PDA

View Full Version : Идиотски постъпки от цял свят...



bboy_bunker
09-12-2007, 13:55
1. Когато револверът 38-ми калибър засякъл по време на обир в Лонг Бийч, Калифорния, крадецът Джеймс Елиът направил нещо, което не може да не предизвика удивление: Надникнал в дулото и повторил опита си да възпроизведе изстрел. За щастие на присъстващите този път пистолетът сработил от раз.
2. Опечалените роднини, присъстващи на погребението на Анна Бойчину в един румънски град останали силно озадачени, когато тя неочаквано изскочила от ковчега, който точно бил спускан в рова. Преди да могат да реагират по какъвто и да е начин, тя пробягала разстоянието до близкия път, където била ударена от връхлитаща лека кола и починала на място. След като се окопитили, близките я върнали в ковчега и траурната церемония продължила.
3. В тексаските затвори е отнето правото на осъдените на смърт за `последна цигара` с мотив, че това е ... вредно за тяхното здраве.
4. Главният готвач в един швейцарски хотел се лишил от палеца си, мушкайки го в месомелачката и след това подал иск в застрахователната компания. Обаче оттам се усъмнили във възможността това да се случи и пратили агент, който да проведе разследване. Той също изпробвал месомелачката, в резултат на което също загубил палеца си. След такава нагледна проверка удовлетворили иска на готвача.
5. Американски турист в Южна Америка имал нещастието да бъде атакуван от пчели-убийци, докато си стоял на брега на Амазонка. Спасявайки се от пчелите, той скочил в реката и там моментално бил изяден жив от пираните.
6. Мъж загубил час да разчиства място за колата си от снега по време на снежна буря в Чикаго. Като се върнал след малко с автомобила си за да паркира, установил, че мястото му вече е заето от някаква жена с кола. Застрелял я.
7. След кратка отбивка за по чашка на крак в крайпътен бар, шофьорът на автобус в Зимбабве, който превозвал 20 психиатричноболни от една лудница в друга, установил, че поверениците му са избягали. Неискайки да си признае за запивката, той спрял на близка обществена спирка и любезно предложил на хората там безплатен превоз. Закарал пълния автобус в лудницата и казал на персонала, че пациентите са неспокойни и склонни да разказват странни истории. До пълното изясняване на случая минали 3 дни.
8. Американски тийнейджър се лекувал в болница след сериозна травма на главата, получена при удар с влак. На въпроса как е бил ударен от влака, той отвърнал, че искал да разбере колко близо може да си приближи главата до минаващ влак, без да го докосне.
9. Явно взели светъл пример от талибаните, които забраниха пускането на хвърчила, телевизията и белите обувки, властите в Иран също воюват с декадентството на гражданите си. Аятолахът им издал указ, в който се забранява разхождането на домашни кучета, защото това било "оскръбление за обществото чрез сляпо подражаване на Запада".

ЕPu
09-12-2007, 14:35
:shock: И мене

тия хора като се я слагали в ковчега, не са ли проверили поне дали е жива?

Disrespect
09-12-2007, 14:55
...

не мога да опишаколко се смях...и продллжавма да се мея

without_me
09-12-2007, 14:55
Това за тинейджъра с ударената глава обаче по принцип е невъзможно,защото при бързо движещ се влак човек трябва да стои най-малкото на 3-4 м разстояние,защото парата и самият въздух около движещите се колела са способни да придърпат човек на пред т.е. към релсите и изходът от там нататък е ясен...,но иначе това за мъжът,който чистил снегът направо ме разби :-D

bEbsI
09-12-2007, 14:59
Много се забавлявах докато ги четох. :wink:

radito
09-12-2007, 15:19
Тцтц :smt005

Mimka_sweet
09-12-2007, 15:37
Какво толкова има смешно? :?

По-скоро е гадно.

cherinka
09-12-2007, 15:59
Стана ми тъпо и ме сви сърцето. :smt017

bboy_bunker
09-12-2007, 16:02
:shock: И мене

тия хора като се я слагали в ковчега, не са ли проверили поне дали е жива?

За клинична смърт чувал ли си? ;)

cherinka
09-12-2007, 16:03
:shock: И мене

тия хора като се я слагали в ковчега, не са ли проверили поне дали е жива?

За клинична смърт чувал ли си? ;)
Стига, бе, човек.
Хфаща ме страх като чета за такива неща.. :(

bboy_bunker
09-12-2007, 16:04
:shock: И мене

тия хора като се я слагали в ковчега, не са ли проверили поне дали е жива?

За клинична смърт чувал ли си? ;)

а ти знаеш ли какво е клинична смърт??? :lol:

Да, знам :)

bboy_bunker
09-12-2007, 18:38
и според теб какво е като знаеш???

Временно спиране на функциите на основните системи в организма.

Reed
09-12-2007, 19:37
Хаха...много са интересни =)

USA forever
09-12-2007, 21:42
Най-много се шашнах от 3-то!!! Просто глупостта и идиотщината на американците ме кара да съжалявам, че съм се родил човек!!!!
Идиот! Пак обиждаш американците. Айде завиждай им де ](*,)

bboy_bunker
09-12-2007, 21:46
По принцип е така, но е имало случаи на по-особена клинична смърт, когато хора са били в състояние на нея от 2 до 3 дни.
Чувал съм, че са погребвали хора на 1-вия, 2-рия ден от смъртта им, но след това те са се събуждали от тази "клинична смърт" и някои от тях даже са успявали да излезнат от гроба си. :lol:

bboy_bunker
09-12-2007, 21:53
това не е клинична смърт...
а какво е?

fake
09-12-2007, 21:59
летаргия ](*,)

ZaHaRcHe
09-13-2007, 00:22
хаха яко

koalka
09-13-2007, 06:45
Хаха, доста интересни работи. :-D Само обаче не можах да разбера тази в ковчега жива ли е била и защо са искали да я погребват? :lol:

teenkopele
09-13-2007, 06:58
От къде ги копна? Искам още. :lol: :smt005

Ерих фон Манщайн
09-13-2007, 14:43
верно е идиотска случката с американеца :lol: това показва че са необразовани :!:

rewind
09-13-2007, 15:22
yhjut

rebel_kid
09-13-2007, 16:12
6. Мъж загубил час да разчиства място за колата си от снега по време на снежна буря в Чикаго. Като се върнал след малко с автомобила си за да паркира, установил, че мястото му вече е заето от някаква жена с кола. Застрелял я.

:smt044

rusalkata_
09-13-2007, 16:25
7 най ме изкефи :lol:
какво да кажа...навсякъде е пълно с луди...

Octofunk
09-13-2007, 16:52
Eвала на пича от Чикаго! 8)

find_m3
09-13-2007, 18:17
Това за румънката беше най-странно,но истина ли са тия неща?

Disrespect
09-13-2007, 19:55
Това за румънката беше най-странно,но истина ли са тия неща?

бе май са истина ама хич не ми се вярва да са станали...поне някои от тях