PDA

View Full Version : СЕРИАЛИ!



Alcohooligan
09-12-2007, 12:35
Нека тук да си обсъждаме телевизионните сериали: като се почне от ню скул бозите от рода на "Ориндж Каунти",мине се през латино-класиките и се стигне до олд скула сериалите("Далас" :!: )

Аз имам големия проблем,че не мога да ставам преди 12 часа,което автоматично означава,че изпускам сериала "Марина" от 11! Ако някой го е гледал днес,моля да каже какво стана в днешната серия.

За щастие хванах "Дързост и красота",във вчерашния епизод (1858!) не се случи нищо скандално - Бриджит и СиДжей се скараха,защото си бяха уредили среща(на хавайска вечеря),а СиДжей изпрати приятеля си Скот,вместо него.Последва лек скандал между Бриджит и СиДжей,но накрая нещата се оправиха.От цялата работа осъзнах,че много ми липсва Сали Спектра... :(

Вчерашната серия на "Приятелки и съпернички" беше доста емоционална. Улисес и Офелия се събраха.(благодарение на Найели,Химена,Лаура и най-вече на Тамара,дъщерята на приятеля на Дон Роберто Де Ла О,която всъщност е влюбена в Улисес). Найели пък искаше да проведе някакъв сериозен разговор с приятеля си Джони Тринидад,след като го отблъсна,когато той се опита да я целуне... След това изключих телевизора и дълго си мислех как може Найели да е толкова зле... :smt011

Вие сте!

without_me
09-12-2007, 13:09
за теб "Ориндж каунти" е боза,"Далас" е скука,ама доколкото виждам доста доста интересни тв сериалчета гледаш,извинявам се...сапунки ](*,)
П.П. Пожелавам ти дълги години живот и запас от здрави нерви,за да изгледаш "Дързост и тъпостта"

AliceSw
09-12-2007, 13:11
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

сутринта ме събуди "Дързост и красота" и го слушах и аз :twisted:

kameliqbaby
09-12-2007, 14:12
Ti druga rabota nqmash li,che cql den sledish vsichki vazmojni seriali?

the_o.c_girl
09-12-2007, 16:08
ОС -боза-да го духаш!
Харесвам ос, секса и града, приятели ии али макбийл- най много...

XaMcTePKa
09-12-2007, 16:17
гледам само Криминални уравнения и Малкълм

Alcohooligan
09-12-2007, 16:53
ОС -боза-да го духаш!
Харесвам ос, секса и града, приятели ии али макбийл- най много...
тъпа кошницо,ОС е тъпо почти колкото теб. върви сега да се подготвяш,че новата учебна година почва,четвърти клас те зове. :wink:

вас не ви разбирам,всички сте адски ограничени и се водите по течението. всички казват,че сапунките са глупави и вие се водите по чуждото мнение,за да не се отличавате. на мен пък повечето ми харесват... както и да е,вие сте комплексирани роботи и никога няма да се насладите на удоволствието да преживявате житейските обрати заедно с култови личности като Бобчо,Доня Перфекта,Амадор,Себастиан Бланко,Алисия Гуардиола,Наталия,Себастиа н,Аполония Серано,Доня Карлота и Стефани Форестър,Сали Спектра,Ерик Форестър,Брук Лоугън и т.н.

:!:

without_me
09-12-2007, 18:13
ОС -боза-да го духаш!
Харесвам ос, секса и града, приятели ии али макбийл- най много...
тъпа кошницо,ОС е тъпо почти колкото теб. върви сега да се подготвяш,че новата учебна година почва,четвърти клас те зове. :wink:

вас не ви разбирам,всички сте адски ограничени и се водите по течението. всички казват,че сапунките са глупави и вие се водите по чуждото мнение,за да не се отличавате. на мен пък повечето ми харесват... както и да е,вие сте комплексирани роботи и никога няма да се насладите на удоволствието да преживявате житейските обрати заедно с култови личности като Бобчо,Доня Перфекта,Амадор,Себастиан Бланко,Алисия Гуардиола,Наталия,Себастиа н,Аполония Серано,Доня Карлота и Стефани Форестър,Сали Спектра,Ерик Форестър,Брук Лоугън и т.н.

:!:
Ти ме разби честно :smt005
Ако тя трябва да ходи в четвърти клас,то ти трябва да ходиш в пенсионерския клуб-да можеш спокойно да си обсъждаш "важните" житейски обрати на доня Перфекциозна ](*,) :smt017

ZaHaRcHe
09-12-2007, 18:53
абе кво са карате ве някои хареста едни сериали др не тай че я мир и спокойствие

FairYoFdaRknEsS
09-12-2007, 22:09
Вчерашната серия на "Приятелки и съпернички" беше доста емоционална. Улисес и Офелия се събраха.(благодарение на Найели,Химена,Лаура и най-вече на Тамара,дъщерята на приятеля на Дон Роберто Де Ла О,която всъщност е влюбена в Улисес). Найели пък искаше да проведе някакъв сериозен разговор с приятеля си Джони Тринидад,след като го отблъсна,когато той се опита да я целуне... След това изключих телевизора и дълго си мислех как може Найели да е толкова зле... :smt011
:shock: тоя сериал го даваха преди 6-7 години по бтв! т'ва е класика :smt005 , но естествено не по - голяма от "Дързост и красота"... :-s ВЕЛИК ФИЛМ! :smt005

Alcohooligan
09-13-2007, 09:01
току-що Чуи замина с Марина и Фредерико без да се сбогува с мама Лупе...мама Лупе е много тъжна. :smt010

magesniko
09-13-2007, 09:51
имаше преди дързост и красота,дааваха един сериал докато свят,светува голяма лудница беше. :lol:

Shadow_Walker
09-13-2007, 10:04
комедиийни - приятели (!! ), само за снимка, малкълм, женени с деца, дарма и грег, луд съм по теб (!! ) ... :wink:

имаше един сериал Джоун - много го гледах :)
Отчаяни съпруги 8)
OC го развалиха... :roll:
Живот или нещо подобно - по gtv ама нещо са го махнали май :roll:

от сапунките признавам само "Грозната Бети" и "Дивят ангел" :-D
и двата са някак забавни, заради това.

Alcohooligan
09-13-2007, 10:57
на ОС гледах само първия сезон и имаше няколко добри серии,тоя Раян беше ебати джигата,обаче тоя тъп квартал го направи педераЗт. :evil:

Blab
09-13-2007, 11:30
току-що Чуи замина с Марина и Фредерико без да се сбогува с мама Лупе...мама Лупе е много тъжна. :smt010
ама Рикардо и цицестата грозница тръгнаха след тях :smt005

аз пък обичам да гледам сериали...всякакви... ставам с Ноел и Марина :lol:
харесвам... "Prison break" ...и откакто гледах 17-те хакнати минути от 3-ти сезон тръпката ми се върна..."Vеronica Mars" ми я спряха, "Supernatural", "Smallville", "One tree hill"..."Grey's anathomy"...
"Приятелки и съпернички" беше готино....и едно по Нова с тази дето играе болна( от рак ли беше...) в "Приятелките"...май "Лудо влюбени" се казваше....."Вдовицата в бяло" е класика, засякох няк'ъв римейк, не им се е получил...."Дързост и красота" - ...кат' хвана някой епизод виждам все нови и нови екземпляри, ноооо "Брук е бременна" :smt005 дали ще я държи 12 месеца :lol: ......"Далас" смътно си го спомням..."Богати и жестоки" ме кефеше...оу и "Сънсет бийч"...и "Любов на скорост"(и другите с Маноло Кардона:)).....
започва "Монита"... :smt005

Alcohooligan
09-13-2007, 11:32
be_true,бих ти стиснал ръката ако те познавах!

Рикардо простреля Чуи между другото... :smt011 ще подкрепям духовно него и мама Лупе. [-o<

An4eSsS__
09-13-2007, 23:29
и аз си ставам за марина.
дрр. гледкам О.С., Хавайски бряг,приятели ии такам - стига толкова няма цял ден да вися пред тлевиора я :lol:

09-14-2007, 09:33
azz sy6to mn haresvam serial4eta (sapuneni serial4eta) . gledam dyrzost i krasota , marina , liubov bez granici , raneni du6i, eliza( ama toi mi stana bezinteresen i ne go gledam ot izvestno vreme),belisima,bez svqn (povtorenieto ot 1 4asa ve4erta) ;]

caRamelO_cHicA
09-14-2007, 10:22
Вече не гледам сапунки единствената сапунка която гледам и си заслужава е "Непокорните"това единствената сапунка която гледам и бих гледала още безброй пъти защото е точно като за нас тийновете занимава се с наште проблеми а не е пореднота сълзлива сапунка .Иначе много харесвам оТХ Вероника Марс и ясновидката Тру.

the_o.c_girl
09-16-2007, 14:20
Оф дееба и идиота!ще гледам каквото искам...колко си ограничен!