PDA

View Full Version : Diane 35



Carrie`Bradshaw
09-12-2007, 11:55
Здравейте. Искам да попитам някой пил ли е тези хапчета и какви са наблюденията Ви върху тях и действието им. Изписаха ми ги за лекуване на кистозно образувание на единия яйчник и регулиране на цикъла, но като гледам има доста негативни коментари и впечатления, относно страничните ефекти. Вие какво ще кажете ? :smt017

krem4et0
09-12-2007, 11:58
Пия ги непрекъснато повече от година, а и преди това съм ги пила. сега, кистите ми не минаха, но пък не се уголемяват, а даже и намаляват. зависи каква е кистата. Моята е параовариални и с хапчета само се подтиска, но не се лекува.
Странични ефекти-не съм забелязала. Не се дебелее, не се окосмявам, менструацията е ритмична и болезнена само първия ден. 4 дни ми е максимум. пъпки също нямам..........по принцип си е индивидуално. Аз лично оплаквания НЯМАМ!

Калпазанке, 10х

kalpazanka
09-12-2007, 12:00
При изписването на лекарства лекарите винаги преценяват дали рискът от нежелани лекарствени реакции от лекарството е по-голям от ползата за пациентката. Така че не се тревожи. Предполагам може да понапълнееш, но за сметка на това няма да ти нарастват кистите.

Carrie`Bradshaw
09-12-2007, 12:35
благодаря Ви, все пак мисля да потърся и второ мнение от др гинеколог.