PDA

View Full Version : от каде мога да си инсталирам фото6оп?



09-12-2007, 09:15
pls kajete mi ot kade moga da si instaliram photoshop ili ako nqkoi moje da mi prati aide pi6ete mi pls mn 6te sym vi blagodarna ako mi pomognete blagodarq vi predvaritelno

т.1 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Kras4eto_lp
09-12-2007, 18:27
В смисъл ти още не си го изтеглила така ли.Ако е това аз имах Photoshop CS ама преди няколко месеца си дръпнах Photoshop CS3 от замундата :wink:

09-12-2007, 21:38
В смисъл ти още не си го изтеглила така ли.Ако е това аз имах Photoshop CS ама преди няколко месеца си дръпнах Photoshop CS3 от замундата :wink:

ami bi li mi pratila ediniq ot dvata na e-maila mi : devil4ence_1993@abv.bg
blagodarq ti predvaritelno (hug) =)

09-12-2007, 22:18
В смисъл ти още не си го изтеглила така ли.Ако е това аз имах Photoshop CS ама преди няколко месеца си дръпнах Photoshop CS3 от замундата :wink:

ami bi li mi pratila ediniq ot dvata na e-maila mi : devil4ence_1993@abv.bg
blagodarq ti predvaritelno (hug) =)

шматко програмата е 600MB. Как виждаш да ти я прати някой на пощата, освен ако не е пощата пред вас и не си го поръчаш на диск от Adobe!
Аман от прости хора! Ти не можеш да си го свалиш п аще работиш с него
след като го свалиш чакам тема: "как да го инстална фотУшопъ?"
след тва "как да си напрая циците огромни на фотУшопЪ?"

Аре стегни се малко! Има страшно много инфо за най-комерсиалната програма за обработка на изображения!

Използвай тъсачки! Google . com или Yahoo . com

zubi
09-13-2007, 03:16
кви са тея замунди.нет кви са тея глупости .

Мойто предложение е : http://www.adobe.com/products/photoshop/photoshop/

09-13-2007, 08:21
кви са тея замунди.нет кви са тея глупости .

Мойто предложение е : link

и 30 дневен trial ;)
теглиш от външни сървъри, докато ако ползваш наще тракери ще стане доста по-бързо

НЕ МИСЛИТЕ БЕ!

Kras4eto_lp
09-13-2007, 10:12
Няма начин да ти го пратя по имейла :-D Дръпни си го от тука http://zamunda.net/details.php?id=91400 Може да имаш лек проблем с инсталирането,мене ми тръгна чак на четвъртия петия път :wink:

inSane_baby
09-13-2007, 10:25
а cdkey?

09-13-2007, 11:05
toq photo shop mn si igrah dokato go instalna sigorna na 5-tiq pat uspqh da q podkaram
ima 3 cd-key
trqbva da gi komne6 v edin dru generator
a ve ne mi se obesnqva 6tot nqma me razbere6
vij v neta ima stra6no mn info otnosno istalaciqta na photoshop

Excu
09-13-2007, 16:16
хахах щом се затрудняваш тука едва ли ще можеш да го използваш......

Xanibal
09-13-2007, 18:17
В смисъл ти още не си го изтеглила така ли.Ако е това аз имах Photoshop CS ама преди няколко месеца си дръпнах Photoshop CS3 от замундата :wink:

ami bi li mi pratila ediniq ot dvata na e-maila mi : devil4ence_1993@abv.bg
blagodarq ti predvaritelno (hug) =)

шматко програмата е 600MB. Как виждаш да ти я прати някой на пощата, освен ако не е пощата пред вас и не си го поръчаш на диск от Adobe!
Аман от прости хора! Ти не можеш да си го свалиш п аще работиш с него
след като го свалиш чакам тема: "как да го инстална фотУшопъ?"
след тва "как да си напрая циците огромни на фотУшопЪ?"

Аре стегни се малко! Има страшно много инфо за най-комерсиалната програма за обработка на изображения!

Използвай тъсачки! Google . com или Yahoo . com Е не всички са начетени като теб ,не вярвам ти като си започнал да се учиш на Компютъра да си бил запознат с всичко(никой не се ражда научен).Момичето иска да се научи,на тебе като не ти харесва не чети тези теми !!! Относно Въпроса има го и в датата,от там също можеш да си го изтеглиш.

09-14-2007, 07:40
В смисъл ти още не си го изтеглила така ли.Ако е това аз имах Photoshop CS ама преди няколко месеца си дръпнах Photoshop CS3 от замундата :wink:

ami bi li mi pratila ediniq ot dvata na e-maila mi : devil4ence_1993@abv.bg
blagodarq ti predvaritelno (hug) =)

шматко програмата е 600MB. Как виждаш да ти я прати някой на пощата, освен ако не е пощата пред вас и не си го поръчаш на диск от Adobe!
Аман от прости хора! Ти не можеш да си го свалиш п аще работиш с него
след като го свалиш чакам тема: "как да го инстална фотУшопъ?"
след тва "как да си напрая циците огромни на фотУшопЪ?"

Аре стегни се малко! Има страшно много инфо за най-комерсиалната програма за обработка на изображения!

Използвай тъсачки! Google . com или Yahoo . com Е не всички са начетени като теб ,не вярвам ти като си започнал да се учиш на Компютъра да си бил запознат с всичко(никой не се ражда научен).Момичето иска да се научи,на тебе като не ти харесва не чети тези теми !!! Относно Въпроса има го и в датата,от там също можеш да си го изтеглиш.

Аз се научиш като четях и търсих. Питах, ама за неща, които не са казани.
Вече специално за photoshop почти всичко е изписано за тая програма и единственото, което ти трябва е въображение.