PDA

View Full Version : Изкуствени мускули за мъже



мускулест
09-12-2007, 08:07
Къде се продават такива подплънки?
Чух, че имало всякакви видове (за трицепс,бицепс,гърди,корем и т.н.) и колко струват :)
мерси :)

Tazadar
09-12-2007, 08:09
Струват 100 хапа метан и 6 месеца във залата ](*,) ](*,) ](*,)

09-12-2007, 08:10
s malko volq i shte si gi kupisH... ](*,) ](*,) ](*,)

bqsna_teenagerka
09-12-2007, 08:12
:-s ::: глуп4о,глуп4о!
вземи да ти4а6,ходиш на фитнес,ядеш много месо и мле4ни продукти,дигай тежки неща и тогава ще имаш мусколи!
а не да се 4удиш какви глупости да си копуваш! :x

09-12-2007, 08:19
:-s ::: глуп4о,глуп4о!
вземи да ти4а6,ходиш на фитнес,ядеш много месо и мле4ни продукти,дигай тежки неща и тогава ще имаш мусколи!
а не да се 4удиш какви глупости да си копуваш! :x
Да...... ти си родена с перфектна фигура и не знаеш какво е да си дебел като мен :(
Лесно е на думи но на практика :(

Tazadar
09-12-2007, 08:32
Да, даааааа, що дебелите само мрънкате ??? Гърчавите не мрънкат като вас...

09-12-2007, 08:37
Абе, автора, да ме извиняваш, ама всички са родени в диапазона 3-4 килограма. Никой не е роден дебел, или кльощав. Такива подплънки за къв са ти? Ще си набиваш синтол у баниците и ще умрешс на 40. Ае хващай щангата - лесно няма!

monityY
09-12-2007, 12:31
абе я оставете мом4ето,наистина и вие ако бяхте на негово място 6тяхте да мрънкате.по темата нз пи4,ама потърси и 6те намери6 подплънки 6том ти трябват :idea:

IKisseDAGirL
09-12-2007, 12:45
абе я оставете мом4ето,наистина и вие ако бяхте на негово място 6тяхте да мрънкате.по темата нз пи4,ама потърси и 6те намери6 подплънки 6том ти трябват :idea:
Ако бях на негово място щях да се постарая да отслабна ("за жалост" се искат усилия), а не да се чудя каква глупост да измисля.

Excu
09-12-2007, 13:31
идиот немаш топки зада отидеш във фитнеса !!!

мускулест
09-12-2007, 13:53
идиот немаш топки зада отидеш във фитнеса !!!
Не мога да ходя на фитнес :( срамно и всички ще ми се смеят :(
пък и е много скъпо, а аз живея с 30 лв. месечно от нашите :oops:

monityY
09-12-2007, 15:08
абе я оставете мом4ето,наистина и вие ако бяхте на негово място 6тяхте да мрънкате.по темата нз пи4,ама потърси и 6те намери6 подплънки 6том ти трябват :idea:
Ако бях на негово място щях да се постарая да отслабна ("за жалост" се искат усилия), а не да се чудя каква глупост да измисля.

само 4е да отслабне6 не е толкова лесно колкото си мисли6,както сам вижда6 мом4ето не разполага и с пари,той ако иска да отслабне 6те си възложи хранителен режим и 6те спортува и без фитнес,тука не става въпрос до това

Swinkenhoffer
09-12-2007, 15:17
^ а за какво става въпрос?
човече, отслабни, нямаш нужда от фитнеси и глупости, упражнения (тичане, каране на колело, ала-бала) и съобразено хранене (не глад!), ще ти свършат чудесна работа. най-малкото ще си повишиш самочувствието... и ще се чувстваш по-добре, мани ги тея изкуствени мускули. :D

monityY
09-12-2007, 15:20
^ а за какво става въпрос?
човече, отслабни, нямаш нужда от фитнеси и глупости, упражнения (тичане, каране на колело, ала-бала) и съобразено хранене (не глад!), ще ти свършат чудесна работа. най-малкото ще си повишиш самочувствието... и ще се чувстваш по-добре, мани ги тея изкуствени мускули. :D
няма да отлсабне ако не тренира поне малко,става въпрос до това 4е 4овека пита за подплънки и не му отговорихте на въпроса както трябва,мисли6 ли 4е не са ми казвали малко хора да отслабне??? както казах той ако иска 6те го направи,и както казах не е хи4 лесно да се отслабне (ли4ен опит) и както казах той не ви пита тоВа,а ви пита не6то съвсем друго,не изопа4авайте думите му [-X

IKisseDAGirL
09-14-2007, 10:57
^ а за какво става въпрос?
човече, отслабни, нямаш нужда от фитнеси и глупости, упражнения (тичане, каране на колело, ала-бала) и съобразено хранене (не глад!), ще ти свършат чудесна работа. най-малкото ще си повишиш самочувствието... и ще се чувстваш по-добре, мани ги тея изкуствени мускули. :D
няма да отлсабне ако не тренира поне малко,става въпрос до това 4е 4овека пита за подплънки и не му отговорихте на въпроса както трябва,мисли6 ли 4е не са ми казвали малко хора да отслабне??? както казах той ако иска 6те го направи,и както казах не е хи4 лесно да се отслабне (ли4ен опит) и както казах той не ви пита тоВа,а ви пита не6то съвсем друго,не изопа4авайте думите му [-X
Не е лесно, но не е и невъзможно. Красотата не е безплатна.

Nen0RmalniK
09-14-2007, 15:35
Струват 100 хапа метан и 6 месеца във залата ](*,) ](*,) ](*,) s 100 ni6to ne moje da napravi6

bgtrener
09-14-2007, 15:53
А може и 100 месеца в залата и 6 хапа метан !

MAiK88
09-17-2007, 16:37
BATEEE BATENCEE !!! I ZA KVO SA TI TEQ PODPLUNKI !!!HORATA SHTE TI SE SMEQT BE MOM4E !!!SHE VIKAT GLUPAKA S PODPLUNKITE DETO SE MISLI ZA KORAV!!!PULNA IDIOTSHTINA!!

vodolei4e_m
09-17-2007, 19:09
аз не знам къде се продават, но наистина не мисля че има смисъл да дава некви пари за подплънки при полойение че с малко спорт (бягане , ходене, каране на колело, по малко пред ПС) и по здравословно хранене (не диета просто по често хранене и когато трябва) ще намали килограмите а защо не и да се образувам мускули... и аз имам проблеми с това но сам от другата страна и при мен има ефект :)