и се развивам и ако поискам бързо и лесно ги свалям! :wink:
освен това отна4ало ги свалих със спорт,и после с яденето до 18.00 часа...и така от самосебе си без да се тъп4а и да ям вредни неща@ но не съм се ограни4авала и затова при мен няма да има йойо ефект!
просто ако ям нещо калори4но го ям по малко! не се тъп4а дъв4а добре ям бавно и такива глупости! попринцип имам бърз метаболизъм...но преди просто ядях в промишлени коли4ества! 8-[

09-12-2007, 14:30
Qj si zdravoslovno, bez strogi dieti i trenirai!!! Az otidoh na lekar da mi pravi rejim, obache sym super dovolna. Nai-malko 3 dni v sedmicata treniram i t.n. Svalqm malko v kilata, no po-vajno e, che svalqm v santimetrite. Ne gladuvai, shtoto polza nqma. Se po nqkoe vreme shte se ubedish.

monityY
09-12-2007, 14:56
вмание4ила си се скъпаа1!!!!
и аз бях така...зна4и първо ядяяххх мноооогооооо мноооогггооооооооо
бях станала слон!!!!
9 месеца подред казвах от "утре"!!! разбираш ме какво искам да ти кажа. накрая лятото реших и по4нах да отслабвам....но не с глад!!!!!!
спри тая тъпа диета веднага преди да си полу4ила йойо ефект!
ще станеш после слон! като гладуваш..после като по4неш да ядеш ще напълнееш пак. искаш да отслабнеш бързо но помислили 4е това ще е само за малко и после ще си ка4иш вси4ко двойно!!! едвали би го искала? храни се здравословно...няма да ти пиша и за тва 4е ще стане много дълго! иам такива теми милиони потърси! но запомни в никакъв слу4ай недей да гладуваш! аз отслабнах с 10кг за 2 месеца!
сега съм супер...ям каквото ми се яде и не пълнея! първите 5кг се свалят с помоща на спорт!
мн мн е важно и полезно много бързо ще свалиш ако ядеш до 18.00!


10kg za 2 meseca mi se vijdat mnojko,bi trqbvalo da si gi ka4ila kato si po4nala da qde6,6toto burzi4ko si gi svalila,az svalih 14kg za 8 meseca nqkade :shock: ama da svalq o6te 3-4 i 6e vida dali 4e po4vam da qm normalno,4e me e strah da ne gi ka4a pak,pri mene kfoto hapna mi se lepi [-( no dietata vajno ne6to,ne e samo do sporta,trqbva i dieta prosto da ne e gladuvane,a nqkoq po lesni4ka kakto moqta s koqto da svlai6 kf za po dulgo vreme,a ne za 7 dena
разликата е 4е сигорно ти си на 20 а аз на 13...в момента аз раста все още и се развивам и ако поискам бързо и лесно ги свалям! :wink:
освен това отна4ало ги свалих със спорт,и после с яденето до 18.00 часа...и така от самосебе си без да се тъп4а и да ям вредни неща@ но не съм се ограни4авала и затова при мен няма да има йойо ефект!
просто ако ям нещо калори4но го ям по малко! не се тъп4а дъв4а добре ям бавно и такива глупости! попринцип имам бърз метаболизъм...но преди просто ядях в промишлени коли4ества! 8-[

на 14 съм :wink:

bqsna_teenagerka
09-12-2007, 15:08
;-) въпрос на физика и воля е мони!
аз правх много неща и наистина се старах адски много! заслужих си малкото дупе плоския корем и 4 4ивта дънки които не ми ставаха! :?
нз сега по критерии на друг може да трябва да свалям още :evil:
но аз ли4но се харесвам!
успях защото преобърнах съвсем режима на хранене!
вместо макдоналдс,два литра кола,шоколади и други простотии,ядях храна! спортувах...и всякакви такива написах ги ве4е!
сега хапвам каквото си искам..но не в предишните коли4ества..
е понякога може би изяждам пове4е отколкото имам нужда...но после се връщам към режима и реди! пак съм във форма :smt016

monityY
09-12-2007, 15:13
;-) въпрос на физика и воля е мони!
аз правх много неща и наистина се старах адски много! заслужих си малкото дупе плоския корем и 4 4ивта дънки които не ми ставаха! :?
нз сега по критерии на друг може да трябва да свалям още :evil:
но аз ли4но се харесвам!
успях защото преобърнах съвсем режима на хранене!
вместо макдоналдс,два литра кола,шоколади и други простотии,ядях храна! спортувах...и всякакви такива написах ги ве4е!
сега хапвам каквото си искам..но не в предишните коли4ества..
е понякога може би изяждам пове4е отколкото имам нужда...но после се връщам към режима и реди! пак съм във форма :smt016
еми мацка супер,аз свалях кг доста пове4е време от тебе,пак с диети4ка и спорт4е,но наистина 6те се радвам да сваля о6те 2-3кг и да мина на "поддържа6та диета"т.е нормално хранене,само 4е ме естрах да не напълнея пак ако го направя,но сега мисля как да ги сваля тия 2-3 кг,6тото напоследък диетата ми е мн трудна,се съм гладна,в на4алото преди месеци ми бе6е супер лесна,а сега отслабвам стра6но бавно.просто не издържам на тоя глад :smt013

maroon
09-12-2007, 15:17
еми мацка супер,аз свалях кг доста пове4е време от тебе,пак с диети4ка и спорт4е,но наистина 6те се радвам да сваля о6те 2-3кг и да мина на "поддържа6та диета"т.е нормално хранене,само 4е ме естрах да не напълнея пак ако го направя,но сега мисля как да ги сваля тия 2-3 кг,6тото напоследък диетата ми е мн трудна,се съм гладна,в на4алото преди месеци ми бе6е супер лесна,а сега отслабвам стра6но бавно.просто не издържам на тоя глад :smt013
Пробвай да пиеш черен чай, апетита намалява от него :wink: :P :P

monityY
09-12-2007, 15:23
еми мацка супер,аз свалях кг доста пове4е време от тебе,пак с диети4ка и спорт4е,но наистина 6те се радвам да сваля о6те 2-3кг и да мина на "поддържа6та диета"т.е нормално хранене,само 4е ме естрах да не напълнея пак ако го направя,но сега мисля как да ги сваля тия 2-3 кг,6тото напоследък диетата ми е мн трудна,се съм гладна,в на4алото преди месеци ми бе6е супер лесна,а сега отслабвам стра6но бавно.просто не издържам на тоя глад :smt013
Пробвай да пиеш черен чай, апетита намалява от него :wink: :P :P
верно? :D за пръв път го 4увам,е дано помогне,по колко 4ая на ден да пия?

bqsna_teenagerka
09-12-2007, 15:28
:-D е не е лошо и аз да по4на да го пия за всеки ску4ай!
:roll: е да благодаря на господ с наште бяхме ходили на море и там ядене ядене до пръсване...та като се върнах апетита ми изведнъж за мря...и си върнах килцето което бях ка4ила!
:lol: трябва по 4есто така за няколко дена апетита ми да си отива 8-[

maroon
09-12-2007, 15:29
[
верно? :D за пръв път го 4увам,е дано помогне,по колко 4ая на ден да пия?
като огладнееш, ама да е черен задължително :wink: не е вреден, ако е без кофеин пък съвсем; колкото да ти се догади и не мислиш вече за ядене :lol: :wink: :P :P

monityY
09-12-2007, 15:35
[
верно? :D за пръв път го 4увам,е дано помогне,по колко 4ая на ден да пия?
като огладнееш, ама да е черен задължително :wink: не е вреден, ако е без кофеин пък съвсем; колкото да ти се догади и не мислиш вече за ядене :lol: :wink: :P :P

haha na4i da go piq za da mi se dogadi i da ne mi se qde?az togava 6to ne qm 4ervei :smt005 ot tqh prii si4ki slu4ai 6e mi se dogadi i nqma da mi se qde,az seriozno pitah dali ograni4ava apetita...i ima li 4eren 4ai bez kofein :shock:

sladku_bebzi
09-12-2007, 16:28
Еми примерно може да почнеш една седмица да ядеш по 700 калорий.Следващата ги направи на 1000.И хранителният ти режим може да остане от 1000 калорий на ден.А ако искаш може и от повече...

under_
09-20-2007, 13:04
Ludi li ste normalen chowek trqbwa da priema po 1400 kalorii na den (kazwam za chat pat normalno teleslojenie,ne za nqkwi super drebni i ne za nqwvi super debeli).

marina star
09-20-2007, 13:51
тва се казва вманиачаване :roll:

to4no :roll: momi4e izob6to ne si naqsno s ne6tata,no me marzi da ti obqsnqvam 6tot 6te trqq da pi6a do utre :roll: