PDA

View Full Version : въпросче за солариума



sladur4eto_f
09-12-2007, 05:04
zdr iskam da vi popitam dali kato sam istinala moga da hodq na solarium i sled kolko vreme hodene 6te imam nqkakav rezultat za6toto az dosega sam hodila samo 1 pat mersi predvaritelno

bawarec
09-12-2007, 08:48
Можеш нищо нема да ти пречи само да не заразиш некойhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/mhihi.gif

bqsna_teenagerka
09-12-2007, 09:12
един съвет ако искаш ме послушай: солариума е много вреден за кожата по добре не ходи! когато си е сезона си прави естествен тен,(лято един вид).недей да се подлагаш на такива нездравословни процедури! :roll: :wink:

KaTinCeTy
09-12-2007, 09:21
Можеш да ходиш споко. А за въпроса ти за колко време ще имаш резултат, това зависи и от солариума. От стоящия(аз го предпочитам) се хваща по-бързо тен, но и по-бързо избледнява, а от лежащия се хваща по-бавно тен, но е по-дълготраен. Това все пак зависи и от това колко минути стоиш, но не трябва да е над 12-15 минути, защото иначе става вредно за кожата, пък и първите дни е по-добре да стоиш по-малко минути. Също така след 3-4 посещения е хубаво да направиш пауза, защото при прекаленото често посещаване става вредно за кожата. На мен започва да ми се проявява загара след третото посещение на стоящия солариум.

sladur4eto_f
09-12-2007, 11:11
mersi za savetite

Hot^Baby
09-12-2007, 16:15
Da moje6, estestveno!
nz zavisi, az sym s mn bqla koja i 4ak sled 4tiq p1t stava i posle se pravi pauza, za6toto e mn vredno, a i ve4e idva zima za kyde ti e ten :-k