PDA

View Full Version : Хапчета+алкохол=???



09-12-2007, 13:00
spodelete kvo ste probvali kak deistva kvi stranichni efekti ima


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

09-12-2007, 13:09
Е то мн не ти се разбира кво искаш да ти кажем

Му
09-12-2007, 13:11
Явно е искал да пита какви са били страничните ефекти от смесването на хапченца с алкохол.

Irrepresible
09-12-2007, 13:12
да пиеш хапчета с алкохол и все едно да се дрогираш... вси пак хапчетата не са бонбони ](*,)

09-12-2007, 13:24
Еми да ти кажа честно бонбони,хапове-едно и също е!ЛЕКАРСТВА с алкохол...не е добре.Въобще не е все едно да се дрогираш ама аиде! Кво?Значи искаш да кажеш че ако хапчетата са бонбони можеш да ги пиеш с алкохол???Егати,не съм предполагала,че в 1 из-ие могат да се съберат толкова тъпотии,ама ето на!

tonyhawk
09-12-2007, 13:31
imam predvid da kajem prispivatelni s alkohol i dr podobni

09-12-2007, 13:38
Ааа,еми зависи какви хапчета бе човек!Ама не усещаш ли че въпроса ти е лишен от смисъл,за да питаш това или си пълен идиот или се чудиш ква тема да пуснеш за да привлечеш внимание!

tonyhawk
09-12-2007, 13:49
mi na sledvashtoto praty iskame da slojim neshto v alkohola s eni priqteli ma tez raboti izobshto ne gi razbiram shot hapcheta ne sam pil i za tva da pitam ako nqkoi e probval da kajem s prispivatelno v alkohola da kaji kvo tochno i kak e podeistvalo

09-12-2007, 13:58
Е моито момче и ти не знаеш кво искаш,кво говориш и кво имаш на предвид!Кви хапчета-лекарства ли,бонбони ли?Как искате да ви подеистват хапчетата за да знаем кви да ви препоръчаме...офффффффф

09-12-2007, 14:22
Sh davame hapvhetata na dve momicheta i dvete sa po 50 kila 160 visoki enata sa napivaot vuzduha pak drugata nqma fashtane nii kogato iztreznavame za 2ri pat tq toga vliza v diviq dr nz kvo trqbva da ti kaja Sh kaish che si pil/a sichko na sveta i ne moish go pobra v edin komentar kaji kvo si meshal/a s alkohol i kvo ne trqbva da polzvame mersi predvaritelno

09-12-2007, 17:18
Аз по принцип не пия алкохол,но като се случи да стане понякога слагам малко амф вътре.Не слагаите бонбони в пиенето че е голяма грешка и може да стане тежко...абе къв е тоя зор да слагате нещо?

Irrepresible
09-12-2007, 21:13
явно не си ме разбрал/а хпчетата не са бонбони-явно този израз изобщо не си го чувала но както и да е... неможе да ги натъпчете с хапчета че на всичко отгоре и алкол :smt012

09-12-2007, 22:17
Ооо,не!Не ми казваи че си още 1 индивид на които трябва да му се обяснява!И извиняваи ама наистина нз с кои спориш и то па точно за бонбони!За алкохол-прав ти път,нито пия,нито разбирам

die_die_my_darling_
09-13-2007, 23:36
ми последния ми опит
е с акинетон и водка
мн добре действа ама трябва да се спра
щото се пристрастяваш към него...

Аптекар
09-18-2007, 07:33
ахаха пинки аз тебе те знам от сливен,ма не предполагах,4е бо4и6 аптеки хаха.другия път като дойда 6ти се обадя да измислим не6то ''по лекарско предписание''хаха.за акинетона нз ,пристрастява сигурно ама след доста редовна употреба,аз примерно не бях взимал от една година,и на преди месец хапнах две4ки .ина4е да се смесва алкохол с лекарства е мноо яко,ама колкото и яко,толкова е и опасно..един път изядох 6 ксанакса и после бири,мастика и после ..вървя по 6осето и се качвам по някви коли в движение,грозна работа,опасно е.хапчета без алкохол и обратното.с акинетон и алкаж пак имам такива случки,помня бях на едно купонче,после кво ми стана ре6их да изскоча навън да се мотая и се събудих в няква детска градина без горница хахах