PDA

View Full Version : Я помагайте



Льоля
09-12-2007, 08:50
Потребител съм , но не пиша от акаунта, защото мъжа го знае.
А не искам да знае какво ми се върти в главата.

Сега ми е смешно.
Такааааа, той заминава след околко 10 дена за друг град. Там ще учи, аз няма да имам възможността да му ходя на посещения, но той щял да се връща тук за по ден два , когато може. ОК, това е поносимо.
Заедно сме си и заедно ще сме. Поне така казваме. И предполагам, че наистина го мислим. Почти 2 години направихме.
Това , което ме притеснява е, че той обича да е заобиколен от жени и постоянно да флиртува. И изобщо не знам дали ще се сеща, че аз съм някъде тук, а ще си ходи по кафетата и дискотеките.
Каза ми вчера да съм се примиряла с това, че заминавал, да не съм плачела и така нататък. Хубаво. Не мога!! Не мога да спра да мисля за това, че него няма да го има до мен.
Ужасно много го обичам. Знам, че и той си ме обича, по свой си начин..
Вероятно си нямаме доверие. Вероятно.. Вие какво мислите?
Освен това днес започнах да си втълпявам как ще е по-добре да си мисля, че него изобщо не го е имало или ако го е имало е някакъв далечен спомен. Само хубавите неща да си спомням и да не плача, а да се усмихвам. Но не знам дали ще стане. Дали ще стане,а ?

Кофти е, че не всичко зависи от мен.
Ако ме зареже, заради друга след близо 2 години и всичко през което сме минали, бих била готова да си пръсна мозъка с чиста съвест.

ПОМАГАЙТЕ. Аз вече не знам какво да измисля.

bawarec
09-12-2007, 08:57
Заедно сме си и заедно ще сме. Поне така казваме. И предполагам, че наистина го мислим. Почти 2 години направихме.
Ако е така и наистина те обича и му имаш доверие няма място за притеснение.А пък дали ще се сеща за теб ........мий преди разделяли сте за за известно време как е било? :-)

Льоля
09-12-2007, 09:01
Разделяли сме се. Най-много беше за 1 седмица.
И главно аз му се обаждах.
Преди това пак сме късали, но за по ден-два и тогава той ме търсеше. И после ми казваше, че ужасно много съм му липсвала.
Но това беше преди. Сега не знам. Честно казано ме е страх.

heartless*charm
09-12-2007, 09:23
от твоя пост оставам с впечатлението, че има неравенство във вашата връзка (както го има в повечето връзки...). явно ти го обичаш доста повече отколкото той теб. също така оставам с впечатлението, че той е волна птичка, обичаща удоволствията.. освен това си личи, че той не се притеснява много много от заминаването си, напротив - очаква го с нетърпение. за него това е една нова страница в живота - нови възможности, нови приятели, МНОГО нови ЖЕНИ...
единственото, което мога да кажа е - СЪЖАЛЯВАМ. на твое място бих скъсала с него преди да замине. така може и да се сети, че наистина те е обичал някога...

sasha_90
09-12-2007, 10:18
Ако са силни чувствата му няма да те зареже заради друга.

oziato
09-12-2007, 10:29
ako ne si vqrvaite tva ne e na dobre

evilkaAaAa
09-12-2007, 10:35
от твоя пост оставам с впечатлението, че има неравенство във вашата връзка (както го има в повечето връзки...). явно ти го обичаш доста повече отколкото той теб. също така оставам с впечатлението, че той е волна птичка, обичаща удоволствията.. освен това си личи, че той не се притеснява много много от заминаването си, напротив - очаква го с нетърпение. за него това е една нова страница в живота - нови възможности, нови приятели, МНОГО нови ЖЕНИ...
единственото, което мога да кажа е - СЪЖАЛЯВАМ. на твое място бих скъсала с него преди да замине. така може и да се сети, че наистина те е обичал някога...

+1

sentient_
09-12-2007, 11:13
Ne si misli 4e toi 6te te zabravi 4e nqma da misli za teb samo za6toto teb te nqma do nego i ima nqkakuv vid svoboda ili kakto kazva6 obi4a flirta. Vseki myj obi4a flirta, razlikata e 4e tvoeto mom4e ti e priznalo!. Toi moje da flirtuva s 100, no vinagi ti si na 1-vo mqsto. Majete se razli4avat s tova 4e razli4avat seks, strast interes s liubov. Mn malko maje go sa4etavat v edno. Toi se nujdae ot flirt za6toto e myj no se nujdae ot eb za6toto te obi4a. Budi spokoina vqrvai mu. Ti vinagi 6te mu lipsva6 vinagi 6te ima nujda ot teb.Tova sa 2godini! Dori i da ne te obi4a toi e sviknal s teb milo mu e za teb uvajava te... Mislq 4e nqma za kakvo da se pritesnqvash :)

09-12-2007, 11:15
Ne si misli 4e toi 6te te zabravi 4e nqma da misli za teb samo za6toto teb te nqma do nego i ima nqkakuv vid svoboda ili kakto kazva6 obi4a flirta. Vseki myj obi4a flirta, razlikata e 4e tvoeto mom4e ti e priznalo!. Toi moje da flirtuva s 100, no vinagi ti si na 1-vo mqsto. Majete se razli4avat s tova 4e razli4avat seks, strast interes s liubov. Mn malko maje go sa4etavat v edno. Toi se nujdae ot flirt za6toto e myj no se nujdae ot eb za6toto te obi4a. Budi spokoina vqrvai mu. Ti vinagi 6te mu lipsva6 vinagi 6te ima nujda ot teb.Tova sa 2godini! Dori i da ne te obi4a toi e sviknal s teb milo mu e za teb uvajava te... Mislq 4e nqma za kakvo da se pritesnqvash :)

Това мнение много ми помогна. Благодаря.

sentient_
09-12-2007, 11:21
ave q stiga! Ako toi ne q obi4a6e edva li 6te6e da e s neq 2god i edva li 6te6e da i kazva da ne pla4e da se durji kogato toi zamine.. 6te6e da q ostavi tam i da si gleda kefa. Pak ti kazvam mila izjivqno mi e zatova i ti go kazvam! v edna lubov vinagi ima nqkvi pre4ki ili sumneniq e normalno i pri vas da gi ima sega no nai vajnoto e da se obi4ate i da se durjite :)

09-12-2007, 11:21
Така е.
Аз съм му казала, че ако иска други жени е свободен. Той казва, че не иска.

09-12-2007, 11:23
ave q stiga! Ako toi ne q obi4a6e edva li 6te6e da e s neq 2god i edva li 6te6e da i kazva da ne pla4e da se durji kogato toi zamine.. 6te6e da q ostavi tam i da si gleda kefa. Pak ti kazvam mila izjivqno mi e zatova i ti go kazvam! v edna lubov vinagi ima nqkvi pre4ki ili sumneniq e normalno i pri vas da gi ima sega no nai vajnoto e da se obi4ate i da se durjite :)

Мерси, мерси, мерси. :) Това наистина ми вдъхва надежда.