PDA

View Full Version : Съновник



UnaBletoLoVeU
09-12-2007, 10:54
Много съжалявам, че пускам привидно безсмислена тема и моля тези, които смятат това за така да спестят злобните си коментари. Снощи сънувах много странен сън. Аз си го разтълкувах като ново начало, но тъй като всъщност не мога да тълкувам сънища потърсих из съновника главните думи. Ама не ги намерих :? Ако може някой да ми разтълкува следното :arrow: Значи на кратко сънувах, че целия град е много променен и всичко е различно. После сънувах, че се срещам с момчето, което харесвам( На кратко за него-може да се окаже важно-прави се, че ме харесва, определено ме цени по някакъв начин, но когато е ядосан или нервен е супер безразличен, а иначе "обичам те" го чувам на всяка минута) и той се беше преместил в някакъв желязен блок. Не се сещам какво направих, обаче го прецаках и получих някакви отговори..лични такива..не се сещам за какво бяха, но се сещам, че стана дума за друго момиче. След това отначало с класа, а после със..нз..със някакви хора празнувахме нова година. Тоест чакахме я.

Моля ви без базици..то не че е толкова сериозно, ама аз донякъде си вярвам в такива "измислици", така че ако можете-помогнете [-o<

thefreak
09-12-2007, 11:04
Не са измислици, тълкуването на сънища може да каже много за психиката на човек, но не може да каже нищо за бъдещето му.
Така, че не можеш да си разбереш бъдещото от сънищата, ако това искаш.

UnaBletoLoVeU
09-12-2007, 11:07
Не са измислици, тълкуването на сънища може да каже много за психиката на човек, но не може да каже нищо за бъдещето му.
Така, че не можеш да си разбереш бъдещото от сънищата, ако това искаш.
И все пак можеш ли да ми кажеш нещо, което може да науча от съня 8-[

thefreak
09-12-2007, 11:09
Уви не, мога само да гадая какво ти значи съня, но едва ли ще е правилно.

UnaBletoLoVeU
09-12-2007, 11:12
Уви не, мога само да гадая какво ти значи съня, но едва ли ще е правилно.
А би ли го направил, независимо колко е вярно :oops: 8-[

thefreak
09-12-2007, 11:15
Не.

UnaBletoLoVeU
09-12-2007, 11:19
ок :-) мс все пак

Михаил Горбачов
09-12-2007, 11:22
Нищо няма да се случи. :wink:

~BoRn^InLoVe~
09-12-2007, 14:33
Не. вече съм убедена че си нещастник

thefreak
09-12-2007, 15:26
Не. вече съм убедена че си нещастник
Патка...

cherinka
09-12-2007, 15:49
ГРАД голям и хубав ако гледаш насън, ще увеличиш имотите и печалбите си. Ако е малък, сгушен или неугледен, ще изпаднеш в притеснено финансово положение. Ако насън си в познат град, ще се радваш. Ако е непознат, ще тъгуваш, ще се чувстваш самотен.

МОМЧЕ познато ако сънуваш, ще чуеш важна новина.

ГОДИНА сън, свързан с конкретна година или с период от една година, е знак за ново начало, нова работа, нов дом, нова любов. Ако сънуваш, че е Нова година, ще започваш живота си или някаква работа отначало.


Ам, само това намерих.
Имам си тука един съновник в нета, където само него си използвам. Смисъл не, че му вярвам, ама просто така от заигравка влизам да видя някои неща какво означават според него.
И явно не това, че си сънувала града променен и различен означава някакво ново начало, ами новата година означава ново начало. Тъй, че похфала - брао на теби. :D

teenage_drama_queen
09-12-2007, 16:20
има една програмка Съновник,доста неща има в нея :wink:

ZaHaRcHe
09-13-2007, 00:49
поначало хората сънуват неща който им са се скучили през деня или неща който ги вълнуват само че под друга форма и събития