PDA

View Full Version : Как да си направя сайт?



_!_!_!_
09-12-2007, 00:21
Mojete li da mi kajete kak da si napravq moi sait,za6toto neznam :smt009 ! PLS!

т.1 и т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

L0veG00d
09-12-2007, 00:27
за форум знам как ама за сайт май трее се плаща

_!_!_!_
09-12-2007, 00:32
miii :smt017 kaji mi togava za forum! PLS!

MistyMonster/LikeViolence
09-12-2007, 07:49
Има и безплатни сайтове :roll:

Mimka_sweet
09-12-2007, 08:04
да може,ама ще стане тъп и накичен :lol:

fairytalesend
09-12-2007, 08:16
емии значи има безплатни 'сайтове' в www.glog.dir.bg и piczo.com например,които само сглобяваш и слагаш картинки и инфо ,лесно е (в дир мисля че имаше и място да си направиш форум само че по-елементарен си е)
а за истински сайт трябва да разбираш от html,flash и т.н. и photoshop и освен това тряабва да си платиш домейна и хостинга (хостинга има и от 5 лв. на година има и от 150,зависи какъв искаш)

moncho
09-12-2007, 14:50
а може и на frontpage и да си го качиш в hit.bg naprimer

vikc
09-13-2007, 19:11
Виж го моя сайт www.vikc.data.bg
Направих го с WebPage Maker 2(всичко е напълно безплатно). Пиши на ЛС да ти обясня как се работи с това. ::: Форума най-лесно можеш да си го направиш в www.forumi.bg 8)

[/u]

09-14-2007, 07:37
за форум знам как ама за сайт май трее се плаща

Мълчи като не знаеш кво говориш!


Има и безплатни сайтове :roll:

Има безплатни сървъри!


да може,ама ще стане тъп и накичен :lol:

Ще стане къвто си го направиш


емии значи има безплатни 'сайтове' в glog .dir.bg и piczo . com например,които само сглобяваш и слагаш картинки и инфо ,лесно е (в дир мисля че имаше и място да си направиш форум само че по-елементарен си е)
а за истински сайт трябва да разбираш от html,flash и т.н. и photoshop и освен това тряабва да си платиш домейна и хостинга (хостинга има и от 5 лв. на година има и от 150,зависи какъв искаш)

А може и сам да си го хостваш.

09-17-2007, 16:12
Еми за сайт можеш да ползваш хост(безплатен)

SHINODA
09-17-2007, 21:58
Виж го моя сайт www.vikc.data.bg
Направих го с WebPage Maker 2(всичко е напълно безплатно). Пиши на ЛС да ти обясня как се работи с това. ::: Форума най-лесно можеш да си го направиш в www.forumi.bg 8)

[/u]

abe man kak si go napravi toq sait we mnogo e qk az brato stigam do data.bg det trqq da si prava direktorii i mi dava nekuv error a ina4e tvoq sait e stanal naistina mnogo gotin ;)

AnTiBuLLsHiTs
09-18-2007, 06:03
за форум знам как ама за сайт май трее се плаща

Мълчи като не знаеш кво говориш!



Има и безплатни сайтове :roll:

Има безплатни сървъри!
Има и безплатни сайтове,готови проекти като е107,Php Fusion,Joomla и други.Има и HTML темплейти също безплатни.

да може,ама ще стане тъп и накичен :lol:

Ще стане къвто си го направиш


емии значи има безплатни 'сайтове' в glog .dir.bg и piczo . com например,които само сглобяваш и слагаш картинки и инфо ,лесно е (в дир мисля че имаше и място да си направиш форум само че по-елементарен си е)
а за истински сайт трябва да разбираш от html,flash и т.н. и photoshop и освен това тряабва да си платиш домейна и хостинга (хостинга има и от 5 лв. на година има и от 150,зависи какъв искаш)

А може и сам да си го хостваш.
И к'во ще си държиш компа 24/7 включен за да го хостваш и да работи сайта ти? Има и безплатни хостове(за PHP Pandela.net и Freehostia.com),a за HTML са доста (free.bg,hit.bg....)


Пич знаеш нещо ама ти се губят важни работи.

eXpLoaD
09-25-2007, 13:05
Искаш саит да си направиш ... :lol: сядаш пред компа отваряш саита долу и четеш
writing html (http://www.mcli.dist.maricopa.edu/tut/tags/) Аиде успех

sun_song
09-25-2007, 15:27
www.zoom.bg

LGPz
09-25-2007, 15:45
Mojete li da mi kajete kak da si napravq moi sait,za6toto neznam :smt009 ! PLS
Приготвяш кутлона на 50 градуса.В специален съд - Notepad,смесваш няколко подправки,от които по-важните са:


<body> - 200 гр.
<html> - 200 гр.
<head> - 200 гр.
Иван - 100 гр.

- 100 гр.

После изсипваш съдържанието в index.html съд.Чакаш 30 мин и е готово.Можеш да дадеш и на нас да опитаме какво е станало,като го качиш в hit.bg.

namina
09-25-2007, 17:55
:arrow: http://forumi.bg/ от тук правиш и форум и сайт сичко ти е на БГ.

gothic_angel
09-26-2007, 19:53
ами регистрираи се в глог и друго незная защото на мен ми го правиха други хора и така... :-k

kakyra
02-25-2008, 23:19
Леле.. Толкова ли е трудно да дадеш 6 лв за хост!? Няма да си купиш 2,5 кутии цигари Или няма да ядеш 10 банички и готово... Като толкова ти се е прейскал сайт плащаш и то не 100000 лв а някви мизерни 6... даже ако е по- малък може и по малко.. Ама не трябва да сме бЪЛГАРИ и да муфтим до край 8) ! Най- лесно иначе се прави с HTML, Java , Photo shop. По малко ако чаткаш и от трите можеш си направиш уникален сайт! УСПЕХ

tqnko1
02-26-2008, 00:13
tova e mnogo otnoсителна тема к1к1в саит за снимки блог ли4ен и про4ие .... според мен трябва да проу4и6 не6тата о6те много и тугас да пита6 :) :-o

Bummer
02-26-2008, 06:35
Брат, първо научи някой език за web programing, например php и /или sql
То не става ей така оп и си имам сайтче :lol:

sexy_boy___
02-26-2008, 15:07
С тая програма става много як сайта ама картинките и др. неща трябва да ги качиш някъде Smile Web Page Maker <- Е програмата ако имаш въпроси пиши едно лс. :)

amadeuskb
02-26-2008, 17:21
Значи за сериозен сайт ,а не глогче трябват доста познания.Аз ти препоръчвам (ако ти ще го пишеш) за започнеш да изучаваш HTML след това минаваш на CSS след това на JavaScript,Photoshop после myscl,php и други такива.Трябва супер познания да имаш за да си напишеш собствен сайт.Има и друга алтернатива с готова система като e107,joomla,Mambo ... ама си трябва време ;)

tqnko1
02-29-2008, 21:13
Значи за сериозен сайт ,а не глогче трябват доста познания.Аз ти препоръчвам (ако ти ще го пишеш) за започнеш да изучаваш HTML след това минаваш на CSS след това на JavaScript,Photoshop после myscl,php и други такива.Трябва супер познания да имаш за да си напишеш собствен сайт.Има и друга алтернатива с готова система като e107,joomla,Mambo ... ама си трябва време ;)
+1 da dobavq i gotovi templeri :)

cvitiogi
01-31-2011, 17:43
аз имам 11 саита ,и всички за безплатни!!!
първите бяха ултра тъпи,но послетните са друго нещо.

между другото ако някои от вас играе xpr0 да снае че го каня в отбора ми!!! приемат се всички кандидати!!!
името на отбора е DOG's TEAM

Sexer
01-31-2011, 18:08
Така направи следното влизаш в гоогле.
1.Търсиш "html уроци" - Научаваш хтмл , което ти е основата.
2.Търсиш "css уроци" - Научаваш цсс , това е за по лесна подредба на сайта , дизайн , нагласяне всичко с точност и т.н (всеки сайт го използва).

С тези 2 ти може да си създадеш доста приличен сайт.Да но няма да е толкова функционален,тоест само ще може хората да го разглеждат и това е.Ако искаш примерно да могат хората да подпомагат неговото развитие,да се информират един друг и да има забавление.-НАУЧИ PHP.

php го приемам като гъвкавост на сайта.

Обаче дори и да знаеш всичко това , ти трябва програма която ще използваш за създаване на изображения(менюта,хедари, акгроундс и разни детайли) да превлича хората. Ти трябва и photoshop и доста въображение.Все пак хората не им пука как е създаден сайта , хората първо гледат на вънешен вид дали ги кефи и чак тогава се задълбочават какви функци има.


Колкото до хоста - не ти е проблем 10 мин. да се поровиш и всичко ще разбереш за DNS , хостери и къде може би е най-удачно.Пък и не са кой знае колко пари.

И не слушай другите с тия програми,тия програми за толкова гадно измислини че си нямаш идея.
1.Не знаеш какво правиш,като не познаваш един таг.
2.Сайта ти излиза с бъгове до небесата.

: )

JDeel
02-01-2011, 04:20
Аз гледам и как изглежда, и какви функции има. Всичко или нищо :-P

dimitar_ak
02-01-2011, 07:02
Чувал ли си за Joomla?

http://www.joomla.org/

Jus7DreamBoy
02-01-2011, 09:41
и за кво възраждате теми от 2,3 години ?

MaGuSs
02-02-2011, 03:19
и за кво възраждате теми от 2,3 години ?
Ня някого може да му потрябва


Чувал ли си за Joomla?
http://www.joomla.org/

Joomla няма и 1 проецнт защита !!!


Искате безплатен сайт?Иксате безплатен хост?Искате безплатен домейн?Искате безплатен e-mail.Влезте тука и ще ги имате www.maxamuss.co.cc ,но да ви кажа честно много искате :D:D:D

dimitar_ak
02-02-2011, 06:59
Ползвам Joomla от 3 години и още не е пробита. Въпрос на инсталация и администриране.

popsinka
02-21-2011, 15:34
проблемът ми е че искам да си направя сайт. Потърсих тук таме нещо пожече което ми трябва и разбрах че ми трябва " WEB PAGE MAKER" теглих няколко версий но никоя неможеше да се инсталира на моя комп не разбирам много много и затова немога да ви кажа какви грешки показва или някакви такива неща искам да попитам има ли друг начин да си напражя сайт освен с тази програма моля ви помогнете ми благодаря предварително

GregoryHouse
02-21-2011, 15:51
Използвай DreamWeaver. Далеч по-ефективна програма е. WPM е ...малоумна бих казал и лишена от всякаква функционалност за създаване на сайт. Ще ти отнеме да я разучиш, си си заслужава.

MaGuSs
02-21-2011, 18:30
Използвай DreamWeaver. Далеч по-ефективна програма е. WPM е ...малоумна бих казал и лишена от всякаква функционалност за създаване на сайт. Ще ти отнеме да я разучиш, си си заслужава.

Я се гръмни.Виж това...

http://prikachi.com/images/897/3011897d.png (http://www.maxamuss.co.cc)

batetoo
02-21-2011, 18:51
до колкото разбрах един хубав сайт трябва да се направи с програма.Ами нали може да се направи например и с google.sitest. Kакво емнението ви за тях?

GregoryHouse
02-21-2011, 19:04
Използвай DreamWeaver. Далеч по-ефективна програма е. WPM е ...малоумна бих казал и лишена от всякаква функционалност за създаване на сайт. Ще ти отнеме да я разучиш, си си заслужава.

Я се гръмни.Виж това...

http://prikachi.com/images/897/3011897d.png (http://www.maxamuss.co.cc)

Гръмни се ти... кфо да ти гледам тъпия флаш? Мислиш ли, че начинаещ ще почне да ти прави флашове...слабоумник. И спри да си рекламираш тъпите сайтове, вече си досаден.

Jus7DreamBoy
02-21-2011, 19:08
Използвай DreamWeaver. Далеч по-ефективна програма е. WPM е ...малоумна бих казал и лишена от всякаква функционалност за създаване на сайт. Ще ти отнеме да я разучиш, си си заслужава.

Я се гръмни.Виж това...

http://prikachi.com/images/897/3011897d.png (http://www.maxamuss.co.cc)

Гръмни се ти... кфо да ти гледам тъпия флаш? Мислиш ли, че начинаещ ще почне да ти прави флашове...слабоумник. И спри да си рекламираш тъпите сайтове, вече си досаден.
++ и мен ме дразни ....

А иначе най-лесно вземаш 1 безплатен хостинг един домейн .tk или co.cc които също са безплатни слагаш Wordpress(безплатна система за сайтове) Слагаш една готова тема която си харесаш има адски много в интернет и вече имаш напълно безплатен сайт!

GregoryHouse
02-21-2011, 19:14
до колкото разбрах един хубав сайт трябва да се направи с програма.Ами нали може да се направи например и с google.sitest. Kакво емнението ви за тях?

Не е задължително да се направи с програма. Може и в Notepad да си го напишеш, но програмите обикновено улесняват процеса.

Tennnnn
02-21-2011, 20:05
Използвай DreamWeaver. Далеч по-ефективна програма е. WPM е ...малоумна бих казал и лишена от всякаква функционалност за създаване на сайт. Ще ти отнеме да я разучиш, си си заслужава.
+1 , обаче тия програми , а и 107е системите са сух , с една дума които са лишени от платен хостинг (домеин).

dem0to
02-21-2011, 20:20
Влез в този сайт отнема само няколко минути http://alle.bg/

MaGuSs
02-22-2011, 05:25
Използвай DreamWeaver. Далеч по-ефективна програма е. WPM е ...малоумна бих казал и лишена от всякаква функционалност за създаване на сайт. Ще ти отнеме да я разучиш, си си заслужава.
+1 , обаче тия програми , а и 107е системите са сух , с една дума които са лишени от платен хостинг (домеин).

до колкото разбрах един хубав сайт трябва да се направи с програма.Ами нали може да се направи например и с google.sitest. Kакво емнението ви за тях?Не е задължително да се направи с програма. Може и в Notepad да си го напишеш, но програмите обикновено улесняват процеса.
Програми и всякакви такива подобни системи не ви добавят нито 1% защита.Порграмата е правена от човек.Човека си има логика.Тази програма като се разпространи между 7 000 000 хора,1 да е хакер и да "разбере" логиката,постне ли я ,
всичките 7 999 999 ползващи я ,ИЗГАРЯТ.Точно заради това е нужно ,човек сам да създава своите сайтове.без помощта на прграма или готова система.Точно тези от Максамус груп изучават това и вече имат опит в тази област.Иначе ,който си е простичък ще използва готови програми и ще ходи да се хвали пред всички ,които си нямат и на идея кавко е това Web designing или Web Developer.Тези хора седят по цяла нощ и си блъзкат главите само въху едни букви и числа и вие драги ми разбирачи ,ако ми кажете ,че с няколко клика в тези програми можете да създадете сайт за 1500лв. аз ще ви клекна на колене!

П.П.Програмите имат лоша структура на кодиране.Те кодират така,че трудно един човек ,който разбира от Web Design ,може да го промени.Добре това е в +.Я сега си представете,че ви е умръзнало да "правите" сайтове с програма.Понаучили сте нещо така HTML,CSS,JavaScript,имате голям проект ,който сте го направили на програма и сега искате да го промените.Та вие сте начинаещи и не ви дават и 1% шанс ,вие да можете да прочетете буквално да прочетете кода на програмата.А да не говорим за готовите системаи,дето почти всеки на 500 души може да я хакне !


Гръмни се ти... кфо да ти гледам тъпия флаш? Мислиш ли, че начинаещ ще почне да ти прави флашове...слабоумник. И спри да си рекламираш тъпите сайтове, вече си досаден.
1)големия разбирач се обади.Флаш ше ми вика.Мойто момче.Моя сайт няма нито един mb флаш и за твоя информация това се нарича JavaScript :)
2)Един начинаеш какъвто бях аз преди, започнах с html и css ,а не с някакви измислени програми.
3)Слабоумник ще викаш на някой друг,който смяташ ,че знае по-малко от тебе.
4)Ще си рекламирам сайтовете където си искам,когато си искам,защото никаде не пише ,че това е забранено.
5)Досаден съм ,защото завиждаш ,че аз съм с нещо над теб
6)Учи Психология и Логика.Къде си блял в часовете?
7)Аре сега ме остави да си напиша реферата за Интернет зависимостта...

triklikbg
02-22-2011, 06:35
Посетете този сайт: www3klikbgcom . Ще Ви изработят сайт безплатно.

o4obo4o
06-21-2012, 18:00
hora ,vii ste napalno na4inae6ti.az imam sait .napravete si sait s wix.com publish i posle otidete v nego kopiraite skripta i go postawete v html creator i vzemete free domein i redi

AnOHuMeH
06-21-2012, 19:44
Виж го моя сайт www.vikc.data.bg
Направих го с WebPage Maker 2(всичко е напълно безплатно). Пиши на ЛС да ти обясня как се работи с това. ::: Форума най-лесно можеш да си го направиш в www.forumi.bg 8)

[/u]


ХахаХаха ще падна от смях. Ти викаш си го правил тоя сайт :D

Забавен си...

Dobch0
06-26-2012, 17:20
да,съгласен съм с горното мнение,научи първо език за програмиране например HTML ,с него се работи много лесно,но все пак трябва да знаеш таговете.

DaNGeRousLy
06-26-2012, 20:28
Луди ли сте, темата е от 2007 :D

GregoryHouse
06-26-2012, 21:06
а3